Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 2.

Meccsek - 2020. augusztus 2.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 2.)


5 mérkőzés
aug. 2. 18:00
SPAL - Fiorentina
1:3 (1:1)
aug. 2. 20:45
Bologna - Torino
1:1 (1:0)
aug. 2. 20:45
Sassuolo - Udinese
0:1 (0:0)
aug. 2. 20:45
Genoa - Hellas Verona
3:0 (3:0)
aug. 2. 20:45
Lecce - Parma
3:4 (2:2)
9 mérkőzés
aug. 2. 17:30
Soroksár - Debreceni EAC
1:0 (0:0)
aug. 2. 17:45
Debreceni VSC - Budaörs
1:0 (0:0)
aug. 2. 19:00
Ajka - Győri ETO
2:1 (0:0)
aug. 2. 19:00
Pécsi MFC - Dorog
4:0 (4:0)
aug. 2. 19:00
Gyirmót - Csákvár
3:0 (2:0)
aug. 2. 19:00
Szolnoki MÁV - Szentlőrinc
1:0 (1:0)
aug. 2. 19:00
Siófok - Szombathelyi Haladás
1:5 (1:3)
aug. 2. 20:00
Vasas - Kazincbarcika
1:1 (0:1)

aug. 2. 11:00
Ferencváros II - Kecskeméti TE
1:0 (0:0)
aug. 2. 17:30
Dabas-Gyón - Monor
0:2 (0:0)
aug. 2. 17:30
Szekszárd - Dunaújváros
2:1 (0:0)
aug. 2. 17:30
Kozármisleny - Paks II
4:4 (0:3)
aug. 2. 17:30
Taksony - Újpest II
0:1 (0:1)
aug. 2. 17:30
ESMTK - FC Dabas
0:3 (0:0)
aug. 2. 17:30
Vác - Rákosmenti KSK
1:2 (0:1)
aug. 2. 17:30
Körösladány - Majos
5:1 (0:0)
aug. 2. 15:00
DVTK II - DVSC-DEAC
0:0
aug. 2. 17:30
Sajóbábony - Gyöngyös
3:0 (0:0)
aug. 2. 17:30
Balassagyarmat - Putnok
0:0
aug. 2. 17:30
Tiszafüred - Sényő
3:2 (0:0)
aug. 2. 17:30
Cegléd - Hatvan
1:0 (0:0)
aug. 2. 17:30
Tiszaújváros - Jászberény
3:2 (1:1)
aug. 2. 17:30
Eger - Mezőkövesd II
6:0 (0:0)
aug. 2. 17:30
Kisvárda II - Füzesgyarmat
0:2 (0:0)
aug. 2. 17:30
Salgótarján - BVSC-Zugló
1:1 (0:0)
aug. 2. 17:30
SC Sopron - Lombard Pápa
1:2 (0:0)
aug. 2. 17:30
Tatabánya - Bicske
2:0 (1:0)
aug. 2. 17:30
Érd - Gárdony
0:0
aug. 2. 17:30
Balatonfüred - ZTE II
0:0
aug. 2. 17:30
Lipót - THSE-Szabadkikötő
6:2 (2:1)
aug. 2. 17:30
Veszprém - Vidi II
2:1 (0:0)
aug. 2. 17:30
BKV Előre - Komárom
0:1 (0:1)
aug. 2. 17:30
Nagyatád - Nagykanizsai TE
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
aug. 2. 13:00
CSMS Iasi - Chindia Targoviste
1:0 (0:0)
aug. 2. 20:30
Voluntari - Dinamo Bukarest
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 2. 17:30
Celtic - Hamilton
5:1 (2:1)
aug. 2. 15:30
Shinnik - Torpedo Moszkva
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
37 mérkőzés
aug. 2. 11:00
Jednota Sokol - Castkovce
1:1 (0:0)
aug. 2. 17:00
Kolárovo - Nové Zámky
3:1 (0:0)
aug. 2. 17:00
Velké Ripnany - Piestany
0:1 (0:0)
aug. 2. 17:00
Druzstevník Trstice - Galanta
1:2 (0:0)
aug. 2. 17:00
Kostolné Kracany - Velky Meder
3:0 (0:0)
aug. 2. 17:00
Druzstevník Malá Maca - Myjava
1:1 (1:1)
aug. 2. 17:00
Láb - Malacky
1:1 (1:1)
aug. 2. 17:00
Sväty Jur - Pezinok
2:2 (0:0)
aug. 2. 17:00
Mariánka - Závod
1:1 (0:1)
aug. 2. 17:00
Druzstevník Zvonin - Boleráz
1:1 (0:1)
aug. 2. 17:00
Pata - Slovan Hlohovec
4:2 (0:0)
aug. 2. 17:00
Komjatice - Surany
1:5 (0:0)
aug. 2. 17:00
Velké Záluzie - Kovarce
4:1 (0:0)
aug. 2. 17:00
Slovan Brvniste - Belusa
1:6 (0:0)
aug. 2. 17:00
Mokry Háj - Druzstevník Radimov
2:2 (0:1)
aug. 2. 17:00
Nafta Gbely - Holíc
3:0 (0:0)
aug. 2. 17:00
Vrakuna - Rusovce
1:2 (0:0)
aug. 2. 17:00
Slovensky Grob - Rovinka
0:8 (0:0)
aug. 2. 17:00
Limbach - Kalinkovo
0:2 (0:0)
aug. 2. 17:00
Vrbové - Nové Mesto
0:0
aug. 2. 17:00
Horná Krupá - Trebatice
3:0 (0:0)
aug. 2. 17:00
Druzstevnik Rybky - Malzenice
0:6 (0:0)
aug. 2. 17:00
Solcany - Tovarniky
0:2 (0:0)
aug. 2. 17:00
Lipová - Imel
0:4 (0:0)
aug. 2. 17:00
Lokomotíva Bánov - Hurbanovo
0:3 (0:0)
aug. 2. 17:00
Klasov - Nevidzany
2:3 (0:0)
aug. 2. 17:00
Vysoká pri Morave - Rohozník
0:2 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 2. 14:30
Helsingborg - Hammarby
1:1 (1:0)
aug. 2. 17:30
IFK Göteborg - Malmö FF
0:3 (0:2)
aug. 2. 17:30
Varberg - Östersunds
1:1 (0:0)
aug. 2. 18:00
Kalmar - AIK
0:0
4 mérkőzés
aug. 2. 14:00
Vartans - Gute
2:4 (0:0)
aug. 2. 14:00
Skiljebo - Karlslund
1:2 (1:0)
aug. 2. 16:00
IF Karlstad II - Amal
2:1 (0:0)
aug. 2. 17:00
Kvarnsveden - Sandviken
0:3 (0:0)
aug. 2. 16:00
Kriens - FC Vaduz
2:1 (1:1)
aug. 2. 16:00
Grasshoppers - Winterthur
0:6 (0:1)
aug. 2. 16:00
Lausanne - Wil
5:3 (3:2)
aug. 2. 16:00
FC Schaffhausen - Aarau
2:4 (0:1)
aug. 2. 16:00
Chiasso - Stade Lausanne-Ouchy
3:1 (1:0)
6 mérkőzés
aug. 2. 18:00
Bodo/Glimt - Stromsgodset
3:2 (2:1)
aug. 2. 18:00
Haugesund - Stabaek
3:1 (2:0)
aug. 2. 18:00
Start - Mjondalen
3:0 (1:0)
aug. 2. 18:00
Viking - Kristiansund
1:2 (1:0)
aug. 2. 18:00
Sarpsborg 08 - Aalesund
4:0 (0:0)
aug. 2. 20:30
Odd Grenland - Rosenborg
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 2. 18:00
Cork City - Bohemian
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 2. 20:00
Teuta Durres - KF Tiranë
2:0 (1:0)

aug. 2. 15:00
Torpedo Zhodino - BATE Borisov
3:2 (1:2)
aug. 2. 17:00
FK Minsk - Ruh Brest
0:1 (0:1)
aug. 2. 19:00
Gorodeya - Energetik-BGU Minsk
1:1 (1:0)
aug. 2. 19:00
Oud-Heverlee - Beerschot-Wilrijk
1:4 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 2. 07:00
Consadole Sapporo - Vissel Kobe
2:3 (1:2)
aug. 2. 14:30
Norrby - Jönköpings Södra
1:2 (0:0)
aug. 2. 17:30
Akropolis - GAIS Göteborg
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 2. 19:30
Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 2. 02:00
Tigres - Pachuca
1:1 (0:0)
aug. 2. 04:00
CF América - Club Tijuana
4:0 (1:0)
aug. 2. 19:00
Toluca - Atlético San Luis
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 2. 17:30
Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
0:2 (0:0)
aug. 2. 20:00
Siroki Brijeg - Tuzla City
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 2. 16:00
Kompanii Marjamaa - Teleios
4:1 (0:0)
aug. 2. 18:00
Saku - Kadakas
6:0 (0:0)
aug. 2. 18:00
Viimsi Lövid - Parnu
0:4 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 2. 16:00
Harrogate Town - Notts
3:1 (2:0)

1 mérkőzés
aug. 2. 18:00
FCI Levadia - Tulevik
5:1 (3:0)
aug. 2. 11:30
Newcastle Jets - Western United
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 2. 15:30
Saburtalo - Dila Gori
1:1 (1:0)
aug. 2. 19:00
Dinamo Batumi - Samtredia
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 2. 16:00
Shamrock Rovers II - Drogheda
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 2. 15:30
Al Khor - Al-Wakra
1:1 (0:1)
aug. 2. 17:45
Al-Gharrafa - Al Duhail
0:2 (0:1)
10 mérkőzés
aug. 2. 21:00
Ayacucho - Academia Cantolao
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Carlos Manucci - Sport Boys
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Deportivo Llacuaba - Cienciano
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Atlético Grau - Alianza Lima
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Deportivo Municipal - Huancayo
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Sporting Cristal - Melgar
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Universitario - Carlos Stein
elhalasztva
aug. 2. 21:00
Cusco - Cajamarca
elhalasztva
2 mérkőzés
aug. 2. 00:30
Libertad - Guaraní
1:3 (0:1)

10 mérkőzés
aug. 2. 00:00
Deportivo Pasto - Alianza Petrolera
elhalasztva
aug. 2. 00:00
Cúcuta - Deportivo Pereira
elhalasztva
aug. 2. 00:00
La Equidad - Millonarios
elhalasztva
aug. 2. 00:00
Boyacá Chicó - América de Cali
elhalasztva
aug. 2. 00:00
Deportivo Cali - Patriotas
elhalasztva
aug. 2. 00:00
Santa Fe - Rionegro Águilas
elhalasztva
aug. 2. 00:00
Once Caldas - Envigado
elhalasztva
2 mérkőzés
aug. 2. 14:00
SJK Akatemia - Gnistan
2:2 (0:2)
aug. 2. 17:30
MP Mikkeli - MuSa
1:2 (0:1)
aug. 2. 12:00
Suwon Blue Wings - Daegu
0:1 (0:0)
aug. 2. 12:00
Busan I'Park - Ulsan Hyundai
1:2 (0:1)
aug. 2. 12:00
Gangwon - Sangju Sangmu
2:2 (1:1)
10 mérkőzés
aug. 2. 11:00
Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
1:1 (0:1)
aug. 2. 11:30
Kyoto Sanga - Machida Zelvia
1:0 (0:0)
aug. 2. 12:00
Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa
3:2 (1:1)
aug. 2. 12:00
Ehime - Jubilo Iwata
1:2 (0:0)
aug. 2. 12:00
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka
elhalasztva
aug. 2. 12:00
JEF United - Thespa Kusatsu
1:2 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
aug. 2. 15:00
Lubana/Degumnieki/Mbjss - Kalupe
1:13 (0:0)
aug. 2. 16:00
HB Torshavn - Runavik
2:0 (1:0)
aug. 2. 16:00
Vikingur Gota - EB Streymur
6:0 (5:0)
aug. 2. 16:00
Skála - Klaksvík
0:6 (0:3)
aug. 2. 18:00
AB Argir - TB Tvoroyri
0:0
aug. 2. 19:00
B36 Torshavn - Fuglafjordur
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 2. 16:00
Suduva - Panevezys
1:0 (1:0)
aug. 2. 18:00
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 2. 17:00
Dinamo-Auto - Zimbru
1:1 (1:0)
11 mérkőzés
aug. 2. 01:00
North Carolina - Birmingham Legion
1:0 (0:0)
aug. 2. 02:00
Colorado Springs - Real Monarchs
1:2 (0:1)
aug. 2. 02:00
OKC Energy - New Mexico United
0:3 (0:2)
aug. 2. 02:30
Memphis 901 - Saint Louis
1:0 (0:0)
aug. 2. 03:00
Austin Bold - San Antonio
2:4 (1:2)
aug. 2. 04:30
Las Vegas Lights - Reno 1868
0:1 (0:1)

Mi jár a fejedben?
aug. 2. 18:00
Chebba - Hammam-Lif
3:0 (1:0)
aug. 2. 18:00
Métlaoui - Stade Tunisien
2:1 (1:0)
aug. 2. 18:00
Tataouine - CS Sfaxien
1:1 (0:0)
aug. 2. 12:00
Gyeongnam - Anyang
1:0 (0:0)
aug. 2. 12:00
Seoul E-Land - Bucheon 1995
3:0 (1:0)
aug. 2. 09:30
Udarnik Kurilovec - Kustosija
2:2 (2:0)
aug. 2. 10:00
Sampion Celje - Brinje
3:0 (3:0)
aug. 2. 14:30
Hannover 96 II - Bremer
5:0 (0:0)
aug. 2. 15:00
Lida - Smorgon
0:3 (0:1)
aug. 2. 15:00
Siegen - Hennef
1:3 (1:1)
aug. 2. 15:30
Velbert - Westfalia Herne
3:3 (2:0)
aug. 2. 16:00
Mönchengladbach II - Schermbeck
1:0 (0:0)
aug. 2. 16:00
Khimki - Dinamo Moszkva
2:0 (0:0)
aug. 2. 18:00
Apollon Limassol - AEK Larnaka
2:0 (1:0)
aug. 2. 18:00
Anorthosis - APOEL Nikosia
1:1 (1:1)
aug. 2. 21:00
Marsaxlokk - Zebbug Rangers
2:1 (2:1)

Gyertek csajok!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
200
23 (12%)
71 (36%)
257
210
18 (9%)
71 (34%)
232
210
19 (9%)
67 (32%)
229
182
18 (10%)
69 (38%)
228
182
15 (8%)
76 (42%)
227
200
19 (10%)
65 (32%)
225
190
14 (7%)
76 (40%)
222
   Tila
200
18 (9%)
66 (33%)
222
9. Xxy
182
16 (9%)
68 (37%)
216
10. Nadin
203
12 (6%)
75 (37%)
210

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Szúnyogriasztó