Főoldal » Meccsek » 2019. május 25. » Badajoz - UD Logronés

Badajoz - UD Logronés 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 21-én is volt UD Logronés - Badajoz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály mérkőzés, feljutásért, negyeddöntő - 2019. május 25. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Vivero (Badajoz)

• A két csapat 8 éve és 261 napja nem találkozott egymással, utoljára 2010. szeptember 8-án.
  • Az UD Logronés már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. április 7-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Real Oviedo II verte őket).

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben a Badajoz ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Badajoz sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena, a Melilla vagy a Sevilla Atlético. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo, a Real Sociedad II vagy az Amorebieta. A Badajoz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Belenenses. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tudelano. A Badajoz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Badajoz 1917., UD Logronés 956. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Badajoz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.