Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 1.

Meccsek - 2020. augusztus 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 1.)


1 mérkőzés
aug. 1. 18:30
Arsenal - Chelsea
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 1. 18:00
Brescia - Sampdoria
1:1 (0:1)
aug. 1. 20:45
Juventus - AS Roma
1:3 (1:2)
aug. 1. 20:45
AC Milan - Cagliari
3:0 (1:0)
aug. 1. 20:45
Atalanta - Inter
0:2 (0:2)
aug. 1. 20:45
Napoli - Lazio
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 1. 20:00
Kaposvár - Nyíregyháza
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 1. 21:45
Benfica - FC Porto
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 1. 15:30
Academica Clinceni - Hermannstadt
0:2 (0:1)
aug. 1. 18:00
Viitorul Constanta - Sepsi
0:3 (0:3)
aug. 1. 20:30
Botosani - Gaz Metan Medias
4:1 (3:1)
1 mérkőzés
aug. 1. 20:30
Club Brugge - Royal Antwerp
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 1. 13:30
Aberdeen - Rangers FC
0:1 (0:1)
aug. 1. 16:00
Dundee United - St. Johnstone
1:1 (1:0)
aug. 1. 16:00
Hibernian - Kilmarnock
2:1 (2:1)
aug. 1. 16:00
St. Mirren - Livingston
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 1. 01:30
Orlando City - Los Angeles FC
1:1 (0:0)
aug. 1. 13:00
FK Nizhny Novgorod - Tomsk
1:0 (1:0)
aug. 1. 15:00
Irtysh Omsk - Yenisey
1:2 (1:1)
aug. 1. 16:00
Dinamo Bryansk - Gazovik Orenburg
0:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
Neftekhimik - Chayka
1:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
Volgar Astrakhan - Krasnodar II
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 1. 20:30
Rijeka - Lokomotiv Zágráb
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Danubia Velky Biel - Slovan Most
0:4 (0:0)
aug. 1. 17:00
Kmetovo - Velké Lovce
2:3 (0:0)
aug. 1. 17:00
Voderady - Soporna
0:11 (0:0)
aug. 1. 17:00
Vinicné - Raca
2:5 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 1. 15:00
Djurgarden - Häcken
3:1 (2:1)
aug. 1. 15:00
Örebro - Falkenberg
1:2 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 1. 17:30
Napredak - Partizan
1:3 (1:0)
aug. 1. 19:30
Crvena Zvezda - Novi Pazar
3:0 (2:0)
aug. 1. 19:30
Cukaricki - Indjija
3:0 (2:0)
aug. 1. 19:30
Macva Sabac - Backa Palanka
1:0 (0:0)
aug. 1. 19:30
Vozdovac - Radnik Surdulica
1:3 (0:1)
aug. 1. 19:30
Proleter Novi Sad - Rad Belgrád
2:0 (2:0)
aug. 1. 19:30
Radnicki Nis - Metalac
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 18:00
Sandefjord - Molde
2:1 (1:1)
aug. 1. 20:30
Brann - Valerenga
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 1.
Sligo Rovers - Finn Harps
elhalasztva
aug. 1. 15:00
Shelbourne - Waterford
0:1 (0:1)
aug. 1. 18:00
Shamrock Rovers - Finn Harps
3:1 (3:1)
aug. 1. 15:30
Smolevichi-STI - Belshina
0:3 (0:1)
aug. 1. 17:30
Slavia Mozyr - Isloch
2:4 (1:2)
aug. 1. 19:30
Neman Grodno - Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 1. 16:00
HJK Helsinki - Kuopion
2:2 (0:1)
aug. 1. 16:00
Ilves - HIFK Helsinki
2:2 (2:1)
aug. 1. 16:00
Inter Turku - Mariehamn
2:1 (1:0)
aug. 1. 16:00
SJK - Haka
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Rovaniemi - Turku
2:3 (1:1)

8 mérkőzés
aug. 1. 11:00
Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima
0:2 (0:2)
aug. 1. 11:00
Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
aug. 1. 12:00
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
0:1 (0:0)
aug. 1. 12:00
FC Tokyo - Sagan Tosu
2:3 (1:2)
aug. 1. 12:00
Oita Trinita - Kashima Antlers
1:4 (1:2)
aug. 1. 12:00
Shonan Bellmare - Cerezo Osaka
0:1 (0:0)
aug. 1. 12:00
Urawa Red Diamonds - Shimizu
1:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Sundsvall - Degerfors
1:4 (0:2)
aug. 1. 17:30
AFC Eskilstuna - Öster
1:1 (1:1)
aug. 1. 17:30
Ljungskile - Halmstad
0:0
2 mérkőzés
aug. 1. 02:30
Puebla - Cruz Azul
1:1 (0:0)
aug. 1. 04:30
Juárez - Club Necaxa
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 1. 17:30
Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina
1:1 (0:1)
aug. 1. 20:00
Zrinjski - Olimpik Sarajevo
1:0 (0:0)
aug. 1. 09:00
Melbourne City - Sydney FC
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 1. 16:00
Pärnu Sadam - Puhkus Mehhikos
8:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 18:30
Dinamo Tbilisi - Chikhura
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 1. 15:00
TJK Legion - Paide
0:3 (0:3)
aug. 1. 18:00
Trans Narva - Kuressaare
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 17:45
Al Sailiya - Al Shahaniya
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 1. 12:00
Seongnam Ilhwa - FC Seoul
1:2 (1:1)
aug. 1. 12:00
Jeonbuk - Pohang
2:1 (0:0)
aug. 1. 13:00
Incheon - Gwangju
1:3 (1:0)
aug. 1. 00:30
General Díaz - 12 de Octubre
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 1. 15:00
EIF Ekenas - KTP Kotka
0:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Oulu - Jaro
2:1 (1:0)
aug. 1. 16:00
Vaasa - KPV Kokkola
4:1 (2:0)
aug. 1. 16:00
MyPa - AC Kajaani
0:0
aug. 1. 12:00
Fagiano Okayama - Ryukyu
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Floresti - Sheriff Tiraspol
0:1 (0:0)
aug. 1. 19:30
Petrocub - Sfintul Gheorghe
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
aug. 1. 16:00
Banga - Riteriai
1:1 (1:1)
aug. 1. 18:00
Bizertin - Ben Guerdane
0:0
aug. 1. 18:00
Kairouan - Étoile Sahel
1:3 (0:0)
aug. 1. 19:00
ES Tunis - Slimane
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Nassaji Mazandaran - Persepolis
1:1 (1:1)
aug. 1. 18:00
Pars Jam Bushehr - Shahin Bushehr
0:2 (0:2)
aug. 1. 19:00
Esteghlal - Sepahan
2:1 (0:0)
aug. 1. 12:00
Chungnam Asan - Daejeon Citizen
1:2 (0:1)
aug. 1. 12:00
Jeju - Jeonnam Dragons
1:1 (0:1)
aug. 1. 13:00
Suwon City - Ansan Greeners
1:2 (1:1)
aug. 1. 10:00
Kolin - Hradec Králové II
8:0 (3:0)
aug. 1. 10:00
Zlate Moravce - Banik Ostrava
3:2 (2:0)
aug. 1. 10:00
Prostejov - Viktoria Otrokovice
6:0 (2:0)
aug. 1. 10:00
Slovácko II - Zbrojovka Brno II
1:1 (0:0)
aug. 1. 10:00
Teleoptik - Sindjelic Beograd
0:2 (0:1)
aug. 1. 10:15
Banik Ostrava II - Frydek-Mistek
2:3 (2:1)
aug. 1. 10:30
Banik Sokolov - Usti nad Labem
0:2 (0:1)
aug. 1. 10:30
Kortrijk - Deinze
0:1 (0:1)
aug. 1. 10:30
Viktoria Zizkov - Jablonec
3:1 (2:1)
aug. 1. 10:30
Slovan Velvary - Loko Vltavín
2:1 (1:0)
aug. 1. 10:30
Metz - Mechelen
1:0 (1:0)
aug. 1. 11:00
Admira Praha - Bohemians 1905
1:2 (0:1)
aug. 1. 11:00
Slovan Liberec - Chrudim
2:1 (0:0)
aug. 1. 11:00
Sparta Praha - Táborsko
5:0 (4:0)
aug. 1. 11:00
Teplice - Hradec Králové
0:1 (0:1)
aug. 1. 11:00
Viktoria Plzen - Budejovice
2:0 (1:0)
aug. 1. 11:00
Mlada Boleslav - Trinec
4:2 (3:1)
aug. 1. 11:00
Zulte-Waregem - Gent
2:1 (2:0)
aug. 1. 11:00
Nakhon Ratchasima - Khonkaen
2:0 (1:0)
aug. 1. 12:00
Bremer - Viktoria Berlin
0:4 (0:1)
aug. 1. 12:00
Trencín - Pohronie
0:3 (0:1)
aug. 1. 13:00
Genk - Lens
1:1 (1:0)
aug. 1. 13:30
Cottbus - Varnsdorf
0:2 (0:0)
aug. 1. 14:00
Almere City - Ajax II
2:0 (2:0)
aug. 1. 14:00
Chemnitzer - Bayreuth
1:0 (0:0)
aug. 1. 14:00
KV Oostende - Cercle Brugge
3:1 (1:0)
aug. 1. 14:00
Nijmegen - Longa '30
8:0 (4:0)
aug. 1. 14:00
Steinbach - Rot-Weiss Essen
1:2 (0:1)
aug. 1. 14:00
Wuppertal - Kray
3:2 (2:0)
aug. 1. 14:00
Harkemase - Hardenberg
1:0 (1:0)
aug. 1. 14:00
Havelse - Eintracht Norderstedt
1:2 (1:2)
aug. 1. 14:00
Altglienicke - Neustrelitz
7:0 (1:0)
aug. 1. 14:00
Saarbrücken - FSV Frankfurt
5:2 (4:1)
aug. 1. 14:00
Freiberg - VfB Stuttgart II
2:0 (1:0)
aug. 1. 14:30
Ido-Ambacht - Dordrecht
1:0 (0:0)
aug. 1. 14:30
Viktoria Zizkov - Králuv Dvur
1:3 (1:1)
aug. 1. 15:00
Újpest - Diósgyőr
1:1 (0:1)
aug. 1. 15:00
Lille - Anderlecht
2:0 (0:0)
aug. 1. 15:00
NAC Breda - Heerenveen
1:0 (0:0)
aug. 1. 15:00
Standard Liege - Reims
1:0 (0:0)
aug. 1. 15:00
USV Hercules - De Treffers
1:0 (0:0)
aug. 1. 15:00
Kozakken Boys - Nijkerk
3:5 (1:4)
aug. 1. 15:15
Ennepetal - Wanne-Eickel
3:1 (2:0)
aug. 1. 16:00
Sochaux - Dijon
0:0
aug. 1. 16:30
Sporting Charleroi - Ajaccio
2:2 (1:1)
aug. 1. 16:30
Karmiotissa - Onisilos Sotiras
0:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
Budapest Honvéd - Paks
2:1 (0:1)
aug. 1. 17:00
MTK - Sered
2:0 (1:0)
aug. 1. 17:00
Kisvárda - Ruzomberok
1:0 (1:0)
aug. 1. 17:00
FK Senica - Slovácko
0:1 (0:1)
aug. 1. 17:00
Trencín - Zlín
2:5 (1:0)
aug. 1. 17:00
Dunaszerdahely - Nice
0:6 (0:4)
aug. 1. 17:00
Auxerre - Le Mans
3:2 (2:1)
aug. 1. 17:00
Sturm Graz II - Admira II
2:2 (2:0)
aug. 1. 17:00
FK Pardubice - Jihlava
1:0 (0:0)
aug. 1. 17:00
Cambuur - Zwolle
2:0 (1:0)
aug. 1. 17:00
Trnava - Sigma Olomouc
1:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
Ohrid 2004 - Struga
0:2 (0:2)
aug. 1. 17:00
Vrchovina - Zivanice
0:0
aug. 1. 17:00
Sokol Zápy - Brandys nad Labem
2:0 (1:0)
aug. 1. 17:00
Minyor Pernik - Vihren Sandanski
1:1 (1:0)
aug. 1. 17:00
Omonia Aradippou - ASIL Lysi
0:2 (0:1)
aug. 1. 17:15
Drassburg - Rapid Wien
1:4 (1:3)
aug. 1. 17:30
Utrecht - Alkmaar
1:0 (1:0)
aug. 1. 17:30
Tsarsko Selo - Strumska Slava
3:0 (1:0)
aug. 1. 18:00
St. Etienne - Bordeaux
4:2 (2:1)
aug. 1. 18:00
Eintracht Frankfurt - AS Monaco
1:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Paris FC - Red Star FC 93
2:0 (1:0)
aug. 1. 18:00
Angers - Stade Rennes
0:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Villefranche/Saone - Troyes
0:2 (0:2)
aug. 1. 18:00
Doxa Katokopia - AEL Limassol
1:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Rodez - Clermont
1:0 (1:0)
aug. 1. 18:00
Caen - Le Havre
1:2 (1:1)
aug. 1. 18:00
Ermis Aradippou - Paralimni
1:1 (1:0)
aug. 1. 18:00
Jeunesse Esch - Differdange
3:2 (1:2)
aug. 1. 18:00
Mladost Zdralovi - Vrbovec
2:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Sedan - Créteil
0:0*
aug. 1. 18:00
St. Pölten - Lisen
1:1 (1:1)
aug. 1. 18:30
Zilina - MSK Púchov
5:2 (2:1)
aug. 1. 19:00
SC Bastia - Montpellier HSC
2:2 (0:1)
aug. 1. 19:00
Amiens SC - Chambly
0:0
aug. 1. 19:00
Wals-Grünau - Eugendorf
1:0 (0:0)
aug. 1. 19:30
Brezice - NK Krka
2:3 (0:3)
aug. 1. 19:30
Bregalnica Stip - Shkendija
0:2 (0:0)
aug. 1. 20:00
Groningen - Heracles
1:0 (0:0)
aug. 1. 20:30
RAA La Louviere - Stade Brainois
1:0 (0:0)
aug. 1. 22:00
Alianza Lima - Deportivo Municipal
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
187
28 (15%)
62 (33%)
264
186
24 (13%)
60 (32%)
240
193
24 (12%)
59 (31%)
238
196
24 (12%)
57 (29%)
234
5. Xxy
194
19 (10%)
69 (36%)
233
184
23 (12%)
58 (32%)
231
181
26 (14%)
49 (27%)
228
8. BeZo
184
21 (11%)
61 (33%)
227
195
18 (9%)
68 (35%)
226
10. AltT
198
19 (10%)
65 (33%)
225

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!