Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 4.

Meccsek - 2019. augusztus 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 4.)


2019. aug. 4. 16:06
Tottenham - Inter
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:00
Diósgyőr - Budapest Honvéd
2:1 (1:1)
2019. aug. 4. 18:00
Fehérvár - Kaposvár
4:2 (3:2)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:00
Liverpool - Manchester City
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)

15 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:00
Südtirol - Città di Fasano
4:2 (1:0)
2019. aug. 4. 17:30
Ravenna - Sanremo
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 17:30
Carrarese - Fermana
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:1)
2019. aug. 4. 17:30
Adriese - Feralpisalo
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 18:00
Piacenza - Viterbese Castrense
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
2019. aug. 4. 18:30
Aurora Pro Patria - Matelica
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 18:30
Monza - Alessandria
2:0 (2:0)
2019. aug. 4. 19:00
Catanzaro - Casertana
4:1 (0:0)
2019. aug. 4. 20:00
Triestina - Cavese
3:1 (2:1)
2019. aug. 4. 20:30
Catania - Fanfulla
3:0 (2:0)
2019. aug. 4. 20:30
Imolese - Sambenedettese
3:3 / tizenegyesekkel 4:3 (0:1)
2019. aug. 4. 20:30
Siena - Mantova
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 20:30
Monopoli - Ponsacco
4:1 (3:1)
2019. aug. 4. 20:45
Arezzo - Turris
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 21:00
Potenza - Lanusei
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:30
Dorog - Vasas
2:1 (2:0)
2019. aug. 4. 17:30
Soroksár - Kazincbarcika
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:30
Budaörs - Nyíregyháza
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 17:30
Szeged 2011 - Budafok
0:3 (0:3)
2019. aug. 4. 19:00
Ajka - Győri ETO
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 19:00
Csákvár - MTK
3:2 (3:1)
2019. aug. 4. 19:00
Szolnoki MÁV - Vác
2:1 (1:1)

2019. aug. 4. 13:30
Heidenheim - VfB Stuttgart
2:2 (0:0)
2019. aug. 4. 15:30
Darmstadt - Holstein Kiel
2:0 (1:0)
2019. aug. 4. 15:30
Aue - Wehen Wiesbaden
3:2 (2:1)
4 mérkőzés
2019. aug. 4. 12:15
Heracles - Heerenveen
0:4 (0:3)
2019. aug. 4. 14:30
Feyenoord - Sparta Rotterdam
2:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:45
Den Haag - Utrecht
2:4 (2:2)
2019. aug. 4. 20:00
Alkmaar - Fortuna Sittard
4:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Veszprém - Sárvár
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Balatonlelle - Pápai Perutz
0:3 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Mosonmagyaróvár - Ménfőcsanak
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
III. Kerületi TUE UPE - Komárom
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Bicske - Puskás Akadémia II.
2:2 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Érd - Hévíz
7:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
BKV Előre - Vidi II
0:0
2019. aug. 4. 17:00
Nagykanizsai TE - Lipót
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Dunaharaszti - Szentlőrinc
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Pécsi MFC - Szekszárd
4:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Budapest Honvéd II - Taksony
0:3 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Kecskeméti TE - Dabas-Gyón
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
THSE-Szabadkikötő - Kozármisleny
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
FC Dabas - Kelen
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Monor - Rákosmenti KSK
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 19:00
Dunaújváros - Iváncsa
1:2 (0:0)

2019. aug. 4. 17:00
Debreceni EAC - Putnok
2:2 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
ESMTK - Hatvan
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Cegléd - Eger
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Sényő - DVSC-DEAC
2:2 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Tiszaújváros - Gyöngyös
0:0
2019. aug. 4. 17:00
Balassagyarmat - DVTK II
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Jászberény - Füzesgyarmat
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:30
Bristol City - Leeds United
1:3 (0:1)
2019. aug. 4. 21:45
Benfica - Sporting CP
5:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:00
Kamaz - Zvezda Perm
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (0:1)
2019. aug. 4. 15:00
Nosta Novotroitsk - Tyumen
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 16:00
Akron - Volga Ulyanovsk
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:30
FK Tambov - Arsenal-Tula
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 18:00
Rubin Kazan - CSKA Moszkva
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 20:30
PFC Sochi - Ufa
0:0
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:00
Hermannstadt - CS U Craiova
2:1 (0:1)
2019. aug. 4. 20:00
Sepsi - Viitorul Constanta
2:2 (1:0)
5 mérkőzés
2019. aug. 4. 00:00
Ceará - Fortaleza
2:1 (2:1)
2019. aug. 4. 00:00
Fluminense - Internacional RS
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Santos - Goiás
6:1 (3:0)
2019. aug. 4. 21:00
Avaí - Botafogo
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 21:00
Bahia - Flamengo RJ
3:0 (3:0)

67 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:00
Soliéres Sport - Kesselt
6:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
SW Harelbeke - UCE Liege
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2019. aug. 4. 16:00
Weerstand Koersel - Racing Jet Wavre
4:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Péruwelz - De Kempen
1:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Huvo Jeuk - Loenhout
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Ieper - Lyra-Lierse Berlaar
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2019. aug. 4. 16:00
Witgoor - Rapid Symphorinois
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Duffel - Richelle
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Zwarte Leeuw - Onhaye
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Eendracht Stevoort - Oupeye
0:4 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Montignies - Heur Tongeren
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Beloeil - Gent-Zeehaven
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
RC Lebbeke - Tollembeek
12:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Oostnieuwkerke - Etoile de Faimes
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Ciney - Waltwilder
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Stockay-Warfusée - Ninove
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Hornu - Aywaille
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Bocholter VV - Villers-La-Ville
10:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Spouwen-Mopertingen - Eendracht Aalter
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Ronse - Biesme
5:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Londerzeel - Heusden-Zolder
6:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
SG-Tertre-Hautrage - Gullegem
1:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Dikkelvenne - Excelsior Mariakerke
5:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Tervuren-Duisburg - Meux
1:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Braine - Rocherath
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Grand-Leez - Torhout
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Habay-la-Neuve - Ethe Belmont
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Stade Everois - Meix-Devant-Virton
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Berchem Sport - Dadizele
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Verlaine - Huizingen
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Raeren - Aische
4:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
RUS Givry - Stockel
6:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Union Namur - Ster-Francorchamps
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Jong Zulte - Hamoir
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Couvin-Mariembourg - Sassport Boezinge
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Hasselt - RFC Wetteren
1:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Bambrugge - Houtvenne
3:3 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Hades - Olsa Brakel
0:4 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Zelzate - KV Turnhout
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Oudenaarde - Wortel
9:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Acren - Avanti
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Diest - Mariekerke
0:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
ASV Geel - Uccle
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
KWS Lauwe - Wolvertem Merchtem
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Greunsjotters Vossem - Ixelles
0:0 / tizenegyesekkel 7:6
2019. aug. 4. 16:00
Pepingen-Halle - Berg-Op
11:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Dottignies - Racing Waregem
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Hoogstraten - Molenbaix
4:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Gosselies Sports - Templiers Nandrin
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Rhodienne-De Hoek - Wellen
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Diegem - Stade Brainois
3:4 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Aalst - Merksem
3:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Menen - Andennais
5:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Drongen - Durbuy
1:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Saint-Louis-Saint-Leger - Herstal
0:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Oppagne-Wéris - Sparta Petegem
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
2019. aug. 4. 16:00
Merelbeke - Genly-Quévy
1:5 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Eendracht Termien - Esperanza Neerpelt
4:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Jong Lede - Svelta Melsele
0:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Voorwaarts Zwevezele - Sporting Kampenhout
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Jodoigne - Cité Sport
1:7 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Ternesse - Waremme
0:3 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Royal Knokke - KRC Mechelen
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Sint-Job - Rhisnes
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Sint-Lenaarts - Mandel United
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Elene-Grotenberge - Nijlen
1:3 (0:0)
2019. aug. 4. 18:30
Sprimont-Comblain - Oostkamp
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)

3 mérkőzés
2019. aug. 4. 14:30
Gent - AS Eupen
6:1 (4:0)
2019. aug. 4. 18:00
Mouscron-Péruwelz - Anderlecht
0:0
2019. aug. 4. 20:00
Royal Antwerp - Waasland-Beveren
4:1 (2:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 14:30
Kilmarnock - Rangers FC
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 16:00
Aberdeen - Heart of Midlothian
3:2 (1:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:00
Salzburg - Mattersburg
4:1 (3:0)
2019. aug. 4. 17:00
Wolfsberger - Sturm Graz
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 17:00
St. Pölten - Rapid Wien
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:00
Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 18:30
Shakhtar Donetsk - Karpaty Lviv
3:0 (2:0)
2019. aug. 4. 18:30
Zorya Lugansk - Dnipro-1
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 13:00
Braunschweig - Duisburg
0:3 (0:1)
2019. aug. 4. 14:00
Zwickau - Carl Zeiss Jena
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:00
BSC Young Boys - Lugano
2:0 (1:0)
2019. aug. 4. 16:00
Neuchatel Xamax FC - St. Gallen
1:1 (0:1)
2019. aug. 4. 16:00
Servette - Luzern
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
2019. aug. 4. 01:00
Vélez Sársfield - Racing Club
2:2 (2:0)
2019. aug. 4. 16:00
Unión de Santa Fe - Defensa y Justicia
2:1 (1:0)
2019. aug. 4. 18:15
Gimnasia La Plata - San Lorenzo
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 20:30
Banfield - Estudiantes
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 22:45
River Plate - Lanus
3:0 (2:0)

2019. aug. 4. 17:00
Torpedo Moszkva - Armavir
2:1 (1:1)
9 mérkőzés
2019. aug. 4. 00:00
New York Red Bulls - Toronto FC
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 01:30
Orlando City - FC Dallas
2:0 (1:0)
2019. aug. 4. 01:30
New England - Los Angeles FC
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 02:00
FC Cincinnati - Vancouver Whitecaps
1:2 (1:1)
2019. aug. 4. 03:00
Colorado Rapids - Montréal
6:3 (4:1)
2019. aug. 4. 03:36
Houston Dynamo - Chicago Fire
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 04:00
Real Salt Lake - New York City
3:1 (1:1)
2019. aug. 4. 04:00
San Jose Earthquakes - Columbus Crew
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 22:00
Minnesota United - Portland Timbers
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:00
Wisla Plock - Lechia Gdansk
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 17:30
Legia Warszawa - Slask Wroclaw
0:0
2019. aug. 4. 17:30
Piast Gliwice - Pogon Szczecin
0:0
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:00
Dunajská Luzná - Domino Bratislava
5:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Kalinkovo - Pezinok
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Slovensky Grob - Báhon
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:00
Trnava - Nitra
2:0 (1:0)
2019. aug. 4. 19:00
Sered - Dunaszerdahely
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
2019. aug. 4. 12:00
Randers - Nordsjaelland
3:1 (3:0)
2019. aug. 4. 14:00
Esbjerg - Odense BK
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Bröndby - Horsens
1:2 (1:1)
2019. aug. 4. 18:00
Midtjylland - Aalborg
1:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:00
Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb
3:0 (2:0)
2019. aug. 4. 20:00
Osijek - Inter Zapresic
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:00
Kalmar - Hammarby
2:2 (0:1)
2019. aug. 4. 17:30
Häcken - Sirius
4:1 (3:1)
2019. aug. 4. 15:00
Dél-afrikai Köztársaság - Lesotho
0:3 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Kenya - Tanzánia
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
2019. aug. 4. 15:00
Mozambik - Madagaszkár
3:2 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Etiópia - Dzsibuti
4:3 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Zimbabwe - Mauritius
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Dél-Szudán - Burundi
1:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Namíbia - Comore-szigetek
0:0
2019. aug. 4. 18:00
Togo - Benin
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 18:00
Mali - Bissau-Guinea
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 19:00
Egyenlítői-Guinea - Csád
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:30
Karvina - Slavia Praha
0:0
2019. aug. 4. 16:30
Budejovice - Jablonec
1:1 (0:1)
2019. aug. 4. 19:00
Sparta Praha - Pribram
3:0 (2:0)
2019. aug. 4. 00:00
CRB - Cuiabá
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 00:15
Vila Nova - Figueirense
0:0
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 20:00
Partizan - Macva Sabac
4:0 (2:0)
2019. aug. 4. 20:00
Cukaricki - Radnik Surdulica
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 20:00
Spartak Subotica - Backa Topola
1:2 (1:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
2019. aug. 4. 16:00
Stade Lausanne-Ouchy - FC Vaduz
3:3 (2:3)
5 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:00
Viking - Molde
0:2 (0:0)
2019. aug. 4. 18:00
Ranheim - Brann
0:3 (0:2)
2019. aug. 4. 18:00
Tromso - Mjondalen
2:2 (1:0)
2019. aug. 4. 18:00
Stabaek - Haugesund
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 20:00
Valerenga - Kristiansund
1:1 (0:1)
2019. aug. 4. 10:30
Wacker Innsbruck - Dornbirn
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 17:00
Austria Klagenfurt - Liefering
4:4 (1:2)
4 mérkőzés
2019. aug. 4. 16:00
Kuopion - HIFK Helsinki
1:1 (0:1)
2019. aug. 4. 16:00
Lahti - KPV Kokkola
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Ilves - Rovaniemi
2:2 (0:1)
2019. aug. 4. 17:00
Inter Turku - Mariehamn
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:45
CSKA Szófia - Botev Vratsa
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 20:00
Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. aug. 4. 12:00
Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus
2:2 (1:2)
2019. aug. 4. 12:30
Sagan Tosu - Oita Trinita
2:2 (0:0)
4 mérkőzés
2019. aug. 4. 14:00
Naftan Novopolotsk - Torpedo Zhodino
1:4 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Dnyapro Mahiljov - Slutsk
2:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Slavia Mozyr - Vitebsk
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Gomelzheldortrans - Shakhter Soligorsk
1:2 (0:0)

JEUNESSE FINITI
2019. aug. 4. 16:00
Union St. Gilloise - Roeselare
3:0 (1:0)
2019. aug. 4. 17:45
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 15:00
Frej - Västeras SK
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 15:00
Syrianska FC - Trelleborg
2:2 (0:2)
2019. aug. 4. 17:30
Öster - GAIS Göteborg
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
2019. aug. 4. 00:00
Querétaro - Cruz Azul
3:0 (1:0)
2019. aug. 4. 02:00
CF América - Club Tijuana
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 02:00
Pachuca - Monarcas Morelia
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 04:05
Club Necaxa - Veracruz
7:0 (1:0)
2019. aug. 4. 04:06
Monterrey - Club León
3:2 (1:2)
2019. aug. 4. 19:00
UNAM Pumas - Tigres
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Start - Kongsvinger
3:1 (1:0)
2019. aug. 4. 18:00
Sandefjord - Tromsdalen
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 18:00
Sandnes Ulf - Ham-Kam
0:2 (0:2)
2019. aug. 4. 18:00
Nest-Sotra - KFUM Oslo
2:2 (2:1)
2019. aug. 4. 18:00
Raufoss - Notodden
1:4 (0:2)
2019. aug. 4. 18:00
Sogndal - Ullensaker/Kisa
3:0 (1:0)
2019. aug. 4. 18:00
Strommen - Jerv
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:30
Tabor Sezana - Domzale
2:1 (2:0)
2019. aug. 4. 20:15
Olimpija Ljubljana - Triglav
4:2 (3:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 20:00
Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 20:30
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina
3:0 (2:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
4 mérkőzés
2019. aug. 4. 02:00
Universidad de Chile - Audax Italiano
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 21:00
Antofagasta - Everton FC
1:1 (0:1)
2019. aug. 4. 23:30
Colo Colo - Curicó Unido
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:00
Gresford Athletic - Colwyn Bay
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:30
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
4:1 (4:1)
2019. aug. 4. 19:30
Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 19:00
Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi
0:6 (0:4)
2019. aug. 4. 19:00
Dinamo Batumi - Dila Gori
0:0
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 10:15
Dukla Praha - Viktoria Zizkov
2:0 (1:0)
2019. aug. 4. 17:00
Varnsdorf - Chrudim
3:3 (1:1)
2019. aug. 4. 16:00
Skála - AB Argir
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
EB Streymur - TB Tvoroyri
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 16:00
Vikingur Gota - Runavik
2:3 (2:0)
2019. aug. 4. 01:30
Guabirá - Real Potosí
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 21:00
Club Aurora - Sport Boys Warnes
0:0
2019. aug. 4. 21:00
The Strongest - Nacional Potosí
3:2 (1:1)
2019. aug. 4. 23:15
San José - Royal Pari
3:1 (1:1)
2019. aug. 4. 17:30
Beltinci - Nafta
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
2019. aug. 4. 13:45
Roskilde - Skive
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 13:45
Naestved - Kolding
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 14:00
HB Koge - Fredericia
1:3 (0:1)
2019. aug. 4. 15:00
Vejle Boldklub - Nyköbing
2:4 (0:3)
2019. aug. 4. 18:00
Vendsyssel - Fremad Amager
0:1 (0:0)

2019. aug. 4. 00:00
Loros Universidad - Venados
1:2 (0:2)
2019. aug. 4. 19:00
Alebrijes de Oaxaca - Leones Negros UdeG
2:0 (2:0)
2019. aug. 4. 00:00
Deportivo Cali - La Equidad
2:0 (0:0)
2019. aug. 4. 01:00
Cúcuta - Once Caldas
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 03:00
Millonarios - Jaguares de Córdoba
2:1 (1:1)
2019. aug. 4. 22:45
Alianza Petrolera - Envigado
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
2019. aug. 4. 11:00
Avispa Fukuoka - Yokohama FC
0:2 (0:0)
2019. aug. 4. 11:00
Kyoto Sanga - Tokyo Verdy
4:0 (3:0)
2019. aug. 4. 11:00
V-Varen Nagasaki - Gifu
1:3 (1:1)
2019. aug. 4. 11:00
Albirex Niigata - Tokushima Vortis
4:0 (2:0)
2019. aug. 4. 11:00
Ventforet Kofu - Machida Zelvia
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 11:00
Zweigen Kanazawa - Tochigi
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 12:00
Ehime - Fagiano Okayama
2:0 (2:0)
2019. aug. 4. 12:00
Kagoshima - JEF United
2:1 (0:1)
2019. aug. 4. 12:00
Kashiwa Reysol - Ryukyu
5:1 (2:1)
2019. aug. 4. 12:00
Omiya Ardija - Montedio Yamagata
3:2 (2:1)
2019. aug. 4. 12:00
Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:00
Surkhon - Lokomotiv Tashkent
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Nasaf Qarshi - Andijan
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Navbahor - Neftchi Fargona
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 17:00
Pakhtakor - Yashnobod
5:0 (0:0)

2019. aug. 4. 16:00
F91 Dudelange - Blue Boys Muhlenbach
3:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Hostert - Mondorf-les-Bains
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Rodange - UNA Strassen
1:2 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
Victoria Rosport - Etzella Ettelbruck
3:0 (0:0)
2019. aug. 4. 16:00
RFCU Luxemburg - UT Pétange
2:3 (0:0)
2019. aug. 4. 18:30
Fola Esch - Differdange
1:2 (0:0)
2019. aug. 4. 00:00
River Plate - Nacional Asunción
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 15:00
Highlands Park - Kaizer Chiefs
2:3 (1:1)
2019. aug. 4. 15:00
Black Leopards - Polokwane City
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 15:00
Golden Arrows - Maritzburg United
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
2019. aug. 4. 01:00
North Carolina - Indy Eleven
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 01:00
Charlotte Independence - Louisville City
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Memphis 901
4:0 (2:0)
2019. aug. 4. 01:30
Charleston Battery - Tampa Bay Rowdies
0:5 (0:3)
2019. aug. 4. 02:00
Sporting Kansas City II - Nashville
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 02:30
San Antonio - Sacramento Republic
2:3 (0:3)
2019. aug. 4. 02:30
Rio Grande Valley - Reno 1868
1:2 (1:2)
2019. aug. 4. 03:00
OKC Energy - Tulsa Roughnecks
1:1 (1:1)
2019. aug. 4. 03:30
New Mexico United - Austin Bold
2:2 (1:1)
2019. aug. 4. 04:00
L. A. Galaxy II - Phoenix Rising
2:3 (1:0)
2019. aug. 4. 04:30
Fresno - Las Vegas Lights
2:1 (1:0)

4 mérkőzés
2019. aug. 4. 15:00
Irtysh Pavlodar - Kairat Almaty
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 15:30
Shakter Karaganda - FK Astana
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 15:30
Taraz - Ordabasy
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 16:00
Atyrau - Tobol
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 13:00
Caramba - Karosta
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
2019. aug. 4. 13:00
Gangwon - Jeonbuk
3:3 (1:1)
2019. aug. 4. 13:00
Incheon - Seongnam Ilhwa
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 13:00
Suwon Blue Wings - Pohang
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. aug. 4. 17:00
Speranta Nisporeni - Sfintul Gheorghe
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 19:00
Sheriff Tiraspol - Zimbru
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:00
Valmieras - Liepaja
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 18:00
Atlantas - Zalgiris Vilnius
1:3 (1:1)
2019. aug. 4. 18:30
Jordánia - Bahrein
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 21:30
Szaúd-Arábia - Kuvait
1:2 (0:0)
2019. aug. 4. 04:00
Herediano - Jicaral
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 19:00
Saprissa - Guadalupe
4:1 (1:0)
2019. aug. 4. 23:00
UCR - Cartaginés
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 23:05
Limón - Santos Guápiles
1:0 (1:0)
2019. aug. 4. 09:30
Changchun Yatai - Meizhou Meixian Hakka
5:1 (3:0)
2019. aug. 4. 13:00
Shaanxi Chang'an - Nei Mongol Zhongyou
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 13:30
Guizhou Zhicheng - Qingdao Huanghai
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 13:30
Liaoning Hongyun - Xinjiang Tianshan
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 13:30
Cangzhou Mighty Lions - Beijing BG
0:5 (0:3)

2019. aug. 4. 22:00
Deportivo Lara - Estudiantes Mérida
2:1 (1:0)
2019. aug. 4. 22:00
Deportivo La Guaira - Mineros Guyana
1:1 (1:0)
2019. aug. 4. 22:00
Llaneros de Guanare - Monagas
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 23:00
Zamora FC - Caracas
0:1 (0:0)
2019. aug. 4. 23:00
Deportivo Táchira - Zulia
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. aug. 4. 21:30
Deportivo Petare - Libertador
1:1 / tizenegyesekkel 10:9 (0:0)
2019. aug. 4. 23:30
Real de Minas - Honduras Progreso
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 13:00
Chungnam Asan - Busan I'Park
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 13:00
Suwon City - Anyang
1:1 (0:0)
2019. aug. 4. 13:00
Seoul E-Land - Bucheon 1995
1:0 (0:0)
2019. aug. 4. 10:30
Neman Grodno - Lida
1:1 (1:1)
2019. aug. 4. 14:00
Bayer Leverkusen - Valencia
1:2 (1:1)
2019. aug. 4. 15:30
Mes Kerman - Fajr Sepasi
3:0 (2:0)
2019. aug. 4. 17:00
Besiktas - Brescia
0:2 (0:1)
2019. aug. 4. 17:00
De Graafschap - Osasuna
1:2 (0:1)
2019. aug. 4. 18:00
Alanyaspor - Al-Wasl Dubai
2:2 (0:0)
2019. aug. 4. 18:00
SPAL - Hellas Verona
0:0
2019. aug. 4. 18:00
Lagos - Louletano
1:1 (0:1)
2019. aug. 4. 19:00
Mallorca - Valladolid
2:2 (1:2)
2019. aug. 4. 19:30
Las Palmas - Granada
0:2 (0:0)
2019. aug. 4. 20:00
FC Barcelona - Arsenal
2:1 (0:1)
2019. aug. 4. 20:00
Racing Santander - Athletic Bilbao
2:1 (1:0)
2019. aug. 4. 20:00
Huesca - Castellón
2:2 (1:0)
2019. aug. 4. 20:30
Pineto - Pescara
1:2 (1:1)
2019. aug. 4. 20:45
Bordeaux - Genoa
2:3 (1:2)
2019. aug. 4. 20:45
Pisa - Flora Tallinn
0:0
2019. aug. 4. 21:00
Olympique Marseille - Napoli
0:1 (0:1)
2019. aug. 4. 21:00
Raja Casablanca - Betis
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
374
40 (11%)
121 (32%)
442
374
34 (9%)
134 (36%)
438
373
31 (8%)
141 (38%)
437
373
31 (8%)
140 (38%)
435
374
28 (7%)
147 (39%)
434
6. Rati
374
36 (10%)
125 (33%)
430
7. Xxy
374
28 (7%)
143 (38%)
426
372
27 (7%)
142 (38%)
419
   Zozoka42
374
31 (8%)
132 (35%)
419
10. Tila
373
27 (7%)
141 (38%)
417

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont