Főoldal » Meccsek » 2017. március 19. » Atlético Mancha Real - Huelva

Atlético Mancha Real - Huelva 1:2 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2017. március 19. 16:00

Iván Aguilar ('46, 0-1), Rafa de Vicente ('56, 0-2), Cifu ('90, 1-2)

• A Huelva már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. február 12-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Jumilla verte őket).

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Huelva győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Huelva csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Mancha Real egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huelva kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Huelva az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Mancha Real 4 győzelmet, 3 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huelva pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Mancha Real jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Granada II. A Huelva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Jaén vagy a Linares Deportivo. Az Atlético Mancha Real erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, az Extremadura vagy a Mérida AD. A Huelva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Córdoba II, az El Ejido vagy a Mérida AD. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Mancha Real 3035., Huelva 395. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.