Főoldal » Meccsek » 2019. július 10.

Meccsek - 2019. július 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 10.)


júl. 10. 17:30
Partizani Tirana - Karabakh
0:0
júl. 10. 19:00
BATE Borisov - Piast Gliwice
1:1 (0:1)
júl. 10. 19:00
Sheriff Tiraspol - Saburtalo
0:3 (0:1)
júl. 10. 20:00
Ferencváros - Ludogorets
2:1 (1:1)
júl. 10. 20:15
Slovan Bratislava - Sutjeska Niksic
1:1 (0:0)
júl. 10. 20:45
Linfield - Rosenborg
0:2 (0:1)
júl. 10. 20:45
Dundalk - Riga
0:0
júl. 10. 22:00
Valur - Maribor
0:3 (0:1)
júl. 10. 17:55
Jeunesse Esch - Tobol
0:0
2 mérkőzés
júl. 10. 02:30
Royal Pari - La Equidad
1:2 (1:0)
júl. 10. 22:00
Caracas - Independiente
0:0

júl. 10. 18:00
Szenegál - Benin
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 10. 19:00
Odd Grenland - Stabaek
2:1 (1:1)
júl. 10. 00:15
EC Vitória - Cuiabá
0:1 (0:1)
júl. 10. 02:30
Criciúma - Coritiba
2:1 (0:0)
júl. 10. 11:30
Tokyo Verdy - Hosei University
0:2 (0:0)
júl. 10. 12:00
Yokohama FC - Sendai University
2:1 (0:0)
júl. 10. 12:00
Cerezo Osaka - Arterivo Wakayama
3:1 (0:0)
júl. 10. 19:00
Varberg - Degerfors
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 10. 02:00
Universidad Católica - La Serena
2:1 / tizenegyesekkel 6:5 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 10. 12:30
Daegu - Jeonbuk
1:4 (0:2)
júl. 10. 12:30
Jeju - FC Seoul
4:2 (3:1)
júl. 10. 12:30
Incheon - Suwon Blue Wings
2:3 (1:2)
júl. 10. 12:30
Pohang - Seongnam Ilhwa
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 10. 01:00
Sportivo Limpeno - Club Olimpia
0:4 (0:0)
júl. 10. 21:00
San Antonio - Libertad
2:8 (0:0)

júl. 10. 03:05
CF América - UNAM Pumas
0:3 (0:1)
júl. 10. 10:00
Katowice - Frydek-Mistek
6:0 (2:0)
júl. 10. 10:15
Slavoj Vysehrad - Viktoria Zizkov
1:2 (1:1)
júl. 10. 11:00
Vasas - Mezőkövesd
0:3 (0:2)
júl. 10. 11:00
FC Porto - Varzim
4:0 (0:0)
júl. 10. 11:00
Nafta - ZTE
3:1 (1:1)
júl. 10. 11:00
Greuther Fürth - Huddersfield
1:1 (1:0)
júl. 10. 11:00
Olimpia Grudziadz - Warta Poznan
2:0 (0:0)
júl. 10. 11:00
Arges Pitesti - Concordia Chiajna
1:1 (1:1)
júl. 10. 11:30
Rio Ave - Penafiel
0:2 (0:1)
júl. 10. 14:30
Unterhaching - Dynamo Dresden
1:2 (0:2)
júl. 10. 15:00
Hertha BSC II - Hamburger SV II
2:2 (0:1)
júl. 10. 15:15
Sokol Saratov - Lada Togliatti
1:0 (0:0)
júl. 10. 15:30
Prykarpattya - Niva Ternopil
0:3 (0:2)
júl. 10. 16:00
Wattens - St. Pauli
3:2 (3:1)
júl. 10. 16:00
Veles - Strogino Moszkva
4:0 (2:0)
júl. 10. 16:30
Tádzsikisztán - Szíria
2:0 (0:0)
júl. 10. 16:30
Hapoel Nazareth Ilit - Hapoel Acre
1:0 (0:0)
júl. 10. 16:45
Zlatibor Cajetina - Metalac
1:2 (0:0)
júl. 10. 17:00
Diósgyőr - Poprad
6:1 (3:1)
júl. 10. 17:00
Puskás Akadémia - Győri ETO
2:2 (2:1)
júl. 10. 17:00
Feyenoord - Darmstadt
2:1 (1:0)
júl. 10. 17:00
Gyirmót - Zlate Moravce
0:0
júl. 10. 17:00
Budafok - Pohronie
2:1 (0:0)
júl. 10. 17:00
Erfurt - Zwickau
1:3 (1:1)
júl. 10. 17:00
Viktoria Zizkov - Slavia Praha
0:6 (0:3)
júl. 10. 17:00
Ingolstadt - Lugano
1:1 (0:1)
júl. 10. 17:00
Kolding - Vejle Boldklub
1:1 (1:0)
júl. 10. 17:00
Górnik Leczna - Stal Rzeszów
3:1 (2:0)
júl. 10. 17:00
Soroksár - Kozármisleny
2:0 (1:0)
júl. 10. 17:00
Resovia Rzeszów - Lipany
3:0 (1:0)
júl. 10. 17:00
Volyn Lutsk - Ahrobiznes Volochysk
1:1 (1:1)
júl. 10. 17:00
AEL Limassol - Rad Belgrád
1:0 (1:0)
júl. 10. 17:00
Bnei Yehuda - Hapoel Kfar Saba
0:1 (0:1)
júl. 10. 17:30
Lisen - Skalica
3:1 (1:0)
júl. 10. 17:30
US Orléans - Chamois Niortais
1:2 (1:1)
júl. 10. 17:30
Ruch Chorzów - Rekord Bielsko Biala
1:1 (0:1)
júl. 10. 17:30
Optik Rathenow - Hertha BSC U19
1:2 (1:2)
júl. 10. 18:00
Olympiakos Pireus - Hamburger SV
1:1 (0:0)
júl. 10. 18:00
Bordeaux - Partizan
1:2 (0:1)
júl. 10. 18:00
UC Dublin - Portsmouth
0:11 (0:5)
júl. 10. 18:00
Wacker Innsbruck - Dynamo Dresden
2:1 (0:0)
júl. 10. 18:00
Verl - Paderborn
2:2 (1:1)
júl. 10. 18:00
Feirense - Academico Viseu
0:2 (0:0)
júl. 10. 18:00
Huragan Morag - Stomil Olsztyn
1:1 (0:0)
júl. 10. 18:00
Szeged 2011 - Füzesgyarmat
5:0 (2:0)
júl. 10. 18:00
Kisvárda - Nyíregyháza
1:0 (1:0)
júl. 10. 18:00
Pirin Blagoevgrad - CSKA 1948 Sofia
0:1 (0:0)
júl. 10. 18:00
Rabotnicki - Vardar Skopje
1:2 (0:0)
júl. 10. 18:00
Slovan Velvary - Slavoj Vysehrad
0:1 (0:0)
júl. 10. 18:30
NK Gorica - Kaposvár
1:0 (1:0)
júl. 10. 18:30
Berliner FC Dynamo - Magdeburg
0:1 (0:1)
júl. 10. 18:30
Grazer - Hannover 96
1:3 (1:0)
júl. 10. 18:30
Meuselwitz - Inter Leipzig
0:1 (0:0)
júl. 10. 18:30
Hartberg - Traiskirchen
2:2 (1:1)
júl. 10. 18:30
Meppen - Borussia Dortmund II
1:3 (0:1)
júl. 10. 18:30
Preußen Münster - Fortuna Köln
1:0 (0:0)
júl. 10. 18:30
TSG Balingen - Sonnenhof Großaspach
0:1 (0:0)
júl. 10. 18:30
Werder Bremen II - Rotherham
2:2 (1:2)
júl. 10. 18:30
Chaves - Boavista Porto
0:2 (0:0)
júl. 10. 18:40
Sint-Truidense - Lens
1:2 (1:1)
júl. 10. 19:00
Winterthur - VfB Stuttgart
3:1 (2:1)
júl. 10. 19:00
FC Schaffhausen - YF Juventus
2:1 (1:0)
júl. 10. 19:00
Famalicao - Santa Clara
2:1 (0:0)
júl. 10. 19:00
Oud-Heverlee - AS Eupen
2:2 (2:0)
júl. 10. 19:00
UD Oliveirense - Pacos de Ferreira
0:2 (0:0)
júl. 10. 19:00
Guimaraes - Aves
1:0 (1:0)
júl. 10. 19:00
Waasland - Lommel
3:1 (1:1)
júl. 10. 19:00
Rapperswil-Jona - Sporting CP
2:1 (0:1)
júl. 10. 19:00
Sion - Grenoble
1:1 (1:1)
júl. 10. 19:00
Chateauroux - Clermont
1:1 (0:1)
júl. 10. 19:30
Austria Klagenfurt - Wolfsberg
5:0 (2:0)
júl. 10. 19:45
Victoria Hamburg - Heider
6:3 (4:1)
júl. 10. 20:00
BSC Young Boys - Eintracht Frankfurt
5:1 (2:0)
júl. 10. 20:00
York - Leeds United
0:5 (0:4)
júl. 10. 20:30
Stamford - Peterborough
0:6 (0:3)
júl. 10. 20:30
Gateshead - Middlesbrough
1:3 (0:1)
júl. 10. 20:45
Bohemian - Chelsea
1:1 (0:1)
júl. 10. 20:45
Hitchin - Stevenage
0:3 (0:2)
júl. 10. 20:45
Kelty Hearts - Dunfermline
0:3 (0:3)
júl. 10. 21:30
Benfica - Anderlecht
1:2 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
93
10 (11%)
34 (37%)
118
96
8 (8%)
38 (40%)
116
93
7 (8%)
40 (43%)
115
   Ptomy
98
7 (7%)
40 (41%)
115
97
7 (7%)
39 (40%)
113
   Miki69
98
9 (9%)
34 (35%)
113
92
9 (10%)
34 (37%)
113
   Zozoka42
98
9 (9%)
34 (35%)
113
92
9 (10%)
33 (36%)
111
97
7 (7%)
36 (37%)
107

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont