Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Laredo - Real Unión

Laredo - Real Unión 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt Real Unión - Laredo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 18:00
Helyszín: Campo San Lorenzo (Laredo)

Álvaro García ('34, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Real Unión győzelem

Az elmúlt fél évben a Laredo egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Unión az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Laredo 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Laredo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo. A Real Unión pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa. A Laredo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Laredo 5666., Real Unión 1120. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.