Főoldal » Meccsek » 2016. november 6. » Guijuelo - Arandina

Guijuelo - Arandina 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 2-án is volt Arandina - Guijuelo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2016. november 6. 16:00

Pepe Carmona ('39, 1-0), Pablo Trigueros ('80, 1-1)

Korábbi Guijuelo - Arandina mérkőzések:

Guijuelo győzelem

2016. ápr. 17. 1:0 (0:1)
2015. nov. 29. 2:0 (0:0)

Arandina győzelem

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Arandina győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Guijuelo csapatának kedvez (3:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Guijuelo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Guijuelo csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Guijuelo kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Guijuelo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guijuelo 1 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Guijuelo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Guijuelo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano, a Leonesa vagy a Getafe. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boiro, az Osasuna II vagy a Ponferradina. A Guijuelo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Guijuelo 1380., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Guijuelo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.