Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 19.

Meccsek - 2020. szeptember 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 19.)


3 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Villarreal - Eibar
2:1 (0:0)
szept. 19. 18:30
Getafe - Osasuna
1:0 (0:0)
szept. 19. 21:00
Celta Vigo - Valencia
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 19. 13:30
Everton - West Bromwich
5:2 (2:1)
szept. 19. 16:00
Leeds United - Fulham
4:3 (2:1)
szept. 19. 18:30
Manchester United - Crystal Palace
1:3 (0:1)
szept. 19. 21:00
Arsenal - West Ham United
2:1 (1:1)
38 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Ráckeve - Ferencváros
1:6 (0:2)
szept. 19. 14:00
Sajóbábony - Eger
1:2 (0:1)
szept. 19. 14:00
Szarvaskend - Csákvár
1:10 (0:4)
szept. 19. 14:00
Zsámbék - THSE-Szabadkikötő
2:1 (0:0)
szept. 19. 14:30
Bonyhád - Monor
2:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Vác - Békéscsabai Előre
1:4 (0:0)
szept. 19. 15:00
Kecskéd - Kisvárda
0:10 (0:0)
szept. 19. 15:00
Mezőkeresztes - ZTE
0:11 (0:0)
szept. 19. 15:00
Kozármisleny - Tatabánya
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Diósjenő - Dorog
0:5 (0:0)
szept. 19. 15:00
43. sz. Építők - MTK
0:8 (0:0)
szept. 19. 15:00
PTE-PEAC - Salgótarján
0:7 (0:0)
szept. 19. 15:00
Jászberény - Budaörs
1:6 (0:0)
szept. 19. 15:00
Ajka Kristály - Lipót
0:7 (0:0)
szept. 19. 15:00
Tihany - Kecskeméti TE
0:5 (0:0)
szept. 19. 15:00
Mátraterenye - Cso-Ki Sport
0:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Mezőtúr - Ménfőcsanak
1:9 (0:0)
szept. 19. 15:00
Csorna - Dabas-Gyón
1:2 (0:0)
szept. 19. 15:00
Makó - Pécsi MFC
1:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Füzesgyarmat - Gárdony
1:2 (0:0)
szept. 19. 15:00
Sárbogárd - Kazincbarcika
0:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Bodajk - Érd
0:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Mohács - Budafok
0:6 (0:0)
szept. 19. 15:00
Gázgyár - Gesztely
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Felsőzsolca - Gyula
4:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Mórahalom - Gyöngyös
0:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Dunavarsány - Körösladány
2:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Balatonfüred - Debreceni EAC
2:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Mosonmagyaróvár - Siófok
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Abda - Hódmezővásárhely
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Sárvár - Kaposvár
0:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
BKV Előre - Szentlőrinc
1:2 (0:0)
szept. 19. 15:00
Bátaszék - Fehérgyarmat
8:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Király - Bicske
2:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK - Majos
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Kabai Meteorit - Nagybajom
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
szept. 19. 20:00
Pápai Perutz - Győri ETO
2:6 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Fiorentina - Torino
1:0 (0:0)
szept. 19. 20:45
Hellas Verona - AS Roma
3:0*
6 mérkőzés
szept. 19. 15:30
Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
1:1 (0:0)
szept. 19. 15:30
Werder Bremen - Hertha BSC
1:4 (0:2)
szept. 19. 15:30
Union Berlin - Augsburg
1:3 (0:1)
szept. 19. 15:30
1. FC Köln - Hoffenheim
2:3 (1:2)
szept. 19. 15:30
VfB Stuttgart - Freiburg
2:3 (0:2)
szept. 19. 18:30
Borussia Dortmund - Mönchengladbach
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Lens - Bordeaux
2:1 (0:0)
szept. 19. 21:00
Stade Rennes - AS Monaco
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 19. 16:30
Alkmaar - Zwolle
1:1 (0:1)
szept. 19. 18:45
Vitesse - Sparta Rotterdam
2:0 (1:0)
szept. 19. 20:00
PSV Eindhoven - FC Emmen
2:1 (1:0)
szept. 19. 21:00
Fortuna Sittard - Heerenveen
1:3 (0:3)
szept. 19. 13:00
Hannover 96 - Karlsruhe
2:0 (1:0)
szept. 19. 13:00
Sandhausen - Darmstadt
3:2 (2:1)
szept. 19. 13:00
Würzburger Kickers - Aue
0:3 (0:0)
szept. 19. 16:00
Mirandés - Real Oviedo
1:1 (0:0)
szept. 19. 18:15
Castellón - Málaga
0:1 (0:1)
szept. 19. 18:15
Alcorcón - Tenerife
2:0 (0:0)
szept. 19. 21:00
Rayo Vallecano - Sabadell
2:1 (0:1)

10 mérkőzés
szept. 19. 13:30
Nottingham Forest - Cardiff
0:2 (0:2)
szept. 19. 16:00
Middlesbrough - Bournemouth
1:1 (0:1)
szept. 19. 16:00
Blackburn Rovers - Wycombe
5:0 (3:0)
szept. 19. 16:00
Reading - Barnsley
2:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Norwich - Preston
2:2 (1:2)
szept. 19. 16:00
Swansea - Birmingham
0:0
szept. 19. 16:00
Brentford - Huddersfield
3:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Luton - Derby
2:1 (1:0)
szept. 19. 16:00
Rotherham - Millwall
0:1 (0:0)
szept. 19. 17:00
Nacional - Boavista Porto
3:3 (2:2)
szept. 19. 22:00
FC Porto - Braga
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:30
FK Ural - Zenit Szentpétervár
1:1 (0:1)
szept. 19. 18:00
FK Rostov - Rotor Volgograd
3:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Clermont - Toulouse
1:1 (1:0)
szept. 19. 19:00
Pau - Guingamp
0:1 (0:0)
szept. 19. 19:00
Sochaux - Rodez
2:2 (0:2)
szept. 19. 19:00
Grenoble - Ajaccio
2:0 (1:0)
szept. 19. 19:00
Paris FC - Nancy
0:2 (0:0)
szept. 19. 19:00
Chateauroux - Amiens SC
0:0
szept. 19. 19:00
Caen - Chambly
0:0
szept. 19. 19:00
Dunkerque - Valenciennes
1:0 (0:0)
szept. 19. 19:00
Le Havre - Chamois Niortais
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Sepsi - Viitorul Constanta
1:1 (0:1)
szept. 19. 20:45
CS U Craiova - Voluntari
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 19. 12:30
Genclerbirligi - Konyaspor
0:0
szept. 19. 15:00
Denizlispor - Trabzonspor
0:0
szept. 19. 18:00
Besiktas - Antalyaspor
1:1 (1:0)
szept. 19. 18:00
Alanyaspor - Kayserispor
2:0 (1:0)
13 mérkőzés
szept. 19. 19:30
Hoogstraten - Dessel Sport
1:3 (0:0)
szept. 19. 19:30
Ganshoren - Dender
0:1 (0:0)
szept. 19. 19:30
Vorselaar - Liege
0:3 (0:0)
szept. 19. 19:30
Voorwaarts Zwevezele - Merksem
1:3 (0:0)
szept. 19. 20:00
Heur Tongeren - Esperanza Neerpelt
2:1 (0:0)
szept. 19. 20:00
Heist - Lochristi
4:0 (0:0)
szept. 19. 20:00
Lokeren-Temse - Wielsbeke
3:0 (0:0)
szept. 19. 20:00
Rebecq - Sparta Petegem
0:5 (0:0)
szept. 19. 20:00
Durbuy - Hades
0:2 (0:0)
szept. 19. 20:00
Albert Schaerbeek - Royal Knokke
0:4 (0:0)
szept. 19. 20:00
Genly-Quévy - Olsa Brakel
0:1 (0:0)
szept. 19. 20:00
Jette - Braine
2:0 (0:0)
szept. 19. 20:30
Aalst - Jeunesse Tamines
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:15
KV Oostende - Oud-Heverlee
3:1 (1:0)
szept. 19. 18:30
Mouscron-Péruwelz - Gent
0:1 (0:1)
szept. 19. 20:45
Waasland-Beveren - Anderlecht
2:4 (0:2)

4 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Celtic - Livingston
3:2 (2:1)
szept. 19. 16:00
Dundee United - St. Mirren
2:1 (1:0)
szept. 19. 16:00
St. Johnstone - Ross County
0:1 (0:1)
szept. 19. 16:00
Kilmarnock - Hamilton
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Salzburg - Altach
4:1 (2:1)
szept. 19. 17:00
Sturm Graz - Rapid Wien
1:1 (0:0)
szept. 19. 17:00
Swarovski Tirol - LASK Linz
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Oleksandria - Vorskla Poltava
0:2 (0:1)
szept. 19. 16:00
Inhulets - Desna
1:1 (0:0)
szept. 19. 18:30
Dinamo Kiev - Lviv
3:1 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Blackpool - Swindon
2:0 (1:0)
szept. 19. 16:00
Wimbledon - Plymouth
4:4 (1:2)
szept. 19. 16:00
Bristol Rovers - Ipswich
0:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Charlton Athletic - Doncaster
1:3 (0:1)
szept. 19. 16:00
Hull - Crewe
1:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Oxford United - Sunderland AFC
0:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Peterborough - Fleetwood
2:1 (0:0)
szept. 19. 16:00
Shrewsbury - Northampton
1:2 (0:1)
szept. 19. 16:00
Wigan - Gillingham
2:3 (1:2)
szept. 19. 16:00
Burton Albion - Accrington Stanley
2:1 (0:0)
szept. 19. 16:00
Milton Keynes Dons - Lincoln City
1:2 (0:1)

2 mérkőzés
szept. 19. 19:00
Lugano - Luzern
2:1 (2:0)
szept. 19. 19:00
BSC Young Boys - FC Zürich
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Hansa Rostock - Duisburg
3:1 (0:1)
szept. 19. 14:00
Zwickau - Unterhaching
2:1 (1:0)
szept. 19. 14:00
Meppen - 1860 München
1:3 (0:1)
szept. 19. 14:00
Lübeck - Saarbrücken
1:1 (1:0)
szept. 19. 14:00
Wehen Wiesbaden - Verl
0:0
1 mérkőzés
szept. 19. 19:30
Panaitolikos - AEK Athen
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 19. 00:00
Yenisey - Torpedo Moszkva
0:3 (0:0)
szept. 19. 12:00
Tomsk - Volgar Astrakhan
1:3 (0:1)
szept. 19. 14:00
Szpartak Moszkva II - Veles
2:1 (1:0)
szept. 19. 14:00
Chertanovo Moszkva - Fakel
0:3 (0:1)
szept. 19. 15:00
FK Nizhny Novgorod - Shinnik
3:0 (1:0)
szept. 19. 15:00
Gazovik Orenburg - Akron
0:0
szept. 19. 16:00
Dinamo Bryansk - Tekstilshchik
1:0 (0:0)
szept. 19. 16:30
Irtysh Omsk - Sovjetov
0:4 (0:2)
szept. 19. 17:00
Chayka - Krasnodar II
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 04:00
Seattle Sounders - Los Angeles FC
3:0 (2:0)
szept. 19. 21:30
Sporting Kansas City - FC Dallas
2:3 (0:1)
szept. 19. 22:30
New England - New York City
0:0

3 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Lechia Gdansk - Stal Mielec
4:2 (2:2)
szept. 19. 17:30
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw
1:0 (0:0)
szept. 19. 20:00
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
1:3 (0:2)
12 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Carlisle - Southend
2:0 (2:0)
szept. 19. 16:00
Colchester - Bolton Wanderers
2:0 (1:0)
szept. 19. 16:00
Crawley - Scunthorpe
1:0 (1:0)
szept. 19. 16:00
Exeter - Port Vale
0:2 (0:1)
szept. 19. 16:00
Morecambe - Cambridge United
0:5 (0:3)
szept. 19. 16:00
Forest Green Rovers - Bradford
2:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Tranmere - Cheltenham
0:3 (0:3)
szept. 19. 16:00
Stevenage - Oldham
3:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Grimsby - Salford
0:4 (0:1)
szept. 19. 16:00
Harrogate Town - Walsall
2:2 (2:1)
szept. 19. 16:00
Leyton - Mansfield
2:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Newport - Barrow
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:00
NK Gorica - Istra 1961
2:2 (1:1)
szept. 19. 19:05
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo
3:3 (2:2)
4 mérkőzés
szept. 19. 19:00
Trencín - Nitra
3:2 (2:1)
szept. 19. 19:00
Pohronie - Sered
2:2 (2:2)
szept. 19. 19:00
Trnava - Zlate Moravce
1:0 (0:0)
szept. 19. 20:00
Ruzomberok - Zemplín Michalovce
4:0 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
szept. 19. 16:30
Top Oss - Cambuur
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 19. 15:30
Midtjylland - Lyngby
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Radnicki Nis - Cukaricki
0:0
szept. 19. 16:00
Backa Palanka - Napredak
0:0
szept. 19. 16:00
Metalac - FK Mladost Lucani
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:30
Banik Ostrava - FK Pardubice
3:0 (1:0)
szept. 19. 16:30
Opava - Budejovice
0:0
szept. 19. 19:00
Bohemians 1905 - Viktoria Plzen
1:4 (0:2)
szept. 19. 17:30
FC Schaffhausen - Chiasso
5:2 (3:0)
szept. 19. 17:30
Kriens - Neuchatel Xamax FC
3:1 (2:0)
szept. 19. 18:30
Aarau - Wil
1:3 (1:0)
szept. 19. 00:15
Confianca - Guarani
1:0 (0:0)
szept. 19. 02:30
Náutico - Chapecoense
1:1 (0:0)
szept. 19. 21:30
América MG - Figueirense
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Valerenga - Molde
2:1 (1:0)
szept. 19. 20:30
Sarpsborg 08 - Mjondalen
2:0 (2:0)
szept. 19. 20:25
Horn - Liefering
2:4 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 19. 20:30
Shelbourne - Finn Harps
1:1 (1:0)

Gyertek csajok!
szept. 19. 12:00
Casa Pia - Benfica II
0:6 (0:3)
szept. 19. 16:30
Arouca - Leixőes
0:0
szept. 19. 16:30
Mafra - Academico Viseu
1:0 (0:0)
szept. 19. 18:00
FC Porto II - Vizela
4:1 (3:0)
szept. 19. 19:00
Covilha - Cova Piedade
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Inter Turku - SJK
0:1 (0:1)
szept. 19. 16:00
HIFK Helsinki - Mariehamn
2:2 (2:0)
szept. 19. 16:00
Ilves - Haka
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:30
Paphos FC - Ethnikos Achna
2:2 (1:1)
szept. 19. 19:30
AEL Limassol - Karmiotissa
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:45
Beroe - Cherno More Varna
4:0 (1:0)
szept. 19. 20:00
Levszki Szófia - CSKA 1948 Sofia
3:0 (1:0)
szept. 19. 13:00
Vitebsk - Belshina
1:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Dinamo Brest - Energetik-BGU Minsk
2:1 (2:1)
szept. 19. 17:00
Gorodeya - Torpedo Zhodino
1:3 (0:2)
6 mérkőzés
szept. 19. 07:00
Consadole Sapporo - Gamba Osaka
0:1 (0:0)
szept. 19. 09:00
Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos
1:3 (1:3)
szept. 19. 10:00
Nagoya Grampus - Vissel Kobe
2:1 (1:1)
szept. 19. 11:00
Cerezo Osaka - Kashima Antlers
1:2 (1:1)
szept. 19. 11:30
Shonan Bellmare - Shimizu
0:3 (0:0)
szept. 19. 12:00
Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
1:1 (1:1)

Mi nem firtatjuk neved
2 mérkőzés
szept. 19. 02:30
Club Necaxa - Puebla
0:1 (0:1)
szept. 19. 04:30
Mazatlán - Cruz Azul
2:3 (1:1)
szept. 19. 20:45
Union St. Gilloise - Seraing United
3:2 (2:1)
szept. 19. 12:40
Widzew Lódz - Stomil Olsztyn
2:0 (1:0)
szept. 19. 16:30
Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole
1:2 (0:1)
szept. 19. 17:00
Zaglebie Sosnowiec - Lódzki
1:2 (0:1)
szept. 19. 18:00
Belchatow - Tychy
1:1 (0:1)
szept. 19. 18:00
Chrobry Glogów - Jastrzebie
1:0 (0:0)
szept. 19. 20:00
Nieciecza - Resovia Rzeszów
2:0 (1:0)
szept. 19. 17:30
Trelleborg - Örgryte
1:1 (0:0)
szept. 19. 17:30
Jönköpings Södra - Öster
4:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:45
Bravo - Koper
0:0
szept. 19. 18:00
Maribor - Celje
2:2 (0:1)
szept. 19. 13:00
Bandirmaspor - Akhisar Belediyespor
1:0 (1:0)
szept. 19. 13:00
Tuzlaspor - Balikesirspor
1:0 (0:0)
szept. 19. 18:00
Altinordu - Bursaspor
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:30
Mladost Doboj Kakanj - Velez Mostar
1:2 (0:1)
szept. 19. 18:00
Radnik Bijeljina - Olimpik Sarajevo
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Qabala - Kesla
0:0
szept. 19. 17:15
Sumgayit Shekher - Sabail
2:1 (2:1)

ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML
3 mérkőzés
szept. 19. 12:00
Trans Narva - Tulevik
0:1 (0:0)
szept. 19. 12:00
Kalev Tallinn - Tammeka
1:2 (1:1)
szept. 19. 15:00
Kuressaare - TJK Legion
2:2 (2:0)
szept. 19. 17:30
Tanta - Masri Club
0:0
szept. 19. 20:00
Al Ahly - Misr Lel Makasa
0:0
2 mérkőzés
szept. 19. 13:30
Gagra - Dinamo Batumi
1:0 (1:0)
szept. 19. 17:00
Spaeri - Dila Gori
0:2 (0:0)
szept. 19. 14:00
Scheveningen - Ido-Ambacht
0:1 (0:1)
szept. 19. 14:30
Noordwijk - Katwijk
1:1 (1:1)
szept. 19. 15:00
Maassluis - Rijnsburgse
2:2 (1:1)
szept. 19. 15:00
Kozakken Boys - Ijsselmeervogels
4:1 (1:1)
szept. 19. 15:00
Quick Boys - Koninklijke
1:0 (1:0)
szept. 19. 15:00
Volendam II - Hardenberg
0:2 (0:1)
szept. 19. 15:30
TEC - GVVV
1:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
TB Tvoroyri - Klaksvík
0:0
szept. 19. 20:00
Runavik - EB Streymur
4:1 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 16:30
Dukla Praha - Trinec
3:1 (2:1)
szept. 19. 16:30
Viktoria Zizkov - Hradec Králové
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Fjölnir - KA Akureyri
1:1 (1:0)
szept. 19. 18:00
RFCU Luxemburg - Victoria Rosport
0:3 (0:0)
szept. 19. 18:00
UNA Strassen - Swift Hesperange
2:2 (1:0)
szept. 19. 19:00
Wiltz - UT Pétange
2:1 (0:0)
szept. 19. 19:00
Rodange - Hostert
1:1 (0:0)
szept. 19. 19:00
Differdange - Etzella Ettelbruck
3:0 (0:0)

szept. 19. 16:00
Krsko - Rudar Velenje
1:2 (0:2)
szept. 19. 16:00
NS Drava - Roltek Dob
1:2 (1:0)
szept. 19. 16:00
Primorje - Smartno
1:1 (0:0)
szept. 19. 16:00
Beltinci - NK Krka
2:4 (0:2)
szept. 19. 16:00
Fuzinar - Bilje
5:0 (2:0)
szept. 19. 20:30
Triglav - Radomlje
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 19. 14:30
BKMA - Lori
0:0
szept. 19. 14:30
Shirak - Alashkert
1:2 (1:2)
szept. 19. 17:30
Ararat Yerevan - Junior Sevan
3:0 (2:0)
szept. 19. 01:00
La Equidad - Boyacá Chicó
4:0 (2:0)
szept. 19. 21:00
Patriotas - Envigado
0:1 (0:1)
szept. 19. 23:00
Deportivo Pereira - Santa Fe
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 19. 12:00
Wuhan Zall - Hebei CFFC
1:1 (0:1)
szept. 19. 13:35
Beijing Guoan - Qingdao Huanghai
2:1 (1:1)
szept. 19. 19:00
Atlante - Venados
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 19. 01:00
Universitario - Ayacucho
1:0 (1:0)
szept. 19. 18:00
Deportivo Municipal - Carlos Manucci
0:1 (0:0)
szept. 19. 20:15
Huancayo - Alianza Lima
1:1 (0:0)
szept. 19. 22:30
Cusco - Cienciano
2:3 (0:3)

3 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Kolding - HB Koge
2:4 (2:2)
szept. 19. 13:30
Silkeborg - Esbjerg
3:1 (1:1)
szept. 19. 14:00
Viborg - Skive
3:1 (3:1)
szept. 19. 07:00
Ventforet Kofu - Kyoto Sanga
0:0
szept. 19. 07:00
Albirex Niigata - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
szept. 19. 08:00
Matsumoto Yamaga - V-Varen Nagasaki
2:2 (0:1)
szept. 19. 12:00
Jubilo Iwata - Tochigi
2:3 (1:0)
szept. 19. 12:00
Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka
1:2 (1:1)
szept. 19. 12:00
Ryukyu - Mito Hollyhock
3:2 (1:0)
szept. 19. 12:00
Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy
2:1 (0:0)
szept. 19. 12:00
JEF United - Fagiano Okayama
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:30
Barry Town - Caernarfon Town
3:1 (1:0)
szept. 19. 18:45
Haverfordwest County - Newtown AFC
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 00:00
Kyzyl-Zhar - Zhetysu
elhalasztva
szept. 19. 12:00
Taraz - Zhetysu
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 19. 04:00
Orange County SC - Las Vegas Lights
1:0 (0:0)
szept. 19. 23:30
New Mexico United - Colorado Springs
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:30
Rabotnicki - Struga
1:1 (0:0)
szept. 19. 01:00
12 de Octubre - Sol de América
3:1 (1:0)
szept. 19. 23:00
Sportivo San Lorenzo - General Díaz
2:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Dacia-Buiucani - Zimbru
2:1 (1:1)
szept. 19. 18:00
Petrocub - Milsami
1:2 (0:1)
szept. 19. 16:30
Rude Zágráb - Bijelo Brdo
1:1 (0:1)
szept. 19. 16:30
Cibalia Vinkovci - Dinamo Zágráb II
2:1 (1:1)
szept. 19. 16:30
Hrvatski Dragovoljac - Inter Zapresic
3:2 (2:1)
szept. 19. 16:30
Dubrava - Opatija
1:4 (1:2)
szept. 19. 16:30
Junak Sinj - Dugopolje
2:2 (1:1)
szept. 19. 04:00
Alajuelense - Grecia
3:1 (1:1)
szept. 19. 23:00
Sporting San José - Saprissa
1:2 (0:0)
szept. 19. 09:00
Eastern - Kitchee
2:1 (0:0)
szept. 19. 09:30
Beijing BG - Guizhou Renhe
0:1 (0:1)
szept. 19. 13:35
Shaanxi Chang'an - Zhejiang Greentown
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Zejtun Corinthians - Santa Lucia
2:2 (0:1)
szept. 19. 21:15
Mosta - Gudja United
2:2 (1:0)
szept. 19. 16:00
Prishtina - Drenica Skënderaj
3:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Besa Pejë - Ballkani
1:4 (0:0)
szept. 19. 15:00
Tre Penne - Fiorentino
4:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Murata - Domagnano
1:2 (0:0)
szept. 19. 15:00
Libertas - Pennarossa
2:0 (0:0)
szept. 19. 09:00
Bucheon 1995 - Jeju
0:2 (0:2)
szept. 19. 09:00
Daejeon Citizen - Seoul E-Land
1:2 (0:0)
szept. 19. 11:30
Anyang - Jeonnam Dragons
1:2 (1:1)
szept. 19. 11:30
Gyeongnam - Ansan Greeners
1:2 (1:2)

szept. 19. 12:00
Villarrubia - Linares Deportivo
2:0 (1:0)
szept. 19. 12:00
Caudal - Real Oviedo II
2:1 (2:0)
szept. 19. 13:00
Alfreton - Chesterfield
2:0 (1:0)
szept. 19. 13:00
Ebbsfleet - Dover Athletic
2:1 (0:0)
szept. 19. 14:30
Kidderminster - Wrexham
0:4 (0:3)
szept. 19. 15:00
Glentoran - H&W Welders
7:0 (3:0)
szept. 19. 15:00
Kelty Hearts - Airdrieonians
1:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Kettering - King's Lynn
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Montrose - Dundee FC
2:2 (1:1)
szept. 19. 15:00
Udinese - SPAL
0:1 (0:1)
szept. 19. 16:00
Halifax - Boston United
2:2 (2:0)
szept. 19. 16:00
Telford - Notts
1:3 (0:1)
szept. 19. 16:00
Eastleigh - Eastbourne Borough
3:2 (2:0)
szept. 19. 16:00
Larne - Annagh United
1:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Portadown - Ards
1:2 (1:0)
szept. 19. 16:00
Slough - Weymouth
2:4 (2:2)
szept. 19. 16:00
St. Albans - Sutton
0:0
szept. 19. 16:00
Torquay - Chippenham
0:2 (0:1)
szept. 19. 16:00
Wealdstone - Dulwich Hamlet
1:1 (1:0)
szept. 19. 16:00
Solihull Moors - Hereford FC
0:1 (0:0)
szept. 19. 16:30
Panachaiki - Giorgos Karaiskakis
2:0 (0:0)
szept. 19. 16:45
Apollon Smyrnis - Olympiakos Volos
1:0 (1:0)
szept. 19. 17:30
Numancia - SD Logronés
0:2 (0:1)
szept. 19. 18:00
Inter - Pisa
7:0 (6:0)
szept. 19. 18:00
Lazio - Benevento
0:0
szept. 19. 18:00
Burgos - Athletic Bilbao II
2:0 (1:0)
szept. 19. 18:00
Lealtad - Racing Santander
1:0 (0:0)
szept. 19. 18:30
Guijuelo - Extremadura
2:1 (1:1)
szept. 19. 19:00
FC Barcelona - Elche
1:0 (1:0)
szept. 19. 19:00
Zaragoza - Girona
1:0 (0:0)
szept. 19. 19:30
L'Hospitalet - Prat
1:2 (0:1)
szept. 19. 20:30
La Roda - Elche Ilicitano
2:3 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
355
32 (9%)
151 (43%)
462
2. Xxy
346
35 (10%)
142 (41%)
459
3. Rati
346
39 (11%)
131 (38%)
457
348
33 (9%)
145 (42%)
455
348
32 (9%)
147 (42%)
454
343
32 (9%)
145 (42%)
450
7. AltT
354
30 (8%)
146 (41%)
442
346
33 (10%)
136 (39%)
437
350
29 (8%)
145 (41%)
435
352
33 (9%)
133 (38%)
431

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont