Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 15.

Meccsek - 2018. augusztus 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. augusztus 15.)


1 mérkőzés
aug. 15. 21:00
Real Madrid - Atlético Madrid
2:4 (1:1)
23 mérkőzés
aug. 15. 16:30
Rapid Bukarest - Bragadiru
5:0 (0:0)
aug. 15. 16:30
Focsani - Targu Secuiesc
3:0 (0:0)
aug. 15. 16:30
Agricola Borcea - Oltenita
2:9 (0:0)
aug. 15. 16:30
Unirea Mircesti - Ceahlaul
0:5 (0:0)
aug. 15. 16:30
Unirea Bascov - Sporting Rosiorii
1:2 (0:0)
aug. 15. 16:30
Avrig - Alba Iulia
0:1 (0:0)
aug. 15. 16:30
Victoria Zabrani - Soimii Lipova
1:2 (0:0)
aug. 15. 16:30
Cetate Deva - Vulturii Lugoj
1:2 (0:0)
aug. 15. 16:30
Petrofac Ticleni - Filiasi
1:3 (0:0)
aug. 15. 16:30
Slatina - U Craiova 1948
2:0 (0:0)
aug. 15. 16:30
Baia Mare - Unirea Tasnad
3:1 (0:0)
aug. 15. 16:30
Viitorul Liteni - Petrotub Roman
2:1 (0:0)
aug. 15. 16:30
Modelu - Axiopolis
2:5 (0:0)
aug. 15. 16:30
Victoria Traian - Unirea Slobozia
1:4 (0:0)
aug. 15. 16:30
Ramnicu Sarat - Metalul Buzau
1:3 (0:0)
aug. 15. 16:30
Sacele - Olimpic Cetate
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
aug. 15. 04:30
L. A. Galaxy - Colorado Rapids
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 15. 18:00
Greve Fodbold - Roskilde
0:4 (0:0)
aug. 15. 18:00
Hundested - BK Union
2:2 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
aug. 15. 18:30
Hvidovre - Fremad Amager
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 15. 18:00
Karlstad - Gefle
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 15. 17:00
Podluzany - Dvory nad Zitavou
0:4 (0:0)
29 mérkőzés
aug. 15. 17:00
Lisen - Prostejov
3:2 (0:0)
aug. 15. 17:00
Frydlant - Frydek-Mistek
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
aug. 15. 17:00
Sokol Tasovice - Velké Mezirící
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
aug. 15. 17:00
Sumperk - Unicov
0:1 (0:0)
aug. 15. 17:00
Slavoj Polná - Humpolec
6:1 (0:0)
aug. 15. 17:30
Slavicín - Valasské Mezirící
1:0 (0:0)
aug. 15. 18:00
Litomenice - Varnsdorf
2:0 (0:0)
aug. 15. 18:00
Zenit Cáslav - Vlasim
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
aug. 15. 18:00
Rakovník - Banik Sokolov
0:4 (0:0)
aug. 15. 18:00
Kladno - Karlovy Vary
2:0 (0:0)
aug. 15. 18:00
Tachov - Radotín
0:1 (0:0)
aug. 15. 18:00
Sokol Hostoun - Slavoj Vysehrad
5:4 (0:0)
aug. 15. 18:00
Benatky nad Jizerou - Benesov
2:1 (0:0)
aug. 15. 18:00
Hranice - Bohumín
4:2 (0:0)
aug. 15. 18:00
Ostrá - Sokol Zápy
1:5 (0:0)
aug. 15. 18:00
Admira Praha - Králuv Dvur
1:0 (0:0)
aug. 15. 18:00
Horky nad Jizerou - Dobrovice
1:2 (0:0)
aug. 15. 18:00
Pencín-Turnov - Stechovice
0:3 (0:0)
aug. 15. 18:00
Spartak Sobeslav - Písek
0:3 (0:0)
aug. 15. 18:00
Prestice - Jiskra Domazlice
0:6 (0:0)
aug. 15. 18:00
Mostecky - Sokol Brozany
0:2 (0:0)
aug. 15. 18:00
Náchod-Destné - Prevysov
1:2 (0:0)
aug. 15. 18:00
Dvur Králové - Zivanice
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
aug. 15. 18:00
Havírov - Odra Petrkovice
1:3 (0:0)
aug. 15. 18:00
Slovan Rosice - Hodonín-Sardice
3:1 (0:0)
aug. 15. 18:00
Slavoj Olympia - Dolní Benesov
0:1 (0:0)
aug. 15. 00:15
Brasil de Pelotas - Avaí
1:1 (0:1)
aug. 15. 02:30
Ponte Preta - Criciúma
3:1 (2:1)
10 mérkőzés
aug. 15. 16:00
Bilje - Celje
0:2 (0:0)
aug. 15. 16:00
Grad - Aluminij
1:2 (1:1)
aug. 15. 16:00
Videm - Triglav
1:2 (1:1)
aug. 15. 16:00
SIJ Acroni Jesenice - Koper
0:12 (0:4)
aug. 15. 16:00
Plama Podgrad - ND Gorica
0:5 (0:0)
aug. 15. 16:00
Nafta - Ankaran Hrvatini
2:1 (0:0)
aug. 15. 16:00
Sampion Celje - Ivancna Gorica
0:1 (0:0)
aug. 15. 16:00
Akumulator Mezica - Brda
1:7 (0:3)
aug. 15. 16:00
NS Drava - Bravo
0:2 (0:1)
aug. 15. 18:00
Prevalje - Zarica
5:1 (0:0)
9 mérkőzés
aug. 15. 12:00
FC Tokyo - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
aug. 15. 12:00
Cerezo Osaka - Shimizu
3:1 (1:1)
aug. 15. 12:00
Gamba Osaka - Consadole Sapporo
1:1 (1:0)
aug. 15. 12:00
Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata
4:0 (0:0)
aug. 15. 12:00
V-Varen Nagasaki - Kashima Antlers
1:2 (1:2)
aug. 15. 12:00
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare
4:1 (2:1)
aug. 15. 12:00
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
1:1 (1:1)
aug. 15. 12:30
Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 15. 17:30
Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu
1:0 (0:0)
aug. 15. 17:30
GOSK Gabela - Tuzla City
3:2 (2:0)
aug. 15. 20:15
Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo
2:2 (1:2)
aug. 15. 20:45
Dundee United - St. Johnstone U21
3:2 (0:1)
aug. 15. 20:45
Elgin - Arbroath
1:1 / tizenegyesekkel 6:6 (0:0)
aug. 15. 20:45
Cove Rangers - Montrose
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
aug. 15. 20:45
East Kilbride - Spartans
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 15. 02:00
Club León - Mineros de Zacatecas
2:1 (0:0)
aug. 15. 04:00
Tampico Madero - Club Necaxa
3:1 (2:1)
aug. 15. 04:00
Puebla - Monterrey
1:1 (0:1)
aug. 15. 04:00
Veracruz - CF América
0:3 (0:3)
1 mérkőzés
aug. 15. 21:15
Stjarnan - Hafnarfjördur
2:0 (1:0)
aug. 15. 17:30
Zeta - Iskra Danilovgrad
1:3 (0:2)
aug. 15. 17:30
Mornar Bar - Lovcen
2:4 (1:2)
aug. 15. 17:30
Grbalj - Rudar Pljevlja
0:1 (0:1)
aug. 15. 19:00
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
7 mérkőzés
aug. 15. 12:00
Shanghai East Asia - Guangzhou R&F
3:1 (2:0)
aug. 15. 13:35
Shandong Luneng - Hebei CFFC
3:1 (1:1)
aug. 15. 13:35
Guizhou Renhe - Changchun Yatai
1:3 (1:2)
aug. 15. 14:00
Henan Jianye - Guangzhou
0:5 (0:1)
aug. 15. 21:00
Jorge Wilstermann - Guabirá
3:2 (0:1)

1 mérkőzés
aug. 15. 17:00
Atlantas - Kauno Zalgiris
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
aug. 15. 22:00
Caracas - Deportivo Petare
3:0 (0:0)
aug. 15. 22:00
Trujillanos - Deportivo Zulia
1:2 (0:0)
aug. 15. 22:00
Deportivo Lara - Yaracuy
1:2 (0:0)
aug. 15. 22:00
Zulia - Titanes
0:0
aug. 15. 22:00
Aragua - Libertador
1:2 (0:0)
aug. 15. 23:00
Deportivo Táchira - Real Frontera
1:0 (0:0)
aug. 15. 23:00
Anzoátegui - Margarita
3:1 (0:0)
aug. 15. 12:00
Jeju - Daegu
2:3 (0:0)
aug. 15. 12:00
Suwon Blue Wings - FC Seoul
1:2 (1:0)
aug. 15. 12:00
Jeonnam Dragons - Gangwon
0:1 (0:0)
aug. 15. 12:00
Pohang - Jeonbuk
5:2 (2:0)
aug. 15. 12:30
Incheon - Sangju Sangmu
0:0
aug. 15. 12:30
Gyeongnam - Ulsan Hyundai
3:3 (0:2)
aug. 15. 19:30
Orlando Pirates - Bidvest Wits
0:1 (0:0)
aug. 15. 20:00
Nojom El Mostabel - Al Mokawloon
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 15. 11:00
Hongkong U23 - Tajvan U23
4:0 (4:0)
aug. 15. 11:00
Kirgizisztán U23 - Malajzia U23
1:3 (0:1)
aug. 15. 14:00
Indonézia U23 - Palesztina U23
1:2 (1:1)
aug. 15. 14:00
Észak-Korea U23 - Burma U23
1:1 (0:1)
aug. 15. 14:00
Dél-Korea U23 - Bahrein U23
6:0 (5:0)
aug. 15. 12:00
Seoul E-Land - Daejeon Citizen
0:2 (0:0)
aug. 15. 10:00
Getafe II - Fuenlabrada
1:2 (0:0)
aug. 15. 16:00
Hertha BSC - Hallescher
4:1 (3:0)
aug. 15. 17:00
Litvánia U17 - Grúzia U17
1:2 (1:0)
aug. 15. 17:00
Ukrajna U17 - Szlovákia U17
2:0 (0:0)
aug. 15. 18:00
Hamburger SV - Bayern München
1:4 (1:2)
aug. 15. 18:00
Moldova U21 - Örményország U21
1:0 (0:0)
aug. 15. 18:25
FC Barcelona - Boca Juniors
3:0 (2:0)
aug. 15. 18:30
Calahorra - Burgos
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
aug. 15. 19:00
Hércules - Real Murcia
2:1 (1:0)
aug. 15. 19:00
UCAM Murcia - Ontinyent
3:0 (0:0)
aug. 15. 19:40
Castellón - Teruel
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
114
15 (13%)
48 (42%)
171
118
15 (13%)
46 (39%)
167
118
11 (9%)
54 (46%)
163
114
11 (10%)
51 (45%)
157
110
12 (11%)
43 (39%)
146
6. Sió
118
9 (8%)
49 (42%)
143
118
9 (8%)
47 (40%)
139
118
9 (8%)
46 (39%)
137
9. AltT
110
10 (9%)
43 (39%)
136
10. Nadin
113
10 (9%)
42 (37%)
134

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont