Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 16.

Meccsek - 2018. augusztus 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. augusztus 16.)


aug. 16. 16:00
Kairat Almaty - Sigma Olomouc
1:2 (0:1)
aug. 16. 17:00
Progres Niedercorn - Ufa
2:2 (1:0)
aug. 16. 17:30
AEK Larnaka - Sturm Graz
5:0 (1:0)
aug. 16. 18:00
HJK Helsinki - Olimpija Ljubljana
1:4 (0:1)
aug. 16. 18:30
FC Kobenhavn - CSKA Szófia
2:1 (1:0)
aug. 16. 18:30
CS U Craiova - RB Leipzig
1:1 (0:1)
aug. 16. 19:00
CFR Cluj - Alashkert
5:0 (2:0)
aug. 16. 19:00
Zalgiris Vilnius - Sevilla
0:5 (0:3)
aug. 16. 19:00
Zenit Szentpétervár - Dinamo Minsk
8:1 (1:0)
aug. 16. 19:00
Midtjylland - The New Saints
3:1 (1:1)
aug. 16. 19:00
Molde - Hibernian
3:0 (1:0)
aug. 16. 19:00
APOEL Nikosia - Hapoel Be'er Sheva
3:1 (0:1)
aug. 16. 19:00
Kukësi - Torpedo Kutaisi
2:0 (1:0)
aug. 16. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Pyunik
2:1 (0:1)
aug. 16. 19:30
Luzern - Olympiakos Pireus
1:3 (0:1)
aug. 16. 19:45
LASK Linz - Besiktas
2:1 (1:0)
aug. 16. 19:45
Dinamo Brest - Apollon Limassol
1:0 (0:0)
aug. 16. 20:00
Basel - Vitesse
1:0 (1:0)
aug. 16. 20:00
Atalanta - Hapoel Haifa
2:0 (0:0)
aug. 16. 20:00
Bröndby - Spartak Subotica
2:1 (0:0)
aug. 16. 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa
2:2 (2:1)
aug. 16. 20:00
Zrinjski - Ludogorets
1:1 (0:1)
aug. 16. 20:15
Maribor - Rangers FC
0:0
aug. 16. 20:15
Lech Poznan - Genk
1:2 (0:2)
aug. 16. 20:30
Steaua Bukarest - Hajduk Split
2:1 (0:0)
aug. 16. 20:30
Feyenoord - Trencín
1:1 (1:1)
aug. 16. 20:30
Rapid Wien - Slovan Bratislava
4:0 (1:0)
aug. 16. 20:30
Partizan - Nordsjaelland
3:2 (3:1)
aug. 16. 20:30
Gent - Jagiellonia
3:1 (1:0)
aug. 16. 20:45
Rosenborg - Cork City
3:0 (2:0)
aug. 16. 20:45
Bordeaux - Illichivets
2:1 (0:0)
aug. 16. 20:45
Burnley - Istanbul Basaksehir
1:0 (0:0)
aug. 16. 20:45
Rijeka - Sarpsborg 08
0:1 (0:0)
aug. 16. 21:00
Valur - Sheriff Tiraspol
2:1 (1:0)
aug. 16. 21:30
Braga - Zorya Lugansk
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 16. 20:45
Sunderland AFC - Sheffield Wednesday
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 16. 16:30
Tunari - Popesti Leordeni
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 16. 00:30
Cruzeiro - Santos
1:2 / tizenegyesekkel 3:0 (1:1)
aug. 16. 02:45
Chapecoense - Corinthians
0:1 (0:0)
aug. 16. 02:45
Flamengo RJ - Gremio Porto Alegre
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 16. 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo
1:0 (0:0)
aug. 16. 02:45
Millonarios - General Díaz
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 16. 02:00
D.C. United - Portland Timbers
4:1 (1:1)
aug. 16. 04:00
Los Angeles FC - Real Salt Lake
2:0 (2:0)

1 mérkőzés
aug. 16. 16:00
Rogaska - NS Mura
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 16. 18:00
Flora Tallinn - Warrior
13:0 (0:0)
aug. 16. 18:00
TJK Legion - Parnu
3:0 (0:0)
aug. 16. 18:00
Läänemaa Haapsalu - Teleios
14:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 16. 02:00
Cruz Azul - Atlético Zacatepec
2:0 (0:0)
aug. 16. 02:00
Celaya - Santos Laguna
2:0 (0:0)
aug. 16. 04:00
Club Tijuana - Juárez
3:1 (2:0)
aug. 16. 04:00
Tigres - Atlético San Luis
5:1 (3:0)
1 mérkőzés
aug. 16. 20:00
Breidablik - Vikingur Olafsvik
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:1)
aug. 16. 19:00
B36 Torshavn - Klaksvík
2:1 (0:0)
aug. 16. 20:00
07 Vestur - HB Torshavn
1:4 (1:2)
4 mérkőzés
aug. 16. 02:30
Atlético Junior - Quindío
1:0 (1:0)
aug. 16. 02:30
América de Cali - Leones
2:0 (1:0)
aug. 16. 02:30
Atlético Nacional - Patriotas
1:0 (0:0)
1 mérkőzés

aug. 16. 21:00
Misr Lel Makasa - Zamalek
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 16. 01:00
Indy Eleven - North Carolina
3:2 (2:1)
aug. 16. 01:00
Ottawa Fury - Richmond Kickers
2:0 (1:0)
aug. 16. 02:30
Saint Louis - Sacramento Republic
2:1 (2:0)
aug. 16. 04:00
Orange County SC - Las Vegas Lights
3:1 (2:1)
aug. 16. 04:30
Portland Timbers II - San Antonio
2:1 (1:1)
aug. 16. 03:00
Juticalpa - Marathón
0:3*
aug. 16. 03:00
CD Olimpia - UPNFM
1:0 (0:0)
aug. 16. 03:00
Real Espana - Honduras Progreso
3:2 (3:1)
aug. 16. 03:00
Vida - Motagua
1:2 (0:1)
aug. 16. 03:15
CD Platense - Real de Minas
4:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 16. 16:00
Sepidrood Rasht - Padideh Khorasan
0:2 (0:1)
aug. 16. 18:00
Pars Jam Bushehr - Esteghlal
1:0 (1:0)
aug. 16. 18:00
Paykan - Gostaresh Foulad Tabriz
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 16. 00:00
Estudiantes Mérida - Urena
4:1 (0:0)
aug. 16. 00:00
Zamora FC - ULA
2:1 (0:0)
aug. 16. 00:00
Monagas - LALA
5:1 (2:1)
aug. 16. 15:00
Mineros Guyana - Angostura
5:0 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 16. 11:00
Banglades U23 - Thaiföld U23
1:1 (0:0)
aug. 16. 11:00
Pakisztán U23 - Japán U23
0:4 (0:4)
aug. 16. 14:00
Katar U23 - Üzbegisztán U23
0:6 (0:2)
aug. 16. 14:00
Szíria U23 - Kína U23
0:3 (0:2)
aug. 16. 14:00
Nepál U23 - Vietnam U23
0:2 (0:1)
aug. 16. 02:00
Guatemala - Kuba
3:0 (1:0)
aug. 16. 17:00
Izrael U17 - Törökország U17
0:1 (0:1)
aug. 16. 17:00
Ukrajna U17 - Litvánia U17
3:1 (3:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Sió
84
11 (13%)
43 (51%)
141
84
9 (11%)
44 (52%)
133
79
9 (11%)
42 (53%)
129
80
8 (10%)
42 (52%)
124
76
9 (12%)
39 (51%)
123
   Zozoka42
80
9 (11%)
39 (49%)
123
7. Xxy
84
8 (10%)
41 (49%)
122
81
7 (9%)
41 (51%)
117
80
6 (8%)
42 (52%)
114
76
6 (8%)
41 (54%)
112

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont