Főoldal » Meccsek » 2021. március 27.

Meccsek - 2021. március 27.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 27.)


14 mérkőzés
márc. 27. 01:00
Argentína - Uruguay
elhalasztva
márc. 27. 15:00
Oroszország - Szlovénia
2:1 (2:1)
márc. 27. 15:00
Montenegro - Gibraltár
4:1 (2:1)
márc. 27. 18:00
Hollandia - Lettország
2:0 (1:0)
márc. 27. 18:00
Horvátország - Ciprus
1:0 (1:0)
márc. 27. 18:00
Norvégia - Törökország
0:3 (0:2)
márc. 27. 18:00
Fehéroroszország - Észtország
4:2 (1:1)
márc. 27. 20:45
Szerbia - Portugália
2:2 (0:2)
márc. 27. 20:45
Csehország - Belgium
1:1 (0:0)
márc. 27. 20:45
Szlovákia - Málta
2:2 (0:2)
márc. 27. 20:45
Írország - Luxemburg
0:1 (0:0)
márc. 27. 23:00
Anguilla - Dominikai Köztársaság
0:6 (0:3)
márc. 27. 23:00
Brit Virgin-szigetek - Guatemala
0:3 (0:2)

márc. 27. 16:00
Real Oviedo - Ponferradina
1:1 (1:1)
márc. 27. 18:15
Almería - Leganés
1:1 (0:0)
márc. 27. 20:30
FC Cartagena - Málaga
1:1 (1:0)
márc. 27. 21:00
UD Logronés - Zaragoza
1:1 (1:0)
márc. 27. 15:00
Putnok - Eger
2:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Füzesgyarmat - Mezőkövesd II
5:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Gyöngyös - Salgótarján
2:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Tiszaújváros - Cegléd
2:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Sajóbábony - Kisvárda II
0:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Tállya - Sényő
5:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Hatvan - BVSC-Zugló
0:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
DVSC-DEAC - Duna Aszfalt Tiszakécske
0:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Jászberény - Tiszafüred
3:0 (0:0)
márc. 27. 11:00
Budapest Honvéd II - Dabas-Gyón
1:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Majos - Kecskeméti TE
1:6 (0:0)
márc. 27. 15:00
Monor - Újpest II
1:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Dunaújváros - Ferencváros II
0:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Vác - ESMTK
1:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Hódmezővásárhely - Szekszárd
0:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
FC Dabas - Paks II
1:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Szegedi Vasutas - Kozármisleny
0:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Rákosmenti KSK - Taksony
1:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Iváncsa - Körösladány
4:1 (0:0)

márc. 27. 11:00
ZTE II - Vidi II
3:2 (0:0)
márc. 27. 14:00
SC Sopron - Nagyatád
2:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
III. Kerületi TUE UPE - Tatabánya
2:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Bicske - Érd
2:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
Mosonmagyaróvár - Gárdony
2:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Ménfőcsanak - BKV Előre
1:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Pápai Perutz - Balatonfüred
2:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Lipót - Veszprém
1:2 (0:0)
márc. 27. 15:00
Nagykanizsai TE - Komárom
3:0 (0:0)
8 mérkőzés
márc. 27. 16:00
Peterborough - Accrington Stanley
7:0 (3:0)
márc. 27. 16:00
Wigan - Ipswich
0:0
márc. 27. 16:00
Bristol Rovers - Sunderland AFC
0:1 (0:1)
márc. 27. 16:00
Wimbledon - Northampton
1:0 (0:0)
márc. 27. 16:00
Blackpool - Plymouth
2:2 (0:1)
márc. 27. 16:00
Hull - Gillingham
1:1 (1:0)
márc. 27. 16:00
Milton Keynes Dons - Doncaster
1:0 (0:0)
márc. 27. 16:00
Shrewsbury - Portsmouth
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
márc. 27. 14:00
Uerdingen - Zwickau
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 27. 18:00
Platense - Colón
1:3 (0:0)
márc. 27. 20:15
Aldosivi - Banfield
1:1 (0:0)
márc. 27. 22:30
Argentinos Juniors - Arsenal FC
3:2 (0:1)

márc. 27. 18:00
Magyarország U21 - Románia U21
1:2 (0:0)
márc. 27. 18:00
Szlovénia U21 - Csehország U21
1:1 (1:0)
márc. 27. 21:00
Németország U21 - Hollandia U21
1:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Imolese - Perugia
0:1 (0:1)
márc. 27. 15:00
Gubbio - Matelica
3:0 (2:0)
márc. 27. 17:30
Fermana - Modena
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
márc. 27. 13:00
Forest Green Rovers - Bolton Wanderers
0:1 (0:1)
márc. 27. 14:00
Exeter - Salford
1:0 (1:0)
márc. 27. 16:00
Colchester - Bradford
1:2 (1:1)
márc. 27. 16:00
Carlisle - Cambridge United
1:2 (0:1)
márc. 27. 16:00
Leyton - Oldham
2:1 (2:0)
márc. 27. 16:00
Tranmere - Mansfield
1:1 (1:0)
márc. 27. 16:00
Grimsby - Walsall
1:1 (1:1)
márc. 27. 16:00
Crawley - Port Vale
1:3 (1:1)
márc. 27. 16:00
Morecambe - Cheltenham
1:0 (1:0)
márc. 27. 16:00
Stevenage - Barrow
2:1 (0:0)
márc. 27. 16:00
Harrogate Town - Southend
0:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Cavese - Catania
0:2 (0:0)
márc. 27. 17:30
Bari - Paganese
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 27. 14:00
Vlasim - Jablonec
2:3 (0:1)

márc. 27. 14:00
Lesotho - Sierra Leone
0:0
márc. 27. 17:00
Benin - Nigéria
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 27. 17:00
Bohemian - Longford
2:2 (2:0)
márc. 27. 17:00
St. Patricks - Drogheda
2:1 (0:0)
márc. 27. 12:30
Olbia - AlbinoLeffe
1:2 (0:1)
márc. 27. 15:00
Como - Pontedera
4:2 (2:1)
márc. 27. 15:00
Pistoiese - Lecco
0:1 (0:0)
márc. 27. 12:00
Arouca - Feirense
1:0 (0:0)
márc. 27. 18:00
Laval - Le Mans
2:1 (1:0)
márc. 27. 18:00
Avranches - Red Star FC 93
1:0 (0:0)
márc. 27. 18:00
Stade Briochin - Quevilly
1:1 (1:0)
márc. 27. 18:00
Lyon-Duchére - Annecy FC
0:3 (0:2)
márc. 27. 20:00
Concarneau - Bourg-Péronnas
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
márc. 27. 06:00
Tokushima Vortis - Oita Trinita
0:1 (0:1)
márc. 27. 06:00
Sagan Tosu - Consadole Sapporo
1:5 (0:3)
márc. 27. 06:00
Vegalta Sendai - Shimizu
0:1 (0:0)
márc. 27. 07:00
Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
márc. 27. 07:00
Shonan Bellmare - Yokohama FC
1:0 (0:0)
márc. 27. 10:00
Avispa Fukuoka - Kashima Antlers
1:5 (0:3)
márc. 27. 19:30
Almagro - Instituto
2:1 (1:0)
márc. 27. 19:30
Temperley - Agropecuario
0:2 (0:2)
márc. 27. 21:10
All Boys - Ferro Carril Oeste
3:0 (1:0)
márc. 27. 23:05
Belgrano - Estudiantes Caseros
1:0 (0:0)
márc. 27. 23:10
Almirante Brown - Atlanta
0:1 (0:1)

márc. 27. 12:40
Radomiak Radom - Górnik Leczna
3:0 (1:0)
márc. 27. 13:00
Sandecja Nowy Sacz - Lódzki
2:1 (1:0)
márc. 27. 15:00
Resovia Rzeszów - Tychy
0:0
márc. 27. 16:00
Zaglebie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
2:1 (1:1)
márc. 27. 16:00
Belchatow - Odra Opole
1:1 (1:0)
márc. 27. 16:00
Chrobry Glogów - Puszcza Niepolomice
0:2 (0:2)
márc. 27. 16:00
Inverness - Arbroath
1:0 (0:0)
márc. 27. 16:00
Alloa - Ayr
2:2 (1:1)
márc. 27. 16:00
Raith - Greenock Morton
1:0 (0:0)
márc. 27. 20:20
Dundee FC - Dunfermline
3:2 (1:2)
9 mérkőzés
márc. 27. 16:00
Chesterfield - Weymouth
1:0 (1:0)
márc. 27. 16:00
Halifax - Sutton
2:2 (1:0)
márc. 27. 16:00
Yeovil - Barnet
3:1 (3:0)
márc. 27. 16:00
Dagenham & Redbridge - Torquay
1:0 (0:0)
márc. 27. 16:00
Stockport - Hartlepool
1:1 (0:0)
márc. 27. 16:00
Wrexham - Bromley
3:0 (2:0)
márc. 27. 16:00
King's Lynn - Eastleigh
2:1 (0:1)
márc. 27. 16:00
Solihull Moors - Aldershot
1:0 (1:0)
márc. 27. 19:15
Maidenhead - Altrincham
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 27. 08:30
Aragvi Dusheti - Kolkheti-1913
1:0 (0:0)
márc. 27. 09:00
Tbilisi 2016 - Saburtalo II
1:3 (0:0)
márc. 27. 10:00
Iberia - Samgurali II
0:4 (0:0)
márc. 27. 10:00
Shturmi - Spaeri
1:6 (0:0)
márc. 27. 10:30
Matchakhela - Guria Lantschuchti
0:2 (0:0)

3 mérkőzés
márc. 27. 15:00
Curicó Unido - Melipilla
2:0 (2:0)
márc. 27. 20:00
Everton FC - O'Higgins
1:1 (1:0)
márc. 27. 22:30
Colo Colo - Unión La Calera
0:0
márc. 27. 07:05
Brisbane Roar - Western United
elhalasztva
márc. 27. 09:00
Central Coast Mariners - Western United
elhalasztva
márc. 27. 11:20
Perth Glory - Newcastle Jets
2:1 (2:0)
márc. 27. 13:00
Diagoras - Levadiakos
0:4 (0:0)
márc. 27. 13:45
Xanthi - Ergotelis
1:0 (0:0)
márc. 27. 02:05
Celaya - Alebrijes de Oaxaca
0:0
márc. 27. 04:05
Pumas Tabasco - Venados
0:2 (0:2)
márc. 27. 23:00
Tapatío - Dorados Sinaloa
1:2 (0:1)
márc. 27. 20:00
Envigado - Deportes Tolima
0:0
márc. 27. 22:00
Once Caldas - Boyacá Chicó
4:2 (2:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
márc. 27. 16:00
Victoria Rosport - RFCU Luxemburg
1:2 (0:0)
márc. 27. 17:00
Progres Niedercorn - Hamm Benfica
4:1 (0:0)
márc. 27. 06:00
Omiya Ardija - V-Varen Nagasaki
4:0 (2:0)
márc. 27. 06:00
Albirex Niigata - Tokyo Verdy
7:0 (2:0)
márc. 27. 06:00
Ventforet Kofu - Machida Zelvia
0:1 (0:1)
márc. 27. 06:00
JEF United - Ryukyu
1:2 (0:0)
márc. 27. 06:00
Jubilo Iwata - Renofa Yamaguchi
1:2 (1:2)
márc. 27. 14:00
Beltinci - Radomlje
0:2 (0:1)
márc. 27. 15:00
Primorje - Triglav
0:1 (0:0)
márc. 27. 15:00
Krsko - NS Drava
1:0 (0:0)
márc. 27. 15:00
NK Krka - Jadran Dekani
3:1 (1:0)
márc. 27. 15:00
Bilje - Roltek Dob
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 27. 17:00
Cienciano - Alianza Atlético
1:0 (1:0)
márc. 27. 19:15
Melgar - Academia Cantolao
3:0 (1:0)
márc. 27. 21:30
Universitario - Cajamarca
elhalasztva
5 mérkőzés
márc. 27. 15:30
Aberystwyth - Penybont
1:1 (1:0)
márc. 27. 15:30
Flint - The New Saints
0:6 (0:5)
márc. 27. 15:30
Newtown AFC - Haverfordwest County
0:3 (0:1)
márc. 27. 15:30
Barry Town - Bala
6:2 (2:1)
márc. 27. 15:45
Caernarfon Town - Cardiff MU
3:2 (1:0)
8 mérkőzés
márc. 27. 06:00
Anyang - Cheonan City
5:1 (0:0)
márc. 27. 06:00
Bucheon 1995 - Gimhae Jaemics
3:1 (0:0)
márc. 27. 06:00
Busan I'Park - Jeonju
2:1 (0:0)
márc. 27. 08:00
Chungnam Asan - Goyang Citizen
3:1 (0:0)
márc. 27. 08:00
Seoul E-Land - Songwol
5:0 (0:0)
márc. 27. 08:00
Mokpo City - Gimpo Citizen
1:0 (0:0)
márc. 27. 08:00
Jeonnam Dragons - Daegu Cheongsol
11:0 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
márc. 27. 11:00
Niki Volos - Egaleo AO Athens
1:2 (0:0)
márc. 27. 15:30
Cibalia Vinkovci - Dugopolje
2:1 (1:0)
márc. 27. 16:00
Cliftonville - Coleraine
2:1 (1:0)
márc. 27. 16:00
Ballymena - Dungannon Swifts
5:1 (4:0)
márc. 27. 16:00
Glentoran - Crusaders
1:0 (0:0)
márc. 27. 16:00
Carrick Rangers - Warrenpoint
1:1 (1:0)
márc. 27. 16:00
Glenavon - Larne
2:2 (1:2)
márc. 27. 18:30
Portadown - Linfield
0:1 (0:1)
márc. 27. 08:00
Rangers FC - Eastern
1:3 (0:1)
márc. 27. 10:30
Happy Valley - Southern District
1:1 (1:1)
márc. 27. 14:00
ES Tunis - Monastir
1:0 (0:0)
márc. 27. 02:00
Chile - Bolívia
2:1 (2:1)
márc. 27. 10:00
Budapest Honvéd - Vasas
3:1 (3:1)
márc. 27. 10:00
Vitebsk - Dnepr Smolensk
0:6 (0:3)
márc. 27. 10:00
CSKA 1948 Sofia - Minyor Pernik
2:1 (0:1)
márc. 27. 10:00
Lida - Baranovichi
2:3 (2:1)
márc. 27. 11:00
FK Minsk - Smorgon
2:1 (0:0)
márc. 27. 11:00
Alcoyano - Eldense
2:2 (0:1)
márc. 27. 11:00
Samtredia - Shevardeni 1906
3:0 (1:0)
márc. 27. 11:00
Shirak - Ararat Yerevan
0:3 (0:0)
márc. 27. 11:30
Isloch - Slutsk
1:2 (1:1)
márc. 27. 12:00
Ausztria U21 - Szaúd-Arábia U21
10:0 (6:0)
márc. 27. 12:00
Lindome - Qviding
1:0 (0:0)
márc. 27. 12:00
Rubin Kazan - FK Tambov
3:3 (3:1)
márc. 27. 12:00
Utsikten - Ljungskile
4:1 (2:1)
márc. 27. 12:30
CFR Cluj - Gaz Metan Medias
2:1 (1:1)
márc. 27. 12:45
Banglades - Nepál
0:0
márc. 27. 13:00
Chemnitzer - Havelse
3:1 (0:0)
márc. 27. 13:00
Halmstad - Kalmar
0:0
márc. 27. 13:00
Jaro - JBK
2:0 (1:0)
márc. 27. 13:00
Brage - Dalkurd
1:0 (1:0)
márc. 27. 13:00
Norrby - Öster
1:2 (0:1)
márc. 27. 13:00
Backa Topola - Indjija
3:0 (3:0)
márc. 27. 13:00
ZTE - Ajka
3:0 (0:0)
márc. 27. 13:30
Ilves - PK-35 Vantaa
1:4 (1:1)
márc. 27. 14:00
Arda Kardzhali - Sozopol
4:1 (3:1)
márc. 27. 14:00
Varberg - GAIS Göteborg
2:0 (0:0)
márc. 27. 14:00
AFC Eskilstuna - Sandviken
2:1 (0:0)
márc. 27. 14:00
Akropolis - Brommapojkarna
2:0 (1:0)
márc. 27. 14:00
Helsingborg - Värnamo
0:0
márc. 27. 14:00
Rad Belgrád - Javor
1:2 (0:0)
márc. 27. 14:30
Tsarsko Selo - Septemvri Szófia
2:1 (1:0)
márc. 27. 15:00
Norrköping - Jönköpings Södra
5:0 (3:0)
márc. 27. 15:00
Lokomotiv Zágráb - Orijent 1919
1:1 (1:1)
márc. 27. 15:30
Oulu - Jippo
0:4 (0:1)
márc. 27. 15:30
Slaven Belupo - NS Mura
1:0 (0:0)
márc. 27. 16:00
Turku - Mariehamn
0:1 (0:0)
márc. 27. 16:00
Istra 1961 - Kapfenberg
3:0 (3:0)
márc. 27. 16:00
Rijeka - Koper
0:3 (0:0)
márc. 27. 16:00
Dinamo Kiev - Dinamo Bukarest
3:0 (2:0)
márc. 27. 16:10
BATE Borisov - Dnepr Mogilev
3:1 (1:0)
márc. 27. 18:00
Katar - Azerbajdzsán
2:1 (0:1)
márc. 27. 18:00
Häcken - Degerfors
3:4 (1:1)
márc. 27. 21:00
Wales - Mexikó
1:0 (1:0)

Sanytol ferőtlenítők

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
217
26 (12%)
89 (41%)
308
2. Xxy
216
24 (11%)
90 (42%)
300
224
29 (13%)
77 (34%)
299
219
26 (12%)
81 (37%)
292
225
23 (10%)
86 (38%)
287
   Zozoka42
226
23 (10%)
86 (38%)
287
214
26 (12%)
77 (36%)
284
225
19 (8%)
93 (41%)
281
230
23 (10%)
83 (36%)
281
10. Nadin
229
19 (8%)
92 (40%)
279

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont