Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 14.

Meccsek - 2020. augusztus 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 14.)


1 mérkőzés
2020. aug. 14. 21:00
FC Barcelona - Bayern München
2:8 (1:4)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 18:15
MTK - Ferencváros
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 21:00
Perugia - Pescara
2:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)

3 mérkőzés
2020. aug. 14. 17:00
Arsenal-Tula - Ufa
2:3 (1:1)
2020. aug. 14. 18:00
PFC Sochi - Khimki
1:1 (0:1)
2020. aug. 14. 19:00
Szpartak Moszkva - Akhmat Grozny
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 19:00
Mouscron-Péruwelz - Mechelen
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 14. 00:15
Sao Paulo - Fortaleza
1:0 (1:0)
2020. aug. 14. 00:30
Internacional RS - Santos
2:0 (0:0)
2020. aug. 14. 01:00
Vasco da Gama - Sport Recife
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 14. 16:00
Ruch Wysokie Mazowiecki - Znicz Pruszkow
0:2 (0:1)
2020. aug. 14. 17:00
Jaguar Gdansk - Puszcza Niepolomice
1:4 (0:3)
2020. aug. 14. 20:30
Belchatow - Legia Warszawa
1:6 (1:3)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 20:00
Varazdin - NK Gorica
1:5 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 19:00
Crvena Zvezda - Spartak Subotica
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 18:00
Spartak Sobeslav - Táborsko
1:4 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 14. 18:45
Dundalk - Waterford
2:2 (0:1)
2020. aug. 14. 20:45
Cork City - Sligo Rovers
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 14. 17:30
Haka - Kuopion
2:4 (1:1)
2020. aug. 14. 17:30
Inter Turku - HIFK Helsinki
3:2 (1:1)
2020. aug. 14. 17:30
Lahti - Rovaniemi
3:0 (1:0)

1 mérkőzés
2020. aug. 14. 19:00
Ludogorets - Slavia Szófia
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 14. 02:00
Club Atlas - Toluca
1:2 (1:1)
2020. aug. 14. 04:00
CF América - Santos Laguna
3:1 (3:0)
2020. aug. 14. 18:00
Grorud - Tromso
2:0 (0:0)
2020. aug. 14. 18:00
Asane - Ham-Kam
2:2 (0:1)
2020. aug. 14. 18:00
Sandnes Ulf - KFUM Oslo
3:1 (2:1)
2020. aug. 14. 18:00
Stjördals-Blink - Sogndal
2:2 (1:2)
2020. aug. 14. 18:00
Ranheim - Öygarden
6:1 (2:0)
2020. aug. 14. 18:00
Kongsvinger - Strommen
2:1 (0:1)
2020. aug. 14. 18:00
Raufoss - Jerv
1:1 (0:0)
2020. aug. 14. 20:30
Lilleström - Ullensaker/Kisa
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 14. 20:45
Athlone - Drogheda
3:3 (1:1)
2020. aug. 14. 20:45
Bray Wanderers - UC Dublin
2:0 (1:0)
2020. aug. 14. 20:45
Galway United - Longford
0:1 (0:0)
2020. aug. 14. 20:45
Cabinteely - Cobh Ramblers
1:0 (0:0)
2020. aug. 14. 16:00
El Gounah - Al-Ittihad
1:1 (0:0)
2020. aug. 14. 18:30
Wadi Degla - Haras El Hodood
1:0 (1:0)
2020. aug. 14. 21:00
El Entag El Harby - Al Ahly
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 14. 18:00
Kuressaare - FCI Levadia
2:2 (1:0)
2020. aug. 14. 18:30
Tammeka - Flora Tallinn
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 14. 15:00
Umm-Salal - Al-Gharrafa
0:1 (0:0)
2020. aug. 14. 18:30
Al Duhail - Al Khor
1:0 (1:0)
2020. aug. 14. 18:30
Al Shahaniya - Al-Rayyan
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
2020. aug. 14. 20:00
KR Reykjavik - Hafnarfjördur
1:2 (1:1)
2020. aug. 14. 21:15
Stjarnan - Grotta
1:1 (1:0)
2020. aug. 14. 17:55
Al Fateh - Abha
2:1 (2:1)
2020. aug. 14. 18:10
Al Feiha - Al-Shabab Riyadh
1:1 (1:0)
2020. aug. 14. 18:15
Al Raed - Al Hazm
3:1 (1:0)
2020. aug. 14. 19:50
Al-Ittihad - Al Ittifaq
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 15:30
Alashkert - Ararat-Armenia
0:0
2020. aug. 14. 21:00
Khemis Zemamra - FUS Rabat
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 14. 12:00
Henan Jianye - Guangzhou
1:3 (0:1)
2020. aug. 14. 14:00
Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 16:00
Buxoro - Bunyodkor
1:1 (0:1)
2020. aug. 14. 15:30
Chippa United - Cape Town City
0:1 (0:1)
2020. aug. 14. 18:00
Highlands Park - Mamelodi Sundowns
1:1 (1:1)
2020. aug. 14. 00:30
Club Olimpia - Libertad
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 17:00
Sileks Kratovo - Pelister
2:2 (1:1)

2020. aug. 14. 20:00
Fram Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja
4:4 (2:2)
2020. aug. 14. 17:30
Hrvatski Dragovoljac - Croatia Zmijavci
1:0 (1:0)
2020. aug. 14. 17:30
Kustosija - Radnik Sesvete
1:4 (1:0)
2020. aug. 14. 18:00
Opatija - Hajduk Split II
2:1 (0:1)
2020. aug. 14. 20:00
Inter Zapresic - Solin
4:1 (2:0)
2020. aug. 14. 12:30
Seongnam Ilhwa - Busan I'Park
1:1 (0:0)
2020. aug. 14. 20:00
Decic - Buducnost Podgorica
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 14. 18:00
Riteriai - Kauno Zalgiris
0:1 (0:1)
2020. aug. 14. 11:00
Top Oss - Eindhoven
0:3 (0:1)
2020. aug. 14. 12:00
SonderjyskE - Silkeborg
1:3 (0:2)
2020. aug. 14. 14:00
Mainz II - Schalke 04 II
3:2 (3:1)
2020. aug. 14. 14:00
Greuther Fürth - Unterhaching
3:0 (2:0)
2020. aug. 14. 16:00
Hertha BSC - Viktoria Köln
2:0 (1:0)
2020. aug. 14. 16:00
Aue - Kickers Offenbach
0:1 (0:0)
2020. aug. 14. 16:00
Desna - Olimpik Donetsk
2:0 (1:0)
2020. aug. 14. 16:00
Dinamo Minsk - Smorgon
4:0 (3:0)
2020. aug. 14. 16:00
Universitatea Craiova - Viktoria Plzen
0:2 (0:1)
2020. aug. 14. 16:30
Karmiotissa - Paralimni
1:0 (1:0)
2020. aug. 14. 17:00
Horn - Borussia Dortmund II
0:2 (0:0)
2020. aug. 14. 17:00
Olympiakos Nicosia - Onisilos Sotiras
0:4 (0:1)
2020. aug. 14. 17:00
Ayia Napa - Aris Limassol
1:1 (0:0)
2020. aug. 14. 18:00
Salzburg - Budejovice
2:0 (1:0)
2020. aug. 14. 18:00
APOEL Nikosia - Apollon Limassol
2:1 (1:0)
2020. aug. 14. 18:00
AEK Larnaka - AEL Limassol
1:2 (0:1)
2020. aug. 14. 18:00
Anorthosis - Pafos FC
0:0
2020. aug. 14. 18:30
Wolfsburg II - Hessen Kassel
0:0
2020. aug. 14. 18:30
Avarta - Holbaek
1:1 (0:1)
2020. aug. 14. 18:30
First Vienna - Drassburg
0:0
2020. aug. 14. 18:45
Almere City - Waalwijk
4:2 (1:2)
2020. aug. 14. 18:45
Willem II - Venlo
2:1 (0:1)
2020. aug. 14. 19:00
Cambuur - Volendam
0:4 (0:2)
2020. aug. 14. 19:00
Paris FC - Créteil
2:0 (0:0)
2020. aug. 14. 19:00
Rodez - Montpellier HSC
1:3 (1:1)
2020. aug. 14. 19:00
Groningen - Zwolle
0:2 (0:0)
2020. aug. 14. 20:00
Quevilly - Red Star FC 93
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
90
19 (21%)
25 (28%)
145
96
11 (11%)
35 (36%)
125
89
12 (13%)
31 (35%)
122
90
10 (11%)
32 (36%)
114
84
12 (14%)
26 (31%)
112
91
11 (12%)
28 (31%)
111
84
10 (12%)
30 (36%)
110
   István1
89
10 (11%)
30 (34%)
110
96
12 (12%)
25 (26%)
110
98
11 (11%)
27 (28%)
109

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont