Főoldal » Focisták » Luxemburg focistái

Luxemburgi focisták listája

Luxemburgi játékosok ABC sorrendben

1 2 3
Ivan Vitali
(UT Pétange)
Ivo Silva
(Hamm Benfica)
Jacques Plein
(Etzella Ettelbruck)
Jader Soares
(Etzella Ettelbruck)
Jan Ostrowski
(Hamm Benfica)
Jasmin Hodzic
(Hamm Benfica)
Jason Goncalves
(UNA Strassen)
Jean Wagner
(Differdange)
Jeff Lascak
(Victoria Rosport)
Jeff Strasser
(Grasshoppers)
Jérome Bigard
(F91 Dudelange)
Jérome Winckel
(Rumelange)
Joao Carlos Ferreira
(Etzella Ettelbruck)
Joao Machado
(Mondorf-les-Bains)
Joao Martins
(Victoria Rosport)
Joe Frising
(F91 Dudelange)
Joé Neves Araujo
(Victoria Rosport)
Joel dos Santos
(UT Pétange)
Joël Kitenge
(F91 Dudelange)
Joël Magalhaes
(Etzella Ettelbruck)
Joel Pedro
(Swift Hesperange)
Jonathan Joubert
(Swift Hesperange)
Jordi Oliveira Gonzalez
(RFCU Luxemburg)
Julien Ganser
(Rodange)
Julien Weber
(Differdange)
Julius Von Kymmel
(Victoria Rosport)
Juncai Wang
(Hostert)
Kai Schwitz
(Etzella Ettelbruck)
Ken Corral
(Swift Hesperange)
Ken Decker
(Etzella Ettelbruck)
Kenan Avdusinovic
(Swift Hesperange)
Kenan Korac
(UT Pétange)
Kevin Agovic
(UT Pétange)
Kevin D'Anzico
(Differdange)
Kevin Holtz
(Progres Niedercorn)
Kevin Kerger
(UT Pétange)
Kevin Leite
(Käerjéng)
Kevin Malget
(Swift Hesperange)
Kevin Marques
(Victoria Rosport)
Kevin Ruppert
(UNA Strassen)
Kevin Straus
(Differdange)
Kim Kintziger
(Jeunesse Esch)
Lars Engel
(RFCU Luxemburg)
Lars Gerson
(Racing Santander)
Laurent Jans
(Standard Liege)
Laurent Schiltz
(Grevenmacher)
Len Kneip
(Etzella Ettelbruck)
Léon Schmit
(Hostert)
Leonel Landim
(US Esch)
Lex Nicolay
(Etzella Ettelbruck)
Loris Bernardy
(Swift Hesperange)
Loris Tinelli
(RFCU Luxemburg)
Lou Consbruck
(F91 Dudelange)
Luca Alverdi
(Rodange)
Luca Bernardini
(Mondorf-les-Bains)
Luca Duriatti
(UT Pétange)
Luca Ivesic
(Jeunesse Esch)
Lucas Correia
(Fola Esch)
Lucas Figueiredo
(Etzella Ettelbruck)
Lucas Fox
(Jeunesse Esch)
Lucas Prudhomme
(Differdange)
Luka Rakic
(Rodange)
Magnus Hansen
(F91 Dudelange)
Marc Oberweis
(Jeunesse Esch)
Mario Mutsch
(Progres Niedercorn)
Marvin Da Graca
(Casa Pia)
Massimo Martino
(Fola Esch)
Mathias Jänisch
(Progres Niedercorn)
Maurice Deville
(Saarbrücken)

Max Mangen
(Hostert)
Max Scherschel
(Differdange)
Michael Monteiro
(Mondorf-les-Bains)
Michael Omosanya
(F91 Dudelange U19)
Michel Bechtold
(Victoria Rosport)
Michel Kettenmeyer
(UT Pétange)
Mick Roller
(UNA Strassen)
Miguel Fernandes
(Etzella Ettelbruck)
Mike Post
(F91 Dudelange)
Mike Schneider
(UT Pétange)
Mike Tchantchou
(Victoria Rosport)
Milos Todorovic
(Jeunesse Esch)
Mirko Albanese
(Jeunesse Esch)
Muamer Mahmutovic
(Progres Niedercorn)
Munir Dragulovcanin
(Blue Boys Muhlenbach)
Nenad Dragovic
(Rumelange)
Nermin Klica
(Rodange)
Nikola Schreiner
(Etzella Ettelbruck)
Noa Windal
(Victoria Rosport)
Noah Dédenon
(Rodange)
Noah Rossler
(Victoria Rosport)
Olivier Marques
(Swift Hesperange)
Olivier Schermuly
(Mondorf-les-Bains)
Olivier Thill
(Vorskla Poltava)
Patrick Worré
(Differdange)
Patrik Teixeira
(UT Pétange)
Paul Bossi
(Progres Niedercorn)
Pedro Ribeiro Alves
(Differdange)
Philippe Werdel
(Victoria Rosport)
Phillipe Lebresne
(Differdange)
Pieune Mafossi
(Mondorf-les-Bains)
Pit Fehlen
(Mondorf-les-Bains)
Pit Simon
(RFCU Luxemburg)
Pol Schlesser
(Etzella Ettelbruck)
Rafael Costa
(F91 Dudelange U19)
Ramiro Valente
(Victoria Rosport)
Raphaël De Sousa
(Etzella Ettelbruck)
Raul Ferreira
(Victoria Rosport)
René Peters
(Hostert)
Ricardo Almeida
(Victoria Rosport)
Ricardo Borges
(Progres Niedercorn)
Ricardo Delgado
(F91 Dudelange)
Ricardo Diomisio
(Blue Boys Muhlenbach)
Ricardo Pinto
(Mondorf-les-Bains)
Ricardo Thom
(Reichenau)
Rick Brandenburger
(F91 Dudelange U19)
Rick Oliveira
(Jeunesse Esch)
Rick Schwitz
(Etzella Ettelbruck)
Ryan Johansson
(Sevilla Atlético)
Ryan Klapp
(Progres Niedercorn)
Ryan Lohei
(Differdange)
Sam Alverdi
(Rodange)
Samuel Correia
(Hamm Benfica)
Sébastien Remy
(F91 Dudelange)
Sébastien Thill
(Sheriff Tiraspol)
Seid Korac
(Rodange)
Sergio Pupovac
(RFCU Luxemburg)
Stefan Rocha
(UNA Strassen)
Stefano Bensi
(Fola Esch)
Stephane Cardoso
(Hamm Benfica)
Steve Dunkel
(Käerjéng)
Steve Peiffer
(Jeunesse Esch)
Sven Becker
(Victoria Rosport)
Sven Kalisa
(Etzella Ettelbruck)
Taimo Vaz Djassi
(UNA Strassen)
Tim Bartholomey
(Mondorf-les-Bains)
1 2 3