Főoldal » Meccsek » 2019. január 20.

Meccsek - 2019. január 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. január 20.)


5 mérkőzés
jan. 20. 12:00
Betis - Girona
3:2 (1:2)
jan. 20. 16:15
Villarreal - Athletic Bilbao
1:1 (0:1)
jan. 20. 18:30
Levante - Valladolid
2:0 (1:0)
jan. 20. 18:30
Rayo Vallecano - Real Sociedad
2:2 (2:1)
jan. 20. 20:45
FC Barcelona - Leganés
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
jan. 20. 14:30
Huddersfield - Manchester City
0:3 (0:1)
jan. 20. 17:00
Fulham - Tottenham
1:2 (1:0)
5 mérkőzés
jan. 20. 12:30
Frosinone - Atalanta
0:5 (0:2)
jan. 20. 15:00
Fiorentina - Sampdoria
3:3 (1:1)
jan. 20. 15:00
SPAL - Bologna
1:1 (0:1)
jan. 20. 18:00
Cagliari - Empoli
2:2 (1:0)
jan. 20. 20:30
Napoli - Lazio
2:1 (2:0)

2 mérkőzés
jan. 20. 15:30
FC Nürnberg - Hertha BSC
1:3 (1:1)
jan. 20. 18:00
Schalke 04 - Wolfsburg
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
jan. 20. 17:00
Caen - Olympique Marseille
0:1 (0:0)
jan. 20. 17:00
Angers - Nantes
1:0 (0:0)
jan. 20. 19:00
Bordeaux - Dijon
1:0 (0:0)
jan. 20. 21:00
St. Etienne - Lyon
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
jan. 20. 12:15
Willem II - NAC Breda
2:0 (1:0)
jan. 20. 14:30
FC Emmen - PSV Eindhoven
2:2 (0:1)
jan. 20. 14:30
De Graafschap - Fortuna Sittard
5:1 (3:0)
jan. 20. 16:45
Ajax - Heerenveen
4:4 (3:1)
jan. 20. 12:00
Osasuna - Mallorca
2:0 (1:0)
jan. 20. 16:00
Sporting Gijón - Alcorcón
2:0 (1:0)
jan. 20. 18:00
Deportivo La Coruna - Albacete
2:0 (1:0)
jan. 20. 18:00
Tenerife - Gimnastic
2:0 (1:0)
jan. 20. 20:00
Extremadura - Real Oviedo
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
jan. 20. 15:00
Padova - Hellas Verona
3:0 (1:0)
jan. 20. 15:00
Cosenza 1914 - Ascoli
0:0
jan. 20. 21:00
Pescara - Cremonese
0:0
jan. 20. 16:00
Aves - Setúbal
2:1 (1:0)
jan. 20. 18:30
Boavista Porto - Portimonense
0:2 (0:1)
jan. 20. 21:00
Rio Ave - Feirense
0:0

2 mérkőzés
jan. 20. 14:00
Alanyaspor - Sivasspor
2:0 (2:0)
jan. 20. 17:00
Trabzonspor - Istanbul Basaksehir
2:4 (0:2)
1 mérkőzés
jan. 20. 15:30
Heart of Midlothian - Livingston
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 20. 14:30
Club Brugge - Sporting Charleroi
0:1 (0:1)
jan. 20. 18:00
Gent - Anderlecht
1:0 (0:0)
jan. 20. 20:00
Mouscron-Péruwelz - KV Oostende
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
jan. 20. 14:00
OFI Heraklion - Panaitolikos
3:0 (1:0)
jan. 20. 16:15
Larisa - Aris Saloniki
0:0
jan. 20. 18:00
Xanthi - Atromitos
2:1 (1:1)
jan. 20. 18:30
AEK Athen - Asteras Tripolis
3:0 (3:0)
jan. 20. 12:00
Ejea - Barcelona II
1:0 (1:0)
jan. 20. 12:00
Levante II - Cornella
0:0
jan. 20. 16:30
Olot - Peralada
2:1 (0:1)
jan. 20. 17:00
Sabadell - Conquense
1:0 (1:0)
jan. 20. 17:00
Lleida Esportiu - Espanyol II
2:3 (0:0)
jan. 20. 17:00
Badalona - Ebro
0:1 (0:0)
jan. 20. 17:15
Castellón - Ontinyent
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
jan. 20. 00:00
River Plate - Defensa y Justicia
0:1 (0:1)
jan. 20. 22:00
San Lorenzo - Huracán
0:0
6 mérkőzés
jan. 20. 21:30
San Lorenzo Alem - AH Zapla
1:2 / tizenegyesekkel 2:3 (1:2)

jan. 20. 12:15
Leixőes - Benfica II
2:1 (2:1)
jan. 20. 16:00
Mafra - Varzim
2:0 (0:0)
jan. 20. 16:00
Arouca - Penafiel
2:0 (2:0)
jan. 20. 16:00
Academico Viseu - Covilha
1:1 (1:1)
jan. 20. 18:00
Académica - UD Oliveirense
1:0 (0:0)
jan. 20. 14:30
Arzachena - Entella
1:4 (1:3)
jan. 20. 14:30
Aurora Pro Patria - Olbia
3:2 (1:2)
jan. 20. 14:30
Pro Vercelli - Arezzo
1:0 (0:0)
jan. 20. 14:30
Pro Piacenza - Alessandria
elhalasztva
jan. 20. 14:30
Pontedera - Piacenza
1:1 (0:1)
jan. 20. 14:30
Juventus II - Carrarese
0:1 (0:0)
jan. 20. 18:30
Lucchese - Pistoiese
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 20. 12:00
Jordánia - Vietnam
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:0)
jan. 20. 15:00
Thaiföld - Kína
1:2 (1:0)
jan. 20. 18:00
Irán - Omán
2:0 (2:0)
jan. 20. 14:30
Siracusa - Catania
2:1 (2:0)
jan. 20. 14:30
Trapani - Vibonese
2:1 (0:0)
jan. 20. 14:30
Viterbese Castrense - Juve Stabia
0:4 (0:1)
jan. 20. 14:30
Monopoli - Potenza
1:1 (1:0)
jan. 20. 16:30
Bisceglie - Reggina
0:1 (0:0)
jan. 20. 16:30
Matera - Sicula Leonzio
0:4 (0:2)
jan. 20. 16:30
Catanzaro - Rende
3:0 (3:0)
jan. 20. 16:30
Virtus Francavilla - Cavese
2:0 (1:0)
jan. 20. 18:30
Casertana - Rieti
2:1 (1:0)

jan. 20. 12:00
Union Langreo - Real Oviedo II
1:0 (0:0)
jan. 20. 17:00
Vitoria - Tudelano
1:1 (0:0)
jan. 20. 17:00
Calahorra - Leioa
0:1 (0:1)
jan. 20. 17:00
Barakaldo - UD Logronés
0:1 (0:0)
jan. 20. 17:00
Racing Santander - Mirandés
3:2 (1:1)
jan. 20. 12:00
Unión Adarve - Burgos
1:0 (1:0)
jan. 20. 12:00
Fuenlabrada - Guijuelo
3:0 (3:0)
jan. 20. 12:00
Real Valladolid II - Coruxo
0:1 (0:0)
jan. 20. 12:00
CF Internacional - S.S. Reyes
3:6 (0:2)
jan. 20. 16:30
Navalcarnero - Rápido de Bouzas
0:1 (0:0)
jan. 20. 17:00
Leonesa - Pontevedra
2:1 (0:0)
jan. 20. 17:00
Ponferradina - Salamanca CF UDS
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
jan. 20. 15:00
AEL Limassol - APOEL Nikosia
0:1 (0:0)
jan. 20. 16:00
Alki Oroklini - Paphos FC
3:3 (2:2)
jan. 20. 17:00
Anorthosis - Enosis
2:0 (1:0)
jan. 20. 16:00
Union St. Gilloise - Oud-Heverlee
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
jan. 20. 00:00
Querétaro - Monterrey
1:2 (1:0)
jan. 20. 02:00
CF América - Pachuca
3:0 (1:0)
jan. 20. 04:00
Tigres - Cruz Azul
0:1 (0:1)
jan. 20. 19:00
UNAM Pumas - Club Atlas
2:2 (2:0)
jan. 20. 23:00
Lobos de la BUAP - Club Necaxa
2:3 (2:1)

jan. 20. 13:00
Aiginiakos - Irodotos
0:1 (0:0)
jan. 20. 14:00
Sparta - Kerkyra
1:2 (0:0)
jan. 20. 14:00
Kalamarias - Doxa Dramas
0:0
jan. 20. 11:30
Sevilla Atlético - El Ejido
1:0 (0:0)
jan. 20. 11:30
Almería II - Talavera
2:2 (1:2)
jan. 20. 12:00
Atletico Sanluqueno - UD Ibiza
0:1 (0:0)
jan. 20. 12:00
Melilla - San Fernando
3:1 (1:1)
jan. 20. 12:00
Atlético Malagueno - Marbella
0:1 (0:1)
jan. 20. 12:00
Jumilla - Linense
2:1 (2:1)
jan. 20. 12:00
UCAM Murcia - Granada II
3:0 (3:0)
jan. 20. 17:00
Huelva - Badajoz
2:1 (1:0)
jan. 20. 17:00
FC Cartagena - Don Benito
4:0 (2:0)
jan. 20. 11:30
Ümraniyespor - Altay Izmir
2:3 (0:0)
jan. 20. 11:30
Hatayspor - Genclerbirligi
3:1 (1:1)
jan. 20. 14:00
Eskisehirspor - Giresunspor
0:0
jan. 20. 17:00
Altinordu - Balikesirspor
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
jan. 20. 11:00
Carroi - UE Santa Coloma
1:3 (0:0)
jan. 20. 14:00
Penya Encarnada - Encamp
1:1 / tizenegyesekkel 11:10 (0:0)
jan. 20. 17:00
Atlétic Club d'Escaldes - Ordino
2:1 (0:0)
jan. 20. 20:00
La Massana - Lusitanos
0:3 (0:0)

2 mérkőzés
jan. 20. 14:00
Qormi - Balzan
1:3 (0:2)
jan. 20. 16:00
Hibernians - Valletta
1:2 (1:0)
jan. 20. 00:30
The Strongest - Club Aurora
2:1 (1:0)
jan. 20. 20:00
Club Destroyers - Blooming
1:0 (1:0)
jan. 20. 22:15
Jorge Wilstermann - Club Bolívar
0:2 (0:0)
jan. 20. 22:15
San José - Nacional Potosí
2:2 (1:1)
jan. 20. 14:00
KCCA - Otoho d'Oyo
2:0 (0:0)
jan. 20. 15:00
New Star - Gor Mahia
0:0
jan. 20. 16:00
Asante Kotoko - Cotonsport
2:1 (1:0)
jan. 20. 16:00
Enugu Rangers - Bantu
2:1 (2:1)
jan. 20. 17:00
San-Pédro - Nkana
0:0
jan. 20. 17:00
Raja Casablanca - African Stars
1:0 (0:0)
jan. 20. 18:00
CS Sfaxien - Vipers
3:0 (2:0)
jan. 20. 19:00
Hussein Dey - Al Ahli Benghazi
3:1 (1:0)
jan. 20. 02:00
Tasman United - Team Wellington
2:2 (0:1)
jan. 20. 04:35
Hawke's Bay United - Auckland City
1:4 (0:1)
jan. 20. 15:00
Virtus - Cosmos
0:1 (0:0)
jan. 20. 15:00
San Giovanni - Cailungo
1:1 (0:0)
jan. 20. 15:00
Juvenes/Dogana - Faetano
3:3 (0:0)
jan. 20. 14:30
Sparta Rotterdam II - Vitesse II
1:1 (0:0)
jan. 20. 14:30
Almere City II - Amsterdamsche
0:2 (0:1)

jan. 20. 14:30
SuperSport United - Bloemfontein
2:1 (1:0)
jan. 20. 14:30
Polokwane City - Bidvest Wits
3:3 (2:2)
jan. 20. 01:00
UPNFM - Juticalpa
4:2 (2:1)
jan. 20. 02:00
Real Espana - Vida
1:0 (0:0)
jan. 20. 22:00
Real de Minas - Motagua
0:2 (0:2)
jan. 20. 23:00
CD Platense - Marathón
2:3 (2:2)
jan. 20. 07:30
Hoi King - Southern District
1:0 (0:0)
jan. 20. 10:30
Kitchee - Warriors
3:0 (1:0)
jan. 20. 02:30
Alajuelense - AD San Carlos
0:1 (0:0)
jan. 20. 20:30
Pérez Zeledón - Grecia
2:2 (0:0)
jan. 20. 22:00
UCR - Cartaginés
4:4 (1:3)
jan. 20. 22:05
Limón - Herediano
1:0 (0:0)
jan. 20. 22:55
Saprissa - Guadalupe
1:3 (0:0)
jan. 20. 09:30
Dynamo Dresden - Aarau
0:1 (0:0)
jan. 20. 09:45
Dong Tam Long An - Thanh Hoa
0:1 (0:0)
jan. 20. 11:00
Jablonec - Viktoria Zizkov
2:1 (0:0)
jan. 20. 11:00
Skalica - Hanacka Slavia Kromeriz
2:0 (1:0)
jan. 20. 12:30
Hennef - Fortuna Köln
1:3 (1:2)
jan. 20. 13:00
Rangers FC - HJK Helsinki
3:2 (1:1)
jan. 20. 13:00
Solin - Zrinjski
1:1 (0:0)
jan. 20. 13:00
Dunarea Calarasi - Desna
1:0 (0:0)
jan. 20. 13:30
Carl Zeiss Jena - Aue
1:2 (0:1)
jan. 20. 13:30
Mainz II - Ginsheim
2:2 (1:0)
jan. 20. 14:00
Eintracht Norderstedt - Altona
2:3 (2:2)
jan. 20. 14:00
Hertha BSC II - Zaglebie Lubin II
3:1 (1:0)
jan. 20. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Elversberg
3:1 (2:0)
jan. 20. 14:00
Preussen - Viktoria Berlin
1:5 (0:4)
jan. 20. 14:00
Mariupol - Sepsi
2:1 (2:0)
jan. 20. 14:00
Sion - Aarau
1:7 (1:3)
jan. 20. 14:00
Septemvri Szófia - Aktobe
2:2 (2:1)
jan. 20. 14:15
Al-Wasl Dubai - Al Dhafra
2:2 (0:1)
jan. 20. 14:15
Sfax Railways - Monastir
0:0
jan. 20. 15:00
Korona Kielce - Ferencváros
3:2 (0:0)
jan. 20. 15:00
Dinamo Zágráb - Etar
1:1 (0:1)
jan. 20. 15:00
Yenisey - Qabala
2:2 (0:0)
jan. 20. 15:30
Beroe - Astra Giurgiu II
1:1 (0:1)
jan. 20. 15:30
Szombathelyi Haladás - Okzhetpes
1:1 (0:0)
jan. 20. 16:00
Steaua Bukarest - Shanghai Shenhua
2:2 (1:0)
jan. 20. 16:00
Puskás Akadémia - CSKA Szófia
3:1 (0:0)
jan. 20. 17:00
Rijeka - Beijing Guoan
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
197
22 (11%)
79 (40%)
268
   Gaborka25
197
30 (15%)
59 (30%)
268
199
26 (13%)
61 (31%)
252
198
19 (10%)
77 (39%)
249
5. Xxy
199
18 (9%)
77 (39%)
244
196
16 (8%)
80 (41%)
240
196
21 (11%)
67 (34%)
239
199
18 (9%)
74 (37%)
238
197
22 (11%)
62 (31%)
234
10. Nadin
193
21 (11%)
63 (33%)
231

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont