Főoldal » Meccsek » 2018. április 14.

Meccsek - 2018. április 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. április 14.)


5 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Sevilla - Villarreal
2:2 (0:1)
ápr. 14. 16:15
FC Barcelona - Valencia
2:1 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Las Palmas - Real Sociedad
0:1 (0:1)
ápr. 14. 18:30
Leganés - Celta Vigo
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
ápr. 14. 13:30
Southampton - Chelsea
2:3 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Swansea - Everton
1:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Burnley - Leicester
2:1 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Huddersfield - Watford
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Liverpool - Bournemouth
3:0 (1:0)
ápr. 14. 20:45
Tottenham - Manchester City
1:3 (1:2)
6 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Puskás Akadémia - Budapest Honvéd
1:1 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Újpest - Vasas
4:2 (1:1)
ápr. 14. 17:00
Mezőkövesd - Vidi
0:0
ápr. 14. 17:00
Paks - Szombathelyi Haladás
1:2 (0:1)
ápr. 14. 19:30
Debreceni VSC - Ferencváros
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Cagliari - Udinese
2:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Chievo - Torino
0:0
ápr. 14. 18:00
Genoa - Crotone
1:0 (1:0)
ápr. 14. 20:45
Atalanta - Inter
0:0
5 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Hertha BSC - 1. FC Köln
2:1 (0:1)
ápr. 14. 15:30
Hoffenheim - Hamburger SV
2:0 (2:0)
ápr. 14. 15:30
VfB Stuttgart - Hannover 96
1:1 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Bayern München - Mönchengladbach
5:1 (2:1)
5 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Lyon - Amiens SC
3:0 (1:0)
ápr. 14. 20:00
Stade Rennes - Metz
1:2 (1:0)
ápr. 14. 20:00
Strasbourg - St. Etienne
0:1 (0:0)
ápr. 14. 20:00
Nantes - Dijon
1:1 (1:0)
ápr. 14. 20:00
Lille - Guingamp
2:2 (0:0)

4 mérkőzés
ápr. 14. 18:30
Den Haag - Twente
2:1 (1:1)
ápr. 14. 19:45
Venlo - Heerenveen
0:2 (0:0)
ápr. 14. 19:45
Vitesse - Sparta Rotterdam
7:0 (3:0)
ápr. 14. 20:45
Zwolle - Excelsior Rotterdam
1:1 (1:0)
ápr. 14. 13:00
Dynamo Dresden - Holstein Kiel
0:4 (0:1)
ápr. 14. 13:00
St. Pauli - Union Berlin
0:1 (0:0)
ápr. 14. 13:00
Duisburg - Sandhausen
0:2 (0:1)
ápr. 14. 13:00
Arminia Bielefeld - Aue
2:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Reus Deportiu - Cádiz
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Numancia - Lugo
2:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
La Hoya Lorca - Alcorcón
1:1 (1:1)
ápr. 14. 20:00
Leonesa - Tenerife
3:2 (3:1)
ápr. 14. 16:00
Balassagyarmat - ESMTK
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Füzesgyarmat - Tiszafüred
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Tiszaújváros - Debreceni EAC
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Cigánd - Tállya
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Nyírbátor - Jászberény
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
FC Dabas - Kozármisleny
2:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Vecsés - Hódmezővásárhely
0:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Makó - Rákosmenti KSK
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Pécsi MFC - Dunaújváros
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Veszprém - Ajka
2:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
THSE-Szabadkikötő - Érd
2:0 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Kaposvár - Gyirmót II
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Sheffield United - Millwall
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Nottingham Forest - Ipswich
2:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Queens Park - Preston
1:2 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Reading - Sunderland AFC
2:2 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Barnsley - Bolton Wanderers
2:2 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Burton Albion - Derby
3:1 (2:1)
ápr. 14. 16:00
Hull - Sheffield Wednesday
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Middlesbrough - Bristol City
2:1 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Norwich - Cardiff
0:2 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Fulham - Brentford
1:1 (0:0)
9 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Pescara - Bari
2:2 (0:2)
ápr. 14. 15:00
Brescia - Carpi
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Entella - Avellino
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Palermo - Cremonese
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Perugia - Venezia
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Salernitana - Cesena
1:1 (0:1)
ápr. 14. 15:00
Empoli - Pro Vercelli
3:2 (2:1)
ápr. 14. 15:00
Frosinone - Spezia
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Novara - Ternana
0:3 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Portimonense - Estoril
0:1 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Aves - Feirense
1:0 (1:0)
ápr. 14. 19:15
Boavista Porto - Chaves
3:3 (2:1)
ápr. 14. 21:30
Guimaraes - Setúbal
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 10:30
Amkar - Rubin Kazan
0:3 (0:2)
ápr. 14. 13:00
Dinamo Moszkva - Lokomotiv Moszkva
0:4 (0:2)
ápr. 14. 15:30
Zenit Szentpétervár - Anzhi
1:0 (1:0)
ápr. 14. 18:00
FK Krasnodar - Arsenal-Tula
3:0 (2:0)
ápr. 14. 15:00
Paris FC - Reims
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Sepsi - Gaz Metan Medias
2:1 (0:1)
ápr. 14. 19:45
CS U Craiova - CSMS Iasi
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 21:00
Cruzeiro - Gremio Porto Alegre
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Kasimpasa - Karabükspor
2:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Malatyaspor - Alanyaspor
1:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Sivasspor - Fenerbahce
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 14. 13:15
Motherwell - Aberdeen
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Hamilton - Kilmarnock
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Illichivets - Veres
2:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 20:30
Standard Liege - Gent
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Sturm Graz - Mattersburg
3:0 (2:0)
ápr. 14. 18:30
St. Pölten - LASK Linz
1:3 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Altach - Wolfsberger
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 19:00
Grasshoppers - St. Gallen
1:2 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Lugano - Thun
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Lamia - Apollon Smyrnis
0:0
ápr. 14. 16:15
Levadiakos - Asteras Tripolis
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:30
PAOK Saloniki - Panionios Athen
3:1 (2:0)
ápr. 14. 19:00
Lleida Esportiu - Valencia II
3:2 (2:0)
6 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Carl Zeiss Jena - Aalen
3:2 (1:0)
ápr. 14. 14:00
Osnabrück - Paderborn
0:5 (0:1)
ápr. 14. 14:00
Fortuna Köln - Preußen Münster
2:4 (0:2)
ápr. 14. 14:00
Hallescher - Würzburger Kickers
1:3 (0:1)
ápr. 14. 14:00
Chemnitzer - Meppen
1:2 (0:1)
11 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Blackpool - Fleetwood
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Bristol Rovers - Blackburn Rovers
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Bury FC - Northampton
2:3 (1:2)
ápr. 14. 16:00
Charlton Athletic - Scunthorpe
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Plymouth - Portsmouth
0:0
ápr. 14. 16:00
Walsall - Wimbledon
2:3 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Wigan - Rotherham
0:0
ápr. 14. 16:00
Milton Keynes Dons - Doncaster
1:2 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Oldham - Gillingham
1:1 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Oxford United - Southend
2:0 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Peterborough - Rochdale
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Cracovia Krakow - Piast Gliwice
2:1 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Jagiellonia - Górnik Zabrze
1:2 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 14. 02:15
Huracán - Argentinos Juniors
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:15
Olimpo - San Martín
0:2 (0:1)
ápr. 14. 18:15
Godoy Cruz - Temperley
3:0 (1:0)
ápr. 14. 20:30
Lanus - Banfield
0:0
ápr. 14. 22:45
Belgrano - Arsenal FC
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 02:00
Philadelphia - Orlando City
0:2 (0:2)
ápr. 14. 04:00
Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC
0:2 (0:0)
ápr. 14. 19:00
New York Red Bulls - Montreal Impact
3:1 (1:1)
ápr. 14. 21:00
Colorado Rapids - Toronto FC
2:0 (1:0)
ápr. 14. 21:30
Chicago Fire - L. A. Galaxy
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Cibalia Vinkovci - Dinamo Zágráb
0:2 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Inter Zapresic - Hajduk Split
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
SonderjyskE - Lyngby
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Elfsborg - Sirius
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Häcken - Dalkurd
3:0 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Slovan Bratislava - Trencín
1:3 (0:2)
ápr. 14. 17:00
Dunaszerdahely - Zilina
3:1 (2:0)
ápr. 14. 17:00
Zemplín Michalovce - Zlate Moravce
2:0 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Nitra - Tatran Presov
3:2 (1:2)
ápr. 14. 17:00
Podbrezová - FK Senica
3:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Cukaricki - Radnicki Nis
2:3 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Radnik Surdulica - Javor
0:0
ápr. 14. 18:00
FK Mladost Lucani - Rad Belgrád
1:1 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Macva Sabac - Borac Cacak
2:0 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Crvena Zvezda - Partizan
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Jablonec - Sigma Olomouc
0:0
ápr. 14. 16:30
Banik Ostrava - Bohemians 1905
2:0 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Slovácko - Zbrojovka Brno
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Dukla Praha - Slovan Liberec
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Start - Valerenga
1:6 (1:2)
12 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Chesterfield - Mansfield
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Crawley - Coventry
1:2 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Luton - Crewe
3:1 (2:1)
ápr. 14. 16:00
Yeovil - Wycombe
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Accrington Stanley - Exeter
1:1 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Cheltenham - Forest Green Rovers
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Colchester - Notts
1:3 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Morecambe - Carlisle
1:1 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Newport - Swindon
2:1 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Port Vale - Lincoln City
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Grimsby - Barnet
2:2 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Stevenage - Cambridge United
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 19:30
Limerick - Sligo Rovers
1:2 (0:0)
ápr. 14. 19:00
FC Schaffhausen - Aarau
3:1 (3:1)
ápr. 14. 00:15
Fortaleza - Guarani FC
2:1 (0:0)
ápr. 14. 01:30
Oeste - CRB
2:0 (1:0)
ápr. 14. 01:30
Atlético GO - Criciúma
3:2 (1:1)
ápr. 14. 02:30
Figueirense - Juventude
2:1 (2:0)
ápr. 14. 21:30
Vila Nova - Avaí
1:0 (0:0)
ápr. 14. 21:30
Londrina - Boa
1:0 (0:0)
ápr. 14. 21:30
Brasil de Pelotas - Sao Bento
1:1 (1:1)
ápr. 14. 21:30
CSA - Goiás
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Lushnja - Flamurtari Vlorë
0:2 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Kukësi - Partizani Tirana
4:0 (3:0)
ápr. 14. 16:00
Luftëtari Gjirokastër - Laci
2:1 (1:0)
ápr. 14. 19:00
Skenderbeu - Kamza
3:2 (2:2)
ápr. 14. 14:30
Giana Erminio - Lucchese
0:2 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Olbia - Prato
1:1 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Pistoiese - Arzachena
1:0 (1:0)
ápr. 14. 16:30
Pro Piacenza - Gavorrano
1:2 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Livorno - Pisa
2:0 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Arezzo - Siena
1:0 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Pontedera - Carrarese
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Beroe - Botev Plovdiv
3:2 (1:0)
ápr. 14. 16:30
CSKA Szófia - Vereya
5:1 (3:0)
ápr. 14. 19:00
Levszki Szófia - Ludogorets
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Mariehamn - HJK Helsinki
0:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Vaasa - Rovaniemi
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Gernika - Real Sociedad II
0:4 (0:1)
ápr. 14. 16:30
Athletic Bilbao II - Burgos
3:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Mirandés - UD Logronés
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Arenas de Getxo - Real Unión
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Doxa Katokopia - Olympiakos Nicosia
5:0 (3:0)
ápr. 14. 16:00
AEL Limassol - Apollon Limassol
0:2 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Anorthosis - AEK Larnaka
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Celje - Krsko
5:0 (2:0)
ápr. 14. 16:55
Olimpija Ljubljana - Domzale
1:1 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Cerceda - Rayo Majadahonda
1:1 (1:0)
ápr. 14. 14:00
Frej - Helsingborg
1:5 (1:2)
ápr. 14. 16:00
Gefle - Degerfors
0:1 (0:0)
ápr. 14. 17:45
Katowice - Stal Mielec
0:2 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Olimpia Grudziadz - Tychy
0:1 (0:0)
ápr. 14. 19:45
Odra Opole - Wigry Suwalki
0:0
ápr. 14. 20:00
Miedz Legnica - Stomil Olsztyn
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 07:00
Kashima Antlers - Nagoya Grampus
2:0 (1:0)
ápr. 14. 07:00
Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
1:2 (1:1)
ápr. 14. 07:00
V-Varen Nagasaki - Gamba Osaka
3:0 (1:0)
ápr. 14. 08:00
Cerezo Osaka - FC Tokyo
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
Krupa na Vrbasu - Zrinjski
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka
1:0 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Celik Zenica - Mladost Doboj Kakanj
2:1 (1:1)
ápr. 14. 17:00
BATE Borisov - Dinamo Brest
2:0 (0:0)
ápr. 14. 18:45
Isloch - Torpedo Zhodino
0:0
ápr. 14. 15:00
Grenoble - Béziers
2:0 (0:0)
ápr. 14. 18:05
All Boys - GyE Jujuy
0:0
ápr. 14. 22:05
Aldosivi - Los Andes
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 04:00
Club Tijuana - Club Guadalajara
3:0 (2:0)
ápr. 14. 04:00
Club Atlas - Querétaro
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Tammeka - Trans Narva
1:1 (0:1)
ápr. 14. 12:00
Tulevik - Nőmme Kalju
0:6 (0:3)
ápr. 14. 15:00
FCI Levadia - Flora Tallinn
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Hapoel Acre - Ashdod
1:1 (0:0)
ápr. 14. 17:45
Bnei Yehuda - Maccabi Netanya
1:3 (1:1)
ápr. 14. 19:30
Maccabi Haifa - Hapoel Ashkelon
2:1 (1:1)
11 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
KFS Vestmennaeyjar - Vídir Gardur
2:6 (0:0)
ápr. 14. 14:30
KFG Gardabar - Afríka
5:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Kári - Hördhur Ísafjardhabaer
13:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Stál-úlfur - Skallagrímur
0:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Sindri - Einherji
2:5 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Afturelding - KFR Hvolsvollur
6:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Vestri - Kóngarnir Reykjavik
18:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Fram Reykjavik - Ármann
6:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Nökkvi - KF
0:6 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Njardvik - KB Breidholt
10:1 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Álafoss - GG
1:5 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Dundee United - Falkirk
1:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Dunfermline - Brechin
4:0 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Inverness - Dumbarton
5:1 (2:1)
ápr. 14. 16:00
Greenock Morton - Queen Of The South
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
St. Mirren - Livingston
0:0
2 mérkőzés
ápr. 14. 14:30
Lokomotiv Tbilisi - Sioni Bolnisi
1:2 (1:2)
ápr. 14. 17:00
Torpedo Kutaisi - Chikhura
0:1 (0:0)

ápr. 14. 09:35
Wellington Phoenix - Melbourne City
2:1 (1:1)
ápr. 14. 14:00
Perth Glory - Brisbane Roar
2:3 (1:2)
ápr. 14. 14:00
Panserraikos - Kissamikos
0:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Giorgos Karaiskakis - Kallithea
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Kapaz - Karabakh
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Córdoba II - El Ejido
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:30
Granada II - Linense
1:1 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Jumilla - Betis II
2:2 (1:1)
ápr. 14. 15:30
Mjondalen - Sogndal
0:0
6 mérkőzés
ápr. 14. 11:00
Kyzyl-Zhar - Zhetysu
1:0 (1:0)
ápr. 14. 11:00
FK Astana - Kairat Almaty
1:1 (0:0)
ápr. 14. 11:00
Akzhayik - Ordabasy
4:1 (3:1)
ápr. 14. 13:00
Atyrau - Shakter Karaganda
0:0
ápr. 14. 13:00
Aktobe - Tobol
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Palestino - Everton FC
2:1 (2:1)
ápr. 14. 20:00
O'Higgins - Universidad Católica
0:1 (0:1)
ápr. 14. 14:00
Roltek Dob - NK Krka
3:0 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Nafta - Radomlje
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Jadran Dekani - Tabor Sezana
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Brezice - Zarica
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Verzej - Fuzinar
1:4 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Rogaska - Ilirija Ljubljana
1:2 (0:0)
ápr. 14. 12:00
Denizlispor - Rizespor
0:0
ápr. 14. 14:00
Gazisehir Gaziantep - Altinordu
3:2 (1:1)
ápr. 14. 14:00
Ümraniyespor - Ankaragücü
1:1 (0:1)
ápr. 14. 00:30
Santa Fe - Once Caldas
2:2 (0:1)
ápr. 14. 21:00
Deportes Tolima - La Equidad
4:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Floriana - Valletta
1:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
St. Andrews - Birkirkara
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Gzira - Sliema Wanderers
2:1 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Balzan - Senglea Athletic
2:1 (1:0)
ápr. 14. 13:00
Buducnost Podgorica - Zeta
1:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Decic - Titograd Podgorica
1:4 (1:2)
ápr. 14. 16:00
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac
1:0 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Rudar Pljevlja - Grbalj
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Valmieras - Spartaks Jürmala
2:4 (1:4)
ápr. 14. 13:30
Rigas FS - Jelgava
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 09:30
Tianjin Teda - Guangzhou R&F
2:1 (2:1)
ápr. 14. 09:30
Guizhou Renhe - Guizhou Zhicheng
2:1 (1:1)
ápr. 14. 13:35
Shandong Luneng - Dalian Aerbin
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Gandzasar Kapan - Shirak
1:1 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Banants - Alashkert
3:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Cliftonville - Glenavon
1:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Coleraine - Ballymena
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Crusaders - Linfield
2:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Ballinamallard - Dungannon Swifts
2:2 (1:1)
ápr. 14. 16:00
Carrick Rangers - Ards
0:1 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Warrenpoint - Glentoran
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
3:1 (1:1)
ápr. 14. 15:30
Connah's Quay - Bangor City
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Carmarthen - Llandudno
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Milsami - Sheriff Tiraspol
0:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Sfintul Gheorghe - Petrocub
3:6 (1:3)
ápr. 14. 15:00
Zaria - Zimbru
1:1 (0:0)
ápr. 14. 21:00
Royal Pari - The Strongest
0:2 (0:1)
ápr. 14. 23:15
Universitario - Oriente Petrolero
1:1 (1:0)
ápr. 14. 14:30
Maassluis - Rijnsburgse
1:1 (0:0)
ápr. 14. 14:30
GVVV - Lienden
1:1 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Lisse - Barendrecht
0:2 (0:2)
ápr. 14. 15:00
Koninklijke - Amsterdamsche
3:1 (0:1)
ápr. 14. 15:30
TEC - Ijsselmeervogels
3:3 (1:3)
ápr. 14. 16:00
ASV De Dijk - Hardenberg
0:5 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Achilles '29 - Kozakken Boys
0:3 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Sint Bavo - De Treffers
0:3 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
2:0 (2:0)
ápr. 14. 18:00
Free State Stars - Bloemfontein
1:1 (0:0)
ápr. 14. 07:00
Suwon Blue Wings - Sangju Sangmu
2:1 (2:0)
ápr. 14. 07:00
Ulsan Hyundai - FC Seoul
1:0 (1:0)
ápr. 14. 09:00
Jeonbuk - Jeonnam Dragons
3:0 (0:0)
ápr. 14. 09:00
Jeju - Incheon
4:2 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
USM Bel Abbés - CR Zaouia
1:0 (0:0)
ápr. 14. 08:30
R&F - Southern District
1:2 (1:0)
ápr. 14. 11:30
Eastern - Warriors
3:2 (0:2)
ápr. 14. 08:00
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa
1:2 (1:1)
ápr. 14. 08:00
Gwangju - Ansan Greeners
0:0
ápr. 14. 10:00
Seoul E-Land - Anyang
1:0 (1:0)
ápr. 14. 07:00
Ventforet Kofu - Matsumoto Yamaga
0:1 (0:1)
ápr. 14. 07:00
Avispa Fukuoka - Renofa Yamaguchi
2:0 (1:0)
ápr. 14. 09:00
Omiya Ardija - Fagiano Okayama
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Indy Eleven - Nashville
2:1 (2:1)
ápr. 14. 22:00
New York RB II - Tampa Bay Rowdies
5:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Drenica Skënderaj - Flamurtari
2:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Prishtina - Besa Pejë
1:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Liria Prizren - Llapi
1:2 (0:0)
ápr. 14. 11:00
Vikingur Olafsvik - Stjarnan
1:3 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
320
40 (12%)
116 (36%)
432
2. Xxy
321
40 (12%)
113 (35%)
426
320
38 (12%)
117 (37%)
424
320
39 (12%)
114 (36%)
423
320
38 (12%)
113 (35%)
416
320
38 (12%)
113 (35%)
416
321
40 (12%)
107 (33%)
414
320
37 (12%)
109 (34%)
403
9. Sió
320
34 (11%)
112 (35%)
394
320
37 (12%)
102 (32%)
389

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont