Weboldalunk egyes szolgáltatásainak és funkcióinak eléréséhez cookie-k használata szükséges. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook

Fontosabb mérkőzések:












Meccsek - 2018. április 15.

Előző nap: 2018. április 14. | Következő nap: 2018. április 16.

Meccsek
Spanyol Bajnokság, 32. forduló
12:00Eibar - Alavés 0:1 - videóval
16:15Atlético Madrid - Levante 3:0
18:30Getafe - Espanyol 1:0 - videóval
20:45Málaga - Real Madrid 1:2 - videóval
Premier Liga, 34. forduló
14:30Newcastle United - Arsenal 2:1
17:00Manchester United - West Bromwich 0:1
Serie A, 32. forduló
12:30Fiorentina - SPAL 0:0 - videóval
15:00Sassuolo - Benevento 2:2 - videóval
15:00Bologna - Hellas Verona 2:0
15:00AC Milan - Napoli 0:0 - videóval
18:00Juventus - Sampdoria 3:0
20:45Lazio - AS Roma 0:0
Bundesliga, 30. forduló
15:30Schalke 04 - Borussia Dortmund 2:0
18:00Werder Bremen - RB Leipzig 1:1
NB II., 30. forduló
16:30Kisvárda - Budafok 4:2
16:30Cegléd - Békéscsabai Előre 0:2
16:30Soproni VSE - Soroksár 0:1
16:30Mosonmagyaróvár - Dorog 2:1
16:30Szeged 2011 - Gyirmót 0:0
17:00ZTE - Budaörs 1:2
17:00Siófok - Szolnoki MÁV 4:0
17:00Csákvár - Vác 2:1
17:00MTK - Kazincbarcika 4:1
17:00Győri ETO - Nyíregyháza 1:0
Francia Bajnokság, 33. forduló
15:00Montpellier HSC - Bordeaux 1:3
17:00Troyes - Olympique Marseille 2:3 - videóval
21:00Paris St. Germain - AS Monaco 7:1
Holland Bajnokság, 31. forduló
12:30NAC Breda - Willem II 1:2 - videóval
14:30Feyenoord - Utrecht 3:1 - videóval
14:30Groningen - Roda 2:1
16:45PSV Eindhoven - Ajax 3:0
Bundesliga 2., 30. forduló
13:30Darmstadt - Braunschweig 1:1
13:30Heidenheim - Fortuna Düsseldorf 3:1 - videóval
13:30Ingolstadt - FC Nürnberg 1:1 - videóval
NB III. Kelet, 23. forduló
16:00Putnok - DVTK II 0:4
16:00Monor - MTK II 2:0
NB III. Közép, 23. forduló
16:00SZEOL - Iváncsa 2:2
16:00Budapest Honvéd II - Szekszárd 4:4
16:00Paks II - Szentlőrinc 1:2
NB III. Nyugat, 23. forduló
16:00Csepel - Videoton II 2:0
16:00Andráshida - Puskás Akadémia II. 1:2
16:00Dunaharaszti - Csorna 0:0
16:00BKV Előre - Pápai Perutz 2:1
Spanyol Másodosztály, 35. forduló
12:00Osasuna - Córdoba 1:1 - videóval
16:00Valladolid - Sporting Gijón 0:1 - videóval
16:00Almería - Albacete 1:1 - videóval
18:00Rayo Vallecano - Zaragoza 2:1 - videóval
18:00Sevilla Atlético - Granada 0:0 - videóval
20:00Real Oviedo - Gimnastic 1:0
Angol Bajnokság, 43. forduló
13:00Wolverhampton - Birmingham 2:0
Portugál Bajnokság, 30. forduló
17:00Marítimo - Moreirense 1:1 - videóval
19:00Benfica - FC Porto 0:1 - videóval
21:15Belenenses - Sporting CP 3:4 - videóval
Orosz Bajnokság, 26. forduló
13:00FK Ural - Szpartak Moszkva 2:1 - videóval
15:30Ufa - CSKA Moszkva 1:1
18:00FK Rostov - SKA-Energia Khabarovsk 2:0
Román Bajnokság, rájátszás, alsóház, 5. forduló
12:00Concordia Chiajna - Juventus Bukarest 2:1 - videóval
Román Bajnokság, rájátszás, felsőház, 5. forduló
19:45Viitorul Constanta - CFR Cluj 1:2 - videóval
Brazil Bajnokság, 1. forduló
00:00EC Vitória - Flamengo RJ 2:2 - videóval
02:00Santos - Ceará 2:0 - videóval
16:00América MG - Sport Recife 3:0 - videóval
21:00Vasco da Gama - Atlético Mineiro 2:1
21:00Corinthians - Fluminense 2:1 - videóval
21:00Internacional RS - Bahia 2:0 - videóval
Török Bajnokság, 29. forduló
12:30Kayserispor - Genclerbirligi 3:2 - videóval
15:00Antalyaspor - Konyaspor 0:0
15:00Göztepe Izmir - Bursaspor 2:1
18:00Galatasaray - Istanbul Basaksehir 2:0
Ukrán Bajnokság, rájátszás, alsó ház, 5. forduló
13:00Olimpik Donetsk - Oleksandria 0:0
16:00Zirka - Chernomorets Odessa 2:1
18:30Stal Kamjanske - Karpaty Lviv 0:1
Ukrán Bajnokság, rájátszás, felső ház, 5. forduló
18:30Zorya Lugansk - Vorskla Poltava 0:3 - videóval
Skót FA Kupa, elődöntő
15:30Celtic - Rangers FC 4:0
Belga Bajnokság, rájátszás, 3. forduló
18:00Anderlecht - Club Brugge 1:0 - videóval
Osztrák Bajnokság, 30. forduló
16:30Austria Wien - Rapid Wien 0:4 - videóval
19:00Admira - Salzburg 2:6 - videóval
Svájci Bajnokság, 29. forduló
16:00Basel - Lausanne 2:1 - videóval
16:00Luzern - Sion 0:1 - videóval
16:00BSC Young Boys - FC Zürich 1:0 - videóval
Görög Bajnokság, 27. forduló
14:00Larisa - Panaitolikos 4:2 - videóval
16:15Panathinaikosz - Atromitos 1:0 - videóval
16:15Xanthi - PAS Giannina 3:0
18:30Platanias - AEK Athen 0:1 - videóval
Orosz Másodosztály, 33. forduló
11:00Tomsk - Baltika Kaliningrad 1:0
13:00Sovjetov - Yenisey 1:0
13:00Shinnik - Gazovik Orenburg 0:0
14:00Fakel - Luch-Energia 3:1 - videóval
14:00Dinamo Szentpétervár - Sibir Novosibirsk 1:1
14:00Shakhter-Volga Olimpiets - Zenit Szentpétervár II 0:1
14:30Avangard Kursk - Tyumen 0:0
15:00Volgar Astrakhan - FK Tambov 1:2
17:00Kuban - Rotor Volgograd 2:1
Spanyol harmadosztály, 3. csoport, 34. forduló
12:00Elche - Mallorca 0:0
12:00Olot - Formentera 0:0 - videóval
12:00Zaragoza II - Cornella 0:0
12:00Peralada - Alcoyano 0:0
12:00Pena Deportiva - Llagostera 1:1
12:00Atlético Baleares - Ontinyent 3:1 - videóval
12:00Atlético Saguntino - Hércules 0:1 - videóval
17:00Sabadell - Villarreal II 1:1
17:00Badalona - Ebro 1:2
Lengyel Bajnokság, rájátszás, alsóház, 1. forduló
15:30Pogon Szczecin - Nieciecza 2:0 - videóval
18:00Slask Wroclaw - Sandecja Nowy Sacz 1:0 - videóval
Argentin Bajnokság, 23. forduló
01:00Defensa y Justicia - Racing Club 3:2 - videóval
16:00Unión de Santa Fe - Tigre 3:3 - videóval
18:15Patronato - Estudiantes 0:1 - videóval
20:30Chacarita Juniors - Colón 0:2 - videóval
22:45River Plate - Rosario Central 2:0 - videóval
Horvát Bajnokság, 29. forduló
17:00Lokomotiv Zágráb - Slaven Belupo 5:2 - videóval
MLS, alapszakasz
01:00D.C. United - Columbus Crew 1:0
01:30New England - FC Dallas 0:1
04:30Portland Timbers - Minnesota United 3:2 - videóval
04:30San Jose Earthquakes - Houston Dynamo 2:2 - videóval
22:00Kansas - Seattle Sounders 2:2 - videóval
Dán Bajnokság, rájátszás, alsóház, 3. forduló
12:00Odense BK - Randers 3:0 - videóval
Dán Bajnokság, rájátszás, felsőház, 3. forduló
14:00Aalborg - Horsens 2:0 - videóval
16:00Bröndby - FC Kobenhavn 2:1 - videóval
18:00Nordsjaelland - Midtjylland 1:2 - videóval
Szlovák Bajnokság, rájátszás, felsőház, 5. forduló
14:45Trnava - Ruzomberok 1:0
Svéd Bajnokság, 3. forduló
15:00AIK - Djurgarden 2:0 - videóval
15:00Norrköping - Kalmar 3:1 - videóval
17:30Östersunds - IFK Göteborg 2:1 - videóval
Szerb Bajnokság, rájátszás, felsőház, 1. forduló
16:00Napredak - Vojvodina 1:0 - videóval
18:00Spartak Subotica - Vozdovac 1:0 - videóval
Cseh Bajnokság, 24. forduló
18:00Viktoria Plzen - Sparta Praha 2:2 - videóval
Norvég Bajnokság, 5. forduló
18:00Molde - Lilleström 2:1 - videóval
18:00Ranheim - Haugesund 4:2
18:00Sandefjord - Kristiansund 3:3
18:00Stabaek - Tromso 1:1
18:00Stromsgodset - Odd Grenland 3:0
20:00Sarpsborg 08 - Brann 1:2
Serie C, B csoport, 35. forduló
Modena - Fermana
14:30Renate - Ravenna 0:0 - videóval
16:30Sambenedettese - Teramo 2:0 - videóval
16:30Fano - Mestre 1:0
16:30Feralpisalo - Santarcangelo 1:1
16:30Gubbio - Triestina 1:1
16:30Vicenza - Pordenone 1:1
20:30Padova - AlbinoLeffe 1:1 - videóval
3. Liga, 34. forduló
14:00Karlsruhe - Hansa Rostock 0:0 - videóval
14:00Lotte - Erfurt 1:0 - videóval
14:00Unterhaching - Zwickau 2:1 - videóval
Albán Bajnokság, 29. forduló
19:00Teuta Durres - Vllaznia 2:0
Svájci Másodosztály, 28. forduló
16:00Chiasso - Servette 2:1
16:00Wohlen - Wil 0:0
Portugál Másodosztály, 34. forduló
16:00Nacional - Santa Clara 3:3 - videóval
16:00Academico Viseu - Madeira 1:3
17:00Famalicao - Académica 1:2
17:00UD Oliveirense - Gil Vicente 1:1
17:00Arouca - Benfica II 1:0 - videóval
17:00Braga II - Guimaraes II 3:1
17:00Covilha - Cova Piedade 0:0
17:00Leixőes - Penafiel 1:0
17:00Real SC - Varzim 1:2
Finn Bajnokság, 2. forduló
14:00Ilves - Kuopion 2:1 - videóval
14:00Turku - SJK 0:2
14:00Honka - Lahti 0:0
14:00Kemi Kings - Inter Turku 2:4
Spanyol harmadosztály, 1. csoport, 34. forduló
12:00Fuenlabrada - Racing Ferrol 4:0 - videóval
12:00Toledo - Real Madrid II
12:00Unión Adarve - Talavera 1:0
12:00Celta Vigo II - Ponferradina 1:0
12:00S.S. Reyes - Real Valladolid II 1:1
12:00Atlético Madrid II - Deportivo La Coruna II 1:4
17:00Pontevedra - Guijuelo 1:1 - videóval
18:00Rápido de Bouzas - Coruxo 2:0
18:00Gimnástica Segoviana - Navalcarnero 1:0
Spanyol harmadosztály, 2. csoport, 34. forduló
12:00Sporting Gijón II - Tudelano 1:1
17:00Izarra - Caudal 1:0
17:00Pena Sport - Lealtad 3:1
17:00Racing Santander - Osasuna II 2:0 - videóval
18:00Barakaldo - Leioa 3:0
18:00Vitoria - Amorebieta 2:1
Serie C, C csoport, 35. forduló
14:30Trapani - Fidelis Andria 1:1 - videóval
14:30Akragas - Catania 1:3 - videóval
14:30Lecce - Fondi 2:0 - videóval
14:30Juve Stabia - Monopoli 2:1 - videóval
14:30Bisceglie - Reggina 1:2 - videóval
14:30Catanzaro - Siracusa 1:0 - videóval
16:30Rende - Casertana 0:1
16:30Virtus Francavilla - Matera 2:2 - videóval
18:30Sicula Leonzio - Cosenza 1914 0:1
Bolgár bajnokság, rájátszás, alsóház, B csoport, 3. forduló
16:30Dunav Ruse - Septemvri Szófia 0:2
19:00Lokomotiv Plovdiv - Etar 1:0
Brazil Másodosztály, 1. forduló
00:00Sampaio Correa - Coritiba 2:0 - videóval
02:00Ponte Preta - Paysandu 0:1 - videóval
Serie C, A csoport, 35. forduló
14:30Alessandria - Piacenza 1:1
14:30Cuneo - Viterbese Castrense 1:0
Szlovén Bajnokság, 27. forduló
13:00Triglav - Rudar Velenje 0:2 - videóval
16:55ND Gorica - Maribor 0:6 - videóval
18:45Aluminij - Ankaran Hrvatini 1:1 - videóval
Bosnyák Bajnokság, rájátszás, alsóház, 5. forduló
16:30GOSK Gabela - Vitez 1:1 - videóval
Bosnyák Bajnokság, rájátszás, felsőház, 5. forduló
16:30FK Sarajevo - Zeljeznicar Sarajevo 0:0 - videóval
19:30Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina 1:1 - videóval
Lengyel Másodosztály, 26. forduló
16:00Pogon Siedlce - Podbeskidzie 0:0
17:00Puszcza Niepolomice - Bytovia Bytow 2:0
17:45Rakow Czestochowa - Chrobry Glogów 1:3
19:00Górnik Leczna - Ruch Chorzów 0:0
Ciprusi Bajnokság, rájátszás, alsó ház, 6. forduló
17:00Paphos FC - Nea Salamina 1:2
Ciprusi Bajnokság, rájátszás, felső ház, 6. forduló
18:00APOEL Nikosia - Omonia Nikosia 4:1 - videóval
Fehérorosz Bajnokság, 3. forduló
13:00Smolevichi - FK Minsk 1:1
15:00FK Gomel - Tarpeda 0:0
17:00Gorodeya - Dinamo Minsk 0:2
Svéd Másodosztály, 3. forduló
15:00GAIS Göteborg - Falkenberg 0:2
15:00Öster - Brage 1:2
17:30AFC Eskilstuna - Värnamo 4:0
Japán Bajnokság, 8. forduló
07:00Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe 1:2 - videóval
08:00Jubilo Iwata - Sagan Tosu 1:0
09:00Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 0:2
09:00Urawa Red Diamonds - Shimizu 2:1 - videóval
Argentin Másodosztály, 23. forduló
19:35Flandria - San Martín Tucumán 3:3 - videóval
20:30Guillermo Brown - Nueva Chicago 2:0
20:30Brown de Adrogué - Deportivo Santamarina 3:0
21:00Juventud Unida G. - Instituto 2:4
22:00Club Atlético Mitre - Villa Dálmine 0:1
22:45Independiente Rivadavia - Deportivo Riestra 0:1 - videóval
Észt Bajnokság, 9. forduló
14:00Parnu - Kuressaare 1:1 - videóval
Grúz Bajnokság, 6. forduló
14:00Samtredia - Dila Gori 0:0
14:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo 0:1 - videóval
Belga Másodosztály, rájátszás, alsóház, 4. forduló
16:00Roeselare - Westerlo 0:0 - videóval
Izraeli Bajnokság, rájátszás, alsóház, 3. forduló
18:00Bnei Sakhnin - Maccabi Petach-Tikva 2:2
Izraeli Bajnokság, rájátszás, felsőház, 4. forduló
19:30Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa 2:2
Izlandi Kupa, 1. forduló
15:00UMF Geisli - Dalvik/Reynir 0:2
Azeri Bajnokság, 23. forduló
15:00Qabala - Sabail 1:1
16:00Sumgayit Shekher - Inter Baku 2:1
17:00Zira - Neftchi 0:3 - videóval
Norvég Másodosztály, 3. forduló
15:00Aalesund - Floro 4:0
18:00Asane - Ham-Kam 1:1
18:00Kongsvinger - Jerv 2:0
18:00Notodden - Nest-Sotra 2:1
18:00Sandnes Ulf - Levanger 1:0
18:00Tromsdalen - Viking 0:2
18:00Ullensaker/Kisa - Strommen 2:1
Spanyol harmadosztály, 4. csoport, 34. forduló
12:00Mérida AD - Melilla 2:1
12:00Marbella - Huelva 2:0
12:00Las Palmas II - Lorca Deportiva 4:1 - videóval
18:00Villanovense - UCAM Murcia 2:0
18:00FC Cartagena - Badajoz 1:0 - videóval
18:00Real Murcia - Extremadura 3:2 - videóval
18:00San Fernando - Écija Balompié 2:1
Görög Másodosztály, 26. forduló
Veria - Aiginiakos 0:3
Acharnaikos - Trikala 0:3
16:00Doxa Dramas - OFI Heraklion 1:1 - videóval
16:00Sparta - Anagennisi Karditsa 2:0
16:00Aris Saloniki - Panegialios 5:2 - videóval
16:00Panachaiki - Kalamarias 0:0
16:00Ergotelis - Apollon Larisa 3:1
Feröer szigeteki bajnokság, 6. forduló
16:0007 Vestur - B36 Torshavn 0:3
16:00Runavik - HB Torshavn 1:2
16:00Skála - Klaksvík 0:0
16:00EB Streymur - Vikingur Gota 1:1
16:00TB / FCS / Royn - AB Argir 0:1
Andorrai Bajnokság, rájátszás, alsóház, 2. forduló
12:00Encamp - Inter Club d'Escaldes 2:3
18:00UE Santa Coloma - Penya Encarnada 0:1
Andorrai Bajnokság, rájátszás, felsőház, 2. forduló
12:00Engordany - FC Santa Coloma 0:1
16:00Sant Julia - Lusitanos 2:3 - videóval
Macedón Bajnokság, 27. forduló
16:00FK Skopje - Rabotnicki 0:1 - videóval
16:00Renova - Pobeda 2:1
16:00Pelister - Shkendija 0:6 - videóval
16:00Sileks Kratovo - Akademija Pandev 0:0
16:00Vardar Skopje - Shkupi 1:1 - videóval
Dán Másodosztály, 27. forduló
13:45Esbjerg - Thisted 2:0
13:45Vendsyssel - Vejle Boldklub 1:2
13:45Roskilde - Skive 0:1
13:45Brabrand - Fremad Amager 1:1
13:45Viborg - Fredericia 2:0
13:45HB Koge - Nyköbing 0:3
Szlovén Másodosztály, 23. forduló
16:30Brda - NS Mura 1:4 - videóval
Örmény Bajnokság, 23. forduló
15:00Ararat Yerevan - Pyunik 1:1 - videóval
Ausztrál Bajnokság, 27. forduló
08:00Western Sydney Wanderers - Adelaide United 2:3 - videóval
Ausztrál FFA Kupa, 4. forduló
04:30Burns - Gungahlin
04:30ANU - Canberra
04:30Riverina Rhinos - Monaro Panthers
04:30Queanbeyan City - Gungahlin
11:00Tuggeranong United - Woden Weston 1:2
Walesi Bajnokság, rájátszás, alsó ház, 8. forduló
16:30Barry Town - Newtown AFC 1:1
Máltai Bajnokság, 25. forduló
16:00Mosta - Naxxar Lions 0:2
18:00Hibernians - Tarxien Rainbows 2:2
Kínai Bajnokság, 6. forduló
09:30Changchun Yatai - Henan Jianye 3:0 - videóval
13:35Chongqing Dangdai Lifan - Beijing Guoan 3:3 - videóval
Török Másodosztály, 31. forduló
12:00Eskisehirspor - Samsunspor 5:0 - videóval
12:00Elazigspor - Adana Demirspor 2:1 - videóval
14:30Manisaspor - Erzurum BB 1:6 - videóval
17:00Giresunspor - Balikesirspor 1:0
Lett Bajnokság, 3. forduló
14:00Ventspils - Liepaja 1:1 - videóval
Dél-koreai Bajnokság, 7. forduló
07:00Daegu - Gangwon 2:1
09:00Pohang - Gyeongnam 2:1
Koszovói Bajnokság, 27. forduló
15:00Trepca'89 - Vëllaznimi 3:0
15:00Drita Gijlan - Vllaznia 2:0
Dél-afrikai Bajnokság, 27. forduló
15:00AmaZulu - Orlando Pirates 1:2 - videóval
15:00Kaizer Chiefs - Platinum Stars 1:0
15:00Baroka - Maritzburg United 0:2
15:00Chippa United - Ajax Cape Town 1:1
Dél-koreai Másodosztály, 7. forduló
07:00Seongnam Ilhwa - Bucheon 1995 2:1
08:00Suwon City - Busan I'Park 1:0
Japán Másodosztály, 9. forduló
06:00Montedio Yamagata - Kyoto Sanga 1:0
06:00Roasso Kumamoto - Tokyo Verdy 0:0
07:00Tochigi - Albirex Niigata 2:1
07:00Gifu - Tokushima Vortis 0:0
07:00Oita Trinita - Yokohama FC 1:1
07:00Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa 1:0
07:00Kamatamare Sanuki - Ehime 1:1
08:00JEF United - Machida Zelvia 3:2

A nap legjobb tippelői
1.István1422 pont
2.martoonzsolt406 pont
3.AltT401 pont
4.xxy394 pont
5.ptomy393 pont
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2018, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.