Főoldal » Meccsek » 2020. február 22.

Meccsek - 2020. február 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 22.)


4 mérkőzés
febr. 22. 13:00
Celta Vigo - Leganés
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
FC Barcelona - Eibar
5:0 (3:0)
febr. 22. 18:30
Real Sociedad - Valencia
3:0 (2:0)
febr. 22. 21:00
Levante - Real Madrid
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 22. 13:30
Chelsea - Tottenham
2:1 (1:0)
febr. 22. 16:00
Crystal Palace - Newcastle United
1:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Southampton - Aston Villa
2:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Burnley - Bournemouth
3:0 (0:0)
febr. 22. 18:30
Leicester - Manchester City
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 22. 17:00
Paks - Debreceni VSC
4:2 (2:1)
febr. 22. 17:00
Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
1:1 (0:0)
febr. 22. 17:00
Kisvárda - Diósgyőr
2:2 (1:0)
febr. 22. 17:00
Fehérvár - ZTE
4:1 (1:0)
febr. 22. 17:00
Kaposvár - Újpest
0:1 (0:1)
febr. 22. 19:30
Mezőkövesd - Ferencváros
3:0 (3:0)

3 mérkőzés
febr. 22. 15:00
Bologna - Udinese
1:1 (0:1)
febr. 22. 18:00
SPAL - Juventus
1:2 (0:1)
febr. 22. 20:45
Fiorentina - AC Milan
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 22. 15:30
Werder Bremen - Borussia Dortmund
0:2 (0:0)
febr. 22. 15:30
Hertha BSC - 1. FC Köln
0:5 (0:3)
febr. 22. 15:30
Mönchengladbach - Hoffenheim
1:1 (1:0)
febr. 22. 15:30
Freiburg - Fortuna Düsseldorf
0:2 (0:1)
febr. 22. 18:30
Schalke 04 - RB Leipzig
0:5 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 22. 17:30
Olympique Marseille - Nantes
1:3 (1:1)
febr. 22. 20:00
Dijon - AS Monaco
1:1 (0:0)
febr. 22. 20:00
Lille - Toulouse
3:0 (2:0)
febr. 22. 20:00
Strasbourg - Amiens SC
0:0
febr. 22. 20:00
Angers - Montpellier HSC
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 22. 18:30
FC Emmen - Willem II
4:2 (1:0)
febr. 22. 19:45
Feyenoord - Fortuna Sittard
2:1 (0:0)
febr. 22. 19:45
Heerenveen - Den Haag
2:2 (1:2)
febr. 22. 20:45
Groningen - Venlo
0:1 (0:0)
febr. 22. 13:00
Dynamo Dresden - Bochum
1:2 (0:0)
febr. 22. 13:00
Hamburger SV - St. Pauli
0:2 (0:2)
febr. 22. 13:00
Holstein Kiel - Heidenheim
0:1 (0:0)
febr. 22. 13:00
VfB Stuttgart - Regensburg
2:0 (0:0)

febr. 22. 16:00
Alcorcón - Las Palmas
1:1 (1:1)
febr. 22. 16:00
Almería - Fuenlabrada
0:0
febr. 22. 18:15
Girona - Ponferradina
2:0 (2:0)
febr. 22. 18:15
Tenerife - Elche
1:0 (1:0)
febr. 22. 20:30
Albacete - Numancia
2:1 (0:1)
11 mérkőzés
febr. 22. 13:30
Brentford - Blackburn Rovers
2:2 (0:1)
febr. 22. 16:00
Leeds United - Reading
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Stoke - Cardiff
2:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Wigan - Millwall
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Swansea - Huddersfield
3:1 (1:0)
febr. 22. 16:00
Barnsley - Middlesbrough
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Birmingham - Sheffield Wednesday
3:3 (2:2)
febr. 22. 16:00
Bristol City - West Bromwich
0:3 (0:2)
febr. 22. 16:00
Charlton Athletic - Luton
3:1 (1:1)
febr. 22. 16:00
Preston - Hull
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 22. 15:00
Entella - Benevento
0:4 (0:3)
febr. 22. 15:00
Ascoli - Cremonese
elhalasztva
febr. 22. 15:00
Cittadella - Juve Stabia
3:0 (1:0)
febr. 22. 15:00
Trapani - Spezia
1:1 (1:1)
febr. 22. 18:00
Pisa - Venezia
1:2 (1:1)

febr. 22. 19:00
Tondela - Rio Ave
1:2 (0:0)
febr. 22. 21:30
Belenenses - Marítimo
1:0 (1:0)
febr. 22. 15:00
Lens - Caen
1:4 (1:2)
2 mérkőzés
febr. 22. 13:30
Voluntari - Hermannstadt
2:0 (1:0)
febr. 22. 19:00
Steaua Bukarest - Chindia Targoviste
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 22. 12:00
Kayserispor - Konyaspor
2:2 (1:2)
febr. 22. 15:00
Göztepe Izmir - Gazisehir Gaziantep
1:1 (0:0)
febr. 22. 18:00
Besiktas - Trabzonspor
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 22. 18:00
Standard Liege - Royal Antwerp
1:0 (1:0)
febr. 22. 20:00
KV Oostende - Zulte-Waregem
1:1 (1:1)
febr. 22. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
0:1 (0:0)
febr. 22. 20:30
Mechelen - Waasland-Beveren
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 22. 16:00
Aberdeen - Ross County
1:2 (1:1)
febr. 22. 16:00
Hamilton - Motherwell
0:0
febr. 22. 16:00
Hibernian - Livingston
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 22. 13:00
Illichivets - Zorya Lugansk
1:2 (0:0)
febr. 22. 16:00
Dinamo Kiev - Vorskla Poltava
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 22. 17:00
Admira - Sturm Graz
0:2 (0:1)
febr. 22. 17:00
Wattens - Wolfsberger
2:0 (2:0)
febr. 22. 17:00
Mattersburg - Altach
0:0
11 mérkőzés
febr. 22. 16:00
Wimbledon - Blackpool
0:0
febr. 22. 16:00
Accrington Stanley - Rotherham
1:2 (0:0)
febr. 22. 16:00
Ipswich - Oxford United
0:1 (0:1)
febr. 22. 16:00
Sunderland AFC - Bristol Rovers
3:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Fleetwood - Portsmouth
1:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Rochdale - Coventry
1:2 (0:1)
febr. 22. 16:00
Southend - Burton Albion
2:3 (1:1)
febr. 22. 16:00
Wycombe - Tranmere
3:1 (1:0)
febr. 22. 16:00
Lincoln City - Gillingham
0:0
febr. 22. 16:00
Shrewsbury - Doncaster
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 22. 19:00
FC Zürich - Neuchatel Xamax FC
1:1 (1:1)
febr. 22. 19:00
Thun - Luzern
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 22. 18:30
Asteras Tripolis - Panathinaikosz
1:1 (0:0)
febr. 22. 19:00
Lamia - Aris Saloniki
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Kaiserslautern - Zwickau
0:0
febr. 22. 14:00
Hansa Rostock - Ingolstadt
3:0 (2:0)
febr. 22. 14:00
Würzburger Kickers - Braunschweig
3:1 (2:0)
febr. 22. 14:00
Uerdingen - Preußen Münster
0:2 (0:1)
febr. 22. 14:00
Carl Zeiss Jena - Meppen
0:2 (0:1)
febr. 22. 14:00
Duisburg - Waldhof Mannheim
2:3 (2:0)
febr. 22. 20:00
Barcelona II - Hércules
0:0
3 mérkőzés
febr. 22. 15:00
Arka Gdynia - Rakow Czestochowa
3:2 (0:2)
febr. 22. 17:30
Legia Warszawa - Jagiellonia
4:0 (2:0)
febr. 22. 20:00
Piast Gliwice - Cracovia Krakow
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 22. 01:10
Argentinos Juniors - Patronato
1:1 (1:1)
febr. 22. 21:35
San Lorenzo - Racing Club
0:1 (0:1)
febr. 22. 23:40
CA Independiente - Gimnasia La Plata
0:1 (0:0)
febr. 22. 15:00
Modena - Südtirol
1:0 (1:0)
febr. 22. 15:00
Virtus Verona - Rimini
0:0
febr. 22. 18:30
Fermana - Vis Pesaro
1:1 (1:0)
febr. 22. 20:45
Fano - Imolese
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 22. 15:00
Hajduk Split - NK Gorica
6:0 (3:0)
febr. 22. 17:30
Rijeka - Osijek
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
febr. 22. 12:30
Djurgarden - Dalkurd
3:2 (3:1)
febr. 22. 12:30
Sandviken - Mjällby
1:3 (1:0)
febr. 22. 14:30
Elfsborg - Brage
3:0 (1:0)
febr. 22. 14:30
Oskarshamns - Örebro
1:4 (0:1)
febr. 22. 16:30
Sollentuna - Sirius
1:8 (1:6)
febr. 22. 16:30
IFK Göteborg - Västeras SK
2:0 (2:0)
5 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Ruzomberok - Dunaszerdahely
0:0
febr. 22. 14:00
Slovan Bratislava - Trencín
2:0 (1:0)
febr. 22. 14:00
Zlate Moravce - Sered
1:3 (1:1)
febr. 22. 14:00
Zemplín Michalovce - Nitra
1:0 (1:0)
febr. 22. 14:00
Pohronie - Zilina
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 22. 14:30
Slavia Praha - Opava
2:0 (1:0)
febr. 22. 14:30
Slovan Liberec - Bohemians 1905
3:1 (2:1)
febr. 22. 14:30
Mlada Boleslav - Slovácko
0:0
febr. 22. 16:30
Viktoria Plzen - Pribram
4:0 (2:0)
6 mérkőzés
febr. 22. 16:00
Backa Topola - Partizan
1:1 (0:0)
febr. 22. 16:00
Rad Belgrád - Napredak
2:0 (2:0)
febr. 22. 16:00
Radnicki Nis - Cukaricki
2:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Proleter Novi Sad - Indjija
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Radnik Surdulica - Macva Sabac
2:2 (0:0)
febr. 22. 18:00
Crvena Zvezda - Vojvodina
2:0 (1:0)

12 mérkőzés
febr. 22. 16:00
Crewe - Macclesfield
2:0 (2:0)
febr. 22. 16:00
Carlisle - Morecambe
2:2 (1:2)
febr. 22. 16:00
Cheltenham - Mansfield
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Crawley - Stevenage
2:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Leyton - Oldham
2:2 (1:2)
febr. 22. 16:00
Northampton - Exeter
2:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Plymouth - Cambridge United
0:0
febr. 22. 16:00
Scunthorpe - Forest Green Rovers
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Salford - Colchester
1:2 (1:2)
febr. 22. 16:00
Walsall - Port Vale
2:2 (1:2)
febr. 22. 16:00
Newport - Bradford
2:1 (2:1)
febr. 22. 16:00
Swindon - Grimsby
3:1 (0:0)
febr. 22. 15:00
Rieti - Teramo
0:2 (0:0)
febr. 22. 20:45
Virtus Francavilla - Catanzaro
4:0 (2:0)
febr. 22. 17:00
FC Schaffhausen - Grasshoppers
0:3 (0:1)
febr. 22. 17:00
Chiasso - Wil
2:0 (2:0)
febr. 22. 17:00
Stade Lausanne-Ouchy - FC Vaduz
1:1 (1:1)
febr. 22. 15:00
Carrarese - Gozzano
3:0 (2:0)
febr. 22. 15:00
Renate - Pergolettese
1:2 (0:0)
febr. 22. 17:30
Monza - Arezzo
1:1 (1:1)
febr. 22. 20:45
Siena - AlbinoLeffe
1:1 (0:1)

febr. 22. 12:00
Leixőes - Covilha
0:0
febr. 22. 16:00
UD Oliveirense - Casa Pia
2:1 (0:0)
febr. 22. 18:00
FC Porto II - Estoril
1:1 (1:1)
febr. 22. 18:15
Chaves - Feirense
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Flamurtari Vlorë - Laci
1:3 (0:2)
febr. 22. 14:00
Vllaznia - Luftëtari Gjirokastër
4:0 (1:0)
febr. 22. 17:00
Partizani Tirana - Bylis Ballsh
2:2 (2:1)
febr. 22. 17:00
Skenderbeu - Teuta Durres
3:2 (2:1)
febr. 22. 17:30
Leioa - Haro Deportivo
2:2 (0:1)
febr. 22. 18:30
Athletic Bilbao II - Arenas de Getxo
1:1 (0:0)
febr. 22. 16:00
Real Oviedo II - Coruxo
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 22. 15:00
Omonia Nikosia - Enosis
3:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Apollon Limassol - Doxa Katokopia
3:2 (3:1)
7 mérkőzés
febr. 22. 12:00
Gnistan - MyPa
2:5 (1:3)
febr. 22. 13:00
Lahti - Haka
0:1 (0:0)
febr. 22. 13:00
Oulu - SJK Akatemia
4:0 (2:0)
febr. 22. 13:00
EIF Ekenas - MuSa
2:2 (0:1)
febr. 22. 13:00
KTP Kotka - MP Mikkeli
4:1 (4:0)
febr. 22. 13:30
Ilves - SJK
3:0 (1:0)
febr. 22. 14:00
KPV Kokkola - AC Kajaani
0:0
3 mérkőzés
febr. 22. 11:00
Botev Vratsa - Arda Kardzhali
3:1 (2:1)
febr. 22. 13:15
Cherno More Varna - Levszki Szófia
2:2 (1:1)
febr. 22. 15:30
CSKA Szófia - Botev Plovdiv
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Triglav - Rudar Velenje
3:0 (1:0)
febr. 22. 16:00
Celje - Aluminij
2:0 (1:0)
febr. 22. 20:15
Maribor - Olimpija Ljubljana
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 22. 06:00
Vegalta Sendai - Nagoya Grampus
1:1 (1:1)
febr. 22. 07:00
Cerezo Osaka - Oita Trinita
1:0 (1:0)
febr. 22. 07:00
Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
4:2 (2:0)
febr. 22. 01:30
GyE Jujuy - Brown de Adrogué
1:1 (0:1)
febr. 22. 21:00
Barracas Central - Belgrano
2:3 (2:1)
febr. 22. 23:00
Agropecuario - Estudiantes Caseros
0:1 (0:0)
febr. 22. 23:35
All Boys - Tigre
2:1 (1:1)
febr. 22. 17:00
Westerlo - Excelsior Virton
2:1 (1:1)
febr. 22. 20:30
Roeselare - Lokeren
2:2 (0:1)
febr. 22. 14:00
Red Star FC 93 - Laval
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 22. 14:30
Velez Mostar - Zvijezda '09 Brgule
2:0 (1:0)
febr. 22. 17:30
FK Sarajevo - Tuzla City
6:2 (2:1)
3 mérkőzés
febr. 22. 02:00
Club Atlas - Pachuca
0:2 (0:0)
febr. 22. 04:00
Puebla - Toluca
2:0 (1:0)
febr. 22. 04:10
Club Tijuana - Club Guadalajara
0:1 (0:1)

febr. 22. 12:00
Erzurum BB - Bursaspor
2:1 (0:0)
febr. 22. 12:00
Ümraniyespor - Keciörengücü
2:0 (1:0)
febr. 22. 17:00
Adana Demirspor - Altinordu
4:2 (3:0)
12 mérkőzés
febr. 22. 16:00
Bromley - Wrexham
0:2 (0:1)
febr. 22. 16:00
Torquay - Halifax
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Boreham Wood - Yeovil
1:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Chesterfield - Ebbsfleet
4:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Chorley - Barnet
0:1 (0:1)
febr. 22. 16:00
Dover Athletic - Fylde
5:1 (2:1)
febr. 22. 16:00
Harrogate Town - Eastleigh
3:0 (2:0)
febr. 22. 16:00
Hartlepool - Notts
2:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Maidenhead - Aldershot
1:2 (0:2)
febr. 22. 16:00
Woking - Stockport
1:1 (1:1)
febr. 22. 18:20
Sutton - Barrow
2:2 (1:2)
febr. 22. 17:00
Badajoz - Talavera
2:0 (1:0)
febr. 22. 18:30
Villarrubia - Mérida AD
5:1 (1:1)
febr. 22. 16:00
Queen Of The South - Dundee FC
0:1 (0:0)
febr. 22. 16:00
Greenock Morton - Alloa
4:4 (4:2)
febr. 22. 07:00
Brisbane Roar - Perth Glory
1:1 (0:1)
febr. 22. 09:30
Newcastle Jets - Melbourne Victory
1:1 (1:0)

4 mérkőzés
febr. 22. 16:30
Ashdod - Maccabi Haifa
1:2 (1:1)
febr. 22. 17:30
Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
2:0 (2:0)
febr. 22. 18:50
Hapoel Hadera - Beitar Jerusalem
1:4 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 22. 16:00
Huachipato - Cobresal
1:0 (1:0)
febr. 22. 14:00
Apollon Pontou - Giorgos Karaiskakis
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
febr. 22. 12:00
Qabala - Neftchi
0:2 (0:2)
febr. 22. 14:00
Kesla - Zira
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 22. 12:30
Kopavogur - Thróttur Reykjavík
2:0 (0:0)
febr. 22. 13:00
Stjarnan - ÍB Vestmannaeyja
1:2 (0:0)
febr. 22. 13:00
Valur - Fjölnir
2:3 (0:0)
febr. 22. 16:15
Fram Reykjavik - KA Akureyri
1:3 (0:0)
febr. 22. 00:00
San José - Guabirá
2:2 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 22. 08:30
Tianjin Teda - Wuhan Zall
elhalasztva
febr. 22. 10:30
Guangzhou R&F - Shandong Luneng
elhalasztva
febr. 22. 12:35
Jiangsu Suning - Dalian Aerbin
elhalasztva
febr. 22. 14:00
Al Taawoun - Al Raed
1:1 (1:0)
febr. 22. 16:40
Al Hazm - Al-Nassr
0:2 (0:0)
febr. 22. 18:30
Al-Hilal - Al-Ittihad
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 22. 20:00
Cobh Ramblers - Drogheda
0:2 (0:0)
febr. 22. 20:30
Longford - Shamrock Rovers II
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 22. 14:45
Umm-Salal - Al-Sadd
2:2 (2:0)
febr. 22. 16:55
Al Duhail - Al-Wakra
1:0 (0:0)
febr. 22. 14:00
Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad
1:1 (1:0)
febr. 22. 14:00
Grbalj - FK Podgorica
0:0
febr. 22. 14:00
OFK Petrovac - Zeta
2:2 (2:2)
4 mérkőzés
febr. 22. 15:30
Barry Town - Caernarfon Town
1:1 (0:0)
febr. 22. 15:30
Cardiff MU - Airbus UK Broughton
1:1 (0:1)
febr. 22. 15:30
Newtown AFC - Bala
1:2 (0:2)
febr. 22. 15:30
Carmarthen - Cefn Druids
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Borec - Vardar Skopje
0:1 (0:1)
febr. 22. 00:05
Deportivo Pasto - Envigado
1:0 (0:0)
febr. 22. 02:10
Santa Fe - América de Cali
2:0 (0:0)
febr. 22. 21:15
Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 22. 00:00
Deportivo Binacional - Cajamarca
1:0 (0:0)
febr. 22. 03:00
Deportivo Municipal - Carlos Stein
1:1 (1:0)
febr. 22. 17:00
Sporting Cristal - Huancayo
0:0
febr. 22. 19:15
Atlético Grau - Sport Boys
2:3 (2:0)
febr. 22. 21:30
Cusco - Melgar
3:1 (1:1)

febr. 22. 13:00
Sibenik - Rude Zágráb
3:3 (3:0)
febr. 22. 15:00
Kustosija - Hajduk Split II
1:1 (0:1)
febr. 22. 15:00
Dinamo Zágráb II - Orijent 1919
2:2 (1:1)
febr. 22. 15:00
Solin - Radnik Sesvete
3:1 (0:0)
febr. 22. 14:00
Institute - Coleraine
0:4 (0:2)
febr. 22. 16:00
Glenavon - Glentoran
2:2 (1:1)
febr. 22. 16:00
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
1:2 (0:1)
febr. 22. 16:00
Cliftonville - Ballymena
1:1 (0:1)
febr. 22. 16:00
Larne - Warrenpoint
1:0 (0:0)
febr. 22. 03:00
Hienghene Sport - Eastern Suburbs
0:4 (0:2)
febr. 22. 06:00
Hekari - ABM Galaxy
2:1 (0:0)
febr. 22. 23:00
Guadalupe - Cartaginés
0:0
febr. 22. 18:00
Progres Niedercorn - Hostert
4:0 (2:0)
febr. 22. 13:00
Diagoras - Ionikos Nikea
1:0 (0:0)
febr. 22. 14:00
Olympiakos Volos - Niki Volos
1:1 (0:0)
febr. 22. 14:00
OF Ierapetra - Aspropyrgos Enosis
1:0 (0:0)
febr. 22. 14:00
Triglia - Ialysos
0:2 (0:0)
febr. 22. 02:00
Hamilton Wanderers - Waitakere
3:2 (1:1)
febr. 22. 15:00
Biskra - Belouizdad
1:0 (0:0)
febr. 22. 15:00
Magra - ES Sétif
0:1 (0:1)
febr. 22. 16:00
Paradou AC - Saoura
0:1 (0:1)
febr. 22. 16:00
Kabylie - Chlef
4:1 (2:1)
febr. 22. 16:00
Hussein Dey - USM Bel Abbés
1:1 (0:0)
febr. 22. 17:00
MC Oran - Ain M'lila
3:1 (0:1)
febr. 22. 17:45
Bordj Bou Arreridj - Constantine
1:3 (0:1)

febr. 22. 00:15
Libertad - Sol de América
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Gudja United - Balzan
0:2 (0:1)
febr. 22. 14:00
Mosta - Hamrun Spartans
2:1 (1:0)
febr. 22. 16:00
Senglea Athletic - Santa Lucia
2:5 (0:2)
febr. 22. 16:00
Birkirkara - Hibernians
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 22. 14:00
Happy Wanderers - TS Sporting
3:4 (0:2)
febr. 22. 14:00
Mbombela United - Real Kings
1:2 (1:1)
febr. 22. 14:00
Highlands Park - Kaizer Chiefs
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
febr. 22. 19:15
Bloemfontein - Maritzburg United
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 22. 12:30
Al Kahrabaa - Al Shorta
3:3 (0:0)
febr. 22. 14:30
Naft Al-Wasat - Al Minaa Basra
0:1 (0:0)
febr. 22. 16:00
Difaa El Jadidi - Ittihad Tanger
1:1 (0:0)
febr. 22. 19:00
FUS Rabat - Mouloudia Oujda
2:1 (0:0)
febr. 22. 14:00
Étoile Sahel - Métlaoui
5:1 (2:0)
febr. 22. 14:00
Club Africain Tunis - Chebba
1:0 (0:0)
febr. 22. 14:00
Ben Guerdane - Tataouine
2:2 (0:1)
febr. 22. 15:30
Ijsselmeervogels - GVVV
3:0 (0:0)
febr. 22. 15:00
Tre Penne - Tre Fiori
0:2 (0:0)
febr. 22. 15:00
La Fiorita - Murata
2:1 (0:0)
febr. 22. 15:00
Cailungo - Virtus
1:4 (0:0)

febr. 22. 13:00
Drenica Skënderaj - Prishtina
1:3 (0:0)
febr. 22. 13:00
Llapi - Feronikeli
2:1 (0:0)
febr. 22. 02:15
Honduras Progreso - CD Platense
0:4 (0:2)
febr. 22. 22:00
Real de Minas - Motagua
0:0
febr. 22. 00:00
Deportivo Táchira - Zamora FC
0:2 (0:0)
febr. 22. 16:00
Estudiantes Mérida - Carabobo
4:0 (2:0)
febr. 22. 21:00
Metropolitanos - Gran Valencia
2:1 (1:0)
febr. 22. 22:00
Aragua - Deportivo Lara
0:1 (0:0)
febr. 22. 09:00
Zenit Szentpétervár - Isloch
1:1 (0:1)
febr. 22. 09:45
Can Tho - An Giang
2:1 (1:0)
febr. 22. 10:00
Vitkovice - Trinec
5:0 (4:0)
febr. 22. 10:00
Rubin Kazan - Sheriff Tiraspol
2:0 (1:0)
febr. 22. 10:00
Frydek-Mistek - Prostejov
0:0
febr. 22. 10:00
Lisen - Inter Bratislava
9:0 (5:0)
febr. 22. 10:00
Metalurgistul Cugir - Ariesul Turda
4:4 (3:2)
febr. 22. 10:00
Sokol Hostoun - Horovicko
0:3 (0:2)
febr. 22. 10:00
Torpedo Vladimir - Zvezda Ryazan
3:3 (1:1)
febr. 22. 10:00
Zbrojovka Brno II - Zlín II
2:2 (0:1)
febr. 22. 10:00
Energetik-BGU Minsk - Smolevichi-STI
0:2 (0:0)
febr. 22. 10:00
Hradec Králové II - Kolin
3:3 (1:1)
febr. 22. 10:30
FK Pardubice - Viktoria Zizkov
2:1 (0:0)
febr. 22. 11:00
Banik Sokolov - Chomutov
6:0 (1:0)
febr. 22. 11:00
Usti nad Labem - Sokol Brozany
4:0 (2:0)
febr. 22. 11:00
Hvidovre - Avarta
3:0 (1:0)
febr. 22. 11:00
Skeid - Asker
1:0 (1:0)
febr. 22. 11:00
Slavoj Vysehrad - Motorlet Praha
8:3 (2:1)
febr. 22. 11:00
Tychy - Górnik Leczna
2:0 (2:0)
febr. 22. 11:00
Halmia - Hässleholms IF
3:2 (2:2)
febr. 22. 11:00
Tampines Rovers - Hougang United
3:0 (0:0)
febr. 22. 11:30
Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole
1:5 (0:2)
febr. 22. 11:30
Nieciecza - Stal Rzeszów
3:0 (1:0)
febr. 22. 12:00
Szpartak Moszkva - Pakhtakor
4:0 (2:0)
febr. 22. 12:00
Hradec Králové - Písek
3:0 (2:0)
febr. 22. 12:00
Chrudim - Dukla Praha
1:4 (0:1)
febr. 22. 12:00
Belshina - Gorodeya
2:1 (1:0)
febr. 22. 12:00
Bronshoj - Herlev
2:1 (0:1)
febr. 22. 12:00
Chrobry Glogów - Sleza Wroclaw
0:2 (0:0)
febr. 22. 12:00
Sovjetov - Stromsgodset
0:2 (0:0)
febr. 22. 12:00
Bytovia Bytow - Baltyk Koszalin
2:0 (0:0)
febr. 22. 12:00
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
3:0 (1:0)
febr. 22. 12:00
Hutnik Nowa Huta - Górnik Zabrze II
1:2 (1:2)
febr. 22. 12:00
Lindome - Qviding
1:1 (0:1)
febr. 22. 12:00
Metallurg Lipetsk - Lokomotiv Liski
3:1 (2:1)
febr. 22. 12:00
Sotra - Sandviken
0:1 (0:0)
febr. 22. 12:00
Ullern - IF Ready
2:0 (1:0)
febr. 22. 12:15
B 1908 Amager - Frem Kobenhavn
2:5 (0:0)
febr. 22. 13:00
Trelleborg - Landskrona
1:1 (0:0)
febr. 22. 13:00
Ismaning - Garching
1:2 (0:0)
febr. 22. 13:00
FC Trollhättan - Ljungskile
1:1 (0:1)
febr. 22. 13:00
Otterup - Dalum
1:0 (1:0)
febr. 22. 13:00
Skive - Fredericia
1:0 (0:0)
febr. 22. 13:00
Trans Narva - Tulevik
0:1 (0:0)
febr. 22. 13:00
Valmieras - Tammeka
2:2 (0:1)
febr. 22. 13:15
Timisoara - FK Zemun
2:1 (2:0)
febr. 22. 14:00
Bayreuth - Bamberg
2:2 (0:0)
febr. 22. 14:00
Zenit Szentpétervár - Dinamo Minsk
1:1 (1:1)
febr. 22. 14:00
Akropolis - Nyköping
2:2 (2:1)
febr. 22. 14:00
Egersunds - Vard
1:4 (1:2)
febr. 22. 14:00
FC Nürnberg II - Seligenporten
3:1 (1:0)
febr. 22. 14:00
Stuttgarter Kickers - Illertissen
1:1 (0:0)
febr. 22. 14:00
Chrobry Glogów - Swit Skolwin
3:0 (1:0)
febr. 22. 14:00
Hodd - Brattvag
4:0 (1:0)
febr. 22. 14:00
Suduva - Neman Grodno
0:2 (0:0)
febr. 22. 14:30
Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzów
3:3 (3:2)
febr. 22. 14:30
Nieciecza - Hetman Zamosc
1:1 (0:0)
febr. 22. 14:45
Fremad Amager - Roskilde
0:0
febr. 22. 15:00
Fredrikstad - Mjondalen
2:1 (0:1)
febr. 22. 16:00
Haugesund - Asane
4:2 (1:2)
febr. 22. 16:00
CSKA Moszkva - Ufa
3:0 (0:0)
febr. 22. 16:00
Sovjetov - Torpedo Moszkva
2:0 (0:0)
febr. 22. 17:00
Lokomotiv Moszkva - Chayka
3:1 (3:0)
febr. 22. 17:00
Real Monarchs - Louisville City
1:3 (1:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
383
47 (12%)
131 (34%)
497
374
43 (11%)
129 (34%)
473
382
40 (10%)
133 (35%)
466
372
37 (10%)
140 (38%)
465
381
43 (11%)
125 (33%)
465
375
37 (10%)
139 (37%)
463
371
43 (12%)
123 (33%)
461
8. AltT
375
40 (11%)
130 (35%)
460
382
35 (9%)
140 (37%)
455
10. Sió
379
36 (9%)
137 (36%)
454

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont