Főoldal » Meccsek » 2021. március 6. » Ebro - Tarazona

Ebro - Tarazona 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. március 6. 12:00
Helyszín: Estadio Pedro Sancho (Zaragoza)

José Ramón ('18, öngól, 0-1)

• Az Ebro már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. január 24-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Calahorra csapatát).

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Tarazona utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Tarazona győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tarazona csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Tarazona csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Ebro kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tarazona egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 3 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tarazona pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano. A Tarazona pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Izarra. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ebro 1257., Tarazona 4209. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.