Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 21.

Meccsek - 2019. szeptember 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 21.)


4 mérkőzés
szept. 21. 13:00
Villarreal - Valladolid
2:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Levante - Eibar
0:0
szept. 21. 18:30
Atlético Madrid - Celta Vigo
0:0
szept. 21. 21:00
Granada - FC Barcelona
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 21. 13:30
Leicester - Tottenham
2:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Manchester City - Watford
8:0 (5:0)
szept. 21. 16:00
Everton - Sheffield United
0:2 (0:1)
szept. 21. 16:00
Burnley - Norwich
2:0 (2:0)
43 mérkőzés
szept. 21. 11:45
Eger - Vidi
2:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Sárvár - Debreceni VSC
0:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Hatvan - Újpest
0:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Érd - Diósgyőr
0:1 (0:0)
szept. 21. 15:00
Dunaharaszti - Budapest Honvéd
1:7 (0:0)
szept. 21. 15:00
Bonyhád - Puskás Akadémia
0:5 (0:0)
szept. 21. 15:00
Putnok - Paks
0:5 (0:0)
szept. 21. 15:00
Cegléd - Pápai Perutz
1:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Csorna - Tatabánya
0:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Andráshida - Kecskeméti TE
0:6 (0:2)
szept. 21. 15:00
Kelen - Vác
0:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Újfehértó - Ajka
2:6 (0:0)
szept. 21. 15:00
Edelény - Siófok
0:7 (0:0)
szept. 21. 15:00
Hévíz - Mezőkövesd
0:6 (0:0)
szept. 21. 15:00
Szentlőrinc - Gyirmót
0:1 (0:0)
szept. 21. 15:00
Soltvadkert - Kaposvár
0:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Balatoni Vasas - Kecskeméti LC
4:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Unione - MTK
0:1 (0:0)
szept. 21. 15:00
Hódmezővásárhely - Budaörs
0:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Velence - Szeged 2011
1:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Salgótarján - Szolnoki MÁV
2:2 / tizenegyesekkel 15:14 (0:0)
szept. 21. 15:00
Balassagyarmat - Dorog
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Berettyóújfalu - Szajol
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Heves - Füzesgyarmat
1:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Nagykanizsai TE - Veszprém
1:0 (0:0)
szept. 21. 15:00
Balatonlelle - FC Dabas
1:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Szekszárd - Lipót
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Körösladány - Békéscsabai Előre
1:5 (0:0)
szept. 21. 15:00
Pétervására - Ménfőcsanak
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Nagyecsed - Nagybajom
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Berkenye - Ózd
2:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Bogács - III. Kerületi TUE UPE
0:5 (0:0)
szept. 21. 15:00
Szegedi Vasutas - Bicske
4:0 (0:0)
szept. 21. 15:00
Hajdúszoboszló - Vép
2:3 (0:0)
szept. 21. 15:00
Tamási - Tihany
4:1 (0:0)
szept. 21. 15:00
SC Sopron - Kecskéd
3:1 (0:0)
szept. 21. 15:00
Villány - Tiszaújváros
0:8 (0:0)
szept. 21. 15:00
Egerszalók - Pécsi MFC
1:6 (0:0)
szept. 21. 15:00
Kinizsi SK Gyenesdiás - Dabas-Gyón
1:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Ajka Padragkút - Balkány
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 21. 15:00
Maglód - MVSC
6:0 (0:0)
szept. 21. 18:00
Mór - Kozármisleny
0:2 (0:0)
szept. 21. 19:00
Debreceni EAC - Csákvár
2:0 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Udinese - Brescia
0:1 (0:0)
szept. 21. 18:00
Juventus - Hellas Verona
2:1 (1:1)
szept. 21. 20:45
AC Milan - Inter
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 21. 15:30
Bayern München - 1. FC Köln
4:0 (1:0)
szept. 21. 15:30
Hertha BSC - Paderborn
2:1 (1:0)
szept. 21. 15:30
Bayer Leverkusen - Union Berlin
2:0 (2:0)
szept. 21. 15:30
Freiburg - Augsburg
1:1 (1:1)
szept. 21. 18:30
Werder Bremen - RB Leipzig
0:3 (0:2)
6 mérkőzés
szept. 21. 17:30
Olympique Marseille - Montpellier HSC
1:1 (0:1)
szept. 21. 20:00
Reims - AS Monaco
0:0
szept. 21. 20:00
Bordeaux - Brest
2:2 (1:2)
szept. 21. 20:00
Nice - Dijon
2:1 (1:1)
szept. 21. 20:00
Nimes - Toulouse
1:0 (1:0)
szept. 21. 20:00
Metz - Amiens SC
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 18:30
Sparta Rotterdam - Waalwijk
4:0 (2:0)
szept. 21. 19:45
Groningen - Zwolle
2:0 (1:0)
szept. 21. 19:45
Willem II - Venlo
1:0 (1:0)
szept. 21. 20:45
Vitesse - Fortuna Sittard
4:2 (0:1)
szept. 21. 13:00
FC Nürnberg - Karlsruhe
1:1 (1:1)
szept. 21. 13:00
Sandhausen - Bochum
1:1 (0:0)
szept. 21. 13:00
Wehen Wiesbaden - Arminia Bielefeld
2:5 (1:3)
szept. 21. 13:00
VfB Stuttgart - Greuther Fürth
2:0 (1:0)

szept. 21. 16:00
Cádiz - Deportivo La Coruna
0:0
szept. 21. 18:00
Zaragoza - Lugo
0:0
szept. 21. 20:00
Rayo Vallecano - Almería
1:1 (0:0)
szept. 21. 20:30
Albacete - Málaga
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 21. 13:30
Leeds United - Derby
1:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Birmingham - Preston
0:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Luton - Hull
0:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Nottingham Forest - Barnsley
1:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Sheffield Wednesday - Fulham
1:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Brentford - Stoke
0:0
szept. 21. 16:00
Bristol City - Swansea
0:0
szept. 21. 16:00
Cardiff - Middlesbrough
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Millwall - Queens Park
1:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
Reading - Blackburn Rovers
1:2 (0:1)
szept. 21. 16:00
Wigan - Charlton Athletic
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Benevento - Cosenza 1914
1:0 (0:0)
szept. 21. 15:00
Cremonese - Crotone
2:1 (2:1)
szept. 21. 15:00
Empoli - Cittadella
1:0 (1:0)
szept. 21. 15:00
Juve Stabia - Ascoli
1:5 (0:0)
szept. 21. 15:00
Spezia - Perugia
2:2 (2:1)
szept. 21. 15:00
Livorno - Pordenone
2:1 (1:0)
szept. 21. 15:00
Pescara - Entella
1:1 (0:1)
szept. 21. 18:00
Chievo - Pisa
2:2 (0:1)

szept. 21. 19:00
Belenenses - Rio Ave
0:2 (0:1)
szept. 21. 21:30
Moreirense - Benfica
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 21. 13:00
Akhmat Grozny - Sovjetov
1:1 (1:0)
szept. 21. 18:00
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazan
5:0 (0:0)
szept. 21. 18:00
FK Tambov - FK Rostov
2:1 (1:1)
szept. 21. 15:00
Caen - Lens
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Voluntari - Academica Clinceni
1:2 (0:1)
szept. 21. 16:30
Sepsi - Hermannstadt
3:0 (2:0)
szept. 21. 19:30
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest
3:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Botafogo - Sao Paulo
1:2 (1:1)
szept. 21. 22:00
Cruzeiro - Flamengo RJ
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Kasimpasa - Antalyaspor
3:0 (0:0)
szept. 21. 16:30
Kayserispor - Denizlispor
1:1 (1:0)
szept. 21. 19:00
Fenerbahce - Ankaragücü
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 18:00
Sporting Charleroi - Sint-Truidense
0:3 (0:1)
szept. 21. 20:00
Royal Antwerp - Cercle Brugge
3:1 (1:1)
szept. 21. 20:00
Waasland-Beveren - Mouscron-Péruwelz
1:1 (0:1)
szept. 21. 20:30
Genk - KV Oostende
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Livingston - Aberdeen
0:2 (0:1)
szept. 21. 16:00
Motherwell - Ross County
1:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
St. Mirren - Hamilton
0:0

17 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Edusport Academy - Rothes
3:4 (0:0)
szept. 21. 16:00
Cumbernauld Colts - Penicuik Athletic
1:5 (0:0)
szept. 21. 16:00
Dalbeattie Star - Gala Fairydean
1:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Edinburgh University - Lochee United
1:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Forres Mechanics - Banks O' Dee
1:4 (0:0)
szept. 21. 16:00
Fort William - Vale of Leithen
5:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Fraserburgh - Bonnyrigg Rose
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Gretna - Hill Of Beath Hawthorn
1:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Inverurie Loco Works - Wick Academy
3:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
Keith - Stirling University
2:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Nairn County - Clachnacuddin
0:0
szept. 21. 16:00
Spartans - Deveronvale
1:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Strathspey Thistle - Lossiemouth
2:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Turriff United - Formartine
1:5 (0:0)
szept. 21. 16:00
Linlithgow Rose - Huntly
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 13:00
Lviv - Olimpik Donetsk
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Zorya Lugansk - Illichivets
0:0
3 mérkőzés
szept. 21. 17:00
Wattens - Rapid Wien
0:2 (0:0)
szept. 21. 17:00
Mattersburg - Sturm Graz
3:3 (1:2)
szept. 21. 17:00
Admira - St. Pölten
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 21. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Sion
1:3 (1:1)
szept. 21. 19:00
St. Gallen - Servette
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 21. 16:15
Volos NFC - OFI Heraklion
1:0 (0:0)
szept. 21. 18:30
Asteras Tripolis - Atromitos
2:1 (2:0)
szept. 21. 19:00
Panaitolikos - AEK Athen
0:1 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Wimbledon - Bristol Rovers
1:3 (1:1)
szept. 21. 16:00
Bolton Wanderers - Sunderland AFC
1:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Gillingham - Ipswich
0:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Tranmere - Burton Albion
2:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Wycombe - Portsmouth
1:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Accrington Stanley - Blackpool
1:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Lincoln City - Oxford United
0:6 (0:2)
szept. 21. 16:00
Rotherham - Shrewsbury
0:0
szept. 21. 16:00
Doncaster - Peterborough
2:0 (2:0)
szept. 21. 16:00
Fleetwood - Rochdale
2:1 (1:1)
szept. 21. 16:00
Milton Keynes Dons - Southend
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Kaiserslautern - Magdeburg
1:1 (0:0)
szept. 21. 14:00
Duisburg - 1860 München
2:1 (1:1)
szept. 21. 14:00
Chemnitzer - Carl Zeiss Jena
3:2 (1:1)
szept. 21. 14:00
Viktoria Köln - Braunschweig
0:0
szept. 21. 14:00
Unterhaching - Sonnenhof Großaspach
2:0 (2:0)
szept. 21. 14:00
Hallescher - Preußen Münster
2:2 (0:0)

szept. 21. 17:00
Villarreal II - Barcelona II
0:1 (0:0)
szept. 21. 19:00
Levante II - Llagostera
1:0 (0:0)
szept. 21. 14:00
Olimpiyets - Avangard Kursk
1:1 (1:1)
szept. 21. 15:00
Szpartak Moszkva II - Neftekhimik
0:3 (0:3)
szept. 21. 16:00
Torpedo Moszkva - Tomsk
2:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Mordovia Saransk - Tekstilshchik
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Chayka - Krasnodar II
1:1 (1:0)
szept. 21. 17:00
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
2:1 (0:0)
szept. 21. 17:00
Fakel - Khimki
0:3 (0:2)
szept. 21. 17:00
Chertanovo Moszkva - Shinnik
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 21. 18:15
Estudiantes - Patronato
1:0 (1:0)
szept. 21. 20:30
Defensa y Justicia - Huracán
0:1 (0:0)
szept. 21. 22:45
San Lorenzo - Boca Juniors
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 21:30
Atlanta United - San Jose Earthquakes
3:1 (1:1)
szept. 21. 23:00
Vancouver Whitecaps - Columbus Crew
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Lódzki - Arka Gdynia
1:4 (0:2)
szept. 21. 17:30
Lechia Gdansk - Korona Kielce
2:0 (1:0)
szept. 21. 20:00
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin
4:4 (2:2)

2 mérkőzés
szept. 21. 16:30
Slaven Belupo - NK Gorica
2:0 (1:0)
szept. 21. 19:00
Varazdin - Dinamo Zágráb
1:0 (0:0)
szept. 21. 15:00
Arzignano Valchiampo - Südtirol
0:1 (0:0)
szept. 21. 17:30
Carpi - Rimini
2:1 (2:1)
szept. 21. 18:30
Ravenna - Imolese
1:0 (0:0)
szept. 21. 20:45
Cesena - Piacenza
1:1 (0:1)
szept. 21. 20:45
Modena - Feralpisalo
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 17:00
Dunaszerdahely - Ruzomberok
0:1 (0:1)
szept. 21. 19:00
Nitra - Zemplín Michalovce
0:2 (0:0)
szept. 21. 19:00
Sered - Zlate Moravce
0:0
szept. 21. 19:00
Zilina - Pohronie
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 21. 13:30
Falkenberg - Östersunds
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Kalmar - Häcken
1:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Norrköping - Örebro
3:0 (2:0)
szept. 21. 18:00
IFK Göteborg - Sirius
2:1 (2:0)
szept. 21. 19:45
Helmond - Top Oss
0:2 (0:1)
7 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Indjija - Radnicki Nis
0:1 (0:1)
szept. 21. 18:00
Napredak - Backa Topola
1:3 (0:2)
szept. 21. 18:00
Spartak Subotica - Javor
1:0 (0:0)
szept. 21. 18:00
Cukaricki - FK Mladost Lucani
1:0 (0:0)
szept. 21. 18:00
Rad Belgrád - Radnik Surdulica
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:00
Macva Sabac - Proleter Novi Sad
0:1 (0:0)
szept. 21. 20:00
Vojvodina - Vozdovac
1:2 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 21. 16:30
Opava - Slovan Liberec
1:1 (0:0)
szept. 21. 16:30
Slovácko - Teplice
1:1 (1:1)
szept. 21. 16:30
Pribram - Karvina
0:2 (0:1)
szept. 21. 19:00
Budejovice - Viktoria Plzen
0:3 (0:2)
szept. 21. 15:00
Burundi - Uganda
0:3 (0:0)
szept. 21. 18:30
Szenegál - Guinea
1:0 (0:0)
szept. 21. 19:00
Mauritánia - Mali
0:0
szept. 21. 20:15
Tunézia - Líbia
1:0 (0:0)
szept. 21. 21:45
Algéria - Marokkó
0:0
12 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Bradford - Carlisle
3:1 (2:1)
szept. 21. 16:00
Crewe - Salford
4:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Grimsby - Macclesfield
1:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Oldham - Morecambe
3:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Plymouth - Cheltenham
0:2 (0:1)
szept. 21. 16:00
Walsall - Scunthorpe
1:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Cambridge United - Swindon
0:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Newport - Exeter
1:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Northampton - Crawley
2:2 (1:0)
szept. 21. 16:00
Port Vale - Mansfield
2:2 (1:1)
szept. 21. 16:00
Colchester - Leyton
2:1 (2:1)

szept. 21. 17:00
Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
3:0 (2:0)
szept. 21. 18:00
Winterthur - Wil
0:3 (0:1)
szept. 21. 19:00
Aarau - FC Schaffhausen
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
szept. 21. 18:00
Brann - Haugesund
0:0
szept. 21. 16:00
Rende - Teramo
1:1 (0:1)
szept. 21. 14:30
Liefering - Wacker Innsbruck
2:2 (1:0)
szept. 21. 20:00
FAC Team für Wien - Dornbirn
0:3 (0:1)
szept. 21. 15:00
Pro Vercelli - Gozzano
1:2 (1:1)
szept. 21. 20:45
Pistoiese - Como
1:1 (1:0)
szept. 21. 12:00
UD Oliveirense - FC Porto II
0:0
szept. 21. 17:00
Chaves - Covilha
2:3 (1:1)
szept. 21. 17:00
Nacional - Penafiel
2:1 (1:1)
szept. 21. 17:00
Academico Viseu - Farense
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Skenderbeu - Teuta Durres
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Partizani Tirana - Bylis Ballsh
1:1 (0:0)
szept. 21. 19:00
Kukësi - KF Tiranë
2:1 (1:0)
szept. 21. 00:15
Criciúma - Atlético GO
0:1 (0:1)
szept. 21. 02:30
Sport Recife - América MG
0:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
Guarani FC - Paraná
1:0 (0:0)
szept. 21. 21:30
Bragantino - Londrina
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 21. 12:00
Honka - HJK Helsinki
3:1 (0:1)
szept. 21. 14:00
KPV Kokkola - Rovaniemi
4:1 (1:1)
szept. 21. 17:00
HIFK Helsinki - SJK
2:0 (2:0)

szept. 21. 16:30
Osasuna II - Real Unión
4:2 (3:0)
szept. 21. 12:00
Coruxo - UD Ibiza
0:0
szept. 21. 18:00
Union Langreo - Getafe II
0:0
2 mérkőzés
szept. 21. 16:30
Botev Vratsa - Dunav Ruse
0:0
szept. 21. 19:00
Slavia Szófia - Levszki Szófia
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 17:00
Omonia Nikosia - Apollon Limassol
1:0 (0:0)
szept. 21. 19:00
AEL Limassol - Doxa Katokopia
1:0 (0:0)
szept. 21. 13:30
Varberg - Syrianska FC
5:0 (2:0)
szept. 21. 16:00
Dalkurd - Öster
2:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Jönköpings Södra - Norrby
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 21. 18:00
Aluminij - Tabor Sezana
3:0 (2:0)
szept. 21. 17:00
Stal Mielec - Belchatow
1:0 (1:0)
szept. 21. 18:00
Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie
2:4 (0:3)
szept. 21. 18:00
Chrobry Glogów - Odra Opole
3:2 (2:0)
szept. 21. 19:10
Sandecja Nowy Sacz - Warta Poznan
1:2 (0:0)
szept. 21. 20:00
Nieciecza - Miedz Legnica
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 21. 16:30
Mladost Doboj Kakanj - Sloboda Tuzla
2:0 (1:0)
szept. 21. 16:30
Tuzla City - FK Sarajevo
2:1 (1:0)
szept. 21. 19:00
Borac Banja Luka - Siroki Brijeg
1:1 (0:1)

szept. 21. 02:10
Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago
2:1 (1:1)
szept. 21. 18:05
Temperley - Estudiantes Caseros
1:2 (0:1)
szept. 21. 20:30
Atlanta - Guillermo Brown
2:1 (2:1)
szept. 21. 20:30
Almagro - Chacarita Juniors
0:0
szept. 21. 20:30
All Boys - Atlético Rafaela
2:1 (2:1)
szept. 21. 20:30
Villa Dálmine - Deportivo Riestra
3:0 (2:0)
szept. 21. 17:00
Excelsior Virton - Beerschot-Wilrijk
3:0 (1:0)
szept. 21. 20:30
Westerlo - Union St. Gilloise
1:2 (1:2)
szept. 21. 15:00
Slutsk - Torpedo Zhodino
1:2 (1:1)
szept. 21. 17:00
Neman Grodno - Dnyapro Mahiljov
1:0 (0:0)
szept. 21. 19:45
Shakhter Soligorsk - Vitebsk
4:0 (3:0)
szept. 21. 18:30
UCAM Murcia - Granada II
2:1 (1:1)
szept. 21. 19:00
Córdoba - Badajoz
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
szept. 21. 16:00
Sutton - Chesterfield
4:0 (2:0)
szept. 21. 16:00
Halifax - Barnet
4:2 (2:2)
szept. 21. 16:00
Solihull Moors - Yeovil
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Bromley - Notts
2:1 (1:1)
szept. 21. 16:00
Hartlepool - Dover Athletic
0:2 (0:1)
szept. 21. 16:00
Boreham Wood - Stockport
4:0 (3:0)
szept. 21. 16:00
Aldershot - Wrexham
1:0 (0:0)
szept. 21. 16:00
Chorley - Woking
1:1 (1:1)
szept. 21. 16:00
Ebbsfleet - Barrow
0:3 (0:1)
szept. 21. 16:00
Maidenhead - Harrogate Town
1:1 (1:1)
szept. 21. 18:20
Fylde - Eastleigh
3:1 (1:0)

szept. 21. 13:00
Ümraniyespor - Boluspor
1:1 (0:1)
szept. 21. 15:30
Osmanlispor - Altinordu
2:1 (1:0)
szept. 21. 18:00
Adana Demirspor - Bursaspor
4:1 (3:0)
4 mérkőzés
szept. 21. 17:00
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
2:2 (0:0)
szept. 21. 18:00
Sektzia Nes Tziona - Bnei Yehuda
0:1 (0:1)
szept. 21. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 04:00
Monarcas Morelia - Club Guadalajara
1:0 (1:0)
szept. 21. 04:00
Club Atlas - Toluca
0:1 (0:1)
szept. 21. 16:00
Dundee United - Arbroath
2:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Alloa - Ayr
1:4 (0:4)
szept. 21. 16:00
Inverness - Queen Of The South
2:0 (2:0)
szept. 21. 16:00
Greenock Morton - Dundee FC
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Partick Thistle - Dunfermline
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 21. 12:00
Nőmme Kalju - Kalev Tallinn
6:0 (3:0)
szept. 21. 12:00
Paide - Tulevik
4:0 (1:0)
szept. 21. 15:00
FCI Levadia - Trans Narva
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 21. 10:15
Dukla Praha - Usti nad Labem
3:2 (1:0)
szept. 21. 10:15
Trinec - Viktoria Zizkov
4:2 (2:0)
szept. 21. 10:15
Chrudim - Vlasim
1:1 (1:0)
szept. 21. 16:30
Varnsdorf - FK Pardubice
1:2 (1:1)
szept. 21. 16:30
Lisen - Prostejov
3:0 (1:0)
szept. 21. 17:00
Hradec Králové - Slavoj Vysehrad
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 21. 15:30
Sumgayit Shekher - Sabah FK
1:0 (1:0)
szept. 21. 17:45
Sabail - Qabala
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Chikhura - Dinamo Tbilisi
0:2 (0:0)
szept. 21. 16:00
WIT Georgia Tbiliszi - Dila Gori
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 11:00
Okzhetpes - Irtysh Pavlodar
1:0 (0:0)
szept. 21. 14:00
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty
0:1 (0:0)
szept. 21. 14:00
Taraz - Atyrau
2:2 (0:0)
szept. 21. 15:30
Kongsvinger - Ullensaker/Kisa
1:2 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 21. 20:45
Bray Wanderers - Drogheda
4:1 (3:0)
szept. 21. 20:45
Cobh Ramblers - Longford
1:3 (1:1)
szept. 21. 20:45
Athlone - Galway United
2:2 (0:1)
szept. 21. 20:45
Shelbourne - Limerick
7:0 (2:0)
szept. 21. 20:45
Wexford Youths - Cabinteely
1:2 (0:0)
szept. 21. 14:00
Brezice - Krsko
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
NK Krka - Radomlje
1:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Fuzinar - ND Gorica
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Beltinci - Bilje
1:3 (0:0)
szept. 21. 16:00
Dravograd - Roltek Dob
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:00
Nafta - Rogaska
4:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 13:00
Jelgava - Rigas FS
1:1 (1:0)
szept. 21. 14:00
Spartaks Jürmala - Liepaja
4:2 (1:1)

szept. 21. 01:30
Deportes Tolima - La Equidad
0:1 (0:0)
szept. 21. 21:00
Deportivo Pasto - Atlético Nacional
1:2 (1:1)
szept. 21. 23:00
Patriotas - Atlético Huila
1:0 (0:0)
szept. 21. 21:00
Vikingur Gota - HB Torshavn
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Shirak - Ararat-Armenia
1:0 (1:0)
szept. 21. 14:00
FC Yerevan - Banants
0:1 (0:0)
szept. 21. 14:00
Alashkert - Gandzasar Kapan
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 21. 09:30
Dalian Aerbin - Shenzhen
2:0 (1:0)
szept. 21. 13:35
Hebei CFFC - Tianjin Teda
2:1 (1:1)
szept. 21. 13:35
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
2:2 (1:2)
szept. 21. 09:00
Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama
1:1 (0:1)
szept. 21. 11:00
V-Varen Nagasaki - Kyoto Sanga
1:0 (1:0)
szept. 21. 11:00
Ventforet Kofu - Albirex Niigata
1:1 (1:1)
szept. 21. 12:00
Zweigen Kanazawa - Renofa Yamaguchi
1:0 (1:0)
szept. 21. 21:00
Always Ready - The Strongest
2:2 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 21. 15:30
Bala - Cardiff MU
1:2 (0:0)
szept. 21. 15:30
Carmarthen - The New Saints
2:6 (2:2)
szept. 21. 15:30
Penybont - Airbus UK Broughton
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Borec - Rabotnicki
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 14:00
Jaro - TPV Tampere
3:1 (2:0)
szept. 21. 14:00
MyPa Kouvola - KTP Kotka
2:3 (0:1)
szept. 21. 14:00
MuSa - Oulu
0:4 (0:1)
szept. 21. 16:00
AC Kajaani - EIF Ekenas
1:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 21. 19:00
Schifflange - Differdange
1:5 (0:0)
szept. 21. 15:00
Tala'ea El Geish - Al Mokawloon
0:1 (0:0)
szept. 21. 17:30
El Gounah - Ismaily
0:1 (0:1)
szept. 21. 20:00
Pyramids - ENPPI
4:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Cliftonville - Institute
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Coleraine - Crusaders
4:2 (2:1)
szept. 21. 16:00
Glentoran - Warrenpoint
2:1 (1:0)
szept. 21. 16:00
Larne - Dungannon Swifts
0:0
szept. 21. 16:00
Glenavon - Ballymena
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Codru Lozova - Dinamo-Auto
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 12:00
Riteriai - Zalgiris Vilnius
1:1 (1:1)
szept. 21. 14:00
Kauno Zalgiris - Suduva
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
4 mérkőzés
szept. 21. 18:00
Hibernians - Senglea Athletic
2:1 (2:0)
szept. 21. 18:00
Hamrun Spartans - Sirens
4:0 (2:0)
szept. 21. 20:00
Balzan - Valletta
0:2 (0:1)
szept. 21. 20:15
Sliema Wanderers - Gudja United
1:1 (0:0)
szept. 21. 14:30
Cibalia Vinkovci - Hajduk Split II
0:4 (0:1)
szept. 21. 16:30
Hrvatski Dragovoljac - Kustosija
1:1 (0:0)
szept. 21. 16:30
Orijent 1919 - Croatia Zmijavci
1:1 (0:0)
szept. 21. 16:30
Radnik Sesvete - Sibenik
0:1 (0:0)
szept. 21. 16:30
Solin - Bijelo Brdo
1:0 (0:0)

szept. 21. 22:30
Deportivo Santaní - Libertad
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 21. 15:50
Al-Rayyan - Al Khor
2:0 (0:0)
szept. 21. 18:00
Al-Wakra - Al Duhail
2:4 (1:2)
szept. 21. 10:00
Jeju - Seongnam Ilhwa
3:0 (1:0)
szept. 21. 10:00
Pohang - FC Seoul
2:1 (0:0)
szept. 21. 12:00
Suwon Blue Wings - Sangju Sangmu
1:1 (1:0)
szept. 21. 15:00
Chippa United - Bloemfontein
0:0
szept. 21. 15:00
Polokwane City - SuperSport United
3:1 (1:0)
szept. 21. 15:00
Stellenbosch - Black Leopards
2:2 (1:0)
szept. 21. 18:00
Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
2:1 (1:0)
szept. 21. 20:15
Bidvest Wits - Orlando Pirates
4:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 21. 15:00
Metalourg - Pakhtakor
1:2 (0:1)
szept. 21. 15:00
Sogdiana - Navbahor
0:0
szept. 21. 15:00
Tre Fiori - Faetano
3:2 (1:1)
szept. 21. 15:00
Pennarossa - Juvenes/Dogana
3:2 (1:1)
szept. 21. 15:00
Domagnano - Murata
1:2 (1:0)

szept. 21.
USM Alger - Saoura
elhalasztva
szept. 21. 01:00
Loros Universidad - Atlante
0:1 (0:0)
szept. 21. 17:15
Al Ittifaq - Al Faisaly
0:1 (0:0)
szept. 21. 17:20
Al Fateh - Al Ahli Jeddah
0:2 (0:2)
szept. 21. 19:20
Al-Ittihad - Al-Hilal
1:3 (1:2)
szept. 21. 17:00
ES Tunis - Bizertin
elhalasztva
szept. 21. 17:00
Chebba - Étoile Sahel
elhalasztva
szept. 21. 16:00
Grotta - Haukar
4:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Keflavík - Fjölnir
1:0 (1:0)
szept. 21. 16:00
Leiknir Reykjavik - Fram Reykjavik
2:1 (1:1)
szept. 21. 16:00
Vikingur Olafsvik - Njardvik
4:2 (3:0)
szept. 21. 12:30
Katwijk - Quick Boys
0:0
szept. 21. 14:30
GVVV - Maassluis
1:2 (1:1)
szept. 21. 15:00
Rijnsburgse - Volendam II
1:1 (0:1)
szept. 21. 15:00
Spakenburg - Sparta Rotterdam II
2:2 (0:0)
szept. 21. 15:00
Ido-Ambacht - Ijsselmeervogels
1:3 (0:1)
szept. 21. 15:30
Kozakken Boys - Hardenberg
2:4 (0:2)
szept. 21. 18:00
De Treffers - Scheveningen
1:0 (0:0)
szept. 21. 18:00
TEC - Noordwijk
1:1 (0:1)

szept. 21. 09:30
Shaanxi Chang'an - Guizhou Zhicheng
1:0 (1:0)
szept. 21. 11:30
Xinjiang Tianshan - Shanghai Shenxin
4:3 (1:1)
szept. 21. 13:30
Zhejiang Greentown - Beijing BG
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 21. 02:00
Birmingham Legion - Indy Eleven
1:0 (1:0)
szept. 21. 03:30
New Mexico United - Reno 1868
1:3 (1:1)
szept. 21. 04:30
L. A. Galaxy II - San Antonio
1:1 (1:1)
szept. 21. 04:30
Portland Timbers II - Tacoma Defiance
6:3 (4:1)
szept. 21. 12:00
Suwon City - Daejeon Citizen
2:2 (1:1)
szept. 21. 22:00
LALA - Zamora FC
1:0 (1:0)
szept. 21. 22:00
Portuguesa FC - Deportivo Táchira
0:2 (0:1)
szept. 21. 22:00
Carabobo - Aragua
2:1 (1:0)
szept. 21. 06:00
Melbourne Victory - Perth Glory
2:0 (1:0)
szept. 21. 07:00
Newcastle Jets - Sydney FC
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
446
56 (13%)
156 (35%)
592
   Ptomy
444
46 (10%)
181 (41%)
592
449
48 (11%)
165 (37%)
570
450
56 (12%)
142 (32%)
564
450
50 (11%)
155 (34%)
560
450
49 (11%)
153 (34%)
551
449
38 (8%)
179 (40%)
548
449
48 (11%)
151 (34%)
542
9. Sió
448
40 (9%)
170 (38%)
540
10. Xxy
449
33 (7%)
185 (41%)
535

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont