Főoldal » Meccsek » 2016. október 16. » Jumilla - Atlético Mancha Real

Jumilla - Atlético Mancha Real 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 5-én is volt Atlético Mancha Real - Jumilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2016. október 16. 11:00

Titi ('46, 1-0), Rubén Peces ('53, öngól, 2-0), Víctor Monteiro ('89, 2-1)

• A Jumilla már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2016. augusztus 20-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az Atletico Sanluqueno verte őket).

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Atlético Mancha Real győzelem
Az elmúlt fél évben a Jumilla háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Jumilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Jumilla 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Jumilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Jumilla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Atlético Mancha Real pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Extremadura. A Jumilla erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Jumilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura. A Jumilla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Jumilla 1466., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Jumilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Jumilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.