Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 20.

Meccsek - 2020. szeptember 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 20.)


6 mérkőzés
szept. 20. 00:00
Levante - Atlético Madrid
elhalasztva
szept. 20. 00:00
Sevilla - Elche
elhalasztva
szept. 20. 16:00
Huesca - Cádiz
0:2 (0:1)
szept. 20. 18:30
Betis - Valladolid
2:0 (2:0)
szept. 20. 18:30
Granada - Alavés
2:1 (1:1)
szept. 20. 21:00
Real Sociedad - Real Madrid
0:0
4 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Southampton - Tottenham
2:5 (1:1)
szept. 20. 17:30
Chelsea - Liverpool
0:2 (0:0)
szept. 20. 20:00
Leicester - Burnley
4:2 (1:1)
18 mérkőzés
szept. 20. 12:30
Tiszaújváros - Budapest Honvéd
1:7 (0:0)
szept. 20. 15:00
Tiszaföldvár - Fehérvár
0:5 (0:0)
szept. 20. 15:00
Sényő - Vasas
1:5 (0:0)
szept. 20. 15:00
Mándok - Mezőkövesd
1:8 (0:0)
szept. 20. 15:00
Kerekegyháza - Gyirmót
1:8 (0:0)
szept. 20. 15:00
Hatvan - Paks
1:3 (0:0)
szept. 20. 15:00
FC Dabas - Dunaújváros
0:3 (0:0)
szept. 20. 15:00
Teskánd - Taksony
1:3 (0:0)
szept. 20. 15:00
Csács-Nemesapáti - Szekszárd
2:1 (0:0)
szept. 20. 15:00
Zalaszentgrót - Nagyatád
1:0 (0:0)
szept. 20. 15:00
Tarpa - Komárom
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
szept. 20. 15:00
Maroshegy - Ajka
0:5 (0:0)
szept. 20. 15:00
Cegléd - Rákosmenti KSK
5:1 (0:0)
szept. 20. 15:00
Gyöngyöshalász - Nagykanizsai TE
3:4 (0:0)
szept. 20. 15:00
ESMTK - Tállya
1:3 (0:0)
szept. 20. 15:00
Csepel - Soroksár
0:3 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 20. 12:30
Parma - Napoli
0:2 (0:0)
szept. 20. 15:00
Genoa - Crotone
4:1 (3:1)
szept. 20. 18:00
Sassuolo - Cagliari
1:1 (0:0)
szept. 20. 20:45
Juventus - Sampdoria
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 20. 15:30
RB Leipzig - Mainz
3:1 (2:0)
szept. 20. 18:00
Wolfsburg - Bayer Leverkusen
0:0
7 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Nice - Paris St. Germain
0:3 (0:2)
szept. 20. 15:00
Montpellier HSC - Angers
4:1 (2:1)
szept. 20. 15:00
Strasbourg - Dijon
1:0 (0:0)
szept. 20. 15:00
Brest - Lorient
3:2 (2:1)
szept. 20. 15:00
Metz - Reims
2:1 (1:1)
szept. 20. 17:00
Nantes - St. Etienne
2:2 (0:1)
szept. 20. 21:00
Olympique Marseille - Lille
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 20. 12:15
Den Haag - Groningen
0:1 (0:1)
szept. 20. 14:30
Feyenoord - Twente
1:1 (1:1)
szept. 20. 14:30
Willem II - Heracles
4:0 (0:0)
szept. 20. 16:45
Ajax - Waalwijk
3:0 (2:0)
szept. 20. 13:30
Greuther Fürth - Osnabrück
1:1 (1:1)
szept. 20. 13:30
Heidenheim - Braunschweig
2:0 (1:0)
szept. 20. 13:30
Holstein Kiel - Paderborn
1:0 (0:0)
szept. 20. 00:00
Girona - UD Logronés
elhalasztva
szept. 20. 00:00
Almería - Zaragoza
elhalasztva
szept. 20. 12:00
Lugo - Leganés
2:1 (0:1)
szept. 20. 16:00
Espanyol - Mallorca
0:0
szept. 20. 18:15
FC Cartagena - Sporting Gijón
0:1 (0:0)
szept. 20. 18:15
Albacete - Ponferradina
0:2 (0:1)
szept. 20. 20:30
Las Palmas - Fuenlabrada
3:3 (1:0)

1 mérkőzés
szept. 20. 15:00
Stoke - Bristol City
0:2 (0:1)
szept. 20. 17:00
Santa Clara - Marítimo
2:0 (0:0)
szept. 20. 19:30
Moreirense - Farense
2:0 (1:0)
szept. 20. 22:00
Tondela - Rio Ave
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Arsenal-Tula - PFC Sochi
3:2 (2:1)
szept. 20. 13:00
Ufa - CSKA Moszkva
0:1 (0:0)
szept. 20. 15:30
Rubin Kazan - Szpartak Moszkva
0:2 (0:2)
szept. 20. 18:00
Lokomotiv Moszkva - FK Tambov
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 20. 17:45
UTA Arad - CSMS Iasi
2:3 (1:1)
szept. 20. 20:30
Steaua Bukarest - Argesul Pitesti
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
szept. 20. 12:30
Erzurum BB - Sivasspor
1:2 (0:0)
szept. 20. 15:00
Kasimpasa - Rizespor
2:0 (1:0)
szept. 20. 18:00
Istanbul Basaksehir - Galatasaray
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 20. 00:00
Fortaleza - Internacional RS
1:0 (0:0)
szept. 20. 00:00
Bragantino - Ceará
4:2 (3:1)
szept. 20. 02:00
Atlético GO - Atlético Mineiro
3:4 (1:0)
szept. 20. 21:00
Gremio Porto Alegre - Palmeiras
1:1 (0:0)
szept. 20. 21:00
Coritiba - Vasco da Gama
1:0 (0:0)
szept. 20. 23:15
Botafogo - Santos
0:0

8 mérkőzés
szept. 20. 16:00
Lixhe-Lanaye - La Louviére Centre
2:1 (0:0)
szept. 20. 16:00
Blankenberge - Gent-Zeehaven
3:2 (0:0)
szept. 20. 16:00
Warnant - Entité Manageoise
5:2 (0:0)
szept. 20. 16:00
Rupel Boom - Wijgmaal
4:0 (0:0)
szept. 20. 16:00
Bambrugge - SG-Tertre-Hautrage
0:5 (0:0)
szept. 20. 16:00
Jong Lede - Patro Eisden
2:1 (0:0)
szept. 20. 16:00
Waltwilder - Rochefort
1:2 (0:0)
szept. 20. 16:00
Borinage - Zelzate
2:3 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 20. 13:30
Zulte-Waregem - Club Brugge
0:6 (0:4)
szept. 20. 16:00
Standard Liege - Kortrijk
2:1 (2:1)
szept. 20. 18:15
Genk - Mechelen
3:1 (1:1)
szept. 20. 20:45
Royal Antwerp - AS Eupen
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Hibernian - Rangers FC
2:2 (1:1)
szept. 20. 16:00
Aberdeen - Motherwell
0:3 (0:3)
3 mérkőzés
szept. 20. 14:30
Admira - St. Pölten
0:5 (0:4)
szept. 20. 14:30
Hartberg - Wolfsberger
0:2 (0:0)
szept. 20. 17:00
Austria Wien - Ried
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Olimpik Donetsk - Minai
3:0 (1:0)
szept. 20. 16:00
Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk
2:2 (2:1)
szept. 20. 18:30
Rukh Vynnyky - Kolos Kovalivka
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 20. 16:00
Rochdale - Portsmouth
0:0

3 mérkőzés
szept. 20. 16:00
Basel - FC Vaduz
2:2 (2:1)
szept. 20. 16:00
Lausanne - Servette
2:1 (1:0)
szept. 20. 16:00
St. Gallen - Sion
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Ingolstadt - Uerdingen
2:1 (1:0)
szept. 20. 14:00
Magdeburg - Hallescher
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 20. 17:15
Lamia - OFI Heraklion
1:2 (0:1)
szept. 20. 19:30
Volos NFC - Aris Saloniki
0:1 (0:1)
9 mérkőzés
szept. 20. 01:00
Atlanta United - Inter Miami
1:2 (1:2)
szept. 20. 01:00
New York Red Bulls - FC Cincinnati
0:1 (0:0)
szept. 20. 01:30
Orlando City - Chicago Fire
4:1 (2:0)
szept. 20. 01:30
Columbus Crew - Nashville
2:0 (0:0)
szept. 20. 01:30
D.C. United - Toronto FC
2:2 (1:1)
szept. 20. 02:00
Houston Dynamo - Minnesota United
2:2 (0:2)
szept. 20. 03:30
Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
1:2 (0:0)
szept. 20. 04:30
San Jose Earthquakes - Portland Timbers
1:6 (1:2)
szept. 20. 04:30
L. A. Galaxy - Colorado Rapids
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 20. 15:00
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow
1:1 (0:0)
szept. 20. 17:30
Lech Poznan - Warta Poznan
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 20. 19:05
Rijeka - Hajduk Split
elhalasztva
szept. 20. 19:05
Varazdin - Osijek
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 20. 18:00
Zilina - Slovan Bratislava
2:2 (2:2)
szept. 20. 19:00
FK Senica - Dunaszerdahely
2:4 (1:1)

4 mérkőzés
szept. 20. 14:00
FC Kobenhavn - Bröndby
1:2 (1:1)
szept. 20. 14:00
Odense BK - Nordsjaelland
1:1 (0:0)
szept. 20. 16:00
Randers - Aarhus
1:1 (0:0)
szept. 20. 18:00
Vejle Boldklub - SonderjyskE
4:1 (1:0)
szept. 20. 20:00
Nijmegen - Almere City
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 20. 14:30
AIK - Hammarby
3:0 (2:0)
szept. 20. 14:30
Östersunds - Djurgarden
1:1 (0:0)
szept. 20. 17:30
Norrköping - Malmö FF
1:1 (0:0)
szept. 20. 17:30
IFK Göteborg - Kalmar
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 20. 16:00
Rad Belgrád - Javor
1:0 (0:0)
szept. 20. 16:00
Novi Pazar - Indjija
1:0 (1:0)
szept. 20. 16:00
Spartak Subotica - Proleter Novi Sad
1:2 (1:1)
szept. 20. 19:00
Zlatibor Cajetina - Partizan
0:1 (0:0)
szept. 20. 21:00
Crvena Zvezda - Vozdovac
6:0 (3:0)
3 mérkőzés
szept. 20. 15:30
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
2:4 (1:1)
szept. 20. 15:30
Slovan Liberec - Karvina
1:1 (0:0)
szept. 20. 18:00
Sparta Praha - Zlín
3:1 (0:1)
szept. 20. 00:00
Ponte Preta - Operário PR
1:1 (1:0)
szept. 20. 02:00
CSA - Cruzeiro
3:1 (2:0)
szept. 20. 02:00
Cuiabá - Oeste
3:0 (2:0)
szept. 20. 16:00
Avaí - Sampaio Correa
2:5 (1:3)

6 mérkőzés
szept. 20. 18:00
Rosenborg - Haugesund
2:1 (0:1)
szept. 20. 18:00
Sandefjord - Stromsgodset
0:0
szept. 20. 18:00
Viking - Aalesund
5:2 (1:1)
szept. 20. 18:00
Brann - Bodo/Glimt
1:3 (0:0)
szept. 20. 18:00
Start - Kristiansund
1:2 (0:2)
szept. 20. 20:30
Odd Grenland - Stabaek
2:0 (1:0)
szept. 20. 10:30
Blau-Weiss Linz - Austria Lustenau
5:2 (4:1)
szept. 20. 12:15
Académica - Estoril
1:0 (0:0)
szept. 20. 17:00
Shahr Khodrou - Al-Hilal
0:0
szept. 20. 20:00
Esteghlal - Al Shorta
1:1 (0:1)
szept. 20. 20:00
Al-Ahli Dubai - Pakhtakor
0:0
5 mérkőzés
szept. 20. 00:00
Laci - Kastrioti
elhalasztva
szept. 20. 00:00
Kukësi - Partizani Tirana
elhalasztva
szept. 20. 00:00
KF Tiranë - Teuta Durres
elhalasztva
szept. 20. 00:00
Skenderbeu - Vllaznia
elhalasztva
szept. 20. 00:00
Apolonia Fier - Bylis Ballsh
elhalasztva
2 mérkőzés
szept. 20. 12:00
Honka - HJK Helsinki
0:0
szept. 20. 17:30
Rovaniemi - Kuopion
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 20. 17:30
Omonia Nikosia - AEK Larnaka
2:1 (1:0)
szept. 20. 18:30
Enosis - APOEL Nikosia
0:2 (0:1)
szept. 20. 19:30
Anorthosis - Apollon Limassol
1:3 (1:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
szept. 20. 19:30
CSKA Szófia - Ludogorets
2:2 (0:1)
szept. 20. 12:00
Isloch - Dinamo Minsk
2:1 (1:0)
szept. 20. 14:00
Slutsk - BATE Borisov
1:3 (1:2)
szept. 20. 16:00
Slavia Mozyr - Shakhter Soligorsk
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 20. 11:00
Oita Trinita - Yokohama FC
1:0 (1:0)
szept. 20. 12:00
FC Tokyo - Vegalta Sendai
1:0 (1:0)
szept. 20. 12:00
Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 20. 00:00
Club Atlas - Pachuca
0:1 (0:0)
szept. 20. 02:00
Tigres - Querétaro
3:0 (0:0)
szept. 20. 04:00
CF América - Club Guadalajara
1:0 (1:0)
szept. 20. 19:00
Toluca - Santos Laguna
1:2 (0:1)
szept. 20. 16:00
Lierse Kempenzonen - Club Brugge II
2:1 (1:1)
szept. 20. 12:40
Korona Kielce - Górnik Leczna
0:2 (0:1)
szept. 20. 14:30
Dalkurd - Brage
1:1 (0:0)
szept. 20. 14:30
Akropolis - Halmstad
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 20. 16:00
Domzale - Tabor Sezana
3:1 (1:1)
szept. 20. 18:00
Aluminij - Olimpija Ljubljana
1:0 (0:0)
szept. 20. 20:30
NS Mura - ND Gorica
1:0 (0:0)
szept. 20. 13:00
Keciörengücü - Osmanlispor
2:0 (1:0)
szept. 20. 15:30
Istanbulspor - Altay Izmir
2:1 (1:0)
szept. 20. 18:00
Giresunspor - Menemen Belediye Spor
1:1 (0:0)

Gyertek csajok!
1 mérkőzés
szept. 20. 18:00
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo
2:3 (1:2)
2 mérkőzés
szept. 20. 16:00
Zira - Sabah FK
0:2 (0:0)
szept. 20. 18:15
Karabakh - Neftchi
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 20. 14:00
FCI Levadia - Nőmme Kalju
2:1 (1:1)
szept. 20. 17:30
El Entag El Harby - El Gounah
2:1 (2:0)
szept. 20. 20:00
Al Mokawloon - Al-Ittihad
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 20. 13:30
Betlemi - Torpedo Kutaisi
1:4 (0:0)
szept. 20. 13:30
Tbilisi City - Samtredia
3:2 (3:0)
szept. 20. 17:00
Telavi - Merani Tbilisi
2:0 (2:0)
szept. 20. 14:30
De Treffers - Amsterdamsche
0:3 (0:2)
szept. 20. 15:00
B36 Torshavn - AB Argir
3:0 (0:0)
szept. 20. 16:00
Vikingur Gota - Skála
2:1 (1:0)
szept. 20. 19:30
HB Torshavn - Fuglafjordur
4:2 (3:2)
2 mérkőzés
szept. 20. 16:30
Varnsdorf - Blansko
1:1 (0:1)
szept. 20. 16:30
Táborsko - Usti nad Labem
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 20. 19:15
Hapoel Hadera - Hapoel Be'er Sheva
elhalasztva
szept. 20. 20:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa
elhalasztva

Nem minden család tökéletes
szept. 20. 16:00
F91 Dudelange - Fola Esch
2:0 (0:0)
szept. 20. 18:00
Raja Beni Mellal - Ittihad Tanger
0:1 (0:1)
szept. 20. 20:15
Khemis Zemamra - Wydad Casablanca
1:2 (0:1)
szept. 20. 22:30
Raja Casablanca - Difaa El Jadidi
3:1 (0:0)
szept. 20. 03:10
Millonarios - Once Caldas
1:3 (1:2)
szept. 20. 16:00
Brda - Jadran Dekani
1:0 (0:0)
szept. 20. 16:00
Nafta - Brezice
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 20. 01:00
Sporting Cristal - Alianza Universidad
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 20. 14:00
Buxoro - Lokomotiv Tashkent
1:3 (0:3)
szept. 20. 16:00
Navbahor - Andijan
0:0
2 mérkőzés
szept. 20. 13:00
Fremad Amager - Hvidovre
4:0 (2:0)
szept. 20. 15:00
Hobro - Fredericia
3:2 (3:0)
5 mérkőzés
szept. 20. 14:00
SJK Akatemia - Vaasa
1:1 (0:1)
szept. 20. 16:00
EIF Ekenas - AC Kajaani
5:0 (1:0)
szept. 20. 16:00
MyPa - Jaro
1:1 (0:0)
szept. 20. 17:30
Oulu - KPV Kokkola
1:2 (0:1)
szept. 20. 17:30
Gnistan - MuSa
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 20. 15:30
Bala - Cefn Druids
2:1 (1:0)
szept. 20. 15:30
Connah's Quay - Penybont
1:0 (1:0)
szept. 20. 15:30
The New Saints - Cardiff MU
2:0 (1:0)

Panarom Teafa kézpermet
szept. 20. 12:30
Thespa Kusatsu - Ehime
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
szept. 20. 00:30
Loudoun United - Pittsburgh Riverhounds
0:1 (0:0)
szept. 20. 01:00
North Carolina - Charlotte Independence
0:1 (0:0)
szept. 20. 01:30
Louisville City - Memphis 901
4:1 (2:1)
szept. 20. 02:00
Saint Louis - Sporting Kansas City II
3:2 (2:0)
szept. 20. 03:00
San Antonio - OKC Energy
2:0 (1:0)
szept. 20. 03:00
Rio Grande Valley - Tulsa Roughnecks
elhalasztva
szept. 20. 03:30
El Paso Locomotive - Real Monarchs
1:0 (1:0)
szept. 20. 04:30
Phoenix Rising - San Diego Loyal
2:3 (1:3)
2 mérkőzés
szept. 20. 11:00
FK Astana - Shakter Karaganda
1:1 (0:0)
szept. 20. 14:00
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 20. 15:30
Shkendija - Akademija Pandev
2:1 (1:0)
szept. 20. 15:30
Shkupi - Renova
4:3 (2:1)
szept. 20. 15:30
Sileks Kratovo - Borec
1:2 (1:0)
szept. 20. 15:30
Belasica - Pelister
0:2 (0:1)
szept. 20. 13:00
Vestri - Leiknir Fáskrúdsfjördur
2:0 (1:0)
szept. 20. 18:00
Magni Grenivik - Leiknir Reykjavik
0:1 (0:1)
szept. 20. 01:30
Club Olimpia - Sportivo Luqueno
7:0 (4:0)
szept. 20. 23:00
Guaraní - Guairena
0:0

szept. 20. 16:30
Osijek II - Medimurje Cakovec
6:0 (3:0)
szept. 20. 16:30
Croatia Zmijavci - Radnik Sesvete
3:1 (3:1)
szept. 20. 16:30
Orijent 1919 - Kustosija
1:1 (1:1)
szept. 20. 08:00
Jeonbuk - Busan I'Park
2:0 (2:0)
szept. 20. 08:00
Incheon - Ulsan Hyundai
0:1 (0:1)
szept. 20. 08:00
FC Seoul - Daegu
0:0
szept. 20. 08:00
Pohang - Sangju Sangmu
4:3 (2:0)
szept. 20. 08:00
Seongnam Ilhwa - Gwangju
0:2 (0:1)
szept. 20. 08:00
Gangwon - Suwon Blue Wings
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 20. 15:00
Sfintul Gheorghe - Codru Lozova
2:2 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 20. 14:00
BFC Daugavpils - Liepaja
0:4 (0:1)
szept. 20. 14:00
FS METTA/LU Riga - Spartaks Jürmala
1:1 (1:0)
szept. 20. 14:00
Tukums 2000 - Jelgava
0:0
szept. 20. 16:00
Rigas FS - Ventspils
1:1 (1:0)
szept. 20. 18:00
Riga - Valmieras
1:0 (1:0)
szept. 20. 02:00
Santos Guápiles - Pérez Zeledón
1:4 (1:2)
szept. 20. 04:00
Herediano - Guadalupe
3:1 (2:0)
szept. 20. 23:00
Limón - Jicaral
1:0 (1:0)
szept. 20. 23:00
AD San Carlos - Cartaginés
1:0 (1:0)
szept. 20. 18:00
Sutjeska Niksic - Zeta
0:2 (0:0)
szept. 20. 19:00
FK Podgorica - Jezero
1:0 (1:0)
szept. 20. 20:00
Decic - Rudar Pljevlja
4:1 (2:1)
szept. 20. 20:00
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
elhalasztva

szept. 20. 09:00
R&F - Southern District
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 20. 17:00
Lija Athletic - Senglea Athletic
4:0 (2:0)
szept. 20. 17:00
Tarxien Rainbows - Balzan
0:1 (0:0)
szept. 20. 21:15
Sliema Wanderers - Hibernians
3:1 (1:1)
szept. 20. 21:15
Floriana - Gzira
2:1 (1:1)
szept. 20. 13:30
Feronikeli - Gjilani
4:0 (0:0)
szept. 20. 15:00
Folgore / Falciano - La Fiorita
0:1 (0:0)
szept. 20. 15:00
Virtus - Faetano
2:2 (0:0)
szept. 20. 15:00
Cailungo - San Giovanni
0:1 (0:0)
szept. 20. 16:00
Indonézia U19 - Katar U19
1:1 (0:0)
szept. 20. 16:30
Larisa - PAS Giannina
0:1 (0:0)
szept. 20. 17:30
Panathinaikosz - Levadiakos
1:0 (0:0)
szept. 20. 19:00
Gava - Prat
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (3:0)
szept. 20. 19:00
Esperance - CS Sfaxien
0:0 / tizenegyesekkel 5:4

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
280
31 (11%)
109 (39%)
373
2. Xxy
262
27 (10%)
112 (43%)
359
279
28 (10%)
105 (38%)
350
267
31 (12%)
97 (36%)
349
282
28 (10%)
103 (37%)
346
6. BeZo
278
34 (12%)
87 (31%)
344
282
31 (11%)
94 (33%)
343
280
25 (9%)
107 (38%)
339
279
24 (9%)
109 (39%)
338
10. Miki69
276
31 (11%)
89 (32%)
333

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont