Főoldal » Meccsek » 2016. március 27. » Leonesa - Atlético Astorga

Leonesa - Atlético Astorga 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. szeptember 9-én is volt Atlético Astorga - Leonesa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2016. március 27. 16:00

Korábbi Leonesa - Atlético Astorga mérkőzések:

Leonesa győzelem

2015. nov. 7. 2:0 (0:1)

Atlético Astorga győzelem

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Atlético Astorga utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atlético Astorga győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Leonesa csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Leonesa egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Astorga háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Astorga az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leonesa 5 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Astorga pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Leonesa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Sporting Gijón II vagy a Lealtad. Az Atlético Astorga pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol, a Sporting Gijón II vagy a Pena Sport. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II, a Coruxo vagy a Guijuelo. Az Atlético Astorga gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arandina, a Lealtad vagy az Izarra. A Leonesa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Leonesa 1060., Atlético Astorga 2947. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leonesa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.