Főoldal » Meccsek » 2016. március 24. » Somozas - UD Logronés

Somozas - UD Logronés 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2016. március 24. 16:30

Muneta ('88, 0-1)

Somozas utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Somozas csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Somozas egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés négyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Logronés az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Somozas 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben nyolcszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az UD Logronés szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Somozas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Real Valladolid II vagy a Sporting Gijón II. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, a Burgos vagy a Pontevedra. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Somozas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Sport, a Racing Ferrol vagy a Tudelano. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Astorga, a Sporting Gijón II vagy az Izarra. A Somozas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Somozas 2253., UD Logronés 1015. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.