Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 21. » Levante II - Llagostera

Levante II - Llagostera 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Llagostera - Levante II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2019. szeptember 21. 19:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de Bunol - Campo 1 (Bunol)

37%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Llagostera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Levante II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Levante II csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Levante II egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Llagostera kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Llagostera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Levante II 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Llagostera pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján a Llagostera szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Levante II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules. A Llagostera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gimnastic. A Levante II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Levante II 1914., Llagostera 1210. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.