Főoldal » Meccsek » 2019. július 11.

Meccsek - 2019. július 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 11.)


júl. 11. 15:30
Pyunik - Shkupi
3:3 (1:2)
júl. 11. 16:00
Ordabasy - Torpedo Kutaisi
1:0 (0:0)
júl. 11. 16:45
Ventspils - Teuta Durres
3:0 (1:0)
júl. 11. 17:00
Alashkert - Makedonija Gjorce Petrov
3:1 (1:0)
júl. 11. 17:30
Laci - Hapoel Be'er Sheva
1:1 (1:0)
júl. 11. 17:30
AEK Larnaka - Petrocub
1:0 (1:0)
júl. 11. 17:30
Trans Narva - Buducnost Podgorica
0:2 (0:1)
júl. 11. 18:00
Flora Tallinn - Radnicki Nis
2:0 (0:0)
júl. 11. 18:00
Sabail - CS U Craiova
2:3 (1:1)
júl. 11. 18:00
Kuopion - Vitebsk
2:0 (0:0)
júl. 11. 18:30
Ruzomberok - Levszki Szófia
0:2 (0:1)
júl. 11. 18:30
Balzan - Domzale
3:4 (2:1)
júl. 11. 18:30
Riteriai - Klaksvík
1:1 (0:0)
júl. 11. 19:00
Debreceni VSC - Kukësi
3:0 (0:0)
júl. 11. 19:00
Maccabi Haifa - NS Mura
2:0 (0:0)
júl. 11. 19:00
Bröndby - Inter Turku
4:1 (1:1)
júl. 11. 19:00
Radnik Bijeljina - Trnava
2:0 (1:0)
júl. 11. 19:00
Liepaja - Dinamo Minsk
1:1 (1:0)
júl. 11. 19:00
Crusaders - B36 Torshavn
2:0 (1:0)
júl. 11. 19:00
Brann - Shamrock Rovers
2:2 (2:1)
júl. 11. 19:00
Molde - KR Reykjavik
7:1 (4:0)
júl. 11. 19:00
Kauno Zalgiris - Apollon Limassol
0:2 (0:1)
júl. 11. 19:00
Akademija Pandev - Zrinjski
0:3 (0:2)
júl. 11. 19:00
Shakhter Soligorsk - Hibernians
1:0 (0:0)
júl. 11. 19:00
Speranta Nisporeni - Neftchi
0:3 (0:2)
júl. 11. 19:00
Malmö FF - Ballymena
7:0 (3:0)
júl. 11. 19:00
Dinamo Tbilisi - Engordany
6:0 (2:0)
júl. 11. 19:30
Fola Esch - Chikhura
1:2 (1:0)
júl. 11. 20:00
Olimpija Ljubljana - Rigas FS
2:3 (0:0)
júl. 11. 20:00
Connah's Quay - Kilmarnock
1:2 (0:0)
júl. 11. 20:30
Zeta - Vidi
1:5 (1:3)
júl. 11. 20:30
Dunaszerdahely - Cracovia Krakow
1:1 (1:1)
júl. 11. 20:30
Steaua Bukarest - Milsami
2:0 (1:0)
júl. 11. 20:30
Cukaricki - Banants
3:0 (1:0)
júl. 11. 20:45
Aberdeen - Rovaniemi
2:1 (1:0)
júl. 11. 20:45
St. Patricks - Norrköping
0:2 (0:0)
júl. 11. 20:45
Cork City - Progres Niedercorn
0:2 (0:2)
júl. 11. 20:45
Cliftonville - Haugesund
0:1 (0:1)
júl. 11. 21:00
Budapest Honvéd - Zalgiris Vilnius
3:1 (1:0)
júl. 11. 21:00
Siroki Brijeg - Kairat Almaty
1:2 (1:1)
júl. 11. 22:00
Stjarnan - FCI Levadia
2:1 (1:0)
júl. 11. 22:00
Breidablik - FC Vaduz
0:0

3 mérkőzés
júl. 11. 00:15
Gremio Porto Alegre - Bahia
1:1 (1:0)
júl. 11. 02:30
Atlético PR - Flamengo RJ
1:1 (0:0)
júl. 11. 02:30
Palmeiras - Internacional RS
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 11. 01:30
Orlando City - New York City
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
júl. 11. 01:30
Atlanta United - Saint Louis
2:0 (0:0)
júl. 11. 02:00
Minnesota United - New Mexico United
6:1 (5:1)
júl. 11. 04:30
Los Angeles FC - Portland Timbers
0:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
Elefántcsontpart - Algéria
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
júl. 11. 21:00
Madagaszkár - Tunézia
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 02:00
Unión Espanola - Melipilla
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
1 mérkőzés
júl. 11. 14:00
Tianjin Teda - Guangzhou
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
júl. 11. 01:30
Bethlehem Steel - New York RB II
3:4 (1:1)
júl. 11. 21:15
Fjölnir - Keflavík
1:1 (1:0)
júl. 11. 21:15
Fram Reykjavik - Leiknir Reykjavik
2:1 (2:0)
júl. 11. 21:15
Haukar - Grotta
2:2 (0:1)
júl. 11. 21:15
Afturelding - Thróttur Reykjavík
1:1 (0:1)
júl. 11. 21:15
Njardvik - Vikingur Olafsvik
3:0 (2:0)
júl. 11. 21:15
Magni Grenivik - Thor Akureyri
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 11. 18:15
Naft Maysan - Al Talaba
2:1 (0:0)

júl. 11. 02:30
Club León - Toluca
4:4 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
júl. 11. 02:30
Alianza - Municipal
1:0 (0:0)
júl. 11. 04:00
Club Tijuana - Boca Juniors
1:0 (0:0)
júl. 11. 10:00
Vorskla Poltava - Qabala
3:1 (1:1)
júl. 11. 11:30
Tondela - Anadia
2:1 (0:0)
júl. 11. 15:00
Malatyaspor - Rapid Bukarest
0:2 (0:1)
júl. 11. 15:00
Mashuk-KMV - Anzhi
0:1 (0:1)
júl. 11. 16:30
Paks - Zorya Lugansk
1:1 (1:1)
júl. 11. 17:00
Koper - Slaven Belupo
2:6 (0:2)
júl. 11. 17:30
APOEL Nikosia - Shakhtar Donetsk
1:0 (0:0)
júl. 11. 17:30
Altach - West Ham United
2:3 (1:2)
júl. 11. 18:00
Skive - Thisted
1:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
Ashdod - Hapoel Petach-Tikva
1:1 (1:1)
júl. 11. 18:00
Cibalia Vinkovci - Zrinski Jurjevac
7:0 (6:0)
júl. 11. 18:15
Újpest - Ajka
4:0 (2:0)
júl. 11. 18:30
Newport - Al Ahly
1:1 (1:0)
júl. 11. 19:00
Genk - Maccabi Tel Aviv
4:1 (1:0)
júl. 11. 20:30
Tranmere - Liverpool
0:6 (0:3)
júl. 11. 20:30
Moyola Park - Coleraine
1:3 (1:2)
júl. 11. 20:30
Boston United - Grimsby
2:1 (0:0)
júl. 11. 20:30
Bradford Park Avenue - Mansfield
2:4 (1:0)
júl. 11. 20:30
South Shields - Sunderland AFC
0:2 (0:1)
júl. 11. 20:45
Guiseley - Leeds United
1:2 (1:0)
júl. 11. 20:45
Brackley - Oxford United
1:2 (1:2)
júl. 11. 21:00
Cova Piedade - Birmingham
1:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
88
12 (14%)
42 (48%)
144
88
13 (15%)
39 (44%)
143
88
13 (15%)
38 (43%)
141
86
12 (14%)
36 (42%)
132
5. AltT
80
14 (18%)
30 (38%)
130
80
12 (15%)
34 (42%)
128
7. Tila
86
12 (14%)
33 (38%)
126
88
9 (10%)
39 (44%)
123
88
7 (8%)
42 (48%)
119
88
6 (7%)
44 (50%)
118

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont