Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 16.

Meccsek - 2020. augusztus 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 16.)


1 mérkőzés
2020. aug. 16. 21:00
Sevilla - Manchester United
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 16:55
Diósgyőr - Mezőkövesd
2:1 (2:1)
10 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:30
Debreceni VSC - Szolnoki MÁV
3:0 (1:0)
2020. aug. 16. 17:30
Budaörs - Gyirmót
1:3 (0:1)
2020. aug. 16. 17:30
Szentlőrinc - Vasas
1:5 (0:2)
2020. aug. 16. 19:00
Győri ETO - Soroksár
1:1 (0:1)
2020. aug. 16. 19:00
Nyíregyháza - Dorog
1:1 (0:1)
2020. aug. 16. 19:00
Szombathelyi Haladás - Szeged 2011
2:0 (1:0)
2020. aug. 16. 19:00
Békéscsabai Előre - Kaposvár
2:2 (0:1)
2020. aug. 16. 19:00
Siófok - Debreceni EAC
3:2 (1:1)
2020. aug. 16. 19:00
Csákvár - Ajka
0:5 (0:1)
2020. aug. 16. 20:00
Kazincbarcika - Pécsi MFC
0:1 (0:1)

2020. aug. 16. 19:00
Almería - Girona
1:2 (1:1)
2020. aug. 16. 22:00
Zaragoza - Elche
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 11:00
Vidi II - BKV Előre
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 16:30
Ménfőcsanak - Veszprém
1:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
THSE-Szabadkikötő - Tatabánya
1:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Mosonmagyaróvár - Érd
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
SC Sopron - Gárdony
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Lipót - III. Kerületi TUE UPE
0:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Nagykanizsai TE - Balatonfüred
4:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
ZTE II - Komárom
2:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Bicske - Puskás Akadémia II.
2:1 (0:0)
2020. aug. 16. 19:00
Pápai Perutz - Nagyatád
5:2 (4:0)
2020. aug. 16. 11:00
Budapest Honvéd II - Hódmezővásárhely
4:1 (1:1)
2020. aug. 16. 11:00
Újpest II - Paks II
2:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Vác - Kecskeméti TE
3:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Rákosmenti KSK - ESMTK
0:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Iváncsa - Szekszárd
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Majos - Ferencváros II
1:4 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Szegedi Vasutas - Dabas-Gyón
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Dunaújváros - Körösladány
4:3 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
FC Dabas - Taksony
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Monor - Kozármisleny
0:2 (0:0)

2020. aug. 16. 11:00
Putnok - Mezőkövesd II
3:0 (1:0)
2020. aug. 16. 14:00
DVTK II - Kisvárda II
3:4 (0:0)
2020. aug. 16. 15:00
DVSC-DEAC - Sajóbábony
5:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Tiszaújváros - Eger
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Jászberény - Cegléd
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Gyöngyös - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:7 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Füzesgyarmat - Balassagyarmat
3:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Hatvan - Tiszafüred
3:2 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Tállya - Salgótarján
0:0
2020. aug. 16. 17:30
Sényő - BVSC-Zugló
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 21:15
Frosinone - Spezia
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
2020. aug. 16. 13:30
Cercle Brugge - Royal Antwerp
2:1 (0:1)
2020. aug. 16. 16:00
AS Eupen - Club Brugge
0:4 (0:1)
2020. aug. 16. 16:00
Beerschot-Wilrijk - Zulte-Waregem
3:1 (1:0)
2020. aug. 16. 18:15
Anderlecht - Sint-Truidense
3:1 (1:0)
7 mérkőzés
2020. aug. 16. 00:00
Gremio Porto Alegre - Corinthians
0:0
2020. aug. 16. 00:30
Coritiba - Flamengo RJ
0:1 (0:1)
2020. aug. 16. 02:30
Palmeiras - Goiás
1:1 (1:1)
2020. aug. 16. 16:00
Atlético Mineiro - Ceará
2:0 (0:0)
2020. aug. 16. 21:00
Vasco da Gama - Sao Paulo
2:1 (0:0)
2020. aug. 16. 21:00
Bahia - Bragantino
2:1 (1:0)
2020. aug. 16. 23:00
Fluminense - Internacional RS
2:1 (1:1)

1 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:30
Livingston - Rangers FC
0:0
11 mérkőzés
2020. aug. 16. 09:00
SKA-Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan
1:0 (1:0)
2020. aug. 16. 12:00
Tomsk - Irtysh Omsk
1:1 (1:1)
2020. aug. 16. 12:00
Yenisey - Alania Vladikavkaz
3:2 (1:1)
2020. aug. 16. 14:00
Chertanovo Moszkva - Dinamo Bryansk
0:1 (0:1)
2020. aug. 16. 15:00
Gazovik Orenburg - Tekstilshchik
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 15:00
Szpartak Moszkva II - Akron
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 16:00
FK Nizhny Novgorod - Neftekhimik
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 16:00
Veles - Fakel
1:1 (1:1)
2020. aug. 16. 17:00
Krasnodar II - Torpedo Moszkva
0:3 (0:1)
2020. aug. 16. 18:00
Chayka - Sovjetov
0:3 (0:1)
2020. aug. 16. 19:00
Baltika Kaliningrad - Shinnik
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 16. 16:00
Stargard Szczecinski - Warta Poznan
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Chrobry Glogów - Cracovia Krakow
1:2 (0:0)
2020. aug. 16. 20:30
Lódzki - Slask Wroclaw
2:2 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:55
Hajduk Split - Istra 1961
2:0 (0:0)
2020. aug. 16. 20:05
Dinamo Zágráb - Lokomotiv Zágráb
6:0 (2:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 16. 18:00
Backa Palanka - Backa Topola
1:1 (0:1)
2020. aug. 16. 20:00
Metalac - Proleter Novi Sad
1:1 (0:1)
2020. aug. 16. 20:00
Vojvodina - FK Mladost Lucani
3:0 (0:0)
2020. aug. 16. 20:00
Rad Belgrád - Vozdovac
1:3 (1:0)

3 mérkőzés
2020. aug. 16. 14:30
Falkenberg - AIK
1:1 (1:1)
2020. aug. 16. 14:30
Hammarby - Elfsborg
2:2 (1:1)
2020. aug. 16. 17:30
Mjällby - Malmö FF
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:00
Tatran Sedlcany - Slavoj Vysehrad
0:6 (0:2)
2020. aug. 16. 00:00
Náutico - CRB
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 16:00
Chapecoense - Sampaio Correa
1:0 (1:0)
2020. aug. 16. 21:00
Figueirense - Cruzeiro
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
2020. aug. 16. 18:00
Viking - Stabaek
3:3 (1:2)
2020. aug. 16. 18:00
Sandefjord - Bodo/Glimt
1:2 (0:1)
2020. aug. 16. 18:00
Haugesund - Stromsgodset
2:3 (0:1)
2020. aug. 16. 18:00
Brann - Mjondalen
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 18:00
Odd Grenland - Kristiansund
2:1 (2:1)
2020. aug. 16. 20:30
Rosenborg - Aalesund
3:2 (3:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 18:00
St. Patricks - Shamrock Rovers
0:0
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:30
Mariehamn - Turku
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:00
Sveti Nikola Burgas - Byala reka Zaychar
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 16. 16:45
Etar Veliko Tarnovo - Cherno More Varna
0:4 (0:2)
2020. aug. 16. 19:00
CSKA Szófia - Botev Plovdiv
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 11:30
Kashima Antlers - Vissel Kobe
2:2 (1:1)

5 mérkőzés
2020. aug. 16. 00:00
Club Guadalajara - Atlético San Luis
2:1 (0:0)
2020. aug. 16. 02:00
Cruz Azul - Juárez
3:2 (1:1)
2020. aug. 16. 04:00
Mazatlán - UNAM Pumas
0:0
2020. aug. 16. 04:06
Monterrey - Club Necaxa
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 19:00
Toluca - Tigres
3:2 (1:1)
2020. aug. 16. 14:30
Västeras SK - Umea FC
2:0 (0:0)
2020. aug. 16. 14:30
Degerfors - Ljungskile
4:1 (3:0)
2020. aug. 16. 17:30
Norrby - Trelleborg
1:3 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:00
Borac Banja Luka - Zrinjski
1:0 (1:0)
2020. aug. 16. 19:00
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 20:00
Pyramids - Tala'ea El Geish
2:2 (0:2)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 19:00
Merani Tbilisi - Dinamo Batumi
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 18:00
Trans Narva - Kalev Tallinn
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 16. 18:30
Ashdod - Beitar Jerusalem
0:2 (0:1)
2020. aug. 16. 18:30
Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda
0:3 (0:1)
2020. aug. 16. 19:15
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 19:15
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 15:00
TB Tvoroyri - EB Streymur
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 16. 19:00
Kopavogur - Fjölnir
3:1 (0:0)
2020. aug. 16. 21:15
Víkingur Reykjavík - Breidablik
2:4 (1:3)

2020. aug. 16. 11:00
Tochigi - Ehime
0:0
2020. aug. 16. 11:00
Ventforet Kofu - Tokushima Vortis
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 11:00
Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 12:00
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy
0:2 (0:0)
2020. aug. 16. 12:00
Jubilo Iwata - JEF United
1:2 (1:2)
2020. aug. 16. 12:00
Zweigen Kanazawa - Kyoto Sanga
2:0 (1:0)
2020. aug. 16. 12:00
Renofa Yamaguchi - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 12:00
Thespa Kusatsu - Ryukyu
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 16. 15:30
Noah - Shirak
2:2 (1:1)
2020. aug. 16. 17:30
Ararat Yerevan - Pyunik
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:00
Brda - Beltinci
0:2 (0:1)
2020. aug. 16. 18:30
Krsko - Roltek Dob
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:30
MP Mikkeli - EIF Ekenas
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
AC Kajaani - KPV Kokkola
0:1 (0:1)
2020. aug. 16. 17:30
Jaro - SJK Akatemia
3:0 (1:0)
2020. aug. 16. 17:30
Gnistan - MyPa
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 16. 09:00
Dalian Aerbin - Guangzhou R&F
0:1 (0:1)
2020. aug. 16. 12:00
Qingdao Huanghai - Beijing Guoan
3:3 (2:3)
2020. aug. 16. 15:30
Black Leopards - Maritzburg United
3:2 (2:2)
2020. aug. 16. 18:00
SuperSport United - Bloemfontein
1:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. aug. 16. 22:00
General Díaz - River Plate
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 16. 17:00
Akademija Pandev - Vardar Skopje
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:00
Borec - Renova
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 17:00
Shkendija - Struga
2:0 (1:0)
2020. aug. 16. 17:00
Shkupi - Makedonija Gjorce Petrov
3:1 (1:0)
14 mérkőzés
2020. aug. 16. 01:00
Charlotte Independence - Memphis 901
3:2 (0:1)
2020. aug. 16. 01:00
Hartford Athletic - New York RB II
2:1 (2:0)
2020. aug. 16. 01:00
Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds
1:0 (1:0)
2020. aug. 16. 02:00
Louisville City - Loudoun United
2:0 (1:0)
2020. aug. 16. 02:00
Charleston Battery - Atlanta United II
3:2 (0:1)
2020. aug. 16. 02:00
OKC Energy - Rio Grande Valley
0:0
2020. aug. 16. 02:30
North Carolina - Birmingham Legion
0:2 (0:2)
2020. aug. 16. 02:45
Saint Louis - Sporting Kansas City II
3:1 (1:1)
2020. aug. 16. 03:00
San Antonio - Austin Bold
1:1 (0:1)
2020. aug. 16. 04:00
Orange County SC - Las Vegas Lights
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 04:00
Real Monarchs - El Paso Locomotive
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 04:30
Phoenix Rising - San Diego Loyal
2:0 (1:0)
2020. aug. 16. 04:30
Reno 1868 - Portland Timbers II
5:2 (4:0)
2020. aug. 16. 05:00
Sacramento Republic - Tacoma Defiance
3:1 (3:0)
2020. aug. 16. 17:30
Junak Sinj - Dubrava
1:2 (0:1)
2020. aug. 16. 19:00
Osijek II - Orijent 1919
0:0

Online játszótér
2020. aug. 16. 15:00
Inter U19 - Stade Rennes U19
1:0 (0:0)
2020. aug. 16. 18:00
Juventus U19 - Real Madrid U19
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
2020. aug. 16. 16:30
Manoilesti - Sireti
1:4 (0:0)
2020. aug. 16. 16:30
Visoca - Iskra
1:3 (0:0)
2020. aug. 16. 12:00
Gwangju - Gangwon
2:2 (1:1)
2020. aug. 16. 12:00
Daegu - Incheon
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 16. 16:00
Banga - Panevezys
3:3 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 16. 15:00
Ventspils - Jelgava
5:0 (3:0)
2020. aug. 16. 17:00
Valmieras - Liepaja
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 19:00
Rigas FS - BFC Daugavpils
2:1 (1:0)
2020. aug. 16. 00:00
Pérez Zeledón - Alajuelense
0:2 (0:1)
2020. aug. 16. 04:00
Saprissa - Limón
4:0 (0:0)
2020. aug. 16. 22:00
Jicaral - AD San Carlos
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 17:30
Stade Tunisien - Bizertin
0:0
2020. aug. 16. 17:30
Chebba - Kairouan
4:1 (1:0)
2020. aug. 16. 17:30
CS Sfaxien - Slimane
1:0 (1:0)
2020. aug. 16. 20:00
Club Africain Tunis - Tataouine
1:1 (1:1)
2020. aug. 16. 20:10
Monastir - Métlaoui
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 11:30
Gyeongnam - Chungnam Asan
2:0 (0:0)
2020. aug. 16. 13:00
Suwon City - Jeju
1:1 (1:0)
2020. aug. 16. 10:30
Horvátország U17 - Szlovákia U17
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 11:00
Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki
0:0
2020. aug. 16. 11:00
Seligenporten - Schweinfurt
0:0
2020. aug. 16. 14:30
Feyenoord - Twente
0:0
2020. aug. 16. 15:00
Kray - Ennepetal
3:0 (1:0)
2020. aug. 16. 15:00
Homberg - Speldorf
3:1 (0:0)
2020. aug. 16. 16:00
Borussia Dortmund - Austria Wien
11:2 (4:1)
2020. aug. 16. 16:00
Genk - Differdange
9:0 (0:0)
2020. aug. 16. 17:00
Lille - Brest
1:2 (1:1)
2020. aug. 16. 18:00
Mlada Boleslav - Varnsdorf
3:0 (2:0)
2020. aug. 16. 18:00
Górnik Leczna - Motor Lublin
1:1 (0:0)
2020. aug. 16. 18:00
Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
2:3 (1:2)
2020. aug. 16. 19:00
Zebbug Rangers - San Gwann
0:1 (0:0)
2020. aug. 16. 21:00
Qrendi - St. George's
4:1 (1:0)

ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
209
26 (12%)
63 (30%)
256
   Somi12
196
24 (12%)
68 (35%)
256
195
21 (11%)
74 (38%)
253
195
20 (10%)
75 (38%)
250
5. Rati
184
22 (12%)
68 (37%)
246
6. Xxy
186
19 (10%)
75 (40%)
245
205
18 (9%)
76 (37%)
242
226
20 (9%)
69 (31%)
238
195
22 (11%)
62 (32%)
234
205
16 (8%)
76 (37%)
232

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont