Főoldal » Meccsek » 2019. május 25.

Meccsek - 2019. május 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. május 25.)


1 mérkőzés
máj. 25. 21:00
FC Barcelona - Valencia
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 25. 19:30
Budapest Honvéd - Vidi
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Frosinone - Chievo
0:0
máj. 25. 20:30
Bologna - Napoli
3:2 (2:0)

1 mérkőzés
máj. 25. 20:00
RB Leipzig - Bayern München
0:3 (0:1)
máj. 25. 16:00
Rayo Majadahonda - Córdoba
0:0
máj. 25. 18:00
Osasuna - Las Palmas
2:0 (1:0)
máj. 25. 18:00
Sporting Gijón - Albacete
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 21:00
Benevento - Cittadella
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 25. 18:15
Sporting CP - FC Porto
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 19:00
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 21:00
Botafogo - Palmeiras
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Heart of Midlothian - Celtic
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Karpaty Lviv - Olimpik Donetsk
3:3 (1:1)
máj. 25. 16:00
Desna - Arsenal Kiev
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Rapid Wien - Altach
1:2 (0:0)
máj. 25. 17:00
Wacker Innsbruck - Mattersburg
4:0 (2:0)
máj. 25. 17:00
Hartberg - Admira
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
máj. 25. 19:00
Basel - Neuchatel Xamax FC
4:1 (1:0)
máj. 25. 19:00
BSC Young Boys - Luzern
4:0 (1:0)
máj. 25. 19:00
FC Zürich - St. Gallen
1:1 (0:1)
máj. 25. 19:00
Sion - Thun
0:1 (0:0)
máj. 25. 19:00
Lugano - Grasshoppers
3:3 (1:1)
10 mérkőzés
máj. 25. 14:00
Shinnik - Avangard Kursk
4:2 (3:1)
máj. 25. 14:00
Szpartak Moszkva II - PFC Sochi
1:1 (0:1)
máj. 25. 14:00
Fakel - Tomsk
0:0
máj. 25. 14:00
Rotor Volgograd - Chertanovo Moszkva
1:2 (0:1)
máj. 25. 14:00
Baltika Kaliningrad - Tyumen
1:1 (1:0)
máj. 25. 14:00
Olimpiyets - Mordovia Saransk
3:1 (2:0)
máj. 25. 14:00
Khimki - Luch-Energia
2:1 (0:1)
máj. 25. 14:00
FK Tambov - Zenit Szentpétervár II
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
máj. 25. 01:00
Orlando City - L. A. Galaxy
0:1 (0:1)
máj. 25. 03:00
Real Salt Lake - Atlanta United
2:1 (1:0)
máj. 25. 04:30
Los Angeles FC - Montreal Impact
4:2 (3:0)
máj. 25. 21:30
Chicago Fire - New York City
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
máj. 25. 20:00
Slaven Belupo - Rijeka
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 17:00
FC Kobenhavn - Nordsjaelland
1:3 (0:1)
máj. 25. 17:00
Midtjylland - Esbjerg
1:2 (1:2)
máj. 25. 17:00
Odense BK - Bröndby
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Malmö FF - AFC Eskilstuna
5:0 (1:0)
máj. 25. 16:00
Häcken - IFK Göteborg
1:2 (0:1)
máj. 25. 18:00
Helsingborg - Falkenberg
1:1 (0:1)
máj. 25. 18:00
Real Madrid II - FC Cartagena
3:1 (0:0)
máj. 25. 19:00
Badajoz - UD Logronés
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Pribram - Dukla Praha
3:2 (1:1)
máj. 25. 17:00
Slovácko - Karvina
2:0 (1:0)
máj. 25. 17:00
Bohemians 1905 - Opava
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Newport - Tranmere
0:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
Portugália U20 - Dél-Korea U20
1:0 (1:0)
máj. 25. 18:00
Panama U20 - Mali U20
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Valerenga - Lilleström
0:3 (0:1)
máj. 25. 00:15
CRB - Vila Nova
1:1 (1:0)
máj. 25. 02:30
Sport Recife - Londrina
3:2 (1:0)
máj. 25. 16:00
Coritiba - Cuiabá
2:1 (1:0)
máj. 25. 21:30
Ponte Preta - Paraná
4:2 (1:2)
máj. 25. 21:30
Sao Bento - Oeste
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
máj. 25.
Flamurtari Vlorë - Kamza
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 25. 16:00
HIFK Helsinki - Inter Turku
1:1 (1:0)
máj. 25. 16:00
Rovaniemi - SJK
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
máj. 25. 15:45
Domzale - Maribor
2:1 (2:1)
máj. 25. 17:55
Aluminij - Olimpija Ljubljana
1:0 (1:0)
máj. 25. 17:55
Rudar Velenje - Triglav
2:2 (1:0)
máj. 25. 17:55
Krsko - ND Gorica
3:2 (1:1)
máj. 25. 17:55
NS Mura - Celje
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 07:00
Shimizu - Vegalta Sendai
4:3 (3:2)
máj. 25. 08:00
Cerezo Osaka - FC Tokyo
1:0 (0:0)
máj. 25. 06:00
Honda Lock - Tokushima
5:1 (0:0)
máj. 25. 06:00
Tochigi City - Vanraure Hachinohe
0:2 (0:0)
máj. 25. 06:00
Matsue City - Kamatamare Sanuki
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
máj. 25. 06:00
Fukui United - Honda FC
2:4 (0:0)
máj. 25. 06:00
Iwaki - Sendai University
2:3 (0:0)
máj. 25. 06:00
Toin University - Yamagata Egyetem
8:0 (0:0)
máj. 25. 06:00
Biwako Shiga - Osaka
0:2 (0:0)
máj. 25. 06:00
Arterivo Wakayama - Saga LIXIL
3:0 (0:0)
máj. 25. 16:00
Halmstad - Degerfors
3:0 (2:0)
máj. 25. 16:00
Frej - Varberg
1:1 (0:0)
máj. 25. 16:00
Syrianska FC - Brommapojkarna
1:0 (0:0)
máj. 25. 18:00
Jönköpings Södra - Brage
2:0 (0:0)

6 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Celik Zenica - Siroki Brijeg
1:1 (1:1)
máj. 25. 17:00
GOSK Gabela - FK Sarajevo
0:2 (0:1)
máj. 25. 17:00
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
máj. 25. 17:00
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo
0:3 (0:3)
máj. 25. 21:35
Sarmiento - Independiente Rivadavia
2:0 (0:0)
máj. 25. 15:15
FK Minsk - Gorodeya
0:3 (0:1)
máj. 25. 17:15
Slavia Mozyr - Tarpeda
2:0 (1:0)
máj. 25. 19:45
Dinamo Brest - Neman Grodno
6:1 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Trans Narva - Nőmme Kalju
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 19:00
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa
1:2 (0:1)
máj. 25. 19:00
Bnei Yehuda - Hapoel Hadera
1:2 (1:0)
máj. 25. 15:30
Ullensaker/Kisa - Ham-Kam
0:0
máj. 25. 15:30
Tromsdalen - KFUM Oslo
2:3 (0:2)
8 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Chrudim - Viktoria Zizkov
1:2 (1:2)
máj. 25. 15:00
Vitkovice - FK Pardubice
1:0 (0:0)
máj. 25. 15:00
Trinec - Budejovice
2:3 (0:2)
máj. 25. 15:00
Jihlava - Zbrojovka Brno
1:6 (1:3)
máj. 25. 15:00
Banik Sokolov - Usti nad Labem
1:5 (0:2)
máj. 25. 15:00
Hradec Králové - Táborsko
1:0 (0:0)
máj. 25. 15:00
Vlasim - Prostejov
0:1 (0:1)
máj. 25. 15:00
Varnsdorf - Znojmo
7:1 (3:1)

3 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Kopavogur - UMF Grindavik
0:0
máj. 25. 18:30
KA Akureyri - ÍB Vestmannaeyja
2:0 (0:0)
máj. 25. 20:00
Víkingur Reykjavík - KR Reykjavik
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 20:30
Longford - Athlone
3:1 (2:1)
máj. 25. 00:00
Wydad Casablanca - ES Tunis
1:1 (0:1)
máj. 25. 07:00
Kyoto Sanga - Renofa Yamaguchi
2:0 (1:0)
máj. 25. 07:00
V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
1:0 (1:0)
máj. 25. 08:00
Tokyo Verdy - JEF United
1:1 (0:1)
máj. 25. 09:00
Ventforet Kofu - Yokohama FC
2:1 (1:0)
máj. 25. 10:00
Ehime - Mito Hollyhock
0:1 (0:1)
máj. 25. 12:30
Ryukyu - Albirex Niigata
2:1 (1:0)
máj. 25. 02:00
Real Potosí - Royal Pari
3:1 (1:0)
máj. 25. 17:00
Bilje - Brda
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 13:00
Riga United - Karosta
1:3 (0:0)
máj. 25. 16:00
Cargo / DFA - Monarhs
7:0 (0:0)
máj. 25. 16:00
Talsu NSS / Laidze - Aliance
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 00:00
Cobresal - Coquimbo
4:1 (0:0)
máj. 25. 02:30
Everton FC - Huachipato
0:0
máj. 25. 20:45
Antofagasta - Unión La Calera
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 15:10
Spartaks Jürmala - FS METTA/LU Riga
1:0 (1:0)

6 mérkőzés
máj. 25. 13:45
Helsingor - Lyngby
1:2 (1:0)
máj. 25. 13:45
Viborg - Fremad Amager
4:0 (2:0)
máj. 25. 13:45
Silkeborg - Nyköbing
2:0 (1:0)
máj. 25. 13:45
Fredericia - Hvidovre
2:2 (2:0)
máj. 25. 13:45
HB Koge - Roskilde
3:1 (0:0)
máj. 25. 13:45
Naestved - Thisted
1:1 (1:0)
máj. 25. 10:00
Pohang - FC Seoul
0:0
máj. 25. 12:00
Gangwon - Jeju
0:1 (0:0)
máj. 25. 12:00
Seongnam Ilhwa - Ulsan Hyundai
1:4 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 09:30
Guizhou Renhe - Tianjin Teda
2:1 (1:0)
máj. 25. 13:35
Hebei CFFC - Jiangsu Suning
3:2 (3:2)
máj. 25. 13:35
Wuhan Zall - Tianjin Quanjian
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Gandzasar Kapan - Lori
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 16:30
Szváziföld - Mauritius
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 18:15
Sporting Cristal - Melgar
2:3 (1:1)
máj. 25. 22:30
Ayacucho - Universitario
2:0 (1:0)
máj. 25. 17:30
Titograd Podgorica - OFK Petrovac
1:1 (0:0)
máj. 25. 17:30
Zeta - Lovcen
3:2 (0:1)
máj. 25. 17:30
Grbalj - Mornar Bar
4:0 (1:0)
máj. 25. 17:30
Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
5:1 (4:0)

4 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Oulu - Turku
0:1 (0:1)
máj. 25. 16:00
Jaro - Haka
1:3 (1:1)
máj. 25. 16:00
MuSa - MyPa Kouvola
1:2 (1:1)
máj. 25. 16:00
AC Kajaani - KTP Kotka
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Tera - Banga
0:2 (0:0)
máj. 25. 18:00
Navigatoriai Vilnius - Dziugas Telsiai
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
máj. 25. 18:00
SSPC Radviliskis - Stumbras
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 25. 14:00
Dinamo-Auto - Zimbru
0:0
máj. 25. 16:00
Codru Lozova - Speranta Nisporeni
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 20:00
Dibba Al Fujairah - Baniyas
3:3 (0:2)
máj. 25. 20:00
Emirates Club - Sharjah
1:2 (1:1)
máj. 25. 20:00
Al-Ahli Dubai - Al Fujairah
1:3 (1:1)
máj. 25. 10:00
Suwon City - Daejeon Citizen
2:0 (1:0)
máj. 25. 12:00
Anyang - Seoul E-Land
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 01:00
New York RB II - North Carolina
1:2 (0:2)
máj. 25. 13:00
Sparta Rotterdam II - De Treffers
1:2 (0:1)
máj. 25. 15:30
Maassluis - Vitesse II
3:4 (1:1)
máj. 25. 15:30
Almere City II - Barendrecht
8:0 (3:0)
máj. 25. 15:30
GVVV - Rijnsburgse
6:5 (4:0)
máj. 25. 15:30
Koninklijke - Katwijk
4:0 (1:0)
máj. 25. 15:30
Hardenberg - Spakenburg
1:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
Ijsselmeervogels - Amsterdamsche
2:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
Sint Bavo - Lienden
6:2 (4:0)
máj. 25. 15:30
Scheveningen - Kozakken Boys
4:2 (0:0)

4 mérkőzés
máj. 25. 14:45
Dinamo Samarqand - Qizilqum
2:2 (1:1)
máj. 25. 14:45
Surkhon - Kokand-1912
2:1 (1:1)
máj. 25. 15:50
Navbahor - Andijan
1:1 (0:1)
máj. 25. 16:00
Metalourg - Bunyodkor
0:2 (0:1)
máj. 25. 20:45
La Fiorita - Tre Penne
1:3 (1:0)
máj. 25. 00:00
Zamora FC - Mineros Guyana
2:1 (1:0)
máj. 25. 22:00
Zulia - Caracas
3:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 25. 10:00
Kitchee - Southern District
2:0 (0:0)
máj. 25. 18:00
Magni Grenivik - Fram Reykjavik
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Al Simawa - Al Zawra'a
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
188
22 (12%)
66 (35%)
242
188
24 (13%)
60 (32%)
240
185
21 (11%)
67 (36%)
239
189
19 (10%)
69 (37%)
233
5. Xxy
188
18 (10%)
71 (38%)
232
185
18 (10%)
70 (38%)
230
7. BeZo
189
25 (13%)
48 (25%)
221
185
20 (11%)
57 (31%)
214
9. Sió
185
17 (9%)
64 (35%)
213
185
14 (8%)
71 (38%)
212

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont