Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 6.

Meccsek - 2020. szeptember 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 6.)


1 mérkőzés
2020. szept. 6. 13:00
Brentford - Wycombe
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
2020. szept. 6. 15:00
Andorra - Feröer szigetek
0:1 (0:1)
2020. szept. 6. 15:00
Wales - Bulgária
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 18:00
Magyarország - Oroszország
2:3 (0:2)
2020. szept. 6. 18:00
Írország - Finnország
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 18:00
Szlovénia - Moldova
1:0 (1:0)
2020. szept. 6. 20:45
Svájc - Németország
1:1 (0:1)
2020. szept. 6. 20:45
Spanyolország - Ukrajna
4:0 (3:0)
2020. szept. 6. 20:45
Szerbia - Törökország
0:0
2020. szept. 6. 20:45
Málta - Lettország
1:1 (1:1)
2020. szept. 6. 20:45
Koszovó - Görögország
1:2 (0:1)

60 mérkőzés
2020. szept. 6. 15:00
Hombourg - Sint-Job
3:2 (0:0)
2020. szept. 6. 15:00
Schoonbeek-Beverst - Excelsior Mariakerke
5:0 (0:0)
2020. szept. 6. 15:00
Ganshoren - Kosova Schaerbeek
4:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Mandel United - Binche
3:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Latem - Lochristi
0:0
2020. szept. 6. 16:00
Durbuy - Malonne
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Stockay-Warfusée - Aywaille
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Waremme - Gouvy
2:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Excelsior Virton - Bambrugge
0:5 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
SW Harelbeke - Elene-Grotenberge
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Sparta Petegem - Willebroekse
5:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Ieper - Denderhoutem
2:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Oostkamp - Aalst
3:5 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Wijgmaal - Fizoise
2:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Munkzwalm - Templeuve
2:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Cité Sport - Racing Waregem
2:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Albert Schaerbeek - Richelle
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Hamoir - Onhaye
2:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Diksmuide - SG-Tertre-Hautrage
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Jong Lede - Eppegem
2:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Eendracht Termien - Jette
3:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Bocholter VV - Oppagne-Wéris
0:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Hoogstraten - Ranst
4:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Rhodienne-De Hoek - Zelzate
0:5 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Diegem - Herderen-Millen
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Esperanza Neerpelt - Stade Brainois
2:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Verlaine - Berg en Dal
4:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Voorwaarts Zwevezele - Rumbeke
4:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Marloie - Stade Disonais
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Beloeil - Ronse
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Aische - Couvin-Mariembourg
3:5 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Herent - Svelta Melsele
4:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Groen Star Beek - Huccorgne
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Gullegem - Witgoor
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Mons - Schelde Serskamp
4:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Pepingen-Halle - Herk
2:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Messancy - Lauwe
1:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Braine - Jodoigne
2:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Racing Vaux - Wielsbeke
1:4 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Hoegaarden-Outgaarden - Oudenaarde
2:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Londerzeel - Eeklo Meetjesland
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Menen - Linden
5:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Entité Manageoise - Soliéres Sport
4:4 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Berchem Sport - KV Turnhout
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Lyra-Lierse Berlaar - Torpedo Hasselt
2:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Jeunesse Tamines - Acren
2:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Sint-Denijs Sport - Olsa Brakel
1:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
St-Jozef Rijkevorsel - Sprimont-Comblain
1:4 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Wolvertem Merchtem - Tournai
3:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Stockel - Raeren
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2020. szept. 6. 16:00
RUS Givry - Gosselies Sports
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Dilbeek - Blankenberge
2:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Dikkelvenne - Chevetogne
7:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Zwarte Leeuw - RFC Wetteren
2:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Spouwen-Mopertingen - Montignies
4:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Waltwilder - Merelbeke
1:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Warnant - Habay-la-Neuve
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Achel - Ster-Francorchamps II
3:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Nismes - Hoboken
2:3 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Lokeren-Temse - Haasdonk
3:1 (0:0)

6 mérkőzés
2020. szept. 6. 00:00
Corinthians - Botafogo
2:2 (1:1)
2020. szept. 6. 02:00
Ceará - Santos
0:1 (0:1)
2020. szept. 6. 16:00
Bragantino - Palmeiras
1:2 (0:0)
2020. szept. 6. 21:00
Sao Paulo - Fluminense
3:1 (0:1)
2020. szept. 6. 21:00
Internacional RS - Bahia
2:2 (1:1)
2020. szept. 6. 23:00
Vasco da Gama - Atlético PR
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. szept. 6. 02:00
Houston Dynamo - Sporting Kansas City
2:1 (0:1)
2020. szept. 6. 02:00
Orlando City - Atlanta United
1:1 (1:0)
2020. szept. 6. 03:30
Vancouver Whitecaps - Toronto FC
3:2 (1:1)
2020. szept. 6. 04:30
San Jose Earthquakes - Colorado Rapids
1:1 (0:0)
2020. szept. 6. 20:30
San Marino U21 - Görögország U21
0:1 (0:1)
2020. szept. 6. 12:15
Excelsior Rotterdam - Almere City
4:6 (3:4)
2020. szept. 6. 16:45
Den Bosch - Dordrecht
2:1 (0:1)
2020. szept. 6. 20:00
Helmond - NAC Breda
0:2 (0:1)
2020. szept. 6. 00:00
Operário PR - Guarani
1:2 (1:1)
2020. szept. 6. 00:00
Sampaio Correa - América MG
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 02:00
Brasil de Pelotas - Náutico
2:1 (1:0)
2020. szept. 6. 16:00
Chapecoense - Avaí
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 12:40
Zaglebie Sosnowiec - Tychy
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Górnik Leczna - Resovia Rzeszów
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 6. 00:00
UNAM Pumas - Puebla
4:1 (2:1)
2020. szept. 6. 02:00
Club Atlas - Cruz Azul
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 04:00
Tigres - Club Guadalajara
1:3 (0:1)

2020. szept. 6. 14:30
Umea FC - Brage
1:1 (0:0)
2020. szept. 6. 17:30
Västeras SK - Dalkurd
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 15:30
El Entag El Harby - Tanta
3:0 (1:0)
2020. szept. 6. 18:00
El Gounah - Pyramids
2:1 (0:1)
2020. szept. 6. 18:00
Al Masry - ENPPI
1:1 (0:1)
2020. szept. 6. 20:30
Zamalek - Tala'ea El Geish
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. szept. 6. 00:30
Santiago Wanderers - Curicó Unido
2:0 (2:0)
2020. szept. 6. 16:00
Antofagasta - Audax Italiano
2:2 (1:0)
2020. szept. 6. 19:00
Universidad de Chile - Colo Colo
1:1 (0:1)
2020. szept. 6. 14:30
TEC - Koninklijke
1:2 (1:0)
2020. szept. 6. 19:00
Atlante - Leones Negros UdeG
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:30
Smartno - Brda
1:2 (0:2)
2020. szept. 6. 16:30
Jadran Dekani - Radomlje
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 12:00
Mito Hollyhock - Tochigi
1:2 (1:0)
2020. szept. 6. 12:00
Machida Zelvia - Ryukyu
4:2 (4:0)
1 mérkőzés
2020. szept. 6. 17:30
Jaro - Gnistan
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
2020. szept. 6. 12:00
Tianjin Teda - Chongqing Dangdai Lifan
1:2 (0:2)
2020. szept. 6. 14:00
Wuhan Zall - Beijing Guoan
2:2 (0:2)

2020. szept. 6. 02:00
Club Olimpia - Nacional Asunción
4:0 (1:0)
2020. szept. 6. 23:00
Sportivo San Lorenzo - Sol de América
1:1 (1:0)
12 mérkőzés
2020. szept. 6. 01:00
Indy Eleven - Louisville City
1:3 (1:3)
2020. szept. 6. 01:00
Miami FC 2. - Charleston Battery
1:1 (0:0)
2020. szept. 6. 01:00
Charlotte Independence - North Carolina
3:1 (2:0)
2020. szept. 6. 01:00
Hartford Athletic - Loudoun United
2:1 (1:1)
2020. szept. 6. 02:00
Memphis 901 - Birmingham Legion
1:1 (1:0)
2020. szept. 6. 02:00
Colorado Springs - OKC Energy
0:0
2020. szept. 6. 03:00
San Antonio - Rio Grande Valley
3:2 (3:1)
2020. szept. 6. 03:30
Austin Bold - Tulsa Roughnecks
1:1 (0:1)
2020. szept. 6. 03:30
El Paso Locomotive - New Mexico United
3:2 (1:2)
2020. szept. 6. 04:00
Orange County SC - L. A. Galaxy II
1:2 (0:2)
2020. szept. 6. 04:00
Reno 1868 - Portland Timbers II
7:1 (4:0)
2020. szept. 6. 04:30
Las Vegas Lights - Phoenix Rising
0:2 (0:0)
2020. szept. 6. 16:00
Thróttur Reykjavík - Vestri
2:1 (2:0)
2020. szept. 6. 16:00
Leiknir Fáskrúdsfjördur - Afturelding
1:3 (1:1)
2020. szept. 6. 18:00
Vikingur Olafsvik - Magni Grenivik
3:2 (3:0)
2020. szept. 6. 18:00
Leiknir Reykjavik - Fram Reykjavik
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. szept. 6. 15:30
Grobina - Karosta
3:0 (0:0)
2020. szept. 6. 10:30
Gangwon - Incheon
2:3 (0:0)
2020. szept. 6. 12:00
Ulsan Hyundai - Gwangju
1:1 (0:1)

2020. szept. 6. 04:00
Pérez Zeledón - Santos Guápiles
0:2 (0:1)
2020. szept. 6. 19:00
Cartaginés - AD San Carlos
4:0 (1:0)
2020. szept. 6. 22:00
Jicaral - Limón
0:2 (0:0)
2020. szept. 6. 17:00
Stade Tunisien - CS Sfaxien
0:0
2020. szept. 6. 12:00
Suwon City - Jeonnam Dragons
2:2 (1:1)
2020. szept. 6. 12:00
Daejeon Citizen - Bucheon 1995
1:0 (0:0)
2020. szept. 6. 12:00
Anyang - Seoul E-Land
2:1 (0:1)
2020. szept. 6. 00:00
Egyesült Arab Emírségek - Tádzsikisztán
elhalasztva
2020. szept. 6. 11:00
Németország U20 - Dánia U19
0:0
2020. szept. 6. 11:00
Muang Thong - Chonburi
2:2 (0:2)
2020. szept. 6. 14:00
St. Pauli - SonderjyskE
1:0 (1:0)
2020. szept. 6. 14:00
Freiburg - Górnik Zabrze
4:1 (3:0)
2020. szept. 6. 14:30
Groningen - Arminia Bielefeld
1:1 (1:1)
2020. szept. 6. 15:00
Regensburg - Vorwärts Steyr
4:1 (0:0)
2020. szept. 6. 16:30
Cremonese - Legnano
1:2 (0:2)
2020. szept. 6. 17:00
Triestina - Koper
1:2 (1:0)
2020. szept. 6. 17:00
Niki Volos - Levadiakos
0:1 (0:0)
2020. szept. 6. 17:00
Eordaikos - Elassona
0:0
2020. szept. 6. 17:00
Nea Artaki - Ilioupoli
1:1 (1:0)
2020. szept. 6. 17:15
Fremad Amager - Hvidovre
2:3 (1:2)
2020. szept. 6. 17:30
Parma - Empoli
0:2 (0:2)
2020. szept. 6. 17:30
SPAL - Pontedera
2:1 (0:0)
2020. szept. 6. 17:30
Hellas Verona - ND Gorica
4:3 (2:1)
2020. szept. 6. 17:30
Lamia - Ionikos Nikea
1:2 (0:1)
2020. szept. 6. 18:00
Asteras Tripolis - Olympiakos Volos
4:0 (2:0)
2020. szept. 6. 19:00
L'Hospitalet - FC Andorra
1:1 (0:1)
2020. szept. 6. 19:00
Fatih Karagümrük - Istanbul Basaksehir
1:2 (0:0)
2020. szept. 6. 19:00
UD Logronés - Mirandés
1:0 (1:0)
2020. szept. 6. 19:30
Fiorentina - Lucchese
5:0 (1:0)
2020. szept. 6. 19:30
Castellón - Levante
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
154
17 (11%)
73 (47%)
231
154
19 (12%)
66 (43%)
227
164
21 (13%)
60 (37%)
225
154
19 (12%)
62 (40%)
219
5. Xxy
154
17 (11%)
65 (42%)
215
6. AltT
153
14 (9%)
71 (46%)
212
   Dania
164
18 (11%)
61 (37%)
212
154
18 (12%)
59 (38%)
208
   Zozoka42
151
16 (11%)
64 (42%)
208
155
15 (10%)
65 (42%)
205

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!