Főoldal » Meccsek » 2019. július 9.

Meccsek - 2019. július 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 9.)


2019. júl. 9. 15:00
FK Astana - CFR Cluj
1:0 (0:0)
2019. júl. 9. 16:00
Ararat-Armenia - AIK
2:1 (2:1)
2019. júl. 9. 18:00
HJK Helsinki - HB Torshavn
3:0 (2:0)
2019. júl. 9. 18:00
Nőmme Kalju - Shkendija
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 19:45
FK Sarajevo - Celtic
1:3 (1:1)
2019. júl. 9. 20:00
Suduva - Crvena Zvezda
0:0
2019. júl. 9. 20:00
F91 Dudelange - Valletta
2:2 (2:0)
2019. júl. 9. 20:00
The New Saints - Feronikeli
2:2 (0:0)
2019. júl. 9. 17:55
St Joseph's - Rangers FC
0:4 (0:0)
2019. júl. 9. 18:00
Gzira - Hajduk Split
0:2 (0:1)
2019. júl. 9. 19:30
CSKA Szófia - Titograd Podgorica
4:0 (1:0)

2019. júl. 9. 18:00
Armavir - Krasnodar II
2:1 (0:1)
2019. júl. 9. 01:00
Sao Bento - Sport Recife
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
2019. júl. 9. 18:00
Olympic Tallin - Paide
1:9 (0:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 9. 21:00
Cobresal - Deportes Vallenar
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 9. 23:00
Cristóbal Colón - Fernando de la Mora
1:2 (0:0)
2019. júl. 9. 12:00
Gangwon - Sangju Sangmu
4:0 (2:0)
2019. júl. 9. 12:30
Gyeongnam - Ulsan Hyundai
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
2019. júl. 9. 16:00
Al Najaf - Al Shorta
0:0
2019. júl. 9. 18:15
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Zawra'a
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 03:10
Puntarenas - Herediano
0:2 (0:1)
2019. júl. 9. 09:30
Kamaz - Nosta Novotroitsk
2:1 (1:1)
2019. júl. 9. 11:00
Arka Gdynia - Olimpia Elblag
2:1*
2019. júl. 9. 11:00
Macva Sabac - FK Mladost Lucani
0:1 (0:1)
2019. júl. 9. 11:30
Braga - Varzim
5:1 (3:1)
2019. júl. 9. 13:00
Schalke 04 II - Utrecht II
0:3 (0:3)
2019. júl. 9. 13:00
Perth Glory - Bayswater
3:0 (1:0)
2019. júl. 9. 13:00
Volgar Astrakhan II - Nalchik
3:0 (1:0)
2019. júl. 9. 15:00
CSKA Moszkva - Rubin Kazan
4:0 (1:0)
2019. júl. 9. 15:30
Wolfsburg - Caen
2:1 (1:1)
2019. júl. 9. 16:00
Dnipro-1 - Olimpik Donetsk
2:1 (2:1)
2019. júl. 9. 16:30
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Jerusalem
1:2 (0:2)
2019. júl. 9. 16:30
Slask Wroclaw - Zorya Lugansk
2:1 (1:1)
2019. júl. 9. 17:00
Lille - Dunkerque
2:1 (0:0)
2019. júl. 9. 17:00
Akhmat Grozny - Holstein Kiel
1:0 (0:0)
2019. júl. 9. 17:00
Excelsior Rotterdam - Top Oss
3:1 (2:1)
2019. júl. 9. 17:00
Créteil - Auxerre
1:2 (0:2)
2019. júl. 9. 17:00
Admira - Ried
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 17:00
Lech Poznan - Vitesse
2:0 (2:0)
2019. júl. 9. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Maccabi Netanya
3:2 (2:2)
2019. júl. 9. 17:00
Zlatibor Cajetina - Radnik Surdulica
3:4 (1:2)
2019. júl. 9. 17:30
FK Drita Bogovinje - Renova
1:5 (0:2)
2019. júl. 9. 17:55
Auerbach - Hallescher
2:2 (2:2)
2019. júl. 9. 18:00
Laval - Le Havre
1:2 (1:0)
2019. júl. 9. 18:00
Union St. Gilloise - Maccabi Tel Aviv
2:0 (2:0)
2019. júl. 9. 18:00
Viktoria Berlin - Aue
1:3 (0:0)
2019. júl. 9. 18:00
Schwechat - Ebreichsdorf
2:6 (0:1)
2019. júl. 9. 18:00
Basel - Lausanne
4:1 (1:0)
2019. júl. 9. 18:00
FK Pardubice - Unicov
1:0 (0:0)
2019. júl. 9. 18:00
Pinzgau Saalfelden - FC Nürnberg
0:2 (0:1)
2019. júl. 9. 18:00
Rodez - Villefranche/Saone
3:2 (2:1)
2019. júl. 9. 18:00
Indjija - Koper
2:1 (1:1)
2019. júl. 9. 18:00
Rijeka - APOEL Nikosia
4:1 (2:1)
2019. júl. 9. 18:00
Tabor Sezana - Radomlje
2:1 (1:1)
2019. júl. 9. 18:15
Ahlen - Fortuna Düsseldorf II
2:1 (0:1)
2019. júl. 9. 18:30
St. Gallen - Bochum
3:0 (1:0)
2019. júl. 9. 18:30
Widnau - Austria Lustenau
1:7 (0:0)
2019. júl. 9. 18:30
Wiener SK - Horn
4:3 (3:0)
2019. júl. 9. 18:30
Drassburg - Kapfenberg
1:2 (1:1)
2019. júl. 9. 18:30
Homburg - Kaiserslautern
3:1 (3:0)
2019. júl. 9. 18:30
Putten - Waalwijk
0:8 (0:5)
2019. júl. 9. 18:30
St. Peter/Au - Vorwärts Steyr
1:8 (0:3)
2019. júl. 9. 18:30
Amstetten - Oedt
2:0 (0:0)
2019. júl. 9. 18:30
Le Mans - Paris FC
2:0 (0:0)
2019. júl. 9. 19:00
Andrézieux - St. Etienne
1:2 (0:1)
2019. júl. 9. 19:00
Béziers - Toulouse
0:0
2019. júl. 9. 19:00
ASM Belfort - Sochaux
1:1 (0:1)
2019. júl. 9. 19:00
Roda - Aachen
1:4 (0:1)
2019. júl. 9. 19:00
Bourg-Péronnas - Troyes
0:2 (0:0)
2019. júl. 9. 19:00
Zwolle - PAOK Saloniki
2:2 (1:2)
2019. júl. 9. 19:00
DZC '68 - De Graafschap
2:3 (1:2)
2019. júl. 9. 19:00
Lotte - Nijmegen
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 19:00
Kalsdorf - Lafnitz
1:1 (1:0)
2019. júl. 9. 19:00
Vasas - Komarno
0:2 (0:2)
2019. júl. 9. 19:00
Baden - Aarau
2:3 (0:2)
2019. júl. 9. 19:00
Nitra - Rukh Vynnyky
1:0 (1:0)
2019. júl. 9. 19:00
St. Margarethen - Neusiedl
1:8 (1:3)
2019. júl. 9. 19:30
Leyton - Hull
2:2 (1:1)
2019. júl. 9. 19:45
Bergisch Gladbach - TuRU Düsseldorf
3:2 (2:1)
2019. júl. 9. 20:00
Luzern - Crystal Palace
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (1:1)
2019. júl. 9. 20:00
Chemnitzer - Larne
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 20:00
Portimonense - Wrexham
1:0 (1:0)
2019. júl. 9. 20:00
Shrewsbury - Sheffield Wednesday
0:0
2019. júl. 9. 20:15
Tiverton - Exeter
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 20:30
Bideford - Torquay
0:5 (0:2)
2019. júl. 9. 20:30
Brighouse - Bradford
0:2 (0:1)
2019. júl. 9. 20:30
Grantham - Grimsby
1:3 (1:1)
2019. júl. 9. 20:30
Dulwich Hamlet - Colchester
0:2 (0:0)
2019. júl. 9. 20:30
Dumbarton - Hamilton
0:2 (0:2)
2019. júl. 9. 20:30
Glentoran - H&W Welders
2:0 (2:0)
2019. júl. 9. 20:30
Stenhousemuir - St. Mirren
1:1 (0:0)
2019. júl. 9. 20:30
Aberystwyth - Llanidloes Town
3:1 (0:1)
2019. júl. 9. 20:30
Alsager - Leek
0:7 (0:4)
2019. júl. 9. 20:30
Dundela - Glenavon
3:1 (2:1)
2019. júl. 9. 20:30
Frickley - Maltby Main
1:2 (0:2)
2019. júl. 9. 20:30
Penistone Church - Sheffield FC
1:4 (0:0)
2019. júl. 9. 20:30
North Shields - Blyth Spartans
0:3 (0:2)
2019. júl. 9. 20:45
Plymouth - Truro
0:1 (0:0)
2019. júl. 9. 20:45
Fylde - Wigan
1:0 (0:0)
2019. júl. 9. 20:45
Wimbledon - Bristol City
2:3 (0:1)
2019. júl. 9. 20:45
Dundee FC - Blackpool
1:0 (1:0)
2019. júl. 9. 20:45
Alloa - Livingston
0:2 (0:1)
2019. júl. 9. 20:45
Dartford - Ebbsfleet
1:1 (1:0)
2019. júl. 9. 20:45
Atherton Collieries - Chorley
0:2 (0:1)
2019. júl. 9. 20:45
Billericay - Southend
2:3 (1:1)
2019. júl. 9. 20:45
Brechin - Falkirk
0:3 (0:1)
2019. júl. 9. 20:45
Concord Rangers - Dagenham & Redbridge
0:4 (0:0)
2019. júl. 9. 20:45
Leamington - Walsall
1:1 (0:0)
2019. júl. 9. 20:45
Montrose - Arbroath
3:2 (2:0)
2019. júl. 9. 20:45
Oxford City - Oxford United
3:5 (2:1)
2019. júl. 9. 20:45
Raith - Cowdenbeath
2:1 (2:1)
2019. júl. 9. 20:45
Slough - Eastleigh
3:4 (1:2)
2019. júl. 9. 20:45
Stalybridge - Curzon Ashton
1:3 (0:1)
2019. júl. 9. 20:45
United of Manchester - Morecambe
3:0 (1:0)
2019. júl. 9. 20:45
Bromley - Welling
3:1 (1:1)
2019. júl. 9. 20:45
Carlisle - Hibernian
3:4 (1:1)
2019. júl. 9. 20:45
Clachnacuddin - Elgin
4:3 (3:2)
2019. júl. 9. 20:45
Folkestone Invicta - Maidstone
1:1 (1:1)
2019. júl. 9. 20:45
Forfar - Cove Rangers
2:1 (1:1)
2019. júl. 9. 20:45
Greenock Morton - St. Johnstone
2:3 (0:2)
2019. júl. 9. 20:45
Haringey Borough - Chelmsford
0:7 (0:2)
2019. júl. 9. 20:45
Wingate & Finchley - Stevenage
0:1 (0:1)
2019. júl. 9. 20:45
Cheadle - Trafford
1:3 (0:2)
2019. júl. 9. 20:45
Hayes & Yeading - Wealdstone
2:2 (0:2)
2019. júl. 9. 20:45
Hyde - Colne
1:1 (1:0)
2019. júl. 9. 20:45
Market Drayton - Telford
1:3 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
102
12 (12%)
52 (51%)
164
2. Xxy
102
12 (12%)
50 (49%)
160
99
12 (12%)
47 (47%)
154
102
12 (12%)
45 (44%)
150
102
12 (12%)
44 (43%)
148
98
14 (14%)
38 (39%)
146
99
9 (9%)
50 (51%)
145
102
7 (7%)
54 (53%)
143
99
10 (10%)
46 (46%)
142
101
7 (7%)
51 (50%)
137

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont