Főoldal » Meccsek » 2019. április 28. » Ejea - Alcoyano

Ejea - Alcoyano 2:1 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2019. április 28. 12:00
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

Lucho Sánchez ('40, 1-0), Ramón López ('42, 2-0), Antonio Pino ('87, 2-1)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Alcoyano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ejea egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 5 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell vagy az Espanyol II. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levante II. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Teruel. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 2993., Alcoyano 1000. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.