Főoldal » Meccsek » 2021. március 28.

Meccsek - 2021. március 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 28.)


21 mérkőzés
márc. 28. 00:00
Virgin-szigetek - Antigua és Barbuda
0:3 (0:3)
márc. 28. 01:00
Aruba - Suriname
0:6 (0:3)
márc. 28. 15:00
Kazahsztán - Franciaország
0:2 (0:2)
márc. 28. 18:00
Grúzia - Spanyolország
1:2 (1:0)
márc. 28. 18:00
Albánia - Anglia
0:2 (0:1)
márc. 28. 18:00
Dánia - Moldova
8:0 (5:0)
márc. 28. 18:00
Örményország - Izland
2:0 (0:0)
márc. 28. 20:45
San Marino - Magyarország
0:3 (0:1)
márc. 28. 20:45
Bulgária - Olaszország
0:2 (0:1)
márc. 28. 20:45
Románia - Németország
0:1 (0:1)
márc. 28. 20:45
Lengyelország - Andorra
3:0 (1:0)
márc. 28. 20:45
Koszovó - Svédország
0:3 (0:2)
márc. 28. 20:45
Ukrajna - Finnország
1:1 (0:0)
márc. 28. 20:45
Ausztria - Feröer szigetek
3:1 (3:1)
márc. 28. 20:45
Svájc - Litvánia
1:0 (1:0)
márc. 28. 20:45
Izrael - Skócia
1:1 (1:0)
márc. 28. 20:45
Észak-Macedónia - Liechtenstein
5:0 (1:0)
márc. 28. 22:00
Dominikai Közösség - Panama
1:2 (0:1)
márc. 28. 23:00
Kuba - Curacao
1:2 (1:2)
márc. 28. 23:00
Puerto Rico - Trinidad és Tobago
1:1 (0:0)

márc. 28. 14:00
Lugo - Sabadell
0:1 (0:1)
márc. 28. 16:00
Girona - Albacete
2:1 (0:0)
márc. 28. 21:30
Tenerife - Las Palmas
1:1 (1:1)
márc. 28. 12:00
Badalona - Barcelona II
0:0
márc. 28. 12:00
Cornella - Gimnastic
2:1 (0:0)
márc. 28. 12:00
Lleida Esportiu - FC Andorra
1:1 (1:0)
márc. 28. 12:00
Llagostera - Prat
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
márc. 28. 01:00
Rosario Central - Central Córdoba SdE
2:2 (1:0)
márc. 28. 19:00
Talleres Córdoba - Godoy Cruz
1:1 (0:1)
márc. 28. 21:15
Defensa y Justicia - Vélez Sársfield
1:1 (1:0)
márc. 28. 23:30
River Plate - Racing Club
0:0
11 mérkőzés
márc. 28. 10:00
Tomsk - Torpedo Moszkva
1:0 (0:0)
márc. 28. 12:00
Yenisey - Baltika Kaliningrad
1:2 (1:0)
márc. 28. 12:00
Gazovik Orenburg - Veles
3:0 (2:0)
márc. 28. 13:00
Szpartak Moszkva II - Tekstilshchik
1:1 (0:0)
márc. 28. 13:00
Irtysh Omsk - Shinnik
0:0
márc. 28. 14:00
Dinamo Bryansk - Fakel
0:2 (0:0)
márc. 28. 14:00
Chayka - SKA-Energia Khabarovsk
2:1 (0:0)
márc. 28. 14:00
Chertanovo Moszkva - Akron
0:1 (0:0)
márc. 28. 15:00
Alania Vladikavkaz - Sovjetov
0:1 (0:0)
márc. 28. 15:00
Neftekhimik - Volgar Astrakhan
1:1 (0:1)
márc. 28. 15:00
FK Nizhny Novgorod - Krasnodar II
3:0 (2:0)

márc. 28. 15:00
Izland U21 - Dánia U21
0:2 (0:2)
márc. 28. 18:00
Horvátország U21 - Svájc U21
3:2 (1:0)
márc. 28. 21:00
Portugália U21 - Anglia U21
2:0 (0:0)
márc. 28. 21:00
Oroszország U21 - Franciaország U21
0:2 (0:2)
márc. 28. 15:00
Südtirol - Arezzo
1:0 (1:0)
márc. 28. 15:00
Cesena - Legnano
0:3 (0:1)
márc. 28. 15:00
Mantova - Feralpisalo
0:1 (0:0)
márc. 28. 15:00
Fano - Vis Pesaro
1:1 (1:1)
márc. 28. 17:30
Padova - Ravenna
3:0 (1:0)
márc. 28. 17:30
Carpi - Virtus Verona
2:2 (1:1)
márc. 28. 14:30
Excelsior Rotterdam - Helmond
0:3 (0:0)
márc. 28. 16:45
Roda - Cambuur
3:1 (1:0)
márc. 28. 20:00
NAC Breda - De Graafschap
3:1 (1:1)
márc. 28. 12:30
Vibonese - Teramo
3:1 (1:1)
márc. 28. 15:00
Avellino - Virtus Francavilla
1:0 (1:0)
márc. 28. 15:00
Bisceglie - Ternana
1:2 (0:1)
márc. 28. 15:00
Viterbese Castrense - Potenza
2:2 (1:0)
márc. 28. 17:30
Turris - Catanzaro
1:1 (1:1)
márc. 28. 12:00
Coruxo - Celta Vigo II
1:2 (1:2)
márc. 28. 12:00
Deportivo La Coruna - Zamora CF
2:0 (1:0)
márc. 28. 12:00
Compostela - Salamanca CF UDS
1:1 (0:1)
márc. 28. 12:00
Guijuelo - Pontevedra
2:1 (1:0)

márc. 28. 15:00
Tunézia - Egyenlítői-Guinea
2:1 (1:0)
márc. 28. 15:00
Namíbia - Guinea
2:1 (1:1)
márc. 28. 15:00
Tanzánia - Líbia
1:0 (1:0)
márc. 28. 18:00
Ghána - Sao Tomé és Príncipe
3:1 (2:0)
márc. 28. 18:00
Szudán - Dél-afrikai Köztársaság
2:0 (2:0)
márc. 28. 21:00
Mali - Csád
3:0*
márc. 28. 12:30
Alessandria - Lucchese
5:2 (4:1)
márc. 28. 15:00
Livorno - Pro Vercelli
2:1 (1:1)
márc. 28. 15:00
Novara - Grosseto
1:0 (0:0)
márc. 28. 15:00
Giana Erminio - Renate
2:1 (1:1)
márc. 28. 15:00
Pergolettese - Carrarese
2:0 (1:0)
márc. 28. 17:30
Pro Sesto - Piacenza
1:3 (0:0)
márc. 28. 12:15
Académica - Vilafranquense
0:0
márc. 28. 16:00
Covilha - Casa Pia
0:0
márc. 28. 17:00
Benfica II - Cova Piedade
0:1 (0:1)
márc. 28. 12:00
Real Unión - Athletic Bilbao II
0:1 (0:0)
márc. 28. 12:00
Arenas de Getxo - Portugalete
1:0 (0:0)
márc. 28. 18:00
Barakaldo - Leioa
2:0 (1:0)
márc. 28. 18:00
Real Sociedad II - CD Alavés II
4:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 28. 16:00
Rovaniemi - HIFK Helsinki
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 28. 07:00
FC Tokyo - Vissel Kobe
2:0 (2:0)

márc. 28. 12:40
Widzew Lódz - Jastrzebie
2:0 (0:0)
márc. 28. 20:10
Estudiantes Río Cuarto - Quilmes
0:2 (0:1)
márc. 28. 20:30
Villa Dálmine - Guillermo Brown
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
márc. 28. 01:00
Unión Espanola - Santiago Wanderers
3:1 (1:1)
márc. 28. 15:45
Palestino - Antofagasta
2:4 (0:3)
márc. 28. 22:00
Huachipato - Cobresal
0:0
1 mérkőzés
márc. 28. 12:00
TJK Legion - Nőmme Kalju
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 28. 15:00
Varnsdorf - Lisen
1:1 (0:1)
márc. 28. 16:00
Táborsko - Chrudim
1:1 (0:0)
márc. 28. 07:05
Wellington Phoenix - Macarthur
0:1 (0:0)
márc. 28. 09:10
Adelaide United - Sydney FC
1:0 (0:0)
márc. 28. 13:00
Trikala - Kissamikos
0:2 (0:2)
márc. 28. 13:45
Giorgos Karaiskakis - Apollon Larisa
1:2 (0:0)
márc. 28. 13:45
Ionikos Nikea - Panachaiki
1:0 (0:0)
márc. 28. 13:45
Doxa Dramas - OF Ierapetra
2:1 (1:0)
márc. 28. 21:00
Real Santa Cruz - Jorge Wilstermann
0:2 (0:1)

márc. 28. 03:05
Cancún - Tepatitlán
5:1 (4:1)
márc. 28. 05:05
Correcaminos - Tampico Madero
2:2 (1:0)
márc. 28. 20:00
Atlante - Monarcas Morelia
0:2 (0:1)
márc. 28. 15:00
Nafta - Brda
4:0 (1:0)
márc. 28. 15:00
Rudar Velenje - Fuzinar
0:0
márc. 28. 15:00
Smartno - Brezice
1:1 (1:0)
márc. 28. 16:00
Etzella Ettelbruck - Differdange
0:3 (0:1)
márc. 28. 16:00
Hostert - Rodange
3:3 (1:1)
márc. 28. 06:00
Blaublitz Akita - Kyoto Sanga
1:0 (1:0)
márc. 28. 07:00
Mito Hollyhock - Matsumoto Yamaga
3:0 (0:0)
márc. 28. 07:00
Montedio Yamagata - Fagiano Okayama
0:1 (0:1)
márc. 28. 07:00
Thespa Kusatsu - Giravanz Kitakyushu
0:2 (0:1)
márc. 28. 07:00
Tochigi - Ehime
2:1 (1:0)
márc. 28. 07:00
Zweigen Kanazawa - Sagamihara
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
8 mérkőzés
márc. 28. 07:00
Pocheon - Gangneung
1:0 (0:0)
márc. 28. 07:00
Paju Citizen - Daejeon Citizen
1:4 (0:0)
márc. 28. 07:00
Gimhae City - Siheung Citizen
2:1 (0:0)
márc. 28. 07:00
Sangju Sangmu - Pyeongtaek Citizen
8:0 (0:0)
márc. 28. 09:00
Ansan Greeners - Yangpyeong
1:0 (0:0)
márc. 28. 09:00
Cheongju - Hwaseong
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
márc. 28. 09:00
Daejeon Korail - Gyeongnam
0:1 (0:0)

márc. 28. 13:00
Ialysos - Kallithea
1:1 (0:0)
márc. 28. 13:30
Santorini 2020 - Kalamata
0:0
márc. 28. 14:00
Rodos - Episkopi
0:0
márc. 28. 14:00
Apollon Pontou - Thesprotos
0:1 (0:0)
márc. 28. 14:00
Pierikos - Almopos
2:0 (0:0)
márc. 28. 14:00
Veria - AEP Kozani
3:0 (0:0)
márc. 28. 14:00
Kavala - Panserraikos
2:1 (0:0)
márc. 28. 14:00
Olympiakos Volos - Triglia
1:0 (0:0)
márc. 28. 09:00
Pegasus - Warriors
1:2 (1:1)
márc. 28. 11:30
Resources Capital - Kitchee
0:3 (0:0)
márc. 28. 16:00
Belouizdad - WA Tlemcen
1:1 (1:0)
márc. 28. 01:05
CF América - Monterrey
0:2 (0:1)
márc. 28. 13:00
Denizlispor - Altay Izmir
2:3 (1:1)
márc. 28. 13:00
Östersunds - Sundsvall
1:2 (1:1)
márc. 28. 13:00
Renaissance Berkane - Marokkó U20
3:0 (0:0)
márc. 28. 13:15
Madura United - Persebaya Surabaya
1:2 (0:1)
márc. 28. 14:00
Slavia Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:1 (0:0)
márc. 28. 16:00
Görögország - Honduras
2:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
150
23 (15%)
62 (41%)
239
151
24 (16%)
55 (36%)
230
150
23 (15%)
54 (36%)
223
148
17 (11%)
66 (45%)
217
150
21 (14%)
53 (35%)
211
150
21 (14%)
52 (35%)
209
7. Rati
149
22 (15%)
49 (33%)
208
150
18 (12%)
59 (39%)
208
150
21 (14%)
49 (33%)
203
   Miki69
140
21 (15%)
49 (35%)
203

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML