Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 17.

Meccsek - 2018. augusztus 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. augusztus 17.)


2 mérkőzés
aug. 17. 20:15
Girona - Valladolid
0:0
aug. 17. 22:15
Betis - Levante
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:00
Debreceni VSC - MTK
3:3 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Schweinfurt - Schalke 04
0:2 (0:1)
aug. 17. 20:45
Wehen Wiesbaden - St. Pauli
3:2 (1:0)
aug. 17. 20:45
Magdeburg - Darmstadt
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Reims - Lyon
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:00
Groningen - Willem II
0:1 (0:1)
aug. 17. 20:00
Cádiz - Almería
1:0 (0:0)
aug. 17. 22:00
Albacete - Deportivo La Coruna
1:1 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Birmingham - Swansea
0:0
aug. 17. 21:30
Aves - Tondela
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 18:30
Anzhi - Gazovik Orenburg
1:3 (1:0)
aug. 17. 20:00
Auxerre - Nancy
1:0 (1:0)
aug. 17. 20:00
Lorient - Valenciennes
3:1 (2:1)
aug. 17. 20:00
Gazélec Ajaccio - Grenoble
2:0 (1:0)
aug. 17. 20:00
Chateauroux - Red Star FC 93
1:1 (0:0)
aug. 17. 20:00
Le Havre - Clermont
0:0
aug. 17. 20:00
Chamois Niortais - US Orléans
1:1 (1:0)
aug. 17. 20:00
Sochaux - Brest
2:0 (1:0)
aug. 17. 20:00
Paris FC - Béziers
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:00
CSMS Iasi - Botosani
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 00:15
Palmeiras - Bahia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Trabzonspor - Sivasspor
3:1 (3:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Arsenal Kiev - Chernomorets Odessa
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 17. 00:30
Botafogo - Nacional Asunción
2:0 (1:0)
aug. 17. 02:45
Colón - Sao Paulo
0:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
aug. 17. 02:45
Defensor Sporting - Fluminense
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
aug. 17. 20:30
Anderlecht - Mouscron-Péruwelz
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin
0:1 (0:1)
aug. 17. 20:30
Miedz Legnica - Korona Kielce
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 22:00
Deportivo Maipú - Temperley
0:4 (0:3)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:00
Dinamo Zágráb - Osijek
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 19:00
SonderjyskE - Vendsyssel
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 19:00
Sirius - Dalkurd
2:3 (0:1)
aug. 17. 20:00
Volendam - Den Bosch
1:2 (1:0)
aug. 17. 20:00
Go Ahead Eagles - Utrecht II
5:0 (2:0)
aug. 17. 20:00
Twente - Sparta Rotterdam
2:1 (2:1)
aug. 17. 20:00
PSV Eindhoven II - Eindhoven
2:1 (1:1)
aug. 17. 20:00
Dordrecht - Helmond
0:0
aug. 17. 20:00
MVV - Oss
0:2 (0:0)
aug. 17. 20:00
Nijmegen - Cambuur
2:2 (1:0)
aug. 17. 20:00
Roda - Ajax II
2:1 (1:0)
aug. 17. 20:00
Waalwijk - Telstar
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 18:30
Dukla Praha - Slovácko
1:2 (1:1)
aug. 17. 19:10
Ried - Liefering
3:0 (1:0)
aug. 17. 19:10
Blau-Weiss Linz - Amstetten
1:2 (0:2)
aug. 17. 19:10
FAC Team für Wien - Wattens
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Notts - Yeovil
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Derry City - Waterford
1:2 (1:2)
aug. 17. 20:45
Bray Wanderers - Dundalk
1:3 (0:2)
aug. 17. 20:45
Limerick - Sligo Rovers
1:3 (0:1)
aug. 17. 21:00
Shamrock Rovers - Bohemian
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 19:45
Skenderbeu - Partizani Tirana
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 17:30
Slavia Szófia - Dunav Ruse
2:0 (0:0)
aug. 17. 19:45
Cherno More Varna - Beroe
0:0
aug. 17. 19:00
Falkenberg - Halmstad
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 17:30
Turku - Vaasa
4:1 (2:1)
aug. 17. 19:00
Odra Opole - Jastrzebie
1:2 (0:1)
aug. 17. 19:00
Tychy - Stomil Olsztyn
0:3 (0:1)
aug. 17. 19:00
Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz
1:1 (1:0)
aug. 17. 20:30
Stal Mielec - Podbeskidzie
0:1 (0:0)
aug. 17. 20:00
Laval - Bourg-Péronnas
1:0 (0:0)
aug. 17. 20:00
Dunkerque - Le Mans
1:2 (1:0)
aug. 17. 20:00
Lyon-Duchére - Boulogne
1:0 (1:0)
aug. 17. 20:00
Avranches - Pau
1:0 (0:0)
aug. 17. 20:00
Entente SSG - Rodez
0:0
aug. 17. 20:00
Drancy - Concarneau
1:2 (1:0)
aug. 17. 20:00
Cholet - Quevilly
2:1 (1:1)
aug. 17. 20:30
Mechelen - KVSK United
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 15:30
Sioni Bolnisi - Kolkheti-1913
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Trans Narva - Tulevik
4:1 (2:0)
aug. 17. 18:30
Kuressaare - Tammeka
1:3 (0:3)
3 mérkőzés
aug. 17. 18:00
Usti nad Labem - Viktoria Zizkov
4:1 (3:1)
aug. 17. 18:30
Zbrojovka Brno - Budejovice
2:1 (2:0)
aug. 17. 19:00
Znojmo - Trinec
2:0 (0:0)
aug. 17. 17:00
Fuzinar - Tabor Sezana
2:1 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 17. 20:45
Athlone - Finn Harps
1:3 (1:1)
aug. 17. 20:45
Galway United - Longford
1:4 (0:1)
aug. 17. 20:45
Cabinteely - Drogheda
2:2 (2:1)
aug. 17. 21:00
Wexford Youths - Shelbourne
1:2 (1:0)
aug. 17. 16:00
Ümraniyespor - Adanaspor
2:1 (2:0)
aug. 17. 18:15
Elazigspor - Boluspor
1:2 (0:1)
aug. 17. 18:00
Horoya - Togo Port
2:1 (1:0)
aug. 17. 21:00
Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns
1:0 (0:0)
aug. 17. 21:00
ES Tunis - Al Ahly
0:1 (0:1)
aug. 17. 21:00
ES Sétif - Mazembe
1:1 (0:0)
aug. 17. 20:45
Newry City FC - Glenavon
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
aug. 17. 20:35
Aberystwyth - Cardiff MU
1:4 (0:3)
aug. 17. 20:45
Newtown AFC - Caernarfon Town
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 00:45
Sport Rosario - Unión Comercio
0:2 (0:2)
aug. 17. 03:00
Melgar - Cajamarca
3:3 (2:1)
aug. 17. 20:00
Hostert - RFCU Luxemburg
0:4 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 02:00
Santa Fe - Envigado
1:0 (1:0)
aug. 17. 03:00
Deportivo Cali - La Equidad
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 17. 17:30
Haka - Jaro
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 17. 18:30
Qormi - Senglea Athletic
1:0 (0:0)
aug. 17. 19:00
Birkirkara - Balzan
1:0 (1:0)
aug. 17. 20:45
Hibernians - Pieta Hotspurs
2:1 (1:0)
aug. 17. 18:00
Al-Ittihad - Ismaily
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 17. 16:25
Umm-Salal - Al Ahli Doha
4:1 (1:0)
aug. 17. 18:35
Qatar SC - Al Sailiya
0:2 (0:2)
6 mérkőzés
aug. 17. 11:00
Hongkong U23 - Palesztina U23
1:1 (0:1)
aug. 17. 11:00
Irán U23 - Észak-Korea U23
3:0 (1:0)
aug. 17. 11:00
Bahrein U23 - Kirgizisztán U23
2:2 (1:0)
aug. 17. 14:00
Laosz U23 - Indonézia U23
0:3 (0:1)
aug. 17. 14:00
Burma U23 - Szaúd-Arábia U23
0:3 (0:1)
aug. 17. 14:00
Malajzia U23 - Dél-Korea U23
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 17. 17:15
Tractor Sazi - Saipa
1:0 (0:0)
aug. 17. 17:45
Zob Ahan - Sepahan
1:2 (0:2)
aug. 17. 18:00
Sanat Naft - Esteghlal Khuzestan
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 17. 01:00
Toronto FC II - Bethlehem Steel
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 17. 17:30
Bunyodkor - Sogdiana
2:2 (0:1)
aug. 17. 17:30
Buxoro - Lokomotiv Tashkent
0:1 (0:0)
aug. 17. 17:30
Olmaliq - Metalourg
2:3 (2:2)
aug. 17. 17:30
Neftchi Fargona - Kokand-1912
1:0 (0:0)
aug. 17. 18:45
USM Bel Abbés - Olympique Médéa
1:2 (1:2)
aug. 17. 18:45
Béjaia - Kabylie
1:1 (1:1)
aug. 17. 21:00
Saoura - MC Oran
2:0 (0:0)
aug. 17. 12:00
Bangkok United - Tai Po
1:0 (0:0)
aug. 17. 17:30
Nea Salamina - Doxa Katokopia
3:1 (2:0)
aug. 17. 18:00
Al Hamriyah - Al-Wasl Dubai
1:3 (1:2)
aug. 17. 19:00
Racing Santander - Real Madrid II
3:1 (1:1)
aug. 17. 20:30
Badajoz - Sevilla Atlético
0:1 (0:1)
aug. 17. 21:00
Melilla - Atlético Madrid II
1:2 (1:2)
aug. 17. 21:30
Maghreb Fes - Olympique Khouribga
2:1 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
127
20 (16%)
40 (31%)
180
119
21 (18%)
36 (30%)
177
   AltT
121
21 (17%)
36 (30%)
177
118
21 (18%)
34 (29%)
173
   Drufusz
119
25 (21%)
24 (20%)
173
   Nadin
125
17 (14%)
44 (35%)
173
125
14 (11%)
49 (39%)
168
119
17 (14%)
39 (33%)
163
9. Xxy
127
15 (12%)
43 (34%)
161
125
16 (13%)
39 (31%)
158

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont