Főoldal » Meccsek » 2020. február 22. » Greenock Morton - Alloa

Greenock Morton - Alloa 4:4 (4:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. július 1-jén is volt Alloa - Greenock Morton mérkőzés!

Skót Másodosztály mérkőzés, 25. forduló - 2020. február 22. 16:00
Helyszín: Cappielow Park (Greenock), 1.200 néző

Kyle Jacobs ('15, 1-0), Allan Trouten ('20, 1-1), Kevin Cawley ('22, 1-2), Luca Colville ('40, 2-2), Reghan Tumilty ('44, 3-2), Robert McHugh ('45+1, 4-2), Kevin O'Hara ('85, 4-3), Robbie Deas ('90+2, 4-4)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint nyolcat rúgott összesen a két csapat.
  • A mérkőzés mind a nyolc gólját különböző játékos szerezte.
  • Volt, hogy a Greenock Morton két góllal is vezetett, de végül az Alloa kiegyenlített.
  • Scot Taggart, Liam Dick, Iain Flannigan, Steven Hetherington, Kevin Cawley, Jim McAlister és Chris Millar összesen hét Greenock Morton - Alloa mérkőzésen szerepeltek.

Greenock Morton utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Alloa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Alloa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Greenock Morton csapatának kedvez (10:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Greenock Morton stadionjában, a gólarány 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Greenock Morton egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alloa kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alloa az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Skót Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Greenock Morton 4 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alloa pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Greenock Morton jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Greenock Morton olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Inverness, a Dundee FC vagy a Dunfermline. Az Alloa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dunfermline, a Queen Of The South vagy az Elgin. A Greenock Morton erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Greenock Morton olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ayr, a Partick Thistle vagy a Dundee United. Az Alloa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arbroath, az Ayr vagy a Dundee FC. A Greenock Morton csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Greenock Morton 1272., Alloa 1559. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Greenock Morton jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Greenock Morton csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.