Főoldal » Meccsek » 2019. július 12.

Meccsek - 2019. július 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 12.)


1 mérkőzés
júl. 12. 19:00
Arsenal-Tula - Dinamo Moszkva
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 12. 02:30
Colón - Argentinos Juniors
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 12. 17:30
Voluntari - Sepsi
0:0

1 mérkőzés
júl. 12. 01:00
Cruzeiro - Atlético Mineiro
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
júl. 12. 20:45
Heart of Midlothian - Dundee United
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 12. 19:00
Midtjylland - Esbjerg
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 12. 18:00
Jablonec - Bohemians 1905
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 12. 20:45
Derry City - UC Dublin
0:0
2 mérkőzés
júl. 12. 17:45
Botev Vratsa - Beroe
1:3 (0:1)
júl. 12. 20:00
CSKA Szófia - Etar Veliko Tarnovo
2:2 (1:0)
júl. 12. 19:45
FK Minsk - Isloch
3:3 (2:1)
3 mérkőzés
júl. 12. 20:45
Bray Wanderers - Limerick
1:0 (1:0)
júl. 12. 20:45
Shelbourne - Cabinteely
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 12. 13:35
Dalian Aerbin - Guangzhou R&F
3:2 (1:1)
júl. 12. 13:35
Henan Jianye - Shandong Luneng
3:2 (2:0)
júl. 12. 13:35
Hebei CFFC - Shanghai Shenhua
2:1 (0:1)

1 mérkőzés
júl. 12. 22:30
Ayacucho - Carlos Manucci
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 12. 01:45
16 de Agosto - Sportivo San Lorenzo
0:6 (0:0)
júl. 12. 12:00
Gangwon - Gyeongnam
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 12. 17:00
Al Karkh - Al Hudod
0:1 (0:0)
júl. 12. 03:00
CD Olimpia - Herediano
3:0 (0:0)
júl. 12. 10:00
Rude Zágráb - Dubrava
0:1 (0:0)
júl. 12. 10:30
Tychy - Lech Poznan
1:3 (0:3)
júl. 12. 11:00
Le Puy - Villefranche/Saone
2:2 (2:2)
júl. 12. 12:00
Arka Gdynia - Larne
1:1 (0:0)
júl. 12. 12:00
Wigry Suwalki - Stomil Olsztyn
1:4 (0:2)
júl. 12. 14:00
Fram Reykjavik - Notodden
0:2 (0:0)
júl. 12. 14:00
Fram Larvik - Notodden
0:2 (0:2)
júl. 12. 16:00
Pogon Szczecin - Vitesse
2:1 (1:1)
júl. 12. 16:00
Wil - Austria Lustenau
1:0 (1:0)
júl. 12. 16:00
Waalwijk - Mechelen
3:1 (1:0)
júl. 12. 16:00
Górnik Zabrze - Maccabi Netanya
1:1 (0:1)
júl. 12. 16:45
Wisla Plock - Tychy
4:2 (2:0)
júl. 12. 17:00
Coventry - Northampton
1:1 (0:1)
júl. 12. 17:00
Regensburg - Carl Zeiss Jena
4:3 (1:3)
júl. 12. 17:00
Pirmasens - Hoffenheim II
3:1 (0:1)
júl. 12. 17:00
Viktoria Köln - Heracles
0:3 (0:1)
júl. 12. 17:00
Boulogne - Amiens SC
1:2 (0:0)
júl. 12. 17:00
Widzew Lódz - Frydek-Mistek
4:0 (3:0)
júl. 12. 17:30
Vitkovice - Unicov
2:0 (1:0)
júl. 12. 17:30
Zob Ahan - Fajr Sepasi
0:1 (0:1)
júl. 12. 18:00
RB Leipzig - FC Zürich
1:4 (0:3)
júl. 12. 18:00
Bochum - Grasshoppers
3:2 (1:1)
júl. 12. 18:00
AEK Athen - Trencín
1:2 (0:0)
júl. 12. 18:00
Ried - Union Berlin
0:3 (0:3)
júl. 12. 18:00
Aue - Fredericia
2:1 (0:1)
júl. 12. 18:00
Paris FC - Quevilly
2:0 (1:0)
júl. 12. 18:00
Ethnikos Achna - Anorthosis
1:0 (0:0)
júl. 12. 18:00
Leobendorf - Stadlau
2:0 (1:0)
júl. 12. 18:30
Salzburg - Feyenoord
3:1 (0:0)
júl. 12. 18:30
Stade Lausanne-Ouchy - Nantes
1:0 (1:0)
júl. 12. 18:30
Lippstadt - Gütersloh
3:3 (0:3)
júl. 12. 19:00
Lafnitz - Szombathelyi Haladás
2:1 (1:1)
júl. 12. 19:00
Wimbledon - Kaiserslautern
0:1 (0:1)
júl. 12. 19:00
Austria Wien - Queens Park
3:1 (1:1)
júl. 12. 19:00
Club Brugge - Lokomotiv Zágráb
1:1 (1:1)
júl. 12. 19:00
Bad Gleichenberg - Kapfenberg
0:2 (0:1)
júl. 12. 19:00
Nimes - Rodez
3:2 (1:0)
júl. 12. 19:00
Montpellier HSC - Béziers
2:2 (1:1)
júl. 12. 19:00
Nijmegen - Wuppertal
3:3 (2:1)
júl. 12. 19:00
Cambuur - Harkemase
3:0 (2:0)
júl. 12. 19:00
Hull - Lincoln Red Imps
2:1 (1:1)
júl. 12. 19:00
Chemnitzer - Alanyaspor
4:1 (2:1)
júl. 12. 19:00
Winterthur - Brühl
5:0 (2:0)
júl. 12. 19:15
PSV Eindhoven - Aris Saloniki
3:0 (1:0)
júl. 12. 19:30
Aarau - Solothurn
7:0 (5:0)
júl. 12. 19:30
Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
3:1 (2:1)
júl. 12. 19:30
Homberg - VfB Oldenburg
2:0 (1:0)
júl. 12. 19:30
Hohenems - Eschen/Mauren
0:2 (0:1)
júl. 12. 20:00
Luzern - Eintracht Frankfurt
1:3 (1:2)
júl. 12. 20:00
Bath - Exeter
0:3 (0:3)
júl. 12. 20:00
Llanelli - Garden Village
3:2 (1:1)
júl. 12. 20:30
Chelmsford - Dagenham & Redbridge
2:1 (2:0)
júl. 12. 20:30
Harrogate Town - Darlington FC
2:1 (1:0)
júl. 12. 20:45
Inverness - St. Johnstone
3:1 (1:0)
júl. 12. 20:45
Southend - Weymouth
2:2 (2:1)
júl. 12. 20:45
Chester - Dulwich Hamlet
1:2 (0:0)
júl. 12. 20:45
Enfield Town - United of Manchester
3:1 (3:1)
júl. 12. 20:45
Frickley - East Stirlingshire
2:6 (2:1)
júl. 12. 20:45
Slimbridge - Gloucester
1:1 (0:0)
júl. 12. 21:00
Betis - Sheffield United
0:1 (0:0)
júl. 12. 21:00
Setúbal - Cova Piedade
2:2 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
82
9 (11%)
35 (43%)
115
82
13 (16%)
24 (29%)
113
82
8 (10%)
36 (44%)
112
81
9 (11%)
33 (41%)
111
82
5 (6%)
42 (51%)
109
   Somi12
83
9 (11%)
32 (39%)
109
   Xxy
82
7 (9%)
37 (45%)
109
82
9 (11%)
30 (37%)
105
81
9 (11%)
29 (36%)
103
10. Tila
82
8 (10%)
31 (38%)
102

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont