Főoldal » Meccsek » 2016. november 2. » Arandina - Caudal

Arandina - Caudal 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 26-án is volt Caudal - Arandina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2016. november 2. 19:30

Javi López ('19, 1-0), Ruba ('79, 2-0)

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Caudal utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Caudal győzelem
Az elmúlt fél évben az Arandina kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Caudal egyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Arandina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arandina 2 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Caudal pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Arandina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Burgos. A Caudal pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Compostela, a Real Valladolid II vagy a Tudelano. A Caudal gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II, a Real Valladolid II vagy a Coruxo. A Caudal csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arandina 2260., Caudal 2214. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Caudal jobb csapatnak tűnik.