Főoldal » Meccsek » 2020. február 23.

Meccsek - 2020. február 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 23.)


5 mérkőzés
febr. 23. 12:00
Osasuna - Granada
0:3 (0:3)
febr. 23. 14:00
Alavés - Athletic Bilbao
2:1 (1:1)
febr. 23. 16:00
Valladolid - Espanyol
2:1 (0:0)
febr. 23. 18:30
Getafe - Sevilla
0:3 (0:1)
febr. 23. 21:00
Atlético Madrid - Villarreal
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 23. 15:00
Manchester United - Watford
3:0 (1:0)
febr. 23. 15:00
Wolverhampton - Norwich
3:0 (2:0)
febr. 23. 17:30
Arsenal - Everton
3:2 (2:2)
3 mérkőzés
febr. 23. 12:30
Genoa - Lazio
2:3 (0:1)
febr. 23. 18:00
AS Roma - Lecce
4:0 (2:0)
febr. 23. 20:45
Inter - Sampdoria
elhalasztva

2 mérkőzés
febr. 23. 15:30
Bayer Leverkusen - Augsburg
2:0 (1:0)
febr. 23. 18:00
Wolfsburg - Mainz
4:0 (2:0)
9 mérkőzés
febr. 23. 12:30
Győri ETO - Szeged 2011
1:3 (0:1)
febr. 23. 14:00
Szolnoki MÁV - Siófok
1:1 (0:0)
febr. 23. 14:00
Budaörs - Szombathelyi Haladás
1:1 (0:0)
febr. 23. 14:00
Soroksár - Budafok
1:2 (1:0)
febr. 23. 14:00
Békéscsabai Előre - Vác
0:0
febr. 23. 14:00
Kazincbarcika - Vasas
0:2 (0:1)
febr. 23. 17:00
Ajka - MTK
2:0 (0:0)
febr. 23. 17:00
Csákvár - Gyirmót
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 15:00
St. Etienne - Reims
1:1 (0:0)
febr. 23. 17:00
Stade Rennes - Nimes
2:1 (1:1)
febr. 23. 21:00
Paris St. Germain - Bordeaux
4:3 (2:2)
4 mérkőzés
febr. 23. 12:15
Utrecht - Twente
2:1 (0:0)
febr. 23. 14:30
Alkmaar - Zwolle
2:0 (0:0)
febr. 23. 14:30
Vitesse - PSV Eindhoven
1:2 (0:0)
febr. 23. 16:45
Heracles - Ajax
1:0 (0:0)
febr. 23. 13:30
FC Nürnberg - Darmstadt
1:2 (1:0)
febr. 23. 13:30
Sandhausen - Karlsruhe
0:2 (0:2)
febr. 23. 14:00
Arminia Bielefeld - Hannover 96
1:0 (0:0)

febr. 23. 12:00
Lugo - Real Oviedo
1:0 (1:0)
febr. 23. 16:00
Zaragoza - Deportivo La Coruna
3:1 (2:1)
febr. 23. 18:15
Málaga - Racing Santander
2:0 (2:0)
febr. 23. 18:15
Extremadura - Mirandés
3:2 (0:0)
febr. 23. 21:00
Rayo Vallecano - Huesca
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 15:00
Pordenone - Chievo
0:1 (0:1)
febr. 23. 15:00
Salernitana - Livorno
1:0 (1:0)
febr. 23. 21:00
Crotone - Pescara
4:1 (3:0)
febr. 23. 16:00
Pacos de Ferreira - Famalicao
2:1 (0:0)
febr. 23. 16:00
Moreirense - Santa Clara
2:1 (1:1)
febr. 23. 18:30
Sporting CP - Boavista Porto
2:0 (2:0)
febr. 23. 21:00
Braga - Setúbal
3:1 (0:0)
febr. 23. 21:30
FC Porto - Portimonense
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 23. 15:30
Astra Giurgiu - Sepsi
2:2 (0:2)
febr. 23. 15:30
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest
1:0 (1:0)
febr. 23. 19:00
CS U Craiova - CFR Cluj
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 23. 11:30
Malatyaspor - Antalyaspor
1:2 (1:1)
febr. 23. 14:00
Genclerbirligi - Ankaragücü
1:0 (0:0)
febr. 23. 17:00
Fenerbahce - Galatasaray
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 23. 14:30
Club Brugge - Sporting Charleroi
1:0 (1:0)
febr. 23. 18:00
Anderlecht - AS Eupen
6:1 (4:0)
febr. 23. 20:00
Gent - Sint-Truidense
4:1 (3:0)

2 mérkőzés
febr. 23. 14:30
St. Johnstone - Rangers FC
2:2 (1:0)
febr. 23. 16:00
Celtic - Kilmarnock
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
febr. 23. 13:00
Oleksandria - Kolos Kovalivka
1:2 (0:0)
febr. 23. 13:00
Karpaty Lviv - Dnipro-1
1:1 (1:1)
febr. 23. 16:00
Shakhtar Donetsk - Desna
1:0 (0:0)
febr. 23. 18:30
Olimpik Donetsk - Lviv
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 14:30
LASK Linz - St. Pölten
4:1 (3:1)
febr. 23. 14:30
Hartberg - Rapid Wien
2:2 (1:1)
febr. 23. 17:00
Austria Wien - Salzburg
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 23. 16:00
Basel - Servette
2:2 (2:0)
febr. 23. 16:00
Lugano - Sion
0:0
febr. 23. 16:00
St. Gallen - BSC Young Boys
3:3 (1:2)
5 mérkőzés
febr. 23. 14:00
Panaitolikos - Panionios Athen
1:0 (0:0)
febr. 23. 16:15
Atromitos - Xanthi
1:0 (1:0)
febr. 23. 16:15
Volos NFC - Larisa
0:0
febr. 23. 18:30
AEK Athen - OFI Heraklion
3:0 (3:0)
febr. 23. 18:30
PAOK Saloniki - Olympiakos Pireus
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 23. 13:00
1860 München - Magdeburg
1:1 (1:0)
febr. 23. 14:00
Hallescher - Unterhaching
3:5 (0:3)
febr. 23. 12:00
Ebro - Villarreal II
2:1 (1:1)
febr. 23. 12:00
Valencia II - Badalona
0:0
febr. 23. 12:00
FC Andorra - Levante II
0:1 (0:0)
febr. 23. 12:00
Llagostera - Orihuela
1:1 (0:1)
febr. 23. 17:00
Castellón - Gimnastic
3:2 (2:2)
febr. 23. 17:00
Lleida Esportiu - Ejea
2:0 (2:0)
febr. 23. 17:00
Olot - Sabadell
1:1 (0:1)
febr. 23. 18:00
Cornella - Prat
0:0
febr. 23. 18:00
La Nucía - Espanyol II
2:0 (0:0)

3 mérkőzés
febr. 23. 12:30
Wisla Plock - Zaglebie Lubin
1:1 (0:0)
febr. 23. 15:00
Wisla Kraków - Korona Kielce
2:0 (1:0)
febr. 23. 17:30
Lech Poznan - Lechia Gdansk
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 23. 01:45
Newell's Old Boys - Colón
4:0 (2:0)
febr. 23. 01:50
Atlético Tucumán - Lanus
2:2 (1:0)
febr. 23. 21:35
Arsenal FC - Vélez Sársfield
0:4 (0:2)
febr. 23. 23:40
Boca Juniors - Godoy Cruz
3:0 (1:0)
febr. 23. 15:00
Cesena - Vicenza
1:3 (0:1)
febr. 23. 15:00
Ravenna - Triestina
0:1 (0:0)
febr. 23. 15:00
Gubbio - Reggio Audace
0:0
2 mérkőzés
febr. 23. 15:00
Dinamo Zágráb - Inter Zapresic
3:2 (1:1)
febr. 23. 17:30
Istra 1961 - Slaven Belupo
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
febr. 23. 12:00
Nordsjaelland - SonderjyskE
2:1 (0:1)
febr. 23. 14:00
Lyngby - Esbjerg
2:0 (1:0)
febr. 23. 14:00
Randers - Odense BK
0:0
febr. 23. 16:00
Silkeborg - FC Kobenhavn
1:1 (1:0)
febr. 23. 18:00
Aalborg - Bröndby
3:2 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 23. 12:30
Kalmar - Örgryte
3:0 (2:0)
febr. 23. 12:30
AIK - Jönköpings Södra
2:2 (0:0)
febr. 23. 14:30
Tvaaker - Falkenberg
1:3 (0:1)
febr. 23. 14:30
Norrköping - Halmstad
1:0 (1:0)
febr. 23. 14:30
Karlskrona AIF - AFC Eskilstuna
1:1 (0:1)
febr. 23. 16:30
Eskilsminne - Östersunds
0:5 (0:2)
febr. 23. 16:30
Häcken - GAIS Göteborg
3:0 (2:0)

1 mérkőzés
febr. 23. 15:00
FK Senica - Trnava
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 14:30
Karvina - Teplice
3:0 (3:0)
febr. 23. 14:30
Zlín - Budejovice
2:3 (0:2)
febr. 23. 17:00
Sigma Olomouc - Sparta Praha
1:0 (1:0)
febr. 23. 15:00
Catania - Ternana
0:0
febr. 23. 15:00
Monopoli - Sicula Leonzio
0:1 (0:0)
febr. 23. 15:00
Reggina - Paganese
3:0 (0:0)
febr. 23. 15:00
Cavese - Bari
1:1 (0:1)
febr. 23. 15:00
Viterbese Castrense - Potenza
1:3 (0:1)
febr. 23. 17:30
Rende - Avellino
0:1 (0:0)
febr. 23. 17:30
Casertana - Vibonese
1:2 (1:0)
febr. 23. 17:30
Picerno - Bisceglie
1:0 (0:0)
febr. 23. 15:00
Juventus II - Pianese
1:0 (1:0)
febr. 23. 15:00
Olbia - Pistoiese
1:0 (1:0)
febr. 23. 15:00
Pontedera - Alessandria
0:1 (0:0)
febr. 23. 15:00
Aarau - Kriens
4:4 (2:1)
febr. 23. 10:30
Grazer - FAC Team für Wien
1:2 (1:1)
febr. 23. 12:30
Wacker Innsbruck - Vorwärts Steyr
1:1 (1:0)
febr. 23. 12:15
Academico Viseu - Benfica II
1:1 (1:0)
febr. 23. 16:00
Cova Piedade - Varzim
1:2 (0:1)
febr. 23. 16:00
Mafra - Penafiel
1:0 (1:0)
febr. 23. 17:00
Nacional - Académica
1:0 (0:0)

febr. 23. 12:00
Burgos - Tudelano
3:0 (1:0)
febr. 23. 17:00
UD Logronés - Osasuna II
2:1 (1:0)
febr. 23. 17:00
Real Unión - Amorebieta
0:1 (0:0)
febr. 23. 17:00
Guijuelo - Leonesa
3:1 (2:0)
febr. 23. 17:00
Izarra - Calahorra
1:1 (0:1)
febr. 23. 17:00
Barakaldo - CD Alavés II
1:1 (0:0)
febr. 23. 18:00
Real Sociedad II - Real Valladolid II
1:1 (0:0)
febr. 23. 11:30
Getafe II - Rayo Majadahonda
3:0 (2:0)
febr. 23. 11:30
Melilla - Union Langreo
2:0 (1:0)
febr. 23. 12:00
Atlético Madrid II - Pontevedra
1:1 (0:0)
febr. 23. 12:00
Celta Vigo II - Las Palmas II
1:0 (1:0)
febr. 23. 12:00
Atlético Baleares - Racing Ferrol
1:0 (1:0)
febr. 23. 12:00
Las Rozas - Pena Deportiva
1:1 (0:1)
febr. 23. 17:00
Real Madrid II - S.S. Reyes
2:0 (1:0)
febr. 23. 18:00
UD Ibiza - Sporting Gijón II
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 23. 15:00
Paphos FC - APOEL Nikosia
2:0 (0:0)
febr. 23. 15:00
Ethnikos Achna - Anorthosis
5:0 (3:0)
febr. 23. 17:00
Olympiakos Nicosia - AEL Limassol
1:1 (0:1)
febr. 23. 17:00
AEK Larnaka - Nea Salamina
0:0

3 mérkőzés
febr. 23. 11:00
Vitosha Bistritsa - Beroe
1:2 (1:1)
febr. 23. 13:15
Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo
4:0 (1:0)
febr. 23. 15:30
Etar Veliko Tarnovo - Ludogorets
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 23. 05:00
Shimizu - FC Tokyo
1:3 (0:0)
febr. 23. 06:00
Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
3:0 (2:0)
febr. 23. 06:00
Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
1:2 (0:2)
febr. 23. 08:00
Vissel Kobe - Yokohama FC
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 23. 14:00
Bravo - Tabor Sezana
2:1 (1:1)
febr. 23. 16:00
Domzale - NS Mura
1:2 (0:1)
febr. 23. 01:00
Deportivo Morón - Alvarado
1:0 (1:0)
febr. 23. 01:35
Atlanta - Ferro Carril Oeste
2:1 (2:0)
febr. 23. 21:00
Almagro - Villa Dálmine
0:0
febr. 23. 22:30
Quilmes - Gimnasia Mendoza
2:2 (2:2)
febr. 23. 16:00
Beerschot-Wilrijk - Lommel
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 14:30
Celik Zenica - Zrinjski
0:2 (0:1)
febr. 23. 17:30
Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
2:2 (0:2)
febr. 23. 12:00
Giresunspor - Balikesirspor
0:3 (0:2)
febr. 23. 14:30
Altay Izmir - Adanaspor
3:1 (2:0)
febr. 23. 17:00
Istanbulspor - Boluspor
0:0

4 mérkőzés
febr. 23. 00:00
Club León - Club Necaxa
2:1 (1:0)
febr. 23. 02:00
Cruz Azul - Tigres
2:1 (1:0)
febr. 23. 04:00
Monterrey - CF América
0:1 (0:1)
febr. 23. 19:00
UNAM Pumas - Monarcas Morelia
1:2 (1:0)
febr. 23. 11:30
Cádiz II - Córdoba
1:1 (0:1)
febr. 23. 11:30
Sevilla Atlético - San Fernando
1:0 (0:0)
febr. 23. 17:00
Huelva - Atletico Sanluqueno
2:0 (0:0)
febr. 23. 17:00
Real Murcia - UCAM Murcia
3:1 (0:0)
febr. 23. 17:00
Marbella - Linense
0:0
febr. 23. 17:00
Algeciras - FC Cartagena
1:1 (1:1)
febr. 23. 17:30
Yeclano - Villarrobledo
1:0 (1:0)
febr. 23. 18:00
Granada II - Don Benito
1:0 (0:0)
febr. 23. 08:00
Central Coast Mariners - Sydney FC
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 23. 18:00
Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda
0:1 (0:0)
febr. 23. 12:00
Panachaiki - Ergotelis
2:0 (2:0)
febr. 23. 13:00
Apollon Larisa - Kissamikos
0:1 (0:0)
febr. 23. 14:00
Apollon Smyrnis - Kerkyra
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 23. 00:30
Everton FC - Unión La Calera
0:1 (0:0)
febr. 23. 16:00
La Serena - Santiago Wanderers
3:0 (2:0)
febr. 23. 21:30
Universidad de Chile - Coquimbo
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 23. 13:00
Sabah FK - Sabail
0:0
febr. 23. 15:00
Karabakh - Sumgayit Shekher
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 23. 13:00
Akranes - Leiknir Fáskrúdsfjördur
3:0 (0:0)
febr. 23. 14:00
Keflavík - Víkingur Reykjavík
0:2 (0:0)
febr. 23. 15:00
Vestri - Vikingur Olafsvik
3:0 (0:0)
febr. 23. 16:15
Fylkir Reykjavik - Magni Grenivik
8:1 (0:0)
febr. 23. 17:00
UMF Grindavik - Thor Akureyri
0:5 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 23. 14:00
Dinamo Tbilisi - Saburtalo
0:1 (0:1)
febr. 23. 20:00
Nacional Potosí - Club Aurora
2:1 (1:1)
febr. 23. 20:00
Royal Pari - Blooming
2:3 (0:2)
febr. 23. 22:15
Jorge Wilstermann - Always Ready
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 23. 08:30
Beijing Guoan - Hebei CFFC
elhalasztva
febr. 23. 08:30
Henan Jianye - Shanghai Shenhua
elhalasztva
febr. 23. 12:35
Shanghai East Asia - Tianjin Quanjian
elhalasztva
febr. 23. 12:35
Guangzhou - Chongqing Dangdai Lifan
elhalasztva
febr. 23. 15:00
Titograd Podgorica - Rudar Pljevlja
1:3 (1:0)
febr. 23. 17:00
Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 23. 14:00
Rabotnicki - Shkupi
2:1 (0:1)
febr. 23. 14:00
Sileks Kratovo - Shkendija
0:0
febr. 23. 14:00
Renova - Struga
2:0 (1:0)

febr. 23. 21:15
La Equidad - Cúcuta
4:1 (2:1)
11 mérkőzés
febr. 23. 05:30
Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
0:1 (0:1)
febr. 23. 06:00
JEF United - Ryukyu
1:0 (1:0)
febr. 23. 06:00
Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
3:0 (2:0)
febr. 23. 06:00
V-Varen Nagasaki - Tochigi
1:0 (1:0)
febr. 23. 06:00
Mito Hollyhock - Omiya Ardija
1:2 (0:1)
febr. 23. 06:00
Jubilo Iwata - Montedio Yamagata
2:0 (2:0)
febr. 23. 06:00
Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
1:0 (0:0)
febr. 23. 06:00
Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
1:0 (1:0)
febr. 23. 06:00
Thespa Kusatsu - Albirex Niigata
0:3 (0:0)
febr. 23. 08:00
Ehime - Matsumoto Yamaga
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 19:00
Carlos Manucci - Academia Cantolao
0:1 (0:0)
febr. 23. 21:30
Ayacucho - Alianza Lima
2:0 (1:0)
febr. 23. 02:00
Cafetaleros de Chiapas - Celaya
0:1 (0:1)
febr. 23. 02:00
Venados - Dorados Sinaloa
4:3 (2:0)
febr. 23. 15:00
Bijelo Brdo - Osijek II
0:1 (0:1)
febr. 23. 15:00
Croatia Zmijavci - Dugopolje
3:0 (1:0)

3 mérkőzés
febr. 23. 12:00
Sant Julia - Inter Club d'Escaldes
0:1 (0:0)
febr. 23. 14:00
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
1:4 (0:0)
febr. 23. 16:00
Carroi - Ordino
1:2 (0:0)
febr. 23. 01:00
Alajuelense - Jicaral
1:0 (0:0)
febr. 23. 02:30
AD San Carlos - Grecia
1:0 (0:0)
febr. 23. 03:00
Saprissa - UCR
3:1 (2:1)
febr. 23. 22:00
Limón - Santos Guápiles
3:0 (3:0)
febr. 23. 23:00
Pérez Zeledón - Herediano
0:1 (0:0)
febr. 23. 16:00
F91 Dudelange - UT Pétange
4:2 (0:0)
febr. 23. 16:00
Mondorf-les-Bains - Differdange
1:2 (0:0)
febr. 23. 16:00
RFCU Luxemburg - Jeunesse Esch
1:1 (0:0)
febr. 23. 16:00
Rodange - Etzella Ettelbruck
1:2 (0:0)
febr. 23. 16:00
Fola Esch - UNA Strassen
2:1 (0:0)
febr. 23. 02:00
Tasman United - Auckland City
2:1 (1:1)
febr. 23. 04:00
Canterbury United - Team Wellington
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 23. 14:00
Baroka - Hungry Lions
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:1)
febr. 23. 14:00
Mamelodi Sundowns - VUT Students
2:0 (0:0)
febr. 23.
Guaraní - River Plate
elhalasztva
febr. 23. 21:45
Club Olimpia - Cerro Porteno
1:1 (1:1)
febr. 23. 14:00
Kalamata - Kavala
0:1 (0:0)
febr. 23. 14:00
Egaleo AO Athens - Trikala
1:0 (0:0)
febr. 23. 14:00
Thesprotos - Veria
2:4 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 23. 12:30
Naft Maysan - Arbil
0:1 (0:0)
febr. 23. 12:30
Al Hudod - Naft Al-Janoob
2:0 (0:0)
febr. 23. 14:00
Hammam-Lif - ES Tunis
0:1 (0:1)
febr. 23. 14:00
Stade Tunisien - Monastir
0:4 (0:3)
febr. 23. 14:00
Slimane - Bizertin
2:0 (1:0)
febr. 23. 16:00
CS Sfaxien - Kairouan
2:1 (1:1)
febr. 23. 15:00
Pennarossa - Fiorentino
7:3 (4:2)
febr. 23. 15:00
Faetano - Juvenes/Dogana
3:1 (2:1)
febr. 23. 15:00
Domagnano - San Giovanni
2:1 (1:0)
febr. 23. 02:00
Real Espana - UPNFM
5:0 (2:0)
febr. 23. 02:00
Real Sociedad - Vida
1:1 (0:0)
febr. 23. 23:00
CD Olimpia - Marathón
5:0 (1:0)
febr. 23. 13:00
Gjilani - Flamurtari
2:0 (0:0)
febr. 23. 13:00
Ballkani - Ferizaj
3:0 (0:0)
febr. 23. 13:00
Trepca'89 - Dukagjini
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 23. 13:00
Shahr Khodrou - Naft Masjed Soleyman
2:1 (0:1)
febr. 23. 13:45
Sepahan - Persepolis
0:3 (0:0)
febr. 23. 16:00
Esteghlal - Zob Ahan
2:1 (1:0)
febr. 23. 16:00
Deportivo La Guaira - Portuguesa FC
2:0 (0:0)
febr. 23. 21:00
Trujillanos - Caracas
0:0
febr. 23. 22:00
Mineros Guyana - Atlético Venezuela
0:1 (0:0)

febr. 23. 00:35
L. A. Galaxy - Chicago Fire
1:1 (0:0)
febr. 23. 09:00
FK Minsk - Veres
0:2 (0:2)
febr. 23. 10:30
Zilina II - Dubnica
2:1 (0:1)
febr. 23. 12:00
FK Pardubice - Viktoria Plzen
1:0 (1:0)
febr. 23. 13:00
Nőmme Kalju - FS METTA/LU Riga
1:1 (0:1)
febr. 23. 13:00
Vendsyssel - Brabrand
3:0 (1:0)
febr. 23. 14:00
Üzbegisztán - Fehéroroszország
0:1 (0:1)
febr. 23. 14:00
Fram Larvik - Follo
5:3 (1:3)
febr. 23. 14:30
Öster - Linköping
4:0 (1:0)
febr. 23. 15:00
Umea FC - Team Thoren
1:1 (1:1)
febr. 23. 15:00
Arsenal-Tula - FK Astana
1:1 (1:1)
febr. 23. 15:00
Zhetysu - BATE Borisov
3:1 (0:0)
febr. 23. 16:00
Ufa - Dalian Yifang
4:1 (2:0)
febr. 23. 18:00
Viking - Stabaek
1:3 (0:1)
febr. 23. 19:00
OKC Energy - New Mexico United
1:2 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
298
37 (12%)
115 (39%)
415
292
38 (13%)
107 (37%)
404
299
39 (13%)
103 (34%)
401
4. Rati
294
44 (15%)
87 (30%)
394
298
34 (11%)
111 (37%)
392
298
39 (13%)
98 (33%)
391
296
35 (12%)
108 (36%)
391
297
37 (12%)
102 (34%)
389
299
35 (12%)
106 (35%)
387
298
33 (11%)
110 (37%)
385

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont