Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 18.

Meccsek - 2020. szeptember 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 18.)


szept. 18. 09:00
Riga - Tre Fiori
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 20:00
SC Sopron - BVSC-Zugló
0:0
1 mérkőzés
szept. 18. 20:30
Bayern München - Schalke 04
8:0 (3:0)

1 mérkőzés
szept. 18. 21:00
Lyon - Nimes
0:0
1 mérkőzés
szept. 18. 20:00
Venlo - Utrecht
1:1 (1:0)
szept. 18. 18:30
Hamburger SV - Fortuna Düsseldorf
2:1 (1:0)
szept. 18. 18:30
Regensburg - FC Nürnberg
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 18. 20:45
Coventry - Queens Park
3:2 (1:1)
szept. 18. 20:00
Famalicao - Benfica
1:5 (0:3)
szept. 18. 22:15
Guimaraes - Belenenses
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 19:00
FK Krasnodar - Khimki
7:2 (3:2)
6 mérkőzés
szept. 18. 00:00
Defensa y Justicia - Delfin
3:0 (0:0)
szept. 18. 00:00
Sao Paulo - River Plate
2:2 (1:1)
szept. 18. 02:00
Libertad - Boca Juniors
0:2 (0:1)
szept. 18. 02:00
Independiente - Flamengo RJ
5:0 (1:0)
szept. 18. 04:00
Guaraní - Tigre
4:1 (1:1)
szept. 18. 04:00
Barcelona SC - Atlético Junior
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Chindia Targoviste - Hermannstadt
1:3 (1:2)
szept. 18. 20:00
Astra Giurgiu - CFR Cluj
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 18. 19:00
Malatyaspor - Göztepe Izmir
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
szept. 18. 00:00
Botafogo - Vasco da Gama
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
szept. 18. 20:30
Londerzeel - Thes Sport
0:2 (0:0)
szept. 18. 20:30
Lyra-Lierse Berlaar - RAA La Louviere
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Dnipro-1 - Illichivets
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 18. 17:45
Kaiserslautern - Dynamo Dresden
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 18. 18:00
PAOK Saloniki - Atromitos
1:1 (0:0)
szept. 18. 19:30
Olympiakos Pireus - Asteras Tripolis
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Podbeskidzie - Rakow Czestochowa
1:4 (1:4)
szept. 18. 20:30
Wisla Kraków - Wisla Plock
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Sibenik - Lokomotiv Zágráb
3:2 (2:1)
szept. 18. 18:45
PSV Eindhoven II - Eindhoven
1:2 (0:1)
szept. 18. 18:45
Helmond - Volendam
0:1 (0:0)
szept. 18. 21:00
Roda - Dordrecht
4:0 (2:0)
szept. 18. 21:00
Go Ahead Eagles - Ajax II
0:3 (0:1)

1 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Vojvodina - Radnik Surdulica
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 20:00
Slavia Praha - Teplice
5:1 (3:0)
szept. 18. 19:00
Thun - Stade Lausanne-Ouchy
2:2 (2:0)
szept. 18. 20:00
Grasshoppers - Winterthur
3:2 (2:1)
szept. 18. 18:30
Austria Wien II - Grazer
2:4 (0:1)
szept. 18. 18:30
Vorwärts Steyr - Kapfenberg
0:3 (0:2)
szept. 18. 18:30
Dornbirn - Austria Klagenfurt
1:1 (0:0)
szept. 18. 18:30
Rapid Wien II - Juniors OÖ
1:1 (1:1)
szept. 18. 20:25
Lafnitz - Amstetten
2:2 (2:2)
szept. 18. 17:00
UD Oliveirense - Penafiel
2:1 (0:0)
szept. 18. 18:00
Chaves - Varzim
0:0
szept. 18. 19:00
Vilafranquense - Feirense
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 18. 18:45
Derry City - St. Patricks
0:0
szept. 18. 20:45
Sligo Rovers - Bohemian
0:1 (0:0)
szept. 18. 20:00
Villefranche/Saone - SC Bastia
0:3 (0:2)
szept. 18. 20:00
Créteil - Cholet
1:0 (0:0)
szept. 18. 20:00
US Orléans - Lyon-Duchére
1:1 (0:0)
szept. 18. 20:00
Bastia-Borgo - Le Mans
1:1 (0:1)
szept. 18. 20:00
Bourg-Péronnas - Boulogne
3:3 (2:3)
szept. 18. 20:00
Avranches - Stade Briochin
2:1 (1:0)
szept. 18. 20:00
Concarneau - Quevilly
1:1 (1:0)

szept. 18. 17:00
Al-Sadd - Al Ain
4:0 (1:0)
szept. 18. 17:00
Sharjah - Al Duhail
4:2 (1:1)
szept. 18. 20:00
Al-Nassr - Sepahan
2:0 (2:0)
szept. 18. 20:00
Al Taawoun - Persepolis
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Ermis Aradippou - Olympiakos Nicosia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 18. 17:45
Tsarsko Selo - Botev Vratsa
1:2 (0:1)
szept. 18. 20:00
Montana - Botev Plovdiv
3:1 (2:1)
szept. 18. 15:30
Smolevichi-STI - Ruh Brest
0:6 (0:2)
szept. 18. 17:30
Neman Grodno - FK Minsk
2:0 (2:0)
szept. 18. 20:00
RWDM - Lommel
0:1 (0:0)
szept. 18. 17:40
Arka Gdynia - Miedz Legnica
4:0 (1:0)
szept. 18. 18:00
Eskisehirspor - Adanaspor
0:0
szept. 18. 18:00
Haras El Hodood - ENPPI
3:2 (2:1)
szept. 18. 20:00
Aswan - Zamalek
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 18. 20:45
UC Dublin - Drogheda
1:3 (1:0)
szept. 18. 20:45
Bray Wanderers - Longford
3:0 (0:0)
szept. 18. 20:45
Galway United - Wexford Youths
1:0 (1:0)
szept. 18. 20:45
Athlone - Cobh Ramblers
2:1 (0:0)
szept. 18. 20:45
Shamrock Rovers II - Cabinteely
0:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Jihlava - Lisen
1:1 (1:0)
szept. 18. 20:00
Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 18. 14:30
West Armenia - Gandzasar Kapan
3:2 (0:2)
szept. 18. 14:30
Van - Noravank
0:0
szept. 18. 17:30
Urartu - Pyunik
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 18. 09:30
Jiangsu Suning - Shenzhen
2:0 (1:0)
szept. 18. 12:00
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F
1:1 (0:0)
szept. 18. 13:35
Guangzhou - Henan Jianye
2:0 (1:0)
szept. 18. 14:00
Shandong Luneng - Dalian Aerbin
4:0 (1:0)
szept. 18. 04:00
Tampico Madero - Monarcas Morelia
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 18. 19:00
Helsingor - Vendsyssel
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Carlos Stein - Atlético Grau
1:1 (1:0)
szept. 18. 22:30
Melgar - Universidad San Martín
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 20:45
Aberystwyth - Flint
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 18. 03:30
Reno 1868 - Tacoma Defiance
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Okzhetpes - Kaspiy Aktau
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 18. 15:00
Floresti - Dinamo-Auto
0:5 (0:1)
szept. 18. 18:00
Speranta Nisporeni - Sheriff Tiraspol
1:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Trepca'89 - Arberia
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Vicenza - Südtirol
1:0 (1:0)
szept. 18. 17:00
Cittadella - Mantova
3:2 (2:1)
szept. 18. 17:30
Sevilla - Athletic Bilbao
2:1 (1:1)
szept. 18. 20:00
Eldense - Yeclano
2:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
102
18 (18%)
31 (30%)
152
2. Sió
102
13 (13%)
36 (35%)
137
102
11 (11%)
37 (36%)
129
   Tatrai
103
11 (11%)
37 (36%)
129
93
10 (11%)
39 (42%)
128
95
11 (12%)
36 (38%)
127
101
10 (10%)
38 (38%)
126
103
9 (9%)
40 (39%)
125
103
11 (11%)
35 (34%)
125
101
10 (10%)
36 (36%)
122

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!