Főoldal » Meccsek » 2022. október 30. » Intercity - UD Logronés

Intercity - UD Logronés 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 19-én is volt UD Logronés - Intercity mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2022. október 30. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Antonio Solana (Alicante)

Menudo ('27, 0-1), Carmona ('47, 1-1), Aitor Arregi ('59, 1-2), Vadik Murria ('77, 2-2)

Intercity győzelem:
16 tipp (42%)
9 tipp (23%)
UD Logronés győzelem:
13 tipp (34%)

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem

Az elmúlt fél évben az Intercity kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Logronés az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Intercity 2 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az UD Logronés szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II vagy az Osasuna II. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa, a Real Unión. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella vagy a Real Murcia. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SD Logronés, az Osasuna II. Az Intercity csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Intercity 5472., UD Logronés 844. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.