Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 4.

Meccsek - 2020. szeptember 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 4.)


2 mérkőzés
2020. szept. 4. 18:30
Middlesbrough - Shrewsbury
4:3 (2:1)
2020. szept. 4. 20:30
Burton Albion - Accrington Stanley
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 4. 20:00
Kisvárda - Puskás Akadémia
0:3 (0:1)
2020. szept. 4. 18:00
Litvánia - Kazahsztán
0:2 (0:1)
2020. szept. 4. 20:45
Hollandia - Lengyelország
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 20:45
Olaszország - Bosznia-Hercegovina
1:1 (0:0)
2020. szept. 4. 20:45
Skócia - Izrael
1:1 (1:0)
2020. szept. 4. 20:45
Szlovákia - Csehország
1:3 (0:0)
2020. szept. 4. 20:45
Norvégia - Ausztria
1:2 (0:1)
2020. szept. 4. 20:45
Fehéroroszország - Albánia
0:2 (0:1)
2020. szept. 4. 20:45
Románia - Észak-Írország
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
2020. szept. 4. 00:00
Gremio Porto Alegre - Sport Recife
1:2 (0:1)
2020. szept. 4. 01:00
Atlético Mineiro - Sao Paulo
3:0 (2:0)
2020. szept. 4. 16:00
Lettország U21 - Szerbia U21
2:2 (2:0)
2020. szept. 4. 16:30
Bosznia-Hercegovina U21 - Wales U21
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 18:00
Oroszország U21 - Bulgária U21
2:0 (1:0)
2020. szept. 4. 18:00
Norvégia U21 - Gibraltár U21
6:0 (2:0)
2020. szept. 4. 18:00
Fehéroroszország U21 - Hollandia U21
0:7 (0:3)
2020. szept. 4. 18:00
Észtország U21 - Lengyelország U21
0:6 (0:3)
2020. szept. 4. 18:00
Ciprus U21 - Portugália U21
0:4 (0:2)
2020. szept. 4. 18:00
Málta U21 - Észak-Írország U21
0:2 (0:0)
2020. szept. 4. 18:00
Dánia U21 - Ukrajna U21
1:1 (0:0)
2020. szept. 4. 18:00
Finnország U21 - Románia U21
1:3 (1:1)
2020. szept. 4. 18:30
Ausztria U21 - Albánia U21
1:5 (0:2)
2020. szept. 4. 18:30
Izland U21 - Svédország U21
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 19:00
Koszovó U21 - Anglia U21
0:6 (0:0)
2020. szept. 4. 19:00
Grúzia U21 - Franciaország U21
0:2 (0:1)
2020. szept. 4. 19:00
Svájc U21 - Szlovákia U21
4:1 (2:1)
2020. szept. 4. 19:30
Törökország U21 - Andorra U21
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 4. 20:45
Waterford - St. Patricks
3:0 (2:0)
2020. szept. 4. 20:00
Villefranche/Saone - Quevilly
0:1 (0:0)
2020. szept. 4. 20:00
Laval - Lyon-Duchére
3:1 (2:1)
2020. szept. 4. 20:00
Créteil - Stade Briochin
2:1 (2:1)
2020. szept. 4. 20:00
Sete - Annecy FC
0:0

2020. szept. 4. 18:00
Arka Gdynia - Puszcza Niepolomice
3:2 (1:0)
2020. szept. 4. 19:00
GAIS Göteborg - Trelleborg
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 4. 02:00
Querétaro - Toluca
4:1 (2:0)
2020. szept. 4. 04:00
Pachuca - Atlético San Luis
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 4. 17:00
Unión La Calera - Cobresal
2:2 (1:2)
5 mérkőzés
2020. szept. 4. 20:45
UC Dublin - Wexford Youths
8:0 (4:0)
2020. szept. 4. 20:45
Athlone - Galway United
1:4 (0:1)
2020. szept. 4. 20:45
Bray Wanderers - Cabinteely
3:0 (1:0)
2020. szept. 4. 20:45
Drogheda - Cobh Ramblers
0:1 (0:0)
2020. szept. 4. 20:45
Shamrock Rovers II - Longford
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. szept. 4. 17:15
Al Duhail - Umm-Salal
3:0 (2:0)
2020. szept. 4. 17:15
Al Ahli Doha - Al-Wakra
2:1 (1:1)
2020. szept. 4. 19:30
Al Khor - Al Arabi Doha
2:2 (0:2)
2020. szept. 4. 17:00
Misr Lel Makasa - Ismaily
4:1 (2:1)
2020. szept. 4. 20:00
Al Ahly - Wadi Degla
2:0 (1:0)
2020. szept. 4. 00:00
Tepatitlán - Alebrijes de Oaxaca
2:0 (1:0)
2020. szept. 4. 19:35
Abha - Al Ahli Jeddah
2:1 (1:0)
2020. szept. 4. 19:35
Al-Ittihad - Al-Nassr
1:1 (1:1)
2020. szept. 4. 19:35
Al Wehda - Al-Hilal
1:3 (0:1)
2020. szept. 4. 19:35
Al Feiha - Al Adalh
2:0 (1:0)
2020. szept. 4. 19:35
Al Ittifaq - Damak
0:2 (0:1)
2020. szept. 4. 19:35
Al-Shabab Riyadh - Al Hazm
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 19:35
Al Fateh - Al Taawoun
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 19:35
Al Raed - Al Faisaly
2:1 (1:1)

2020. szept. 4. 23:00
12 de Octubre - River Plate
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. szept. 4. 12:00
Shenzhen - Shanghai Shenhua
0:0
2020. szept. 4. 14:00
Guangzhou - Guangzhou R&F
2:1 (0:0)
2020. szept. 4. 17:00
Radnik Sesvete - Bijelo Brdo
1:1 (0:0)
2020. szept. 4. 12:00
Sangju Sangmu - Suwon Blue Wings
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 08:00
Maccabi Herzliya - Maccabi Kabilio Jaffa
1:2 (0:0)
2020. szept. 4. 10:30
Slovan Liberec - Hradec Králové
3:2 (1:2)
2020. szept. 4. 10:30
Santa Clara - Vizela
1:3 (0:0)
2020. szept. 4. 10:30
Jablonec - Varnsdorf
3:1 (2:0)
2020. szept. 4. 10:30
Pribram - Slavoj Vysehrad
1:2 (1:2)
2020. szept. 4. 11:00
Chrudim - Viktoria Zizkov
1:2 (0:0)
2020. szept. 4. 11:00
Hermannstadt - UTA Arad
0:2 (0:1)
2020. szept. 4. 11:00
Westerlo - Sint-Truidense
1:2 (0:1)
2020. szept. 4. 11:00
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogów
1:1 (1:0)
2020. szept. 4. 11:00
Opava - Prostejov
0:2 (0:1)
2020. szept. 4. 11:00
Germinal - Union St. Gilloise
0:4 (0:2)
2020. szept. 4. 11:00
Olympique Marseille - Nimes
2:2 (2:1)
2020. szept. 4. 12:00
Real Oviedo - Athletic Bilbao
2:2 (1:1)
2020. szept. 4. 12:00
Horsens - Esbjerg
2:0 (1:0)
2020. szept. 4. 12:00
Waasland - Lierse Kempenzonen
4:0 (4:0)
2020. szept. 4. 13:00
Cercle Brugge - Dunkerque
1:1 (0:0)
2020. szept. 4. 14:00
Sparta Rotterdam - Den Haag
1:1 (0:0)
2020. szept. 4. 14:00
Wil - Austria Lustenau
0:0
2020. szept. 4. 14:00
Salzburg - Türkgücü-Ataspor
3:0 (3:0)
2020. szept. 4. 14:00
Bayer Leverkusen - Anderlecht
1:1 (1:1)
2020. szept. 4. 14:15
Braunschweig - De Graafschap
0:1 (0:1)
2020. szept. 4. 14:30
Groningen - Nijmegen
3:3 (3:1)
2020. szept. 4. 15:00
Sheffield United - Preston
2:2 (1:0)
2020. szept. 4. 15:00
Aalborg - Odense BK
2:1 (0:1)
2020. szept. 4. 15:00
Angers - Chateauroux
6:1 (3:0)
2020. szept. 4. 15:00
Lommel - Patro Eisden
1:3 (0:2)
2020. szept. 4. 15:00
Metz - Nancy
0:1 (0:0)
2020. szept. 4. 16:00
Rizespor - Trabzonspor
3:4 (2:4)
2020. szept. 4. 16:00
Hartberg - Maribor
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 16:00
Grenoble - Rodez
0:0
2020. szept. 4. 16:00
Franciaország U20 - Paris FC
2:0 (2:0)
2020. szept. 4. 16:30
Lazio - Vicenza
3:2 (2:2)
2020. szept. 4. 17:00
Napoli - Teramo
4:0 (2:0)
2020. szept. 4. 17:00
Lódzki - Radomiak Radom
1:1 (0:0)
2020. szept. 4. 17:00
Rapid Wien - Grazer
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 17:00
Austria Klagenfurt - Bravo
2:4 (0:1)
2020. szept. 4. 17:00
St. Pölten - Floridsdorfer AC
2:1 (1:1)
2020. szept. 4. 17:00
Blansko - Trinec
0:1 (0:0)
2020. szept. 4. 17:00
Montpellier HSC - Clermont
1:3 (0:0)
2020. szept. 4. 17:30
Wacker Innsbruck - Südtirol
2:1 (0:0)
2020. szept. 4. 17:30
Olympiakos Nicosia - Karmiotissa
2:2 (2:0)
2020. szept. 4. 18:00
Nice - AS Monaco
2:3 (2:0)
2020. szept. 4. 18:00
Apollon Limassol - Ethnikos Achna
4:2 (3:1)
2020. szept. 4. 18:00
Huesca - Sabadell
3:0 (1:0)
2020. szept. 4. 18:00
Alki Oroklini - Doxa Katokopia
4:0 (1:0)
2020. szept. 4. 18:00
Paralimni - Ayia Napa
0:0
2020. szept. 4. 18:30
Senglea Athletic - Gudja United
0:3 (0:2)
2020. szept. 4. 18:30
Guimaraes - Academico Viseu
1:0 (0:0)
2020. szept. 4. 18:30
Onisilos Sotiras - Anorthosis
0:4 (0:2)
2020. szept. 4. 19:00
Tenerife - Las Palmas
1:3 (0:0)
2020. szept. 4. 19:00
Venlo - Mönchengladbach
0:4 (0:2)
2020. szept. 4. 19:00
Osasuna - Eibar
1:1 (1:1)
2020. szept. 4. 20:00
Besiktas - Antalyaspor
3:0 (2:0)
2020. szept. 4. 20:30
Frome - Yeovil
1:2 (1:0)
2020. szept. 4. 20:30
Taunton Town - Chippenham
3:1 (1:1)
2020. szept. 4. 20:45
Chichester City - Bognor Regis
2:4 (1:2)
2020. szept. 4. 20:45
Dunston - Morpeth
2:1 (1:1)
2020. szept. 4. 21:00
Sporting CP - Valladolid
2:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
118
10 (8%)
50 (42%)
150
121
9 (7%)
51 (42%)
147
115
11 (10%)
44 (38%)
143
111
10 (9%)
45 (41%)
140
121
7 (6%)
52 (43%)
139
   Sió
119
7 (6%)
52 (44%)
139
   Zozoka42
116
9 (8%)
47 (41%)
139
121
8 (7%)
49 (40%)
138
   Dlaci001
113
8 (7%)
49 (43%)
138
10. Somi12
113
10 (9%)
42 (37%)
134

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont