Főoldal » Meccsek » 2019. április 28.

Meccsek - 2019. április 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. április 28.)


5 mérkőzés
2019. ápr. 28. 12:00
Valencia - Eibar
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 14:00
Girona - Sevilla
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:15
Real Sociedad - Getafe
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Villarreal - Huesca
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 20:45
Rayo Vallecano - Real Madrid
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Leicester - Arsenal
3:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:05
Burnley - Manchester City
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:30
Manchester United - Chelsea
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
2019. ápr. 28. 12:30
Frosinone - Napoli
0:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 15:00
SPAL - Genoa
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Chievo - Parma
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Sampdoria - Lazio
1:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 20:30
Torino - AC Milan
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:30
Hoffenheim - Wolfsburg
1:4 (1:1)
2019. ápr. 28. 18:00
FC Nürnberg - Bayern München
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:00
Nyíregyháza - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Vasas - Kazincbarcika
3:2 (2:1)
2019. ápr. 28. 17:00
Siófok - Gyirmót
3:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Győri ETO - Dorog
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 17:00
Békéscsabai Előre - Vác
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Monor - Mosonmagyaróvár
2:2 (2:1)
2019. ápr. 28. 17:00
Kaposvár - Duna Aszfalt Tiszakécske
2:1 (2:1)
2019. ápr. 28. 17:00
Csákvár - Soroksár
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Cegléd - Budafok
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
ZTE - Budaörs
0:2 (0:0)
7 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:00
Lille - Nimes
5:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Amiens SC - Strasbourg
0:0
2019. ápr. 28. 15:00
Caen - Dijon
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Nice - Guingamp
3:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Angers - Reims
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
St. Etienne - Toulouse
2:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 21:00
Olympique Marseille - Nantes
1:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 13:30
Union Berlin - Hamburger SV
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 13:30
Paderborn - Heidenheim
3:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 13:30
Aue - Bochum
3:2 (2:1)
2019. ápr. 28.
Reus Deportiu - Alcorcón
0:1*
2019. ápr. 28. 12:00
Rayo Majadahonda - Cádiz
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Sporting Gijón - Elche
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Las Palmas - Lugo
4:1 (3:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Granada - Gimnastic
2:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 20:00
Córdoba - Zaragoza
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Leeds United - Aston Villa
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:00
Cremonese - Foggia
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Cittadella - Ascoli
2:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 21:00
Lecce - Brescia
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Chaves - Nacional
4:1 (2:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Marítimo - Tondela
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Braga - Benfica
1:4 (1:0)
2019. ápr. 28. 21:00
Boavista Porto - Moreirense
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
2019. ápr. 28. 10:30
Ufa - FK Ural
4:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 13:00
Lokomotiv Moszkva - Yenisey
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:30
Zenit Szentpétervár - Sovjetov
4:2 (3:2)
2019. ápr. 28. 18:00
FK Krasnodar - CSKA Moszkva
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 17:00
Botosani - CSMS Iasi
3:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 20:00
Steaua Bukarest - Astra Giurgiu
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:00
Bursaspor - Akhisar Belediyespor
0:0
2019. ápr. 28. 15:00
Kayserispor - Alanyaspor
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Besiktas - Ankaragücü
4:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 11:30
Athletic Bilbao II - Sporting Gijón II
0:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 12:00
Real Oviedo II - Arenas de Getxo
3:2 (2:2)
2019. ápr. 28. 12:00
Real Unión - Calahorra
0:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 17:00
Torrelavega - Barakaldo
1:3 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Gernika - Izarra
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
2019. ápr. 28. 00:00
Atlético Mineiro - Avaí
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 00:00
Chapecoense - Internacional RS
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 02:00
Flamengo RJ - Cruzeiro
3:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Gremio Porto Alegre - Santos
1:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 21:00
Bahia - Corinthians
3:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 21:00
Ceará - CSA
4:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 21:00
Atlético PR - Vasco da Gama
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 18:00
Club Brugge - Anderlecht
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:15
Hibernian - Heart of Midlothian
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Rangers FC - Aberdeen
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 11:00
Rápido de Bouzas - Las Palmas II
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 12:00
Unión Adarve - Pontevedra
3:0 (3:0)
2019. ápr. 28. 12:00
S.S. Reyes - Real Madrid II
2:2 (2:1)
2019. ápr. 28. 12:00
Fuenlabrada - Celta Vigo II
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Burgos - Real Valladolid II
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Salamanca CF UDS - Navalcarnero
3:2 (0:2)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 14:30
Wolfsberger - Salzburg
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 14:30
St. Pölten - Austria Wien
1:2 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Sturm Graz - LASK Linz
2:3 (2:1)
2019. ápr. 28. 16:30
Szeged 2011 - Kozármisleny
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Szekszárd - Rákosmenti KSK
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Szentlőrinc - Dunaújváros
0:0
2019. ápr. 28. 16:30
Makó - FC Dabas
2:4 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Pécsi MFC - Taksony
3:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Szeged-SZEOL - Kecskeméti TE
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Budapest Honvéd II - Paks II
1:3 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Iváncsa - Hódmezővásárhely
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 12:30
Tállya - Gyöngyös
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
DVTK II - Debreceni EAC
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
ESMTK - Eger
1:4 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Jászberény - Szolnoki MÁV
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Salgótarján - Nyírbátor
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Putnok - Tiszaújváros
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Cigánd - Füzesgyarmat
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Sajóbábony - Sényő
2:5 (0:0)
2019. ápr. 28. 11:00
Puskás Akadémia II. - Vidi II
3:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 13:30
III. Kerületi TUE UPE - Andráshida
0:0
2019. ápr. 28. 16:30
THSE-Szabadkikötő - Ménfőcsanak
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Nagykanizsai TE - Sárvár
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Pénzügyőr - Érd
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Pápai Perutz - Komárom
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:30
Dunaharaszti - BKV Előre
0:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Ajka - Csepel
5:0 (0:0)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Illichivets - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Oleksandria - Zorya Lugansk
0:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:30
Lviv - Dinamo Kiev
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 16:00
Coventry - Shrewsbury
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Unterhaching - Carl Zeiss Jena
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 14:00
Braunschweig - Preußen Münster
3:3 (1:2)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 16:00
St. Gallen - Basel
0:3 (0:1)
2019. ápr. 28. 16:00
BSC Young Boys - Lugano
2:2 (2:1)
2019. ápr. 28. 16:00
FC Zürich - Sion
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 02:00
Vila Nova - Paraná
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 21:00
CRB - Londrina
1:2 (1:2)
10 mérkőzés
2019. ápr. 28. 11:00
Zenit Szentpétervár II - Krasnodar II
5:2 (2:2)
2019. ápr. 28. 12:00
Rotor Volgograd - SKA-Energia Khabarovsk
2:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 13:00
Szpartak Moszkva II - FK Tambov
2:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 14:00
PFC Sochi - Tomsk
3:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 14:00
FK Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 14:00
Shinnik - Chertanovo Moszkva
3:3 (0:3)
2019. ápr. 28. 15:00
Avangard Kursk - Luch-Energia
2:2 (1:2)
2019. ápr. 28. 16:00
Fakel - Tyumen
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Khimki - Mordovia Saransk
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Baltika Kaliningrad - Armavir
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28.
Ontinyent - Levante II
0:1*
2019. ápr. 28. 12:00
Espanyol II - Teruel
3:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 12:00
Ejea - Alcoyano
2:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 12:00
Atlético Baleares - Valencia II
3:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 18:30
Olot - Ebro
0:0
2019. ápr. 28. 19:00
Barcelona II - Badalona
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
2019. ápr. 28. 00:00
Atlanta United - Colorado Rapids
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 01:00
New York Red Bulls - FC Cincinnati
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 02:30
Houston Dynamo - Columbus Crew
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 02:30
Sporting Kansas City - New England
4:4 (1:3)
2019. ápr. 28. 18:30
Montréal - Chicago Fire
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 19:30
Minnesota United - D.C. United
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 21:30
Seattle Sounders - Los Angeles FC
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Miedz Legnica - Wisla Plock
3:2 (3:1)
2019. ápr. 28. 15:30
Korona Kielce - Arka Gdynia
0:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Wisla Kraków - Slask Wroclaw
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 15:00
Vibonese - Reggina
0:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 15:00
Cavese - Catania
2:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 15:00
Siracusa - Catanzaro
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Trapani - Paganese
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Virtus Francavilla - Bisceglie
2:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Viterbese Castrense - Rende
1:3 (1:2)
2019. ápr. 28. 15:00
Casertana - Potenza
0:0
2019. ápr. 28. 15:00
Rieti - Monopoli
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Vicenza - Fano
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Sambenedettese - Gubbio
3:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Monza - Fermana
3:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Renate - Feralpisalo
2:3 (1:2)
2019. ápr. 28. 18:30
Pordenone - Giana Erminio
3:1 (3:1)
2019. ápr. 28. 18:30
Ternana - Ravenna
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Virtus Verona - AlbinoLeffe
1:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:30
Vis Pesaro - Rimini
0:0
2019. ápr. 28. 18:30
Triestina - Teramo
3:2 (3:1)
2019. ápr. 28. 18:30
Imolese - Südtirol
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:00
Ruzomberok - Sered
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 16:30
Inter Zapresic - Slaven Belupo
1:3 (0:1)
2019. ápr. 28. 19:00
Rijeka - Rude Zágráb
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
2019. ápr. 28. 14:00
Aarhus - Horsens
3:1 (3:0)
2019. ápr. 28. 14:00
SonderjyskE - Vejle Boldklub
4:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Bröndby - Esbjerg
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
FC Kobenhavn - Odense BK
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 15:00
Häcken - AFC Eskilstuna
3:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Hammarby - Djurgarden
2:1 (2:1)
2019. ápr. 28. 17:30
Norrköping - Malmö FF
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 14:30
Kriens - Chiasso
0:0
2019. ápr. 28. 14:30
Wil - Rapperswil-Jona
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 10:30
Wacker Innsbruck II - Swarovski Tirol
3:2 (1:1)
6 mérkőzés
2019. ápr. 28. 18:00
Tromso - Brann
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Ranheim - Viking
5:2 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Stromsgodset - Kristiansund
2:3 (0:2)
2019. ápr. 28. 18:00
Stabaek - Bodo/Glimt
2:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Lilleström - Haugesund
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 20:00
Molde - Rosenborg
3:0 (3:0)
2019. ápr. 28. 12:15
Famalicao - Guimaraes II
4:1 (3:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Academico Viseu - Benfica II
3:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Arouca - Pacos de Ferreira
1:3 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Penafiel - Estoril
4:2 (2:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Warta Poznan - Odra Opole
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Puszcza Niepolomice
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:45
Podbeskidzie - Jastrzebie
2:2 (1:2)
2019. ápr. 28. 18:00
Tychy - Wigry Suwalki
5:0 (3:0)
2019. ápr. 28. 20:00
Stal Mielec - Chrobry Glogów
5:1 (3:0)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 16:00
Kukësi - Teuta Durres
0:0
2019. ápr. 28. 16:00
Luftëtari Gjirokastër - KF Tiranë
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 19:00
Skenderbeu - Flamurtari Vlorë
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 20:00
Sarmiento - Arsenal FC
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
2019. ápr. 28. 06:00
Vegalta Sendai - Gamba Osaka
2:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 06:00
Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers
2:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 07:00
FC Tokyo - Matsumoto Yamaga
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 07:00
Sagan Tosu - Shonan Bellmare
0:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 07:00
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale
1:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 08:00
Jubilo Iwata - Consadole Sapporo
1:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 08:00
Nagoya Grampus - Sanfrecce Hiroshima
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 09:00
Shimizu - Urawa Red Diamonds
0:2 (0:0)
6 mérkőzés
2019. ápr. 28. 00:00
Pachuca - Club Atlas
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 02:00
CF América - Santos Laguna
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 02:00
Monterrey - Club Necaxa
2:2 (2:1)
2019. ápr. 28. 04:00
Club Guadalajara - Club León
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 19:00
UNAM Pumas - Toluca
2:2 (1:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Lobos de la BUAP - Cruz Azul
1:4 (1:2)
2019. ápr. 28. 15:00
Notodden - Aalesund
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Kongsvinger - Jerv
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Nest-Sotra - Ullensaker/Kisa
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Sandnes Ulf - KFUM Oslo
2:3 (0:2)
2019. ápr. 28. 18:00
Sogndal - Raufoss
1:3 (0:2)
2019. ápr. 28. 18:00
Strommen - Ham-Kam
0:0
2019. ápr. 28. 18:00
Skeid - Tromsdalen
3:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Brage - Varberg
1:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 15:00
Trelleborg - Dalkurd
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:30
Syrianska FC - GAIS Göteborg
0:0
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 14:00
ND Gorica - Celje
4:0 (4:0)
2019. ápr. 28. 16:00
NS Mura - Maribor
2:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Olimpija Ljubljana - Krsko
3:2 (2:0)
2019. ápr. 28. 13:00
Istanbulspor - Elazigspor
2:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 15:30
Adana Demirspor - Boluspor
4:1 (2:1)
2019. ápr. 28. 15:30
Osmanlispor - Ümraniyespor
0:0
2019. ápr. 28. 18:30
Denizlispor - Balikesirspor
0:0
4 mérkőzés
2019. ápr. 28. 00:00
Curicó Unido - Huachipato
4:2 (2:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Unión La Calera - O'Higgins
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 23:30
Unión Espanola - Audax Italiano
0:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 18:00
CS Sfaxien - Renaissance Berkane
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 21:00
Zamalek - Étoile Sahel
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 12:00
Tulevik - Paide
2:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 14:00
FCI Levadia - Flora Tallinn
1:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 12:00
Huelva - Linense
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 12:00
Villanovense - Melilla
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 12:00
UD Ibiza - Jumilla
4:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Talavera - Granada II
0:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 18:00
Real Murcia - Almería II
0:0
2019. ápr. 28. 18:00
San Fernando - FC Cartagena
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:45
Nyköbing - Fremad Amager
2:4 (2:3)
2019. ápr. 28. 13:45
Naestved - Fredericia
1:2 (0:2)
2019. ápr. 28. 13:45
Silkeborg - Helsingor
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 13:45
Roskilde - Hvidovre
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 13:45
Thisted - Lyngby
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
2019. ápr. 28. 10:15
Chrudim - Jihlava
4:3 (0:1)
2019. ápr. 28. 10:15
Viktoria Zizkov - Varnsdorf
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Budejovice - Banik Sokolov
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Vlasim - Vitkovice
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Zbrojovka Brno - Znojmo
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 17:00
Vestri - Úlfarnir
2:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 11:00
Perth Glory - Wellington Phoenix
5:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 16:00
HB Torshavn - Skála
0:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 16:00
Klaksvík - TB Tvoroyri
7:0 (4:0)
2019. ápr. 28. 01:30
Royal Pari - Nacional Potosí
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 21:00
Guabirá - Sport Boys Warnes
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 21:00
The Strongest - Jorge Wilstermann
2:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 23:15
Club Aurora - Blooming
3:4 (1:2)
2019. ápr. 28. 00:00
Deportivo Cali - Águilas Doradas
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 01:00
Atlético Nacional - América de Cali
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 03:00
Alianza Petrolera - Independiente Medellín
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 21:00
Deportivo Pasto - Patriotas
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 23:00
Jaguares de Córdoba - Atlético Bucaramanga
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 03:00
Atlético San Luis - Venados
3:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 04:45
Mineros de Zacatecas - Dorados Sinaloa
0:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 13:00
Radomlje - Bravo
3:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Brda - NS Drava
1:3 (0:0)
2019. ápr. 28. 07:00
Fagiano Okayama - Tokyo Verdy
1:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 07:00
Kyoto Sanga - Tokushima Vortis
0:0
2019. ápr. 28. 07:00
Mito Hollyhock - Albirex Niigata
0:0
2019. ápr. 28. 07:00
Tochigi - Gifu
1:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 08:00
Kashiwa Reysol - Yokohama FC
0:0
2019. ápr. 28. 08:00
JEF United - Omiya Ardija
0:0
2019. ápr. 28. 09:00
Renofa Yamaguchi - Zweigen Kanazawa
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Lori - Shirak
2:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 01:30
River Plate - Deportivo Capiatá
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Club Olimpia - Libertad
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
2019. ápr. 28. 00:45
Universidad César Vallejo - Cusco
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 03:00
Sporting Cristal - Universitario
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 20:15
Deportivo Municipal - Ayacucho
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 22:30
Deportivo Binacional - Melgar
3:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 22:30
Alianza Universidad - Unión Comercio
2:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
F91 Dudelange - Rumelange
2:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Hamm Benfica - Jeunesse Esch
0:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Mondorf-les-Bains - Etzella Ettelbruck
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:30
Differdange - Hostert
3:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:30
UNA Strassen - Progres Niedercorn
2:4 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:00
Raja Casablanca - FUS Rabat
0:0
2019. ápr. 28. 19:00
Ittihad Tanger - Youssoufia Berrechid
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. ápr. 28. 09:30
Tianjin Teda - Shanghai East Asia
0:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 13:00
Chongqing Dangdai Lifan - Guangzhou
0:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 13:35
Shandong Luneng - Wuhan Yangtze
3:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 13:35
Beijing Guoan - Dalian Aerbin
4:1 (3:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Golden Arrows - Free State Stars
2:1 (2:1)
2019. ápr. 28. 15:00
Baroka - AmaZulu
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 07:00
Jeonbuk - FC Seoul
2:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 09:00
Ulsan Hyundai - Gyeongnam
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Salininkai - Vilniaus Vytis
1:3 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:30
Akmené - Pakruojis
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 17:30
Reaktyvas - Tera
0:6 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Utenis Utena - Kupiskis
1:8 (0:0)
11 mérkőzés
2019. ápr. 28. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Nashville
2:2 (0:1)
2019. ápr. 28. 01:00
North Carolina - Hartford Athletic
4:1 (2:0)
2019. ápr. 28. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Charlotte Independence
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 02:00
Birmingham Legion - Loudoun United
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 02:00
Memphis 901 - Charleston Battery
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 02:00
Tulsa Roughnecks - OKC Energy
1:1 (1:1)
2019. ápr. 28. 02:30
Saint Louis - Sporting Kansas City II
3:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 03:30
El Paso Locomotive - Reno 1868
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 04:30
Sacramento Republic - Phoenix Rising
0:0
2019. ápr. 28. 20:00
Ottawa Fury - Atlanta United II
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 23:00
New York RB II - Indy Eleven
2:1 (0:1)
2019. ápr. 28. 05:00
Hienghene Sport - Team Wellington
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 08:30
Magenta - Auckland City
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 09:30
Changchun Yatai - Beijing BG
1:4 (1:1)
2019. ápr. 28. 13:30
Zhejiang Professional - Meizhou Meixian Hakka
0:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Alajuelense - Guadalupe
3:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Carmelita - AD San Carlos
1:3 (0:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Cartaginés - Santos Guápiles
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Grecia - Saprissa
0:5 (0:3)
2019. ápr. 28. 23:00
Herediano - Pérez Zeledón
0:0
2019. ápr. 28. 23:00
UCR - Limón
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 21:00
Estudiantes Caracas - Monagas
2:2 (1:1)
2019. ápr. 28. 22:00
Atlético Venezuela - Mineros Guyana
1:1 (1:0)
2019. ápr. 28. 22:00
Deportivo La Guaira - Trujillanos
6:0 (2:0)
2019. ápr. 28. 23:00
Deportivo Lara - Aragua
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2019. ápr. 28. 13:00
Spartaks Jürmala - Riga
0:4 (0:3)
2019. ápr. 28. 16:10
Ventspils - Liepaja
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. ápr. 28. 12:00
Engordany - Sant Julia
2:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
UE Santa Coloma - Lusitanos
2:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 18:00
Ordino - Encamp
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:30
Trepca'89 - Liria Prizren
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 19:00
Prishtina - Drenica Skënderaj
2:1 (0:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Métlaoui - Monastir
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Ben Guerdane - Kairouan
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Gabes - Club Africain Tunis
2:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 16:00
Tataouine - Hammam-Lif
1:0 (1:0)
2019. ápr. 28. 08:30
R&F - Hoi King
3:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 15:00
Tre Penne - Folgore / Falciano
1:0 (0:0)
2019. ápr. 28. 08:00
Chungnam Asan - Suwon City
1:2 (0:0)
2019. ápr. 28. 10:00
Daejeon Citizen - Anyang
0:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
337
39 (12%)
127 (38%)
449
332
36 (11%)
127 (38%)
434
331
36 (11%)
124 (37%)
428
336
30 (9%)
134 (40%)
418
5. AltT
334
34 (10%)
122 (37%)
414
   Ptomy
337
30 (9%)
132 (39%)
414
335
33 (10%)
124 (37%)
413
332
37 (11%)
114 (34%)
413
337
32 (9%)
123 (36%)
406
335
33 (10%)
119 (36%)
403

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont