Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 4. » Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus

Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 28-án is lesz Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus mérkőzés!

Japán Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2019. augusztus 4. 12:00
Helyszín: Saitama Stadium 2002 (Saitama), 37.200 néző

Ryuji Izumi ('2, 0-1), Naoki Maeda ('25, 0-2), Shinzo Koroki ('45+2, 1-2), Takahiro Sekine ('90+3, 2-2)

42%

• Volt, hogy a Nagoya Grampus két góllal is vezetett, de végül az Urawa Red Diamonds kiegyenlített.
  • Ezek a játékosok tizenkét Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus mérkőzésen is játszottak: Tomoya Ugajin, Tomoaki Makino.

Urawa Red Diamonds utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Nagoya Grampus utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Nagoya Grampus győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Urawa Red Diamonds csapatának kedvez (10:8).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Urawa Red Diamonds stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Urawa Red Diamonds csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben az Urawa Red Diamonds négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nagoya Grampus egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Urawa Red Diamonds sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Urawa Red Diamonds 3 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nagoya Grampus pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Urawa Red Diamonds jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Urawa Red Diamonds olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vissel Kobe, a Vegalta Sendai vagy a Sagan Tosu. A Nagoya Grampus pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gamba Osaka, a Vissel Kobe vagy a Sagan Tosu. A Nagoya Grampus erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Urawa Red Diamonds olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Consadole Sapporo, a Shonan Bellmare vagy az Ulsan Hyundai. A Nagoya Grampus gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vegalta Sendai, a Cerezo Osaka vagy a Vissel Kobe. A Nagoya Grampus csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Urawa Red Diamonds 144., Nagoya Grampus 344. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Urawa Red Diamonds jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Urawa Red Diamonds csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.