Főoldal » Meccsek » 2019. május 26.

Meccsek - 2019. május 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. május 26.)


8 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Torino - Lazio
3:1 (0:0)
máj. 26. 18:00
Sampdoria - Juventus
2:0 (0:0)
máj. 26. 20:30
SPAL - AC Milan
2:3 (1:2)
máj. 26. 20:30
Inter - Empoli
2:1 (0:0)
máj. 26. 20:30
AS Roma - Parma
2:1 (1:0)
máj. 26. 20:30
Fiorentina - Genoa
0:0
máj. 26. 20:30
Atalanta - Sassuolo
3:1 (1:1)
máj. 26. 20:30
Cagliari - Udinese
1:2 (1:0)
máj. 26. 12:00
Almería - Alcorcón
0:0
máj. 26. 16:00
Gimnastic - Elche
3:3 (0:1)
máj. 26. 18:00
Tenerife - Real Oviedo
2:1 (1:0)
máj. 26. 19:00
Granada - Cádiz
1:1 (1:0)
máj. 26. 20:00
Extremadura - Lugo
0:0

máj. 26. 17:30
Jászberény - ESMTK
3:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Tiszaújváros - Gyöngyös
4:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Cigánd - DVTK II
1:4 (0:0)
máj. 26. 17:30
Salgótarján - Eger
3:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Nyírbátor - Sényő
2:2 (0:0)
máj. 26. 17:30
Tállya - Szolnoki MÁV
0:2 (0:0)
máj. 26. 17:30
Sajóbábony - Debreceni EAC
5:5 (0:0)
máj. 26. 17:30
Putnok - Füzesgyarmat
1:7 (0:0)
máj. 26. 17:30
Ajka - III. Kerületi TUE UPE
3:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Sárvár - Érd
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Pénzügyőr - Ménfőcsanak
6:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
THSE-Szabadkikötő - Dunaharaszti
1:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Nagykanizsai TE - Csepel
2:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Komárom - Vidi II
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Puskás Akadémia II. - Andráshida
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Pápai Perutz - BKV Előre
4:3 (0:0)
máj. 26. 17:30
Pécsi MFC - Hódmezővásárhely
2:4 (0:0)
máj. 26. 17:30
SZEOL - Szeged 2011
0:1 (0:0)
máj. 26. 17:30
Budapest Honvéd II - Dunaújváros
1:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Makó - Kozármisleny
0:4 (0:0)
máj. 26. 17:30
Szekszárd - Kecskeméti TE
0:0
máj. 26. 17:30
Szentlőrinc - Iváncsa
5:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Rákosmenti KSK - Paks II
1:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Taksony - FC Dabas
1:1 (0:0)

1 mérkőzés
máj. 26. 21:00
Pescara - Hellas Verona
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 26. 13:00
CSKA Moszkva - Sovjetov
6:0 (1:0)
máj. 26. 13:00
Zenit Szentpétervár - Yenisey
4:1 (1:0)
máj. 26. 13:00
Dinamo Moszkva - Arsenal-Tula
3:3 (2:1)
máj. 26. 13:00
FK Krasnodar - Rubin Kazan
1:0 (0:0)
máj. 26. 13:00
Lokomotiv Moszkva - Ufa
1:0 (1:0)
máj. 26. 13:00
Akhmat Grozny - FK Rostov
1:0 (1:0)
máj. 26. 13:00
Anzhi - FK Ural
0:2 (0:0)
máj. 26. 13:00
Gazovik Orenburg - Szpartak Moszkva
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Dunarea Calarasi - Gaz Metan Medias
0:1 (0:0)
máj. 26. 20:00
Concordia Chiajna - CSMS Iasi
4:1 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 26. 18:00
Fenerbahce - Antalyaspor
3:1 (1:1)
máj. 26. 18:00
Kayserispor - Erzurum BB
0:2 (0:2)
máj. 26. 18:00
Malatyaspor - Bursaspor
1:2 (0:2)
máj. 26. 18:00
Göztepe Izmir - Ankaragücü
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 26. 21:00
Santos - Internacional RS
0:0
máj. 26. 21:00
Flamengo RJ - Atlético PR
3:2 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Dinamo Kiev - Lviv
2:1 (0:1)
máj. 26. 18:30
Shakhtar Donetsk - Illichivets
4:0 (0:0)
máj. 26. 18:30
Zorya Lugansk - Oleksandria
3:1 (2:1)

3 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Salzburg - St. Pölten
7:0 (2:0)
máj. 26. 17:00
LASK Linz - Austria Wien
5:2 (0:1)
máj. 26. 17:00
Wolfsberger - Sturm Graz
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Charlton Athletic - Sunderland AFC
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
máj. 26. 01:00
Vancouver Whitecaps - FC Dallas
2:1 (2:0)
máj. 26. 01:30
FC Cincinnati - New York Red Bulls
0:2 (0:0)
máj. 26. 01:30
New England - D.C. United
1:1 (0:0)
máj. 26. 01:30
Philadelphia - Portland Timbers
1:3 (0:2)
máj. 26. 02:00
Minnesota United - Houston Dynamo
1:0 (1:0)
máj. 26. 03:00
Colorado Rapids - Columbus Crew
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
máj. 26. 19:00
Lokomotiv Zágráb - NK Gorica
2:3 (0:1)
máj. 26. 19:00
Osijek - Inter Zapresic
3:1 (1:1)
máj. 26. 19:00
Dinamo Zágráb - Hajduk Split
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 18:00
Aarhus - Randers
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Djurgarden - Östersunds
3:1 (2:1)
máj. 26. 17:30
Kalmar - Elfsborg
1:1 (0:0)
máj. 26. 12:00
Celta Vigo II - Alcoyano
1:0 (0:0)
máj. 26. 12:00
Fuenlabrada - Huelva
3:0 (0:0)
máj. 26. 18:00
Jumilla - Real Unión
2:2 (0:0)
máj. 26. 18:00
Barakaldo - Hércules
1:1 (0:0)
máj. 26. 18:30
Villarreal II - Melilla
0:2 (0:0)
máj. 26. 19:15
Cornella - Ponferradina
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Viktoria Plzen - Banik Ostrava
1:1 (1:0)
máj. 26. 15:00
Slavia Praha - Sparta Praha
2:1 (1:1)
máj. 26. 15:00
Jablonec - Slovan Liberec
1:0 (0:0)
máj. 26. 15:30
Mexikó U20 - Japán U20
0:3 (0:1)
máj. 26. 18:00
Szenegál U20 - Kolumbia U20
2:0 (1:0)
máj. 26. 18:00
Ecuador U20 - Olaszország U20
0:1 (0:1)
máj. 26. 20:30
Lengyelország U20 - Tahiti U20
5:0 (3:0)
máj. 26. 16:00
Aarau - Rapperswil-Jona
1:0 (0:0)
máj. 26. 16:00
Lausanne - FC Vaduz
6:2 (5:1)
máj. 26. 16:00
Wil - Chiasso
1:2 (1:0)
máj. 26. 16:00
Winterthur - FC Schaffhausen
3:2 (2:1)
máj. 26. 16:00
Servette - Kriens
4:1 (3:1)
4 mérkőzés
máj. 26. 18:00
Mjondalen - Haugesund
1:4 (0:2)
máj. 26. 18:00
Ranheim - Stromsgodset
1:0 (1:0)
máj. 26. 18:00
Tromso - Molde
2:1 (1:0)
máj. 26. 20:00
Brann - Rosenborg
0:1 (0:0)
máj. 26. 10:30
Ried - Austria Klagenfurt
1:1 (0:0)
máj. 26. 10:30
Vorwärts Steyr - Blau-Weiss Linz
2:3 (1:1)
4 mérkőzés
máj. 26. 16:30
Laci - KF Tiranë
1:3 (0:2)
máj. 26. 16:30
Partizani Tirana - Kukësi
1:1 (0:0)
máj. 26. 16:30
Skenderbeu - Luftëtari Gjirokastër
2:0 (1:0)
máj. 26. 16:30
Kastrioti - Teuta Durres
2:1 (0:0)

máj. 26. 00:00
Operário PR - Botafogo/SP
0:2 (0:1)
máj. 26. 00:00
Brasil de Pelotas - América MG
2:1 (1:1)
máj. 26. 21:00
Atlético GO - EC Vitória
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 26. 17:30
HJK Helsinki - KPV Kokkola
3:1 (2:0)
máj. 26. 17:30
Mariehamn - Vaasa
1:0 (1:0)
máj. 26. 15:00
Mjällby - GAIS Göteborg
2:0 (1:0)
máj. 26. 17:30
Trelleborg - Öster
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
máj. 26. 06:00
Yokohama F. Marinos - Jubilo Iwata
4:0 (1:0)
máj. 26. 07:00
Sagan Tosu - Kashima Antlers
1:0 (0:0)
máj. 26. 08:00
Nagoya Grampus - Matsumoto Yamaga
0:1 (0:1)
máj. 26. 08:00
Vissel Kobe - Shonan Bellmare
4:1 (0:0)
máj. 26. 09:00
Oita Trinita - Kawasaki Frontale
0:1 (0:1)
15 mérkőzés
máj. 26. 06:00
Blaublitz Akita - Meiji University
0:3 (0:0)
máj. 26. 06:00
Parceiro Nagano - Niigata Egyetem
1:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Veertien Kuwana - Kwansei Gakuin
3:2 (0:0)
máj. 26. 06:00
MD Nagasaki - Kochi United
0:1 (0:0)
máj. 26. 06:00
Nara Club - Ritsumeikan University
1:2 (0:0)
máj. 26. 06:00
Matsuyama University - Okinawa SV
0:2 (0:0)
máj. 26. 06:00
Roasso Kumamoto - Hoyo Oita
2:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Grulla Morioka - Yamanashi Gakuin
1:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Kataller Toyama - Kariya
2:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Gainare Tottori - Pacific University
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
máj. 26. 06:00
Urayasu - Hosei University
0:1 (0:0)
máj. 26. 06:05
SRC Hiroshima - Institute of Fitness
1:2 (0:0)

máj. 26. 20:10
Almagro - Central Córdoba SdE
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Vitebsk - Shakhter Soligorsk
0:2 (0:0)
máj. 26. 20:30
Ex Alumnos 185 - Unión Sunchales
0:3 (0:0)
máj. 26. 15:00
Hatayspor - Adana Demirspor
3:2 (0:1)
máj. 26. 20:00
Osmanlispor - Gazisehir Gaziantep
2:0 / tizenegyesekkel 8:9 (1:0)
máj. 26. 18:00
Jerv - Aalesund
0:0
máj. 26. 18:00
Kongsvinger - Nest-Sotra
1:0 (1:0)
máj. 26. 18:00
Strommen - Sandefjord
2:3 (2:1)
máj. 26. 18:00
Notodden - Raufoss
0:1 (0:0)
máj. 26. 18:00
Skeid - Sandnes Ulf
0:0
6 mérkőzés
máj. 26. 12:00
Taraz - Tobol
0:1 (0:0)
máj. 26. 13:00
Okzhetpes - FK Astana
1:1 (0:1)
máj. 26. 13:30
Zhetysu - Kaisar Kyzylorda
1:0 (0:0)
máj. 26. 14:00
Irtysh Pavlodar - Atyrau
1:0 (0:0)
máj. 26. 14:00
Shakter Karaganda - Kairat Almaty
1:2 (1:0)
máj. 26. 16:00
Aktobe - Ordabasy
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
máj. 26. 19:00
Akranes - Stjarnan
2:0 (0:0)
máj. 26. 21:15
Fylkir Reykjavik - Hafnarfjördur
2:2 (1:1)
máj. 26. 21:15
Valur - Breidablik
0:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Fuzinar - NS Drava
2:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Tabor Sezana - NK Krka
0:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Nafta - Ilirija Ljubljana
5:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Roltek Dob - Radomlje
3:3 (0:0)
máj. 26. 17:00
Rogaska - Jadran Dekani
3:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Brezice - Beltinci
5:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Bravo - Ankaran Hrvatini
3:0 (0:0)

4 mérkőzés
máj. 26. 01:30
Colo Colo - Audax Italiano
3:0 (1:0)
máj. 26. 21:00
Curicó Unido - Palestino
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 12:00
Progress / AFA Olaine - Kalupe
1:2 (0:0)
máj. 26. 15:30
DVSK Traktors - Krimulda
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 14:00
Liepaja - Valmieras
1:0 (0:0)
máj. 26. 16:00
Ventspils - Riga
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Pyunik - Ararat Yerevan
2:1 (2:1)
máj. 26. 06:00
Kagoshima - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
máj. 26. 07:00
Tochigi - Fagiano Okayama
1:1 (0:0)
máj. 26. 08:00
Kashiwa Reysol - Omiya Ardija
1:1 (1:0)
máj. 26. 12:00
Gifu - Machida Zelvia
1:2 (0:2)
5 mérkőzés
máj. 26. 16:30
Pobeda - Makedonija Gjorce Petrov
1:3 (0:1)
máj. 26. 16:30
Akademija Pandev - Vardar Skopje
1:1 (0:0)
máj. 26. 16:30
Rabotnicki - Shkupi
1:2 (0:0)
máj. 26. 16:30
Sileks Kratovo - Belasica
2:1 (1:0)
máj. 26. 16:30
Renova - Shkendija
3:2 (2:1)
máj. 26. 16:00
B36 Torshavn - AB Argir
4:1 (2:0)
máj. 26. 16:00
Klaksvík - EB Streymur
4:0 (2:0)
máj. 26. 16:00
TB Tvoroyri - Fuglafjordur
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
máj. 26. 14:00
Mozambik - Namíbia
1:2 (0:0)
máj. 26. 16:30
Malawi - Seychelles-szigetek
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 26. 09:30
Dalian Aerbin - Shanghai Shenhua
1:0 (0:0)
máj. 26. 11:30
Guangzhou - Shenzhen
1:0 (0:0)
máj. 26. 13:35
Shandong Luneng - Guangzhou R&F
3:1 (1:0)
máj. 26. 13:35
Shanghai East Asia - Beijing Guoan
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 19:30
Engordany - FC Santa Coloma
2:0 (0:0)
máj. 26. 22:00
Zamalek - Renaissance Berkane
1:0 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 26. 20:00
Al Dhafra - Ajman
3:4 (2:4)
máj. 26. 20:00
Al-Wasl Dubai - Ittihad Kalba
1:1 (1:1)
máj. 26. 20:00
Al-Wahda - Al Ain
1:0 (0:0)
máj. 26. 20:00
Al-Nasr Dubai - Al-Jazira Club
3:1 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 26. 12:00
Kauno Zalgiris - Riteriai
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
máj. 26. 13:00
Aukstaitija - Suduva
2:3 (0:0)
máj. 26. 16:00
Viltis Vilnius - Vilniaus Vytis
2:3 (0:0)
máj. 26. 16:00
Atlantas - Zalgiris Vilnius
0:2 (0:0)
máj. 26. 16:00
Gelezinis Vilkas - Babrungas
0:4 (0:0)
máj. 26. 19:00
Ateitis - Palanga
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 17:00
F91 Dudelange - Etzella Ettelbruck
5:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Sfintul Gheorghe - Petrocub
1:0 (0:0)
máj. 26. 18:00
Milsami - Sheriff Tiraspol
1:2 (0:1)

4 mérkőzés
máj. 26. 00:00
Millonarios - Deportivo Pasto
1:0 (0:0)
máj. 26. 10:00
Daegu - Suwon Blue Wings
0:0
máj. 26. 12:00
Jeonbuk - Gyeongnam
4:1 (1:0)
14 mérkőzés
máj. 26. 01:00
Hartford Athletic - Ottawa Fury
1:1 (0:1)
máj. 26. 01:00
Indy Eleven - Nashville
0:0
máj. 26. 02:30
Austin Bold - New Mexico United
1:3 (0:1)
máj. 26. 02:30
OKC Energy - Colorado Springs
1:0 (1:0)
máj. 26. 02:30
Rio Grande Valley - San Antonio
3:1 (2:0)
máj. 26. 04:00
L. A. Galaxy II - Orange County SC
2:2 (1:0)
máj. 26. 04:00
Real Monarchs - Phoenix Rising
2:4 (2:2)
máj. 26. 20:00
Bethlehem Steel - Louisville City
2:2 (0:1)
máj. 26. 22:30
Tacoma Defiance - Fresno
3:3 (0:1)

3 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Pakhtakor - AGMK
4:1 (3:0)
máj. 26. 16:00
Sogdiana - Buxoro
2:0 (1:0)
máj. 26. 16:00
Nasaf Qarshi - Lokomotiv Tashkent
0:1 (0:1)
máj. 26. 17:00
Olympique Médéa - Saoura
0:1 (0:0)
máj. 26. 23:30
Paradou AC - Tadjenanet
3:0 (2:0)
máj. 26. 23:30
Constantine - USM Alger
1:3 (1:2)
máj. 26. 23:30
MC Oran - Hussein Dey
3:2 (1:0)
máj. 26. 23:30
Kabylie - Bordj Bou Arreridj
2:0 (1:0)
máj. 26. 23:30
Belouizdad - USM Bel Abbés
1:0 (1:0)
máj. 26. 23:30
ES Sétif - Béjaia
2:0 (0:0)
máj. 26. 23:30
MC Alger - Ain M'lila
4:2 (1:0)
máj. 26. 16:00
Kairouan - CS Sfaxien
1:1 (1:0)
máj. 26. 16:00
Monastir - Bizertin
2:1 (2:0)
máj. 26. 16:00
Hammam-Lif - Ben Guerdane
1:0 (1:0)
máj. 26. 16:00
Stade Tunisien - Métlaoui
1:1 (1:1)
máj. 26. 16:00
Étoile Sahel - Gabes
3:0 (1:0)
máj. 26. 16:00
Stade Gabésien - Tataouine
4:3 (3:1)
máj. 26. 23:00
Aragua - Estudiantes Mérida
1:2 (0:1)
máj. 26. 08:00
Asan Mugunghwa - Gwangju
0:0
máj. 26. 13:30
Qingdao Huanghai - Changchun Yatai
2:3 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 26. 15:30
Al Kahrabaa - Al Minaa Basra
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
237
31 (13%)
93 (39%)
341
237
30 (13%)
92 (39%)
334
237
28 (12%)
95 (40%)
330
   Xxy
237
26 (11%)
100 (42%)
330
234
27 (12%)
95 (41%)
325
237
24 (10%)
102 (43%)
324
   Dania
237
30 (13%)
87 (37%)
324
236
28 (12%)
88 (37%)
316
237
28 (12%)
85 (36%)
310
237
21 (9%)
98 (41%)
301

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont