Főoldal » Meccsek » 2018. április 15.

Meccsek - 2018. április 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. április 15.)


4 mérkőzés
ápr. 15. 12:00
Eibar - Alavés
0:1 (0:1)
ápr. 15. 16:15
Atlético Madrid - Levante
3:0 (1:0)
ápr. 15. 18:30
Getafe - Espanyol
1:0 (0:0)
ápr. 15. 20:45
Málaga - Real Madrid
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 14:30
Newcastle United - Arsenal
2:1 (1:1)
ápr. 15. 17:00
Manchester United - West Bromwich
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 15. 12:30
Fiorentina - SPAL
0:0
ápr. 15. 15:00
AC Milan - Napoli
0:0
ápr. 15. 15:00
Bologna - Hellas Verona
2:0 (1:0)
ápr. 15. 15:00
Sassuolo - Benevento
2:2 (1:1)
ápr. 15. 18:00
Juventus - Sampdoria
3:0 (1:0)
ápr. 15. 20:45
Lazio - AS Roma
0:0
2 mérkőzés
ápr. 15. 15:30
Schalke 04 - Borussia Dortmund
2:0 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Werder Bremen - RB Leipzig
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
ápr. 15. 16:30
Kisvárda - Budafok
4:2 (2:0)
ápr. 15. 16:30
Cegléd - Békéscsabai Előre
0:2 (0:0)
ápr. 15. 16:30
Soproni VSE - Soroksár
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:30
Mosonmagyaróvár - Dorog
2:1 (1:0)
ápr. 15. 16:30
Szeged 2011 - Gyirmót
0:0
ápr. 15. 17:00
Siófok - Szolnoki MÁV
4:0 (2:0)
ápr. 15. 17:00
ZTE - Budaörs
1:2 (1:1)
ápr. 15. 17:00
Győri ETO - Nyíregyháza
1:0 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Csákvár - Vác
2:1 (1:0)
ápr. 15. 17:00
MTK - Kazincbarcika
4:1 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
Montpellier HSC - Bordeaux
1:3 (0:1)
ápr. 15. 17:00
Troyes - Olympique Marseille
2:3 (1:1)
ápr. 15. 21:00
Paris St. Germain - AS Monaco
7:1 (4:1)

4 mérkőzés
ápr. 15. 12:30
NAC Breda - Willem II
1:2 (1:2)
ápr. 15. 14:30
Feyenoord - Utrecht
3:1 (2:1)
ápr. 15. 14:30
Groningen - Roda
2:1 (1:0)
ápr. 15. 16:45
PSV Eindhoven - Ajax
3:0 (2:0)
ápr. 15. 13:30
Heidenheim - Fortuna Düsseldorf
3:1 (1:0)
ápr. 15. 13:30
Ingolstadt - FC Nürnberg
1:1 (0:0)
ápr. 15. 13:30
Darmstadt - Braunschweig
1:1 (0:1)
ápr. 15. 12:00
Osasuna - Córdoba
1:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Valladolid - Sporting Gijón
0:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Almería - Albacete
1:1 (0:1)
ápr. 15. 18:00
Rayo Vallecano - Zaragoza
2:1 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Sevilla Atlético - Granada
0:0
ápr. 15. 20:00
Real Oviedo - Gimnastic
1:0 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Csepel - Vidi II
2:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Dunaharaszti - Csorna
0:0
ápr. 15. 16:00
BKV Előre - Pápai Perutz
2:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Andráshida - Puskás Akadémia II.
1:2 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Monor - MTK II
2:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Putnok - DVTK II
0:4 (0:0)
ápr. 15. 16:00
SZEOL - Iváncsa
2:2 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Budapest Honvéd II - Szekszárd
4:4 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Paks II - Szentlőrinc
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 13:00
Wolverhampton - Birmingham
2:0 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Marítimo - Moreirense
1:1 (0:0)
ápr. 15. 19:00
Benfica - FC Porto
0:1 (0:0)
ápr. 15. 21:15
Belenenses - Sporting CP
3:4 (1:3)
3 mérkőzés
ápr. 15. 13:00
FK Ural - Szpartak Moszkva
2:1 (1:0)
ápr. 15. 15:30
Ufa - CSKA Moszkva
1:1 (1:0)
ápr. 15. 18:00
FK Rostov - SKA-Energia Khabarovsk
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 12:00
Concordia Chiajna - Juventus Bukarest
2:1 (0:1)
ápr. 15. 19:45
Viitorul Constanta - CFR Cluj
1:2 (0:2)
6 mérkőzés
ápr. 15. 00:00
EC Vitória - Flamengo RJ
2:2 (1:1)
ápr. 15. 02:00
Santos - Ceará
2:0 (1:0)
ápr. 15. 16:00
América MG - Sport Recife
3:0 (3:0)
ápr. 15. 21:00
Corinthians - Fluminense
2:1 (1:0)
ápr. 15. 21:00
Vasco da Gama - Atlético Mineiro
2:1 (0:1)
ápr. 15. 21:00
Internacional RS - Bahia
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 15. 12:30
Kayserispor - Genclerbirligi
3:2 (2:0)
ápr. 15. 15:00
Antalyaspor - Konyaspor
0:0
ápr. 15. 15:00
Göztepe Izmir - Bursaspor
2:1 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Galatasaray - Istanbul Basaksehir
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
Zirka - Chernomorets Odessa
2:1 (0:0)
ápr. 15. 18:30
Stal Kamjanske - Karpaty Lviv
0:1 (0:1)
ápr. 15. 18:30
Zorya Lugansk - Vorskla Poltava
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 15:30
Celtic - Rangers FC
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 18:00
Anderlecht - Club Brugge
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 16:30
Austria Wien - Rapid Wien
0:4 (0:2)
ápr. 15. 19:00
Admira - Salzburg
2:6 (1:3)
3 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
BSC Young Boys - FC Zürich
1:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Basel - Lausanne
2:1 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Luzern - Sion
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Larisa - Panaitolikos
4:2 (3:1)
ápr. 15. 16:15
Panathinaikosz - Atromitos
1:0 (0:0)
ápr. 15. 16:15
Xanthi - PAS Giannina
3:0 (0:0)
ápr. 15. 18:30
Platanias - AEK Athen
0:1 (0:1)
ápr. 15. 11:00
Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:0 (0:0)
ápr. 15. 13:00
Sovjetov - Yenisey
1:0 (1:0)
ápr. 15. 13:00
Shinnik - Gazovik Orenburg
0:0
ápr. 15. 14:00
Fakel - Luch-Energia
3:1 (1:1)
ápr. 15. 14:30
Avangard Kursk - Tyumen
0:0
ápr. 15. 15:00
Volgar Astrakhan - FK Tambov
1:2 (0:1)
ápr. 15. 17:00
Kuban - Rotor Volgograd
2:1 (1:0)
ápr. 15. 12:00
Elche - Mallorca
0:0
ápr. 15. 12:00
Olot - Formentera
0:0
ápr. 15. 12:00
Zaragoza II - Cornella
0:0
ápr. 15. 12:00
Peralada - Alcoyano
0:0
ápr. 15. 12:00
Pena Deportiva - Llagostera
1:1 (0:1)
ápr. 15. 12:00
Atlético Baleares - Ontinyent
3:1 (2:0)
ápr. 15. 12:00
Atlético Saguntino - Hércules
0:1 (0:1)
ápr. 15. 17:00
Sabadell - Villarreal II
1:1 (0:0)
ápr. 15. 17:00
Badalona - Ebro
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Karlsruhe - Hansa Rostock
0:0
ápr. 15. 14:00
Lotte - Erfurt
1:0 (0:0)
ápr. 15. 14:00
Unterhaching - Zwickau
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 15:30
Pogon Szczecin - Nieciecza
2:0 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Slask Wroclaw - Sandecja Nowy Sacz
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 15. 01:00
D.C. United - Columbus Crew
1:0 (1:0)
ápr. 15. 01:30
New England - FC Dallas
0:1 (0:0)
ápr. 15. 04:30
Portland Timbers - Minnesota United
3:2 (2:0)
ápr. 15. 04:30
San Jose Earthquakes - Houston Dynamo
2:2 (1:0)
ápr. 15. 22:00
Kansas - Seattle Sounders
2:2 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 15. 01:00
Defensa y Justicia - Racing Club
3:2 (1:1)
ápr. 15. 16:00
Unión de Santa Fe - Tigre
3:3 (1:0)
ápr. 15. 18:15
Patronato - Estudiantes
0:1 (0:1)
ápr. 15. 20:30
Chacarita Juniors - Colón
0:2 (0:2)
ápr. 15. 22:45
River Plate - Rosario Central
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 17:00
Lokomotiv Zágráb - Slaven Belupo
5:2 (2:2)
4 mérkőzés
ápr. 15. 12:00
Odense BK - Randers
3:0 (1:0)
ápr. 15. 14:00
Aalborg - Horsens
2:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Bröndby - FC Kobenhavn
2:1 (0:1)
ápr. 15. 18:00
Nordsjaelland - Midtjylland
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
AIK - Djurgarden
2:0 (1:0)
ápr. 15. 15:00
Norrköping - Kalmar
3:1 (1:1)
ápr. 15. 17:30
Östersunds - IFK Göteborg
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 14:45
Trnava - Ruzomberok
1:0 (0:0)
ápr. 15. 14:30
Renate - Ravenna
0:0
ápr. 15. 16:30
Sambenedettese - Teramo
2:0 (2:0)
ápr. 15. 16:30
Fano - Mestre
1:0 (1:0)
ápr. 15. 16:30
Feralpisalo - Santarcangelo
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:30
Gubbio - Triestina
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:30
Vicenza - Pordenone
1:1 (1:0)
ápr. 15. 20:30
Padova - AlbinoLeffe
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
Napredak - Vojvodina
1:0 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Spartak Subotica - Vozdovac
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 18:00
Viktoria Plzen - Sparta Praha
2:2 (1:2)
6 mérkőzés
ápr. 15. 18:00
Molde - Lilleström
2:1 (1:1)
ápr. 15. 18:00
Ranheim - Haugesund
4:2 (2:1)
ápr. 15. 18:00
Sandefjord - Kristiansund
3:3 (1:1)
ápr. 15. 18:00
Stabaek - Tromso
1:1 (1:1)
ápr. 15. 18:00
Stromsgodset - Odd Grenland
3:0 (0:0)
ápr. 15. 20:00
Sarpsborg 08 - Brann
1:2 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Chiasso - Servette
2:1 (1:1)
ápr. 15. 16:00
Wohlen - Wil
0:0
ápr. 15. 16:00
Nacional - Santa Clara
3:3 (0:2)
ápr. 15. 16:00
Academico Viseu - Madeira
1:3 (1:1)
ápr. 15. 17:00
Famalicao - Académica
1:2 (1:0)
ápr. 15. 17:00
UD Oliveirense - Gil Vicente
1:1 (0:1)
ápr. 15. 17:00
Arouca - Benfica II
1:0 (0:0)
ápr. 15. 17:00
Braga II - Guimaraes II
3:1 (2:0)
ápr. 15. 17:00
Covilha - Cova Piedade
0:0
ápr. 15. 17:00
Leixőes - Penafiel
1:0 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Real SC - Varzim
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 19:00
Teuta Durres - Vllaznia
2:0 (2:0)
ápr. 15. 00:00
Sampaio Correa - Coritiba
2:0 (1:0)
ápr. 15. 02:00
Ponte Preta - Paysandu
0:1 (0:1)
ápr. 15. 14:30
Alessandria - Piacenza
1:1 (0:0)
ápr. 15. 14:30
Cuneo - Viterbese Castrense
1:0 (0:0)
ápr. 15. 14:30
Trapani - Fidelis Andria
1:1 (1:1)
ápr. 15. 14:30
Akragas - Catania
1:3 (0:1)
ápr. 15. 14:30
Lecce - Fondi
2:0 (1:0)
ápr. 15. 14:30
Juve Stabia - Monopoli
2:1 (1:1)
ápr. 15. 14:30
Bisceglie - Reggina
1:2 (1:2)
ápr. 15. 14:30
Catanzaro - Siracusa
1:0 (1:0)
ápr. 15. 16:30
Rende - Casertana
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:30
Virtus Francavilla - Matera
2:2 (1:0)
ápr. 15. 18:30
Sicula Leonzio - Cosenza 1914
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 16:30
Dunav Ruse - Septemvri Szófia
0:2 (0:2)
ápr. 15. 19:00
Lokomotiv Plovdiv - Etar
1:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
GAIS Göteborg - Falkenberg
0:2 (0:2)
ápr. 15. 15:00
Öster - Brage
1:2 (1:0)
ápr. 15. 17:30
AFC Eskilstuna - Värnamo
4:0 (3:0)
ápr. 15. 12:00
Sporting Gijón II - Tudelano
1:1 (0:0)
ápr. 15. 17:00
Izarra - Caudal
1:0 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Pena Sport - Lealtad
3:1 (2:1)
ápr. 15. 17:00
Racing Santander - Osasuna II
2:0 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Barakaldo - Leioa
3:0 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Vitoria - Amorebieta
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 15. 13:00
Triglav - Rudar Velenje
0:2 (0:2)
ápr. 15. 16:55
ND Gorica - Maribor
0:6 (0:4)
ápr. 15. 18:45
Aluminij - Ankaran Hrvatini
1:1 (1:0)
ápr. 15. 12:00
Fuenlabrada - Racing Ferrol
4:0 (1:0)
ápr. 15. 12:00
Unión Adarve - Talavera
1:0 (1:0)
ápr. 15. 12:00
Celta Vigo II - Ponferradina
1:0 (0:0)
ápr. 15. 12:00
S.S. Reyes - Real Valladolid II
1:1 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Pontevedra - Guijuelo
1:1 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Rápido de Bouzas - Coruxo
2:0 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Gimnástica Segoviana - Navalcarnero
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Ilves - Kuopion
2:1 (1:1)
ápr. 15. 14:00
Turku - SJK
0:2 (0:0)
ápr. 15. 14:00
Honka - Lahti
0:0
ápr. 15. 14:00
Kemi Kings - Inter Turku
2:4 (1:2)
2 mérkőzés
ápr. 15. 17:00
Paphos FC - Nea Salamina
1:2 (1:1)
ápr. 15. 18:00
APOEL Nikosia - Omonia Nikosia
4:1 (2:1)
4 mérkőzés
ápr. 15. 07:00
Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
1:2 (0:0)
ápr. 15. 08:00
Jubilo Iwata - Sagan Tosu
1:0 (0:0)
ápr. 15. 09:00
Urawa Red Diamonds - Shimizu
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 15. 16:30
GOSK Gabela - Vitez
1:1 (0:0)
ápr. 15. 19:30
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina
1:1 (0:0)
ápr. 15. 13:00
Smolevichi - FK Minsk
1:1 (1:1)
ápr. 15. 15:00
FK Gomel - Tarpeda
0:0
ápr. 15. 17:00
Gorodeya - Dinamo Minsk
0:2 (0:1)
ápr. 15. 19:35
Flandria - San Martín Tucumán
3:3 (0:2)
ápr. 15. 20:30
Guillermo Brown - Nueva Chicago
2:0 (1:0)
ápr. 15. 21:00
Juventud Unida G. - Instituto
2:4 (1:0)
ápr. 15. 16:00
Roeselare - Westerlo
0:0
2 mérkőzés
ápr. 15. 18:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Petach-Tikva
2:2 (2:1)
ápr. 15. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Samtredia - Dila Gori
0:0
ápr. 15. 14:00
Dinamo Tbilisi - Saburtalo
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 15. 02:00
Tigres - Cruz Azul
2:2 (0:1)
ápr. 15. 02:06
Pachuca - Santos Laguna
3:1 (2:1)
ápr. 15. 03:30
Monarcas Morelia - Toluca
0:1 (0:0)
ápr. 15. 04:00
CF América - Monterrey
0:0
ápr. 15. 19:00
UNAM Pumas - Puebla
4:2 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Parnu - Kuressaare
1:1 (1:0)
ápr. 15. 12:00
Mérida AD - Melilla
2:1 (0:1)
ápr. 15. 12:00
Marbella - Huelva
2:0 (1:0)
ápr. 15. 12:00
Las Palmas II - Lorca Deportiva
4:1 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Villanovense - UCAM Murcia
2:0 (0:0)
ápr. 15. 18:00
FC Cartagena - Badajoz
1:0 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Real Murcia - Extremadura
3:2 (0:0)
ápr. 15. 18:00
San Fernando - Écija Balompié
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
UMF Geisli - Dalvik/Reynir
0:2 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
Qabala - Sabail
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Sumgayit Shekher - Kesla
2:1 (0:0)
ápr. 15. 17:00
Zira - Neftchi
0:3 (0:1)
ápr. 15.
Veria - Aiginiakos
0:3 (0:0)
ápr. 15.
Acharnaikos - Trikala
0:3 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Panachaiki - Kalamarias
0:0
ápr. 15. 16:00
Aris Saloniki - Panegialios
5:2 (1:1)
ápr. 15. 16:00
Doxa Dramas - OFI Heraklion
1:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Sparta - Anagennisi Karditsa
2:0 (2:0)
ápr. 15. 16:00
Ergotelis - Apollon Larisa
3:1 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Aalesund - Floro
4:0 (2:0)
ápr. 15. 18:00
Asane - Ham-Kam
1:1 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Kongsvinger - Jerv
2:0 (2:0)
ápr. 15. 18:00
Notodden - Nest-Sotra
2:1 (0:1)
ápr. 15. 18:00
Sandnes Ulf - Levanger
1:0 (1:0)
ápr. 15. 18:00
Tromsdalen - Viking
0:2 (0:0)
ápr. 15. 18:00
Ullensaker/Kisa - Strommen
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 15. 01:00
Curicó Unido - Antofagasta
3:4 (3:1)
ápr. 15. 17:00
Universidad de Chile - Colo Colo
1:3 (1:1)
ápr. 15. 20:00
Deportes Iquique - Unión Espanola
0:1 (0:1)
ápr. 15. 16:30
Brda - NS Mura
1:4 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Skála - Klaksvík
0:0
ápr. 15. 16:00
07 Vestur - B36 Torshavn
0:3 (0:3)
ápr. 15. 16:00
Runavik - HB Torshavn
1:2 (1:1)
ápr. 15. 16:00
EB Streymur - Vikingur Gota
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
TB / FCS / Royn - AB Argir
0:1 (0:1)
ápr. 15. 12:00
Eskisehirspor - Samsunspor
5:0 (4:0)
ápr. 15. 12:00
Elazigspor - Adana Demirspor
2:1 (0:0)
ápr. 15. 14:30
Manisaspor - Erzurum BB
1:6 (1:0)
ápr. 15. 17:00
Giresunspor - Balikesirspor
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 15. 12:00
Encamp - Inter Club d'Escaldes
2:3 (0:0)
ápr. 15. 12:00
Engordany - FC Santa Coloma
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Sant Julia - Lusitanos
2:3 (0:0)
ápr. 15. 18:00
UE Santa Coloma - Penya Encarnada
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 15. 13:45
Esbjerg - Thisted
2:0 (0:0)
ápr. 15. 13:45
Vendsyssel - Vejle Boldklub
1:2 (0:1)
ápr. 15. 13:45
Roskilde - Skive
0:1 (0:1)
ápr. 15. 13:45
Brabrand - Fremad Amager
1:1 (1:0)
ápr. 15. 13:45
Viborg - Fredericia
2:0 (1:0)
ápr. 15. 13:45
HB Koge - Nyköbing
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 15. 14:00
Ventspils - Liepaja
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 11:00
Tuggeranong United - Woden Weston
1:2 (0:0)
ápr. 15. 01:30
Libertad - Sportivo Luqueno
1:2 (1:2)
ápr. 15. 23:45
Club Olimpia - Independiente FBC
4:2 (2:0)
5 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
FK Skopje - Rabotnicki
0:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Renova - Pobeda
2:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Pelister - Shkendija
0:6 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Vardar Skopje - Shkupi
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 15. 15:00
Ararat Yerevan - Pyunik
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 15. 16:30
Barry Town - Newtown AFC
1:1 (1:1)
ápr. 15. 16:00
RFCU Luxemburg - Mondorf-les-Bains
2:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
UT Pétange - US Esch
4:1 (2:1)
ápr. 15. 16:00
Hostert - Rodange
1:1 (0:1)
ápr. 15. 16:00
Victoria Rosport - Hamm Benfica
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Progres Niedercorn - Jeunesse Esch
1:0 (0:0)
ápr. 15. 18:00
UNA Strassen - Differdange
2:2 (0:0)
ápr. 15. 18:30
Fola Esch - F91 Dudelange
2:3 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 15. 09:30
Changchun Yatai - Henan Jianye
3:0 (1:0)
ápr. 15. 03:00
América de Cali - Deportivo Cali
2:1 (2:0)
ápr. 15. 03:00
Leones - Millonarios
2:1 (0:0)
ápr. 15. 21:00
Deportivo Pasto - Envigado
2:0 (1:0)
ápr. 15. 21:00
Jorge Wilstermann - Club Aurora
5:1 (2:0)
ápr. 15. 22:00
Club Bolívar - Club Destroyers
1:1 (1:0)
ápr. 15. 23:15
Real Potosí - Guabirá
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 15. 16:00
Mosta - Naxxar Lions
0:2 (0:1)
ápr. 15. 18:00
Hibernians - Tarxien Rainbows
2:2 (1:1)
8 mérkőzés
ápr. 15. 13:00
Lokomotiv BFK - Surkhon
0:4 (0:0)
ápr. 15. 13:00
Khotira-79 - Dinamo Samarqand
0:1 (0:0)
ápr. 15. 13:00
Zaamin - Kokand-1912
2:3 (0:0)
ápr. 15. 13:00
Sherdor-Presstizh - Xorazm
3:2 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Sogdiana - Metalourg
1:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Mash'al Mubarek - Istiklol
1:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Olmaliq - Norin
1:0 (0:0)
ápr. 15. 17:00
Andijan - Navbahor
1:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
AmaZulu - Orlando Pirates
1:2 (1:1)
ápr. 15. 15:00
Kaizer Chiefs - Platinum Stars
1:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Baroka - Maritzburg United
0:2 (0:1)
ápr. 15. 15:00
Chippa United - Ajax Cape Town
1:1 (0:0)
ápr. 15. 07:00
Daegu - Gangwon
2:1 (1:0)
ápr. 15. 09:00
Pohang - Gyeongnam
2:1 (1:0)
9 mérkőzés
ápr. 15. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Ottawa Fury
1:0 (0:0)
ápr. 15. 01:30
Louisville City - Richmond Kickers
2:1 (0:1)
ápr. 15. 02:30
Saint Louis - L. A. Galaxy II
1:0 (0:0)
ápr. 15. 02:30
San Antonio - Orange County SC
0:3 (0:0)
ápr. 15. 04:00
Reno 1868 - Colorado Springs
0:4 (1:1)
ápr. 15. 21:00
Bethlehem Steel - FC Cincinnati
1:1 (1:0)
ápr. 15. 16:00
CS Sfaxien - Ben Guerdane
3:0 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Kairouan - Esperance Zarzis
0:0
ápr. 15. 16:00
Club Africain Tunis - Bizertin
0:2 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Stade Gabésien - ES Tunis
1:1 (0:0)
ápr. 15. 16:00
Métlaoui - Médenine
4:0 (3:0)
ápr. 15. 16:00
Monastir - Gabes
1:2 (1:1)
ápr. 15. 09:30
Beijing BG - Wuhan Zall
1:1 (1:0)
ápr. 15. 13:30
Zhejiang Yiteng - Yanbian Funde
1:1 (1:0)
ápr. 15. 15:00
Trepca'89 - Vëllaznimi
3:0 (0:0)
ápr. 15. 15:00
Drita Gijlan - Vllaznia
2:0 (0:0)
ápr. 15. 00:00
Zamora FC - Metropolitanos
2:2 (1:1)
ápr. 15. 01:00
Zulia - Portuguesa FC
2:2 (1:1)
ápr. 15. 21:30
Atlético Venezuela - Anzoátegui
2:1 (0:1)
ápr. 15. 21:30
Estudiantes Caracas - Mineros Guyana
1:2 (0:0)
ápr. 15. 07:00
Seongnam Ilhwa - Bucheon 1995
2:1 (1:0)
ápr. 15. 08:00
Suwon City - Busan I'Park
1:0 (0:0)
ápr. 15. 06:00
Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
1:0 (0:0)
ápr. 15. 07:00
Tochigi - Albirex Niigata
2:1 (0:0)
ápr. 15. 07:00
Gifu - Tokushima Vortis
0:0
ápr. 15. 07:00
Oita Trinita - Yokohama FC
1:1 (0:1)
ápr. 15. 07:00
Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa
1:0 (1:0)
ápr. 15. 07:00
Kamatamare Sanuki - Ehime
1:1 (1:0)
ápr. 15. 08:00
JEF United - Machida Zelvia
3:2 (0:1)
ápr. 15. 08:30
Tai Po - Rangers FC
5:1 (2:0)
ápr. 15. 11:30
Dreams - Yuen Long
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
297
42 (14%)
106 (36%)
422
297
44 (15%)
93 (31%)
406
3. AltT
297
39 (13%)
103 (35%)
401
4. Xxy
297
38 (13%)
102 (34%)
394
297
35 (12%)
109 (37%)
393
297
34 (11%)
110 (37%)
390
297
37 (12%)
102 (34%)
389
297
39 (13%)
95 (32%)
385
297
34 (11%)
104 (35%)
378
10. Heurek
297
39 (13%)
91 (31%)
377

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont