Főoldal » Meccsek » 2022. november 20. » Intercity - Real Unión

Intercity - Real Unión 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 4-én is volt Real Unión - Intercity mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2022. november 20. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Antonio Solana (Alicante)

Pol Roigé ('30, 1-0), Nacho ('57, 1-1), Nacho ('62, 1-2)

Intercity győzelem:
25 tipp (56%)
7 tipp (15%)
Real Unión győzelem:
12 tipp (27%)

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Real Unión győzelem
Az elmúlt fél évben az Intercity kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Intercity sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Intercity 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Intercity jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella vagy a Real Murcia. A Real Unión gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Eldense vagy a Calahorra. Az Intercity csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Intercity 5017., Real Unión 1042. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Intercity csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.