Főoldal » Meccsek » 2016. március 19. » Atlético Astorga - Real Valladolid II

Atlético Astorga - Real Valladolid II 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2016. március 19. 16:00

José Arnáiz ('47, 0-1)

Atlético Astorga utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Real Valladolid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Valladolid II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Atlético Astorga kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Valladolid II háromszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Astorga 4 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Valladolid II pedig idegenben négyszer nyert és nyolcszor kapott ki. Tehát az Atlético Astorga jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Astorga olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, a Celta Vigo II vagy a Guijuelo. A Real Valladolid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa, a Guijuelo vagy a Sporting Gijón II. Az Atlético Astorga erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Astorga olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón II, a Tudelano vagy a Leonesa. A Real Valladolid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport, az Arandina vagy a Somozas. Az Atlético Astorga csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Astorga 2947., Real Valladolid II 1528. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atlético Astorga csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.