Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 5.

Meccsek - 2020. szeptember 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 5.)


28 mérkőzés
2020. szept. 5. 13:00
Derby - Barrow
0:0
2020. szept. 5. 13:30
Plymouth - Queens Park
3:2 (1:1)
2020. szept. 5. 14:00
Crawley - Millwall
1:3 (1:2)
2020. szept. 5. 14:00
Gillingham - Southend
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:00
Bristol City - Exeter
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:15
Walsall - Sheffield Wednesday
0:0
2020. szept. 5. 16:00
Luton - Norwich
3:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Barnsley - Nottingham Forest
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Birmingham - Cambridge United
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Bolton Wanderers - Bradford
1:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Ipswich - Bristol Rovers
3:0 (2:0)
2020. szept. 5. 16:00
Fleetwood - Wigan
3:2 (1:2)
2020. szept. 5. 16:00
Sunderland AFC - Hull
0:0
2020. szept. 5. 16:00
Salford - Rotherham
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Swindon - Charlton Athletic
1:3 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Northampton - Cardiff
3:0 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
Newport - Swansea
2:0 (2:0)
2020. szept. 5. 16:00
Milton Keynes Dons - Coventry
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Oxford United - Wimbledon
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Reading - Colchester
3:1 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Tranmere - Harrogate Town
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Crewe - Lincoln City
1:2 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Huddersfield - Rochdale
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Scunthorpe - Port Vale
1:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Oldham - Carlisle
3:0 (2:0)
2020. szept. 5. 16:00
Peterborough - Cheltenham
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Grimsby - Morecambe
1:1 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Forest Green Rovers - Leyton
1:2 (1:0)

2020. szept. 5. 15:00
Gibraltár - San Marino
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:00
Észak-Macedónia - Örményország
2:1 (2:0)
2020. szept. 5. 18:00
Izland - Anglia
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Azerbajdzsán - Luxemburg
1:2 (1:0)
2020. szept. 5. 18:00
Ciprus - Montenegro
0:2 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Észtország - Grúzia
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 20:45
Portugália - Horvátország
4:1 (1:0)
2020. szept. 5. 20:45
Dánia - Belgium
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 20:45
Svédország - Franciaország
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 11:00
Vidi II - Mosonmagyaróvár
3:2 (2:1)
2020. szept. 5. 16:30
Tatabánya - Gárdony
6:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Nagykanizsai TE - ZTE II
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Lipót - Puskás Akadémia II.
4:2 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
III. Kerületi TUE UPE - Nagyatád
7:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Ménfőcsanak - Érd
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 17:30
SC Sopron - Veszprém
4:1 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Pápai Perutz - BKV Előre
3:2 (0:0)
2020. szept. 5. 11:00
Budapest Honvéd II - Körösladány
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Vác - Dabas-Gyón
2:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Dunaújváros - Paks II
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
FC Dabas - Újpest II
2:2 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Szekszárd - Kecskeméti TE
1:2 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Hódmezővásárhely - ESMTK
1:3 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Iváncsa - Taksony
2:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Rákosmenti KSK - Kozármisleny
2:2 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Szegedi Vasutas - Ferencváros II
0:5 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Monor - Majos
4:1 (0:0)

2020. szept. 5. 16:30
DVSC-DEAC - Balassagyarmat
3:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Jászberény - Salgótarján
6:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Kisvárda II - Eger
0:0
2020. szept. 5. 16:30
Tiszaújváros - Duna Aszfalt Tiszakécske
0:3 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
DVTK II - Tiszafüred
2:3 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Sajóbábony - Cegléd
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Gyöngyös - Mezőkövesd II
3:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Hatvan - Sényő
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Tállya - Putnok
0:0
20 mérkőzés
2020. szept. 5. 16:00
Ardennen - Mol Wezel
5:1 (1:1)
2020. szept. 5. 18:00
Sint-Dymphna - Koninklijke Kontich
4:3 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Buzet - Cappellen
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Berlare - Heur Tongeren
1:2 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Vorselaar - Beringen
0:0
2020. szept. 5. 19:30
Bertem-Leefdaal - Tubize
3:1 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Hasselt - Wervik
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Hades - Tempo Overijse
2:0 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Houtvenne - Sassport Boezinge
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
RAA La Louviere - Ostiches
3:2 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Ninove - Rapid Symphorinois
2:3 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
KRC Mechelen - KFC Lille
5:4 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
VW Hamme - Sprimont-Comblain II
3:0 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Rochefort - Mormont
4:2 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Meux - De Kempen
2:1 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Merksem - RC Lebbeke
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Gent-Zeehaven - Saint-Josse
3:1 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Wellen - Voorde Appelterre
0:2 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Berchem Sport II - Union Namur
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 20:31
Rebecq - Arquet
5:1 (0:0)

1 mérkőzés
2020. szept. 5. 22:00
Flamengo RJ - Fortaleza
2:1 (1:1)
11 mérkőzés
2020. szept. 5. 07:00
SKA-Energia Khabarovsk - Torpedo Moszkva
2:4 (2:0)
2020. szept. 5. 12:00
Tomsk - Alania Vladikavkaz
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 13:00
Shinnik - Chayka
0:0
2020. szept. 5. 14:00
Chertanovo Moszkva - Tekstilshchik
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 14:00
Akron - Veles
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 15:00
Sovjetov - FK Nizhny Novgorod
3:0 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
Dinamo Bryansk - Szpartak Moszkva II
0:3 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Fakel - Gazovik Orenburg
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:30
Volgar Astrakhan - Yenisey
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 17:00
Krasnodar II - Baltika Kaliningrad
3:1 (1:1)
2020. szept. 5. 17:00
Neftekhimik - Irtysh Omsk
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Eindhoven - Telstar
2:3 (0:1)
2020. szept. 5. 18:45
MVV - Cambuur
1:7 (1:4)
2020. szept. 5. 21:00
Roda - Top Oss
3:0 (3:0)
2020. szept. 5. 00:15
Figueirense - Paraná
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 02:30
Ponte Preta - Botafogo/SP
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Oeste - Juventude
1:3 (0:1)
2020. szept. 5. 21:30
CSA - Confianca
1:1 (1:0)
2020. szept. 5. 21:30
EC Vitória - Cuiabá
4:2 (2:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 5. 15:00
Shamrock Rovers - Bohemian
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 18:00
Shelbourne - Cork City
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
2020. szept. 5. 14:30
Ostrovets FC - FK Minsk
0:3 (0:1)
9 mérkőzés
2020. szept. 5. 07:00
Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima
0:2 (0:0)
2020. szept. 5. 11:00
Nagoya Grampus - Kashima Antlers
1:3 (0:2)
2020. szept. 5. 11:00
Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale
1:3 (1:1)
2020. szept. 5. 11:00
Shimizu - Kashiwa Reysol
1:2 (0:2)
2020. szept. 5. 11:30
Vegalta Sendai - Gamba Osaka
1:4 (1:2)
2020. szept. 5. 11:30
Oita Trinita - FC Tokyo
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 11:30
Shonan Bellmare - Vissel Kobe
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 11:45
Sagan Tosu - Yokohama FC
3:0 (1:0)
2020. szept. 5. 12:30
Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds
3:0 (0:0)
2020. szept. 5. 12:40
Korona Kielce - Jastrzebie
3:2 (2:1)
2020. szept. 5. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Nieciecza
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Belchatow - Miedz Legnica
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 5. 02:30
Club Necaxa - Club León
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 04:06
Club Tijuana - Monterrey
2:1 (1:1)
2020. szept. 5. 04:30
Juárez - Santos Laguna
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 15:00
Ljungskile - Akropolis
2:1 (1:1)
2020. szept. 5. 17:30
Örgryte - Norrby
2:0 (0:0)
2020. szept. 5. 17:30
Jönköpings Södra - AFC Eskilstuna
3:0 (1:0)
2020. szept. 5. 17:30
Sundsvall - Öster
1:2 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Aswan - Smouha
3:3 (2:2)

3 mérkőzés
2020. szept. 5. 00:30
La Serena - O'Higgins
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 17:00
Deportes Iquique - Huachipato
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 20:30
Universidad Católica - Coquimbo
4:1 (3:0)
2020. szept. 5. 14:00
Maassluis - Katwijk
0:2 (0:2)
2020. szept. 5. 14:30
Scheveningen - Spakenburg
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 14:30
Noordwijk - Amsterdamsche
2:2 (1:1)
2020. szept. 5. 15:00
Quick Boys - GVVV
2:1 (0:0)
2020. szept. 5. 15:00
Ijsselmeervogels - Rijnsburgse
2:1 (1:1)
2020. szept. 5. 15:00
Kozakken Boys - Ido-Ambacht
3:2 (1:0)
2020. szept. 5. 15:00
Volendam II - Sparta Rotterdam II
2:2 (1:1)
2020. szept. 5. 18:00
De Treffers - Hardenberg
0:0
1 mérkőzés
2020. szept. 5. 15:00
Fjölnir - Breidablik
1:4 (0:2)
2020. szept. 5. 11:00
Albirex Niigata - Jubilo Iwata
1:3 (1:1)
2020. szept. 5. 11:00
Tokyo Verdy - Ehime
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 11:00
Matsumoto Yamaga - Montedio Yamagata
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 11:30
Kyoto Sanga - JEF United
2:0 (2:0)
2020. szept. 5. 12:00
Avispa Fukuoka - Renofa Yamaguchi
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 12:00
Zweigen Kanazawa - V-Varen Nagasaki
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 12:00
Giravanz Kitakyushu - Ventforet Kofu
0:3 (0:1)
2020. szept. 5. 12:00
Omiya Ardija - Fagiano Okayama
1:1 (1:0)
2020. szept. 5. 12:00
Tokushima Vortis - Thespa Kusatsu
2:0 (1:0)

4 mérkőzés
2020. szept. 5. 15:30
Vaasa - EIF Ekenas
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
KPV Kokkola - MP Mikkeli
1:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
AC Kajaani - MuSa
3:1 (2:1)
2020. szept. 5. 16:00
Oulu - MyPa
4:0 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
NK Krka - Nafta
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Fuzinar - Krsko
1:2 (1:1)
2020. szept. 5. 16:30
Beltinci - Primorje
5:1 (0:1)
2020. szept. 5. 16:30
Bilje - NS Drava
3:2 (2:2)
2020. szept. 5. 16:30
Roltek Dob - Rudar Velenje
3:1 (3:1)
2020. szept. 5. 19:00
Brezice - Triglav
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 5. 15:00
Buxoro - Pakhtakor
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
2020. szept. 5. 12:00
Hebei CFFC - Shanghai East Asia
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 14:00
Qingdao Huanghai - Shijiazhuang Ever Bright
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 15:30
AmaZulu - Highlands Park
1:1 (1:0)
2020. szept. 5. 15:30
Mamelodi Sundowns - Black Leopards
3:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:30
Cape Town City - SuperSport United
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 15:30
Bloemfontein - Maritzburg United
3:1 (1:1)
2020. szept. 5. 15:30
Chippa United - Golden Arrows
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:30
Baroka - Kaizer Chiefs
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 15:30
Orlando Pirates - Stellenbosch
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:30
Bidvest Wits - Polokwane City
3:1 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. szept. 5. 01:30
Guaraní - Sportivo Luqueno
3:0 (2:0)
2020. szept. 5. 23:30
Libertad - Guairena
5:2 (1:2)
3 mérkőzés
2020. szept. 5. 02:00
Saint Louis - Sporting Kansas City II
3:2 (0:0)
2020. szept. 5. 04:00
Real Monarchs - Tacoma Defiance
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 23:00
New York RB II - Pittsburgh Riverhounds
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
2020. szept. 5. 13:00
Auda - Super Nova
5:1 (0:0)
2020. szept. 5. 14:00
Lokomotiv Daugavpils - Albatroz
3:2 (0:0)
2020. szept. 5. 15:00
Smiltene - Dinamo Riga
3:4 (0:0)
2020. szept. 5. 19:00
Rezekne / BJSS - JDFS Alberts
2:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:30
Rude Zágráb - Inter Zapresic
1:1 (1:1)
2020. szept. 5. 10:30
Seongnam Ilhwa - Jeonbuk
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 12:00
FC Seoul - Busan I'Park
1:1 (1:0)
2020. szept. 5. 13:00
Pohang - Daegu
3:2 (1:2)
2020. szept. 5. 23:00
Grecia - Alajuelense
2:3 (1:0)
2020. szept. 5. 23:00
Guadalupe - Herediano
2:3 (2:1)
2020. szept. 5. 17:00
Kairouan - Tataouine
0:0
2020. szept. 5. 17:00
Métlaoui - Bizertin
0:0
2020. szept. 5. 17:00
Hammam-Lif - Étoile Sahel
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Club Africain Tunis - Ben Guerdane
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 11:00
Gyeongnam - Jeju
3:3 (1:1)
2020. szept. 5. 12:00
Chungnam Asan - Ansan Greeners
1:1 (0:1)

ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM
2020. szept. 5. 10:00
Espanyol - Almería
4:0 (1:0)
2020. szept. 5. 10:00
Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk
1:2 (0:2)
2020. szept. 5. 10:00
Levszki Szófia - Vitosha Bistritsa
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 10:00
Málaga - Alcorcón
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 10:30
Viborg - Skive
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 11:00
KV Oostende - Royal Knokke
3:1 (0:0)
2020. szept. 5. 11:00
Dubrava - Slaven Belupo
0:2 (0:2)
2020. szept. 5. 11:00
Piast Gliwice - Karvina
0:0
2020. szept. 5. 11:30
Athletic Bilbao - Eibar
2:2 (2:0)
2020. szept. 5. 11:30
Real Sociedad - Alavés
2:2 (0:1)
2020. szept. 5. 12:00
Stal Mielec - Wisla Kraków
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 13:00
Kettering - Solihull Moors
0:0
2020. szept. 5. 13:00
Werder Bremen - Hannover 96
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 13:30
Kaiserslautern - Sandhausen
3:0 (0:0)
2020. szept. 5. 13:30
Vitesse - Darmstadt
2:2 (1:0)
2020. szept. 5. 13:30
Aarhus - Nordsjaelland
2:0 (2:0)
2020. szept. 5. 13:30
Verl - Osnabrück
2:2 (1:2)
2020. szept. 5. 14:00
Leicester - Blackburn Rovers
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 14:00
Newcastle United - Stoke
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 14:00
FC Zürich - Winterthur
3:0 (2:0)
2020. szept. 5. 14:00
Ingolstadt - Schweinfurt
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 14:00
Heerenveen - Zwolle
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 14:00
Aue - Dynamo Dresden
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 14:00
Colne - Stockport
0:2 (0:2)
2020. szept. 5. 14:00
TSV Aubstadt - Greuther Fürth II
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 14:00
Vejle Boldklub - Randers
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 14:00
Belper - Trafford
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 14:00
Chasetown - Hednesford
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 14:00
Coalville - Corby
3:4 (0:1)
2020. szept. 5. 14:00
Ajax - Augsburg
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 14:30
Braunschweig - Heracles
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 14:30
Sturm Graz - Kapfenberg
5:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:00
Heidenheim - St. Gallen
6:2 (4:1)
2020. szept. 5. 15:00
Holstein Kiel - Hansa Rostock
3:1 (1:1)
2020. szept. 5. 15:00
Lorient - Chamois Niortais
3:1 (3:0)
2020. szept. 5. 15:00
Fortuna Düsseldorf - Paderborn
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 15:00
Tiverton - Bideford
0:3 (0:1)
2020. szept. 5. 15:30
Schalke 04 - Bochum
3:0 (3:0)
2020. szept. 5. 15:30
Magdeburg - Wolfsburg
1:4 (1:3)
2020. szept. 5. 15:30
Bologna - Feralpisalo
2:0 (2:0)
2020. szept. 5. 15:30
Horvátország U19 - Szaúd-Arábia U19
4:3 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Liverpool - Blackpool
7:2 (1:2)
2020. szept. 5. 16:00
Watford - Tottenham
2:1 (2:0)
2020. szept. 5. 16:00
Everton - Preston
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
Thun - Kriens
1:5 (1:3)
2020. szept. 5. 16:00
LASK Linz - Regensburg
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
West Ham United - Bournemouth
3:5 (2:2)
2020. szept. 5. 16:00
VfB Stuttgart - Strasbourg
4:2 (2:2)
2020. szept. 5. 16:00
Ballyclare Comrades - Crusaders
1:2 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
Crystal Palace - Bröndby
1:1 (1:0)
2020. szept. 5. 16:00
Dover Athletic - Margate
3:2 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Dundela - Carrick Rangers
0:3 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Eastleigh - Whitehawk
1:2 (1:2)
2020. szept. 5. 16:00
Larne - Warrenpoint
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Wealdstone - Dartford
1:2 (1:2)
2020. szept. 5. 16:00
Ried - Blau-Weiss Linz
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Wingate & Finchley - Boreham Wood
3:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Ilkeston - Notts
0:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Witton Albion - Bala
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Zorya Lugansk - Oleksandria
4:0 (3:0)
2020. szept. 5. 16:00
Totton - Poole
2:1 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Banbury - Brackley
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Bridlington - Spennymoor
0:5 (0:3)
2020. szept. 5. 16:00
Burgess Hill - Corinthian-Casuals
1:1 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Buxton - Leek
3:1 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Clitheroe - Curzon Ashton
3:2 (0:1)
2020. szept. 5. 16:00
Kidsgrove - Runcorn Linnets
3:0 (2:0)
2020. szept. 5. 16:00
Marine - Chester
0:4 (0:2)
2020. szept. 5. 16:00
Nantwich - Southport
1:2 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Stocksbridge PS - Ramsbottom
2:1 (1:1)
2020. szept. 5. 16:00
Swindon Supermarine - Stratford
3:0 (2:0)
2020. szept. 5. 16:00
Tamworth - Matlock
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 16:00
Hendon - St. Albans
0:0
2020. szept. 5. 16:00
Horsham - Harrow Borough
3:2 (2:1)
2020. szept. 5. 16:00
St. Ives - Hemel Hempstead
0:0
2020. szept. 5. 17:00
Hamburger SV - Hertha BSC
2:0 (2:0)
2020. szept. 5. 17:00
Amstetten - Austria Wien
1:3 (0:0)
2020. szept. 5. 17:00
Rabotnicki - Teteks
4:0 (0:0)
2020. szept. 5. 17:00
Wacker Innsbruck - Türkgücü-Ataspor
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 17:00
Struga - Partizani Tirana
1:2 (0:2)
2020. szept. 5. 17:00
Lugo - Mallorca
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 17:00
Wolfsberger - Juniors OÖ
2:0 (0:0)
2020. szept. 5. 17:00
Bulgária U19 - Indonézia U19
3:0 (0:0)
2020. szept. 5. 17:00
Aris Avato - Panthrakikos
5:0 (1:0)
2020. szept. 5. 17:15
Trikala - Panelefsiniakos
4:2 (3:1)
2020. szept. 5. 17:30
AS Roma - Sambenedettese
4:2 (3:2)
2020. szept. 5. 17:30
Union Berlin - FC Nürnberg
2:1 (0:0)
2020. szept. 5. 17:30
Lamia - Larisa
1:1 (0:0)
2020. szept. 5. 17:30
Salernitana - Ternana
3:1 (1:1)
2020. szept. 5. 17:30
Panaitolikos - PAS Giannina
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 18:00
Panathinaikosz - PAOK Saloniki
0:1 (0:1)
2020. szept. 5. 18:00
Torino - Pro Vercelli
1:2 (1:0)
2020. szept. 5. 18:00
Aris Saloniki - Volos NFC
0:0
2020. szept. 5. 18:30
Celta Vigo - Sporting Gijón
1:1 (1:1)
2020. szept. 5. 19:00
Valencia - FC Cartagena
3:1 (0:0)
2020. szept. 5. 19:00
Atromitos - Olympiakos Pireus
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 19:00
Twente - FC Emmen
1:1 (0:1)
2020. szept. 5. 19:00
Montanesa - FC Andorra
0:5 (0:2)
2020. szept. 5. 19:00
Rayo Vallecano - Fuenlabrada
1:0 (1:0)
2020. szept. 5. 19:00
OFI Heraklion - Ergotelis
0:2 (0:2)
2020. szept. 5. 19:00
Albacete - Leganés
0:0
2020. szept. 5. 19:00
Bregalnica Stip - Makedonija Gjorce Petrov
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 19:15
Silkeborg - Vendsyssel
2:2 (1:2)
2020. szept. 5. 19:30
Ponferradina - Real Oviedo
0:1 (0:0)
2020. szept. 5. 19:30
Betis - Granada
3:2 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Fenerbahce - Sivasspor
1:0 (0:0)
2020. szept. 5. 20:00
Benfica - Stade Rennes
2:0 (1:0)
2020. szept. 5. 20:00
Braga - Valladolid
2:2 (0:1)
2020. szept. 5. 20:30
Villarreal - Levante
1:2 (1:1)
2020. szept. 5. 20:30
Real Sociedad - Osasuna
1:0 (1:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
302
32 (11%)
100 (33%)
360
303
28 (9%)
107 (35%)
354
300
30 (10%)
100 (33%)
350
305
29 (10%)
102 (33%)
349
304
21 (7%)
121 (40%)
347
306
19 (6%)
125 (41%)
345
317
27 (9%)
104 (33%)
343
304
24 (8%)
108 (36%)
336
305
23 (8%)
110 (36%)
335
300
23 (8%)
109 (36%)
333

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont