Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 15.

Meccsek - 2020. augusztus 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 15.)


1 mérkőzés
2020. aug. 15. 21:00
Manchester City - Lyon
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:30
Paks - Újpest
1:2 (0:1)
2020. aug. 15. 18:35
ZTE - Fehérvár
3:3 (2:2)
5 mérkőzés
2020. aug. 15. 14:30
Dinamo Moszkva - Rotor Volgograd
0:0
2020. aug. 15. 14:30
Rubin Kazan - FK Ural
1:1 (1:1)
2020. aug. 15. 17:00
CSKA Moszkva - FK Tambov
2:1 (1:1)
2020. aug. 15. 18:00
Lokomotiv Moszkva - FK Krasnodar
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 19:00
FK Rostov - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:1)

3 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:30
Genk - Oud-Heverlee
1:1 (0:0)
2020. aug. 15. 19:00
Gent - Kortrijk
1:2 (0:1)
2020. aug. 15. 19:00
Sporting Charleroi - KV Oostende
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:00
Ross County - Dundee United
1:2 (1:1)
2020. aug. 15. 16:00
Hamilton - St. Mirren
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 16:00
Kilmarnock - St. Johnstone
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 18:30
Hibernian - Motherwell
0:0
10 mérkőzés
2020. aug. 15. 14:00
Pawlowice Slaskie - Sokól Ostróda
2:3 (0:1)
2020. aug. 15. 16:00
Unia Skierniewice - Widzew Lódz
0:4 (0:3)
2020. aug. 15. 16:00
Stal Rzeszów - Podbeskidzie
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 16:00
Kalisz - Korona Kielce
0:3*
2020. aug. 15. 16:00
Unia Janikowo - Zaglebie Sosnowiec
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 16:00
Karpaty Krosno - Stal Mielec
0:2 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Resovia Rzeszów - Piast Gliwice
0:4 (0:2)
2020. aug. 15. 19:00
Tychy - Wisla Plock
1:2 (0:1)
2020. aug. 15. 19:29
Ostrowiec - Wisla Kraków
2:1 (0:0)
2020. aug. 15. 20:30
Odra Opole - Lech Poznan
1:3 (0:1)
6 mérkőzés
2020. aug. 15. 18:00
Trencín - Zilina
2:4 (1:1)
2020. aug. 15. 19:00
Dunaszerdahely - Nitra
6:0 (2:0)
2020. aug. 15. 19:00
Zlate Moravce - Slovan Bratislava
2:1 (1:1)
2020. aug. 15. 19:00
Ruzomberok - Sered
0:0
2020. aug. 15. 19:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
3:0 (1:0)
2020. aug. 15. 19:00
Trnava - Pohronie
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
2020. aug. 15. 17:55
Rijeka - Sibenik
2:1 (0:1)
2020. aug. 15. 20:05
Osijek - Slaven Belupo
0:0
5 mérkőzés
2020. aug. 15. 17:00
Indjija - Napredak
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 19:00
Radnicki Nis - Macva Sabac
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 19:00
Radnik Surdulica - Partizan
0:2 (0:0)
2020. aug. 15. 19:00
Zlatibor Cajetina - Cukaricki
1:5 (1:2)
2020. aug. 15. 19:00
Novi Pazar - Javor
2:3 (2:2)
19 mérkőzés
2020. aug. 15. 10:15
Kolin - FK Pardubice
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Sokol Libis - Loko Vltavín
0:6 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Brandys nad Labem - Jiskra Domazlice
2:4 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Libcany - Chlumec nad Cidlinou
0:7 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Slany - Sokol Hostoun
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Kladno - Benesov
5:6 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Dvur Králové - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:3 (0:0)
2020. aug. 15. 10:15
Motorlet Praha - Meteor Praha
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 10:30
Mariánské Lázné - Karlovy Vary
0:6 (0:0)
2020. aug. 15. 14:30
Chomutov - Povltava FA
1:3 (0:0)
2020. aug. 15. 16:00
Olympie Boezová - Zbuzany
3:2 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Sokol Srbice - Banik Sokolov
3:0 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Sokol Velké Hamry - Vlasim
0:2 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Náchod-Destné - Hradec Králové
0:6 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Cesky lev - Union Beroun - Viktoria Zizkov
0:4 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Vysoké Myto - Sokol Zápy
4:3 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Baník Sous - Králuv Dvur
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Cesky Brod - Písek
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Slovan Velvary - Dobrís
5:1 (0:0)

1 mérkőzés
2020. aug. 15. 15:00
Örebro - Djurgarden
0:3 (0:1)
2020. aug. 15. 00:15
América MG - Operário PR
1:1 (1:0)
2020. aug. 15. 01:30
Ponte Preta - EC Vitória
3:3 (2:2)
2020. aug. 15. 02:30
Paraná - Juventude
3:1 (2:1)
2020. aug. 15. 16:00
Botafogo/SP - Guarani
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 21:30
Brasil de Pelotas - Oeste
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:00
Sarpsborg 08 - Molde
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 15:00
Finn Harps - Bohemian
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 18:00
Shelbourne - Derry City
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:00
HJK Helsinki - Honka
1:1 (0:1)
2020. aug. 15. 16:00
Ilves - SJK
0:0
7 mérkőzés
2020. aug. 15. 07:00
Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale
1:6 (0:1)
2020. aug. 15. 11:00
Vegalta Sendai - Shimizu
0:0
2020. aug. 15. 11:00
Yokohama FC - Shonan Bellmare
4:2 (4:0)
2020. aug. 15. 11:30
Oita Trinita - Yokohama F. Marinos
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 12:00
Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 12:00
Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka
1:3 (0:1)
2020. aug. 15. 12:00
FC Tokyo - Nagoya Grampus
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:45
Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa
2:1 (1:1)
2020. aug. 15. 19:00
Arda Kardzhali - Levszki Szófia
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 15. 04:30
Puebla - Pachuca
0:1 (0:0)

2020. aug. 15. 17:30
Öster - Brage
4:2 (1:1)
2020. aug. 15. 17:30
Dalkurd - Halmstad
1:1 (0:1)
2020. aug. 15. 17:30
Sundsvall - GAIS Göteborg
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 15. 17:00
Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City
2:5 (0:3)
2020. aug. 15. 19:00
Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo
0:2 (0:1)
2020. aug. 15. 19:00
Velez Mostar - Krupa na Vrbasu
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:00
Shamrock Rovers II - Wexford Youths
2:0 (2:0)
2020. aug. 15. 20:00
Zamalek - Misr Lel Makasa
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 15:00
TJK Legion - Nőmme Kalju
0:6 (0:5)
2020. aug. 15. 18:00
Tulevik - Paide
1:3 (0:3)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 18:30
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Kfar Saba
1:4 (1:2)
2020. aug. 15. 18:30
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya
0:1 (0:0)
2020. aug. 15. 09:00
Sydney FC - Western United
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 15. 18:00
Valur - KA Akureyri
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 18:00
Akranes - Fylkir Reykjavik
3:2 (0:1)
2020. aug. 15. 17:55
Al Adalh - Al-Hilal
0:4 (0:1)
2020. aug. 15. 18:10
Al Faisaly - Al Ahli Jeddah
2:0 (1:0)
2020. aug. 15. 18:15
Al Taawoun - Damak
0:2 (0:1)
2020. aug. 15. 19:50
Al-Nassr - Al Wehda
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
2020. aug. 15. 15:00
KTP Kotka - Vaasa
2:0 (2:0)
2020. aug. 15. 16:00
MuSa - Oulu
1:3 (1:1)
2020. aug. 15. 21:00
Moghreb Tétouan - Hassania Agadir
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 21:00
Olympique Safi - Youssoufia Berrechid
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 23:00
Renaissance Berkane - Mouloudia Oujda
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 11:00
Matsumoto Yamaga - Avispa Fukuoka
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 12:00
Giravanz Kitakyushu - Machida Zelvia
2:1 (2:0)
2020. aug. 15. 12:00
Fagiano Okayama - Albirex Niigata
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
Rudar Velenje - Bilje
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 17:00
NS Drava - Fuzinar
2:3 (0:1)
2020. aug. 15. 17:00
Nafta - Primorje
2:0 (1:0)
2020. aug. 15. 17:00
Jadran Dekani - Brezice
0:0
2020. aug. 15. 17:00
Radomlje - Smartno
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 18:30
NK Krka - Triglav
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 15. 12:00
Shandong Luneng - Shenzhen
2:0 (1:0)
2020. aug. 15. 13:30
Stellenbosch - Golden Arrows
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 13:30
AmaZulu - Baroka
0:0
2020. aug. 15. 15:30
Polokwane City - Kaizer Chiefs
2:3 (1:0)
2020. aug. 15. 18:00
Orlando Pirates - Bidvest Wits
0:0
2020. aug. 15. 00:00
Sportivo Luqueno - Sol de América
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 15. 23:00
Colorado Springs - New Mexico United
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
2020. aug. 15. 17:00
Rabotnicki - Belasica
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
2020. aug. 15. 16:30
Inter Soroca - Făleşti
2:3 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Pepeni - Victoria Bardar
0:7 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Socol Copceac - Olimp Comrat
2:1 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Cimişlia - Sparta Selemet
1:5 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
ARF Ialoveni - Real Succes
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Vasieni - Cahul
0:5 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Edinet - CSF Balti
0:1 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
FCM Ungheni - Speranta Drochia
5:0 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Maiak Chirsova - Tighina
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Bogzesti - Sporting Trestieni
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Singerei - Granicerul
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 16:30
Saxan - Sucleia
3:4 (0:0)
2020. aug. 15. 15:45
Afturelding - Vestri
0:0
2020. aug. 15. 16:00
Leiknir Fáskrúdsfjördur - UMF Grindavik
4:3 (0:1)
2020. aug. 15. 18:00
Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri
3:3 (3:1)
2020. aug. 15. 18:00
Magni Grenivik - Keflavík
1:4 (0:3)
2020. aug. 15. 20:00
Vikingur Olafsvik - Thróttur Reykjavík
1:2 (1:1)
2020. aug. 15. 17:30
Dugopolje - Cibalia Vinkovci
2:1 (2:0)
2020. aug. 15. 12:00
Suwon Blue Wings - Jeonbuk
1:3 (0:2)
2020. aug. 15. 12:00
FC Seoul - Sangju Sangmu
2:1 (1:1)
2020. aug. 15. 12:00
Ulsan Hyundai - Pohang
2:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. aug. 15. 17:30
Jezero - Rudar Pljevlja
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 20:00
FK Podgorica - Titograd Podgorica
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 20:00
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac
3:3 (0:2)
2020. aug. 15. 20:00
Zeta - Iskra Danilovgrad
0:1 (0:0)
2020. aug. 15. 23:00
Guadalupe - Santos Guápiles
2:2 (2:2)
8 mérkőzés
2020. aug. 15. 18:15
Gol Gohar - Persepolis
3:3 (2:0)
2020. aug. 15. 18:15
Esteghlal - Paykan
1:1 (1:1)
2020. aug. 15. 18:15
Nassaji Mazandaran - Zob Ahan
0:0
2020. aug. 15. 18:15
Saipa - Naft Masjed Soleyman
0:0
2020. aug. 15. 18:15
Sanat Naft - Shahin Bushehr
3:1 (1:0)
2020. aug. 15. 18:15
Sepahan - Shahr Khodrou
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 18:15
Tractor Sazi - Machine Sazi
2:1 (0:0)
2020. aug. 15. 17:30
Hammam-Lif - Ben Guerdane
1:2 (1:1)
2020. aug. 15. 17:30
Étoile Sahel - ES Tunis
1:1 (1:0)
2020. aug. 15. 12:00
Ansan Greeners - Jeonnam Dragons
0:0
2020. aug. 15. 13:00
Anyang - Bucheon 1995
2:1 (1:1)
2020. aug. 15. 09:30
Universitatea Cluj - SCM Zalau
6:2 (2:1)
2020. aug. 15. 10:00
Karvina - Trinec
1:1 (1:0)
2020. aug. 15. 10:00
Dunarea Calarasi - Farul Constanta
0:4 (0:3)
2020. aug. 15. 10:00
Soimii Lipova - Ripensia Timisoara
1:4 (1:3)
2020. aug. 15. 10:30
Lierse Kempenzonen - Liege
0:1 (0:0)
2020. aug. 15. 10:45
Slavia Praha II - Jablonec II
2:0 (2:0)
2020. aug. 15. 11:00
Wolfsburg - Braunschweig
0:1 (0:0)
2020. aug. 15. 11:00
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 11:00
Hvidovre - B.93 Kobenhavn
2:3 (2:2)
2020. aug. 15. 11:30
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
3:3 (0:0)
2020. aug. 15. 11:50
Frem Kobenhavn - Vanlose
1:1 (1:0)
2020. aug. 15. 12:00
Hannover 96 - Roda
3:1 (0:0)
2020. aug. 15. 12:00
VfB Stuttgart II - Schweinfurt
2:4 (0:0)
2020. aug. 15. 13:00
Heracles - Go Ahead Eagles
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 13:00
Lyngby - Hellerup
4:3 (3:1)
2020. aug. 15. 13:00
Katwijk - Sint Bavo
1:1 (1:0)
2020. aug. 15. 14:00
FC Emmen - Telstar
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 14:00
Mönchengladbach - Duisburg
4:0 (0:0)
2020. aug. 15. 14:00
Randers - Helsingor
2:1 (0:0)
2020. aug. 15. 14:00
Velbert - Oberhausen
0:4 (0:1)
2020. aug. 15. 14:00
Viktoria Aschaffenburg - Bayern Alzenau
1:2 (0:0)
2020. aug. 15. 14:00
Wuppertal - Baumberg
2:2 (1:2)
2020. aug. 15. 14:00
Dnipro-1 - Oleksandria
0:0
2020. aug. 15. 14:00
Tonbridge Angels - Wimbledon
0:3 (0:1)
2020. aug. 15. 14:30
Union Berlin - Dynamo Dresden
2:0 (0:0)
2020. aug. 15. 14:30
Mainz - Würzburger Kickers
6:0 (4:0)
2020. aug. 15. 14:30
Freiburg - Karlsruhe
1:1 (0:1)
2020. aug. 15. 14:30
Dordrecht - Maassluis
3:1 (3:1)
2020. aug. 15. 14:30
Genemuiden - Hardenberg
2:3 (1:1)
2020. aug. 15. 15:00
Heidenheim - Altach
2:0 (1:0)
2020. aug. 15. 15:00
Gemert - Helmond
1:1 (0:1)
2020. aug. 15. 15:00
Lorient - Guingamp
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 15:00
Uerdingen - Bochum
0:0
2020. aug. 15. 15:00
Linfield - Stoke
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 15:00
Kozakken Boys - Capelle
5:1 (3:1)
2020. aug. 15. 15:00
Bristol Rovers - Exeter
2:1 (1:0)
2020. aug. 15. 15:20
1860 München - Bayreuth
2:0 (1:0)
2020. aug. 15. 15:30
Arminia Bielefeld - Osnabrück
1:1 (0:1)
2020. aug. 15. 15:30
FC Nürnberg - Augsburg
1:2 (1:2)
2020. aug. 15. 15:30
Westerlo - MVV
3:1 (2:0)
2020. aug. 15. 15:30
Holstein Kiel - St. Pauli
2:1 (0:1)
2020. aug. 15. 16:00
Nantes - Le Havre
3:1 (1:1)
2020. aug. 15. 16:00
Rapid Wien - Slovan Liberec
3:0 (2:0)
2020. aug. 15. 16:00
Sturm Graz - Opava
1:1 (1:0)
2020. aug. 15. 16:00
NAC Breda - Den Haag
1:0 (0:0)
2020. aug. 15. 16:00
Hartberg - Banik Ostrava
1:4 (1:2)
2020. aug. 15. 16:00
Jeddeloh - VfL Oldenburg
4:2 (3:0)
2020. aug. 15. 16:00
Fenerbahce - Istanbulspor
4:0 (2:0)
2020. aug. 15. 16:00
Crewe - Walsall
2:0 (2:0)
2020. aug. 15. 16:00
Port Vale - Blackpool
1:2 (0:1)
2020. aug. 15. 16:00
Swindon - Coventry
2:1 (1:0)
2020. aug. 15. 16:30
Jablonec - Jihlava
2:1 (2:1)
2020. aug. 15. 16:30
De Graafschap - Heerenveen
5:1 (1:0)
2020. aug. 15. 16:30
Zorya Lugansk - Mariupol
2:1 (1:1)
2020. aug. 15. 16:30
Stockport - Fleetwood
0:2 (0:2)
2020. aug. 15. 17:00
Strasbourg - Metz
2:3 (0:3)
2020. aug. 15. 17:00
Zlín - Zbrojovka Brno
1:2 (1:0)
2020. aug. 15. 17:00
Pribram - Dukla Praha
1:3 (0:2)
2020. aug. 15. 17:00
Sigma Olomouc - Prostejov
3:0 (1:0)
2020. aug. 15. 17:00
Pipinsried - Eichstätt
2:2 (1:0)
2020. aug. 15. 17:00
Admira - Slovácko
3:2 (3:0)
2020. aug. 15. 17:00
Sandhausen - Nancy
3:3 (1:2)
2020. aug. 15. 17:00
Bohemians 1905 - Teplice
1:1 (1:1)
2020. aug. 15. 17:00
Angers - St. Etienne
1:0 (1:0)
2020. aug. 15. 17:00
Swarovski Tirol - Universitatea Craiova
1:3 (0:0)
2020. aug. 15. 18:00
Alkmaar - AS Monaco
0:2 (0:1)
2020. aug. 15. 18:00
Maribor - ND Gorica
6:1 (2:1)
2020. aug. 15. 18:00
Reims - Midtjylland
3:1 (0:1)
2020. aug. 15. 18:00
Le Mans - Caen
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 18:00
Nea Salamina - Ermis Aradippou
0:1 (0:1)
2020. aug. 15. 18:30
Schalke 04 - Verl
4:5 (4:5)
2020. aug. 15. 18:45
PSV Eindhoven - Vitesse
1:1 (0:1)
2020. aug. 15. 19:00
Toulouse - Chamois Niortais
1:2 (0:2)
2020. aug. 15. 19:00
Amiens SC - Troyes
1:2 (0:1)
2020. aug. 15. 19:00
Nice - Stade Rennes
3:2 (2:1)
2020. aug. 15. 19:00
Dunkerque - Boulogne
3:1 (1:0)
2020. aug. 15. 19:30
Grenoble - Clermont
4:0 (2:0)

ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
223
26 (12%)
79 (35%)
288
219
22 (10%)
84 (38%)
278
233
21 (9%)
82 (35%)
269
237
22 (9%)
76 (32%)
262
233
20 (9%)
80 (34%)
260
231
24 (10%)
69 (30%)
258
232
19 (8%)
81 (35%)
257
225
22 (10%)
72 (32%)
254
231
21 (9%)
74 (32%)
253
10. Pelya
227
22 (10%)
69 (30%)
248

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia