Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 2. » Shanghai East Asia - Hebei CFFC

Shanghai East Asia - Hebei CFFC 4:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. július 4-én is volt Shanghai East Asia - Hebei CFFC mérkőzés!

Kínai Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2020. augusztus 2. 12:00
Helyszín: Kunshan Sports Center Stadium (Kunshan)

Marko Arnautovic ('45+1, 1-0), Marko Arnautovic ('48, 2-0), Ricardo Lopes ('72, 3-0), Ricardo Lopes ('90+3, 4-0)

• Junling Yan az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Shanghai East Asia - Hebei CFFC mérkőzésen is szerepelt.
  • A Shanghai East Asia már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. november 23-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Guangzhou verte őket).
  • A Shanghai East Asia az elmúlt négy mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

Shanghai East Asia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Hebei CFFC utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség
2020. júl. 26. 12:00