Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 4. » Austria Klagenfurt - Liefering

Austria Klagenfurt - Liefering 4:4 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. július 7-én is volt Austria Klagenfurt - Liefering mérkőzés!

Osztrák Másodosztály mérkőzés, 2. forduló - 2019. augusztus 4. 17:00
Helyszín: Karawankenblick Stadion (Klagenfurt am Wörthersee)

Okan Aydin ('5, 1-0), Tobias Anselm ('20, 1-1), Junior Adamu ('45+3, 1-2), Tobias Anselm ('49, 1-3), Daniel Steinwender ('51, 2-3), Darijo Pecirep ('73, 3-3), Junior Adamu ('75, 3-4), Oliver Markoutz ('90+4, 11-esből, 4-4)

14

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint nyolcat rúgott összesen a két csapat.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy a Liefering két góllal is vezetett, de végül az Austria Klagenfurt kiegyenlített.
  • Sandro Zakany az egyetlen a mezőnyből, aki öt Austria Klagenfurt - Liefering mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Austria Klagenfurt az elmúlt öt mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.
  • A Liefering utolsó három mérkőzésén mindig legalább három gólt kapott az ellenfeleitől.

Austria Klagenfurt utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Liefering utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Liefering győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Austria Klagenfurt csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Austria Klagenfurt stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Austria Klagenfurt csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Austria Klagenfurt háromszor nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Liefering egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Austria Klagenfurt sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Austria Klagenfurt 5 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Liefering pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Austria Klagenfurt jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Austria Klagenfurt olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kapfenberg, a Blau-Weiss Linz. A Liefering pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kapfenberg vagy a Lafnitz. Az Austria Klagenfurt erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Austria Klagenfurt olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Backa Topola, a Wolfsberger. A Liefering gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amstetten vagy a FAC Team für Wien. A Liefering csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Austria Klagenfurt 1607., Liefering 774. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Liefering jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Austria Klagenfurt csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.