Főoldal » Meccsek » 2019. január 20. » Navalcarnero - Rápido de Bouzas

Navalcarnero - Rápido de Bouzas 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2019. január 20. 16:30
Helyszín: Estadio Municipal Mariano González (Navalcarnero)

Navalcarnero utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Rápido de Bouzas utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Rápido de Bouzas győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Navalcarnero csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Navalcarnero stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Rápido de Bouzas csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Navalcarnero négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rápido de Bouzas egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Navalcarnero sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Navalcarnero 4 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rápido de Bouzas pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Navalcarnero jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina. A Rápido de Bouzas pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS. A Navalcarnero erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca, az Atlético Madrid II vagy a Leonesa. A Rápido de Bouzas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna II, a Real Valladolid II vagy a Celta Vigo II. A Rápido de Bouzas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Navalcarnero 1814., Rápido de Bouzas 2288. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Navalcarnero jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Navalcarnero csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.